Partner mi řekl, že ženy nejsou rovnoprávné s muži. Stalo se vám to?

dada41
3. srp 2018

Ahoj taky vam rekl nekdy manzel když jsem mu řekla že ženský jsou rovni mužům ze je rovnoprávnost řekl že prej ne ze je zenska podložka a musí chlapa poslouchat jak pes

pasiba
6. srp 2018

Já takového partnera mám. Nikdy to tedy neřekl, ale cítím to z něj. Vzor výchovy viděl u babičky a dědy. Jednou jsme se o tom bavili a skončila jsem u pily a dřeva abych mu dokázala že umím co on 😃 docela sranda. Má sice takový názor, ale u nás doma ničemu neškodí. Stejně vařit neumí takže jsem pořád u plotny. Jednu dobu remcal na moji výchovu ohledně děti, ale to už ho taky přešlo. Měl