Partner mi řekl, že ženy nejsou rovnoprávné s muži. Stalo se vám to?

dada41
3. srp 2018

Ahoj taky vam rekl nekdy manzel když jsem mu řekla že ženský jsou rovni mužům ze je rovnoprávnost řekl že prej ne ze je zenska podložka a musí chlapa poslouchat jak pes

mimco
3. srp 2018

@dada41 to by zkusil 😁

zuzineckah
3. srp 2018

@dada41 a to říkal v rámci srandy, nebo ožralej, nebo provokoval a nebo to myslel smrtelně vážně?

pavca1982
3. srp 2018

@dada41 Řekla bych mu, že jsem možná pes, ale pes vodící a on je slepec, který by se bez takového psa ani neuprdl😉🐶🐕Psy miluju,ale z voly je to horší většinou smrděj a jsou na zabití.

balogis
3. srp 2018

Ne nikdy neřekl ,není to omezený jednoduchý ubozak.

verunkanatalka
3. srp 2018

Ne nikdy..tohle by ho ani nenapadlo.Je to normální,myslící člověk ..

helinkaaa
3. srp 2018

Ano manžel je také dominantní a vynucoval si abych ho ,,poslouchala,, nakonec mu do duše promluvil jeden známý - farář a od té doby říká že muž je hlava rodiny a žena srdce rodiny. Tudíž fungujeme tak, že jednou je něco po mém a po druhé zase po jeho 🙂

lioness34
3. srp 2018

@dada41 takove rozhovory bych vůbec nevedla... 😉 mě teda i z legrace - záleží tedy na mluvě doma, ale přijde mi vyjadřování na úrovni dosti nízké.... i z legrace.
Pochopila bych kdyby se smál a řekl ženská má poslouchat a doma bude pořádek 😉😁 tak bych se zasmala.... ale my si doma legraci děláme ale tak nějak na úrovni- aby mě manžel přirovnal k podložce to by viděl to toco 😁😁😁

calvac
3. srp 2018

@dada41 Zvlastni,praveky nazor. Takoveho chlapa bych nerozdychala.

dada41
autor
3. srp 2018

@zuzineckah řekl to vázne on to říkala porad

dada41
autor
3. srp 2018

@pavca1982
@helinkaaa u nás on je inženýr a když mu řeknu že zije v minulém stoletou tak prej su na palicu ze to tak bylo a bude

helinkaaa
3. srp 2018

@dada41 a ještě k tomu je beran nebo lev ne? 😕

dada41
autor
3. srp 2018

@helinkaaa nee blizenec

helinkaaa
3. srp 2018

@dada41 tak to je tady paličák

eva1987
3. srp 2018

Se znamenim to prece nema nic spolecneho.

Ja bych s takovym chlapem dobrovolne nebyla. Ale pokud ti takove omezene nazory nevadi, tak s nim bud, je to na tobe.

pavca1982
3. srp 2018

@dada41 Inženýr takže má patent na mozek?! Do jedné firmy přijmou nového zaměstnance a dostane ho na starosti mistr: „Tak tady máš, mladej koště, a běž zamést halu.”
„Já jsem ale inženýr!”
„Aha...” přemýšlí chvíli mistr, „tak já ti to půjdu ukázat...” 😋😅

danfal
3. srp 2018

Neřekl, tohle přece není normální vypustit takovou blbost z pusy.

anetka1701
3. srp 2018

Jo, to by řekl jednou... Máte děti? to je pro ne totiž super vzor 😐 U nás funguje rovnoprávnost 😁 občas po mém, občas po jeho, dělíme se o práci i úspěchy...

michaela_2
3. srp 2018

@pavca1982 Já teda jsem Ing., ale znám taky jeden 😀

Sejdou se dva bývalí spolužáci z VŠ a ten jeden povídá: ty kráso, když si uvědomím, jakej já jsem inženýr, tak se normálně bojim jít k doktorovi!

