• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otravná tchýně. Máte nějakou dobrou radu?

30. května 2012 
Paj neřeš jí..... nekaz si život takovou osbou i když je to rodina. :slight_smile: usmívej se na svět a jí se nauč ignorovat a nedej se vidí, že jsi moc hodná a snadno vytočitelná a to jí dělá silnou. za chvilku bude mimi a co potom si počneš to i hodná tchýně někdy stojí za pendrek :slight_smile:
24. srp 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: máš recht...
24. srp 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajmis-tak to by me manza stval, ale zase ti dava pozehnani,at si to vyresis sama...tak bych se s babou fakt nesrala :grinning: opravdu tvrde si stat za svym a hlavne vydrzet ...snad ji to casem omrzi
24. srp 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: neomrzí když neuvidí obranu a tak bude jen a jen zintenzivyńovat svůj nátlask. tvrdě na ni. :slight_smile: ale možná ji křivdíme a vnouče jí změní. :grinning:
24. srp 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vnouce ji urcite nezmeni tomu verim ze ona je unvitr hodne zla a zakerna svine!!

Uz to ze kdyz byl PAji pritel malej dvoumesicni a plakal asi chtel pochovat tak mu dala na zadek a zarvala at nebreci ze dostane znovu,tos jako kde sme! A PAji prave vnucuje at ho nechova atd.Pritom miminko je od toho aby se chovalo,a citilo maminku a bezpeci a ne aby kdyz zaplaka nevsimat si,to je videt ze je to bezcitna krava! Fakt baba na odstrel :angry:
24. srp 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je skoda, ze uz sis ji nechala takhle nalezt do soukromi. Ja v podstate beru rodice manzela jako jeho rodice a pro me cizi lidi, tj. napr. kdyz vola tchan nebo tchyne a ja to zvedu, reknu akorat "dobry den, predam vam manzela", pripadne "dobry den, manzel neni doma, mam neco vyridit?", a totez bych asi udelala, kdyby sem prisli osobne (to je nastesti teda ani nenapadne). Tj. nejak si neumim predstavit, jak by se vubec mohlo stat, ze mi tu tchyne drepi v obyvaku, chlap buhvikde a ja nevim, co s ni.

Hele vis co, byla bych potvora i vuci chlapovi :slight_smile:, pac je to taky jeho chyba a srabactvi, ze si vlastni matku neumravni. To je podle me zaklad partnerskyho soukromi, ze kazdy odkaze do patricnych mezi sve vlastni rodice, protoze pro toho druhyho je to samozrejme z duvodu slusnosti hrozne tezky (muj muz taky neumi odmitnout nevhodne darky od moji matky, musim to udelat ja..)