dada41
autor
3. srp 2018

@anetka1701 právě že děti Máme spolu dceru a syna mam z prvního vztahu a ten začíná byto jako on si říkám jestli to má smysl

pavca1982
3. srp 2018

@michaela_2 Já nemám nic proti Ing.,ale tento manžel je Ing. buran😉.

anetka1701
3. srp 2018

@dada41 zo je právě ono 😐 jak jsou děti a vidí to, je to prostě průser 😐

michaela_2
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaela_2
3. srp 2018

@pavca1982 popravdě kdyby to nebylo tak smutné - přišlo by mi to až směšné. Ohánět se titulem před manželkou? 😀 to je teda materiál

pavca1982
3. srp 2018

@michaela_2 Většinou je to ale daný výchovou. Asi byl takto vedený doma, že ženská je jen hadr na podlahu patřící ke sporáku...

pavca1982
3. srp 2018

@dada41 Já nevím jak dlouho jste spolu, ale toto nebude určitě jeho první hláška on takový musí být přece od začátku ne?Nebo si měla růžové brýle?

michaela_2
3. srp 2018

@pavca1982 jj to je dost pravděpodobné. Mě zmizel obsáhlejší příspěvek, který jsem dávala výš - můj manžel měl z domova také dost manýrů ohledně postavení a fungování ženy v domácnosti 🙂 Chtělo to moře trpělivosti (stejně k hádkám docházelo).
Teď po 8 letech, je to relativně v klidu. On si především uvědomil, že nemůže mít vše - pokud je ženská doma, pak má čas na vypintlichovanou domácnost i určité podstrojování partnerovi. Ale pokud chodí do práce, pak se očekává i určitá samostatnost od manžela, že ano. Chce to umět se prosadit (a nepřizabít ho 😀).

babanci
3. srp 2018

To je asi nějaká blbá sranda, že? To opravdu někdo říká? Žiju asi v nějakém divném světě. Včera jsem zrovna potkala /potkávám často/ jednu paní, žije s opilcem, fyzicky jí napadá a přesto s ní žije stále. Říkala, že je to hrozný život a já se jí ptala, proč s ní tedy je? Prý, abych nebyla sama...tak tomuhle já teda nerozumím, tisíckrát radši sama než s blbem. Předpokládám, že bych se ani nemohla seznámit, sblížit s někým, kdo si myslí, že je žena onuce, ale pakliže bych si toho nevšimla, v okamžiku, kdy by to vypustil z pusy, že je ženská jen podložka, je bývalý partner.

baris
3. srp 2018

@dada41 všichni si neseme z výchovy našich rodičů určité vzorce chování. Dále jsme každý jiný - to co snesu u manžela já by nesnesla moje kolegyně a naopak. Ale stejně jsou určité věci, které jsou přes čáru všude a nemusí se jednat jen o bití, ale i o toto ponižování své ženy.

Napsat radu - sbalte si 5 švestek a utíkejte je sice hezká, ale většinou v praxi těžko proveditelná. My nežijeme s jejím partnerem - žije s ním ona a bohužel je její děti a tento vzorec chování je špatný. Jak to mají jeho rodiče?

Zkusila bych si s ním promluvit - nebo mu napsat dopis (mail), kde by jsi mu vše vypsala, co ti vadí, jaký to má dopad na děti .... No a pokud stále nic, tak to je jednoduché - jestli on je pán tvorstva a ty podložka, tak já ti to oblečení nemohu vyžehlit, schovat ... protože jako podložka to neudělám dobře, chceš jídlo - ale já to vařím pro syna a dvě podložky (ty a dcera) a jídlo pro podložky přece ON nemůže jíst ....

Nevím, jak jinak funguje Vás vztah. Zda je to jediná "vada" nebo je jich více.

zmrzlinka
3. srp 2018

Nikdy by mi to neřekl. Naše manželství je zalozene kromě jiného i na vzájemné úctě a to učíme i děti. Nikdy bych s takovým člověkem nebyla.

ivuse20
3. srp 2018

Nikdy. Chlap co to řekne není chlap