Proste bych ji rekla, kdyz tam poleze, mezi dverma, ze manzel ted neni doma, at prijde, az budete doma oba, a az budete, tak mu pod pohruzkou rozvodu :slight_smile: zakazat, aby Te s ni nechal samotnou. Musite tahnout za jeden provaz, to je od nej dost sprosty, ze sam se vlastni matce vyhejba a Tebe necha si to za nej vyzrat.
24. srp 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To nevím, jestli ji dokáže vnouče změnit... :unamused: Já vím, že když by zkoušela hrát na moje habďuru, že ji křivdím a ubližuji a sem na ni škaredá... tak můj ji řekne - mě to neříkej, to si vyřeště mezi sebou... on se do ničeho nemontuje... jestli mi k ní něco vadí, tak si ji to mám říct sama...a mu jedno, co ji řeknu... jeho tohle vůbec nezajímá... na jednu stranu to je dobře, že mi nechá prostor se vyjádřit, ale na druhou stranu já po něm zase nemůžu chtít aby došel za svoji matkou a řekl, mami, víš, už to přeháníš... prostě to nechává na nás dvou a řekne - klidně si rozškubejte občanky :grinning: což znamená - dělejte si co chcete... mě vynechte... prostě já nic - já muzikant...
24. srp 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajmis, a co by udelal on, kdyby byl sam doma a matka ho prisla prudit? Neotevrel? Utek? Nesmis se k ni chovat slusnejs nez on :slight_smile:, musite bejt v tomhle za jedno. Proste pokud on by ji vubec nepustil do bytu, zatimco Tys dovolila, aby to zaslo tak daleko, ze si tam leze, kdy se ji zachce, tak je mozna i nastvanej, a rika si, ze co sis upekla, to at si snis :slight_smile:. Ale zkus ho poprosit, ze se ji potrebujes zbavit a ze to sama fakt nezvladnes, ze Te opravdu obtezuje a neumis ji odmitnout, a ze byste meli vyvinout nejakou spolecnou strategii, jak se ji zbavit. Sere vas oba, a tim, ze to hazite na sebe navzajem, se nic nevyresi.
24. srp 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona asi vyuziva toho ze ty ji vzdycky otevres kdyz doleze a lapi si tam jak dlouho chce at yji nikdy nereknes nezlobte se mohla byste uz jit uz je pozde nebo musim pry a toho ona zneuziva kdezto tvuj ten kdyz je treba doma a zazvoni tak bud neotevre a kdyz otevre tak rekne co chce ze nemma cas ze jde ven,nevim presne jetli to tak je ale myslim si to ze tak nejak asi? Tak ji prave musis uz jasne rict nechodte dokud vas nepozvem atd.
24. srp 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemůžu hrozit, že se rozvedeme, protože ještě nejsme svoji... ale brát se chceme do roka... já mu ale hrozím, že ho nanepíšu do rodnýho listu... a on se nasere a řekne... no, sem věděl, že mi utečeš :grinning:... ale já mu zdrhat nechci, ale nevím asi zkrátka jak na něj, tak používám finty, aby zabral... ale ... což nechápu... on svoji matku vůbec neřeší a kolikrát mi příjde, že ji ani nevnímá a je mu fuk... nevím, co si o tom myslet... mě by vadilo, kdyby buzeroval moji mamku... já tady nadávám na tchyni jak je otravná a že ji tu nechci a bla bla bla... sprostý slova používám a s ním to nehne... já bych teda svoji mamku bránila...ale on je v klidu... podle mě, jak ona je chladná, tak si ho takhle odcizila... že on k ní asi neví, co má cítit... třeba ke mě on je hodný, laskavý, stará se, všechno a je taky velmi citlivý... že když mě odváželi do nemocnice ve 20tt kvůli křečím - div se nerozbrečel... ale nevím, proč je na vlastní matku tak chladný... :confused:
24. srp 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na pristi "Udelas mi kafe?" odpovez s usmevem "Ne." :slight_smile: Na blbou otazku blba odpoved, zejo :slight_smile:.

Ale jinak, snazila bych se to s ni navlict tak, ze jako nic proti tomu, abyste se obcas sesli jako cela rodina (vy k nim, oni k vam), ale ze necitis potrebu se s ni vidat Ty sama, ze je pro Tebe v podstate cizi clovek, ze si s ni nemas co rict, proste ze mas lepsi veci na praci, no :slight_smile:. Ze nejste prece zadny kamosky, a ze styky na rodinne formalni urovni staci. Zkus to navlict i tak, ze vlastne sama prece pro ni taky nejsi zadna dokonala spolecnice a tak ;)
24. srp 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mně k tomu ještě napadá...když jsme jetě spolu nežili, tak jsme byli spolu o víkendech, u jeho táty v baráku, kde dole žije babička... a ta babička taky furt chodila nahoru, otevřela dveře bez zaklepání, prostě děs... a jednou jsme s manžou sexovali, byli těsně po, slyšeli dveře, rychle se voblíkli a ona tam... a ona s úsměvem "co děláte děti, koukáte na televizi?" (tv byla puštěná) a manža se postavil a říká "ne, nekoukali babičko, my jsme souložili víš?":grinning: babička i já jsme koukali jak jeleni... a od té doby tam skoro nechodila nebo jen se zaklepáním :sunglasses:
24. srp 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katwind :grinning: TAk na ne
24. srp 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajmis, Ty se divis, ze k vlastni matce nema vztah, kdyz ho misto pochovani serezala? Ja se teda vubec nedivim, a budiz Ti to aspon preventivnim ponaucenim, aby ses v zadnem pripade neridila jejimi vychovnymi radami :slight_smile:

Hele kdyz on bere svoji matku jako v podstate ciziho cloveka, tak proc Ty k ni mas vubec nejaky ohledy? Pro Tebe uz je to prece tuplem cizi clovek! Kdyby se takhle na Tebe treba nabalila nejaka ne uplne vyzadana kamaradka, proste ses seznamila s holkou, a Ty mela pocit, ze Ti s ni neni prijemne a nemate si co rict, a ona Ti furt lezla do bytu, taky s ni udelas kratkej proces, ne? Tak udelej totez s tchyni, neber si servitky, jde o Tebe, potazmo o dite... Joo kdyby synacek byl na ni zavislej, tak by to bylo slozitejsi, ale kdyz na ni sere, tak prece Ty nebudes zachranovat nejaky rodinny vazby, co jsou uz tak v prdeli :slight_smile:
24. srp 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedna moje kamarádka ji zná... pracuje v elektru, kam si tchyně došla stěžovat, když ji po třetí kiksla pračka... a kámoška se jí teda taky polekala... a ta kámoška mi radila takové kokotiny :grinning: jako jen žerty, ale říkala, až se nám malý narodí, tak at ji ho dám hlídat a zavolám policii, že se mi ztratil :grinning: nebo at ji nakecame, že je můj adoptovanej a že teda je pro nás cizí, takže s ní nemáme nic společného, tak at nás nechá být... :grinning: samo, že to říkala jen z prdele...ale je to úsměvné... každý kdo ji zná mi říká - ruce pryč...od takové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je pravda, že když mě nějaká kámoška furt otravuje, tak se jí přestanu ozývat a neřešim to..a když ji potkám, řeknu jejej...já nemám vůbec čas ani napsat... ale když já mám k té staré asi respekt či co to je... ale jednou na mě rázně promluví a hned mě postaví do latě... ona je prostě generál... je to pro mě autrita... a já vždycky autority nějak respektovala... ale to, co mi tu píšete... je pravda, že ke mě není nic...jen otrava... tak na ni...s... :wink:
24. srp 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAji no dost velka skoda ze bydlite par metru od sebe!jo a jak rika ta krava (MAS SMULU HOLKA) :angry: covece nema ona tam nekde skrytou kameru nebo naky cidlo na pohyb :grinning: Tohle neni na moje nervy ja uz bych ji dala daaavno do drzky aby se vzpamatovala :grinning:
24. srp 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajmis, no jo, to je tezky, mas asi z detstvi nejaky trauma z autorit :slight_smile:

Vis co, mne v techhle pripadech pomaha, kdyz si uvedomim, ze prece autorita by prece mel bejt nekdo, kdo je zkusenejsi, znalejsi, proste hodnotnejsi :slight_smile: clovek nez ja, od kteryho se mam co naucit... Ale tahle babice? Stara zakomplexovana krava, kterou nema rado ani vlastni dite, jejiz jedinej zivotni program je srat lidi? Ktera nevydrzi sama se sebou, proto obtezuje ostatni? Nema ani nejzakladnejsi zavyky slusnyho chovani? Tohle ze by mela bejt autorita, vzor? To je spis zoufala osoba, ktera by se mela ucit od Tebe a ne aby Tys ji jeste poslouchala.
24. srp 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gedren... na tom něco je :slight_smile: a navíc, na osobu ženského pohlaví je hrozně vulgární... za každým slovem musí řírt p... jedna... a k.... zasraný, šulin z......... ona takhle přede mnou mluví...já na tohle nejsem zvyklá a ona mi ještě řekne - to sem sprostá, co?? a začne se chlámat... prostě psycho... :sweat_smile:
24. srp 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu se na ni musis koukat jak na primitivni nevzdelanou neslusnou babu z ulice, ne jako na nejakyho nadcloveka :slight_smile:

Ja teda mluvim taky jak kanal ;), ale zakladni pravidla slusnyho chovani znam a respektuju. Ona zjevne je uplne blba a proste jeji obzor konci na spicce jejiho nosu :slight_smile:

K tomu, abych nekoho respektovala, musim mit duvod. Mas jedinej duvod, proc tuhle babu respektovat? (kdyz odmyslim, ze Ti porodila manzela).
24. srp 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
TA krava si ani nezaslouzi aby se ji tady venoval takovy prostor takova nestoji ani za to oprit si o ni kolo.BY se citila jak hvezda nejvetsi vedet ze je oni tady napsane a bylo by ji jedno co hlavne ze neco ze :sweat_smile:
24. srp 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gedren: tvůj slovník je oproti jejímu suprový :sweat_smile: s ní se nedá ani sedět na zastávce ani v trolejbuse... jak se člověk za ni stydí... :angry:
24. srp 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gedren: a ještě ti řeknu... já a Petka21 jsme sestry... ona ji zná stejně jako já... a je z ní vždycky vytočenější než já ... jednou seděla u nás v křesle (moje sestra) a babizna ji řekla hrubým a drsným hlasem - Odsuneš se od té zdi?? Chceš jim odřít zeď?? No tak se odsuň... segra vyjevená... a já vykulená...co si to dovolila a ještě u mě... sem říkala, že kdyby segra vzala nůž a celou zed mi podrápala a udělala tam rýhy, tak já si řeknu, jestli mi to vadí... a ne ona... od té doby ju segra nemůže vidět a stalo se i, když u mě Peta byla a došla tchyně, tak peta se zvedla řekla, tak ahoj, já jdu domů... a tchyně takovým radostným a veselým hlasem - ale kvůli mě chodit nemusíš...snad ti tu nevadím... no segra ju nemůže ani cítit... vid?? Peto... :wink:
24. srp 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Nasnasim ji!!! A ona me taky protoze segre davam drazsi vecicky na maleho a byla sem prvni kdo jim neco koupil pro mrne a to ju sere a pride mi ze sechce semnou predhanet,no jo ona furt nakupuje u Cinanu a ju sere ze ja v obchodek pro mimca. A kdyz ma segra neco noveho ze me pozve at se jdu podivat a pak doleze ona necekane avidim me tam no div by mi oci nevyskrabala,asi ju sere i to ze bydlime od sebe se segrou blizko a ze ja budu sem tam vozit malyho atd. Je to piiica :grinning:
24. srp 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo...je to pííča... a já chytla bojovnou náladu :grinning:
24. srp 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajmis: tak jak to tady čtu, tak vidim jediné řešení - nekupuj kafe :grinning:
24. srp 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to uz jsem pochopila, ze jste segry, tak to mas super, ze mas aspon v nekom oporu, kdyz chlap je takovej srab :slight_smile:. No kdyby mi tchyne servala nejakou moji navstevu, tak bych si ji asi taky pekne podala. Tak si vem z petky priklad a taky se na tchyni prislusne tvar :slight_smile:

A rada s kafem je dobra :slight_smile:
24. srp 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pajmis, doufám, že najdeš odvahu a nezůstane u silných řečí na koníkovi :wink:

Vsimla jsem si, ze petka píše velmi výraznou moravštinou ve srovnání s Tebou. To takhle rozdílně i mluvíte? Baví mě to číst.
24. srp 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no...ona pije jen turka... a my zase jen nescafé rozpustné.... tak přestanu kupovat turka :grinning: ona do huby nic jiného nedá... to jedobrý nápad... :wink: víš...ona i když seřve mě, tak se jen uculím jak magor a pak si nadávám..proč já husa jí něco neřekla... sem měkotka :slight_smile: ale už aspon vím jak na to.. budu dávat najevo nezájem... pokud dnes dojde... půjdu do ložnice a nechám ji s mojim v obýváku...a uvidím jak dlouho se zdrží... :grinning: ... pokud ji to netrkne, tak si s ní promluvím...nebo když se sama zeptá, co mi je, tak řeknu, že sem prostě z ní už otrávená... :sweat_smile:
24. srp 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
campi: My sme každá jiná :grinning: i v chování... ona si klidně do té mojí hloupé tchyně rýpne... a já to vždycky nějak zamlouvám, aby nebyla ta špatná... nikdy sem nechtěla aby si o nás někdo myslel něco špatného... ale... přemýšlím, že to je najivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je!!! :sweat_smile:
24. srp 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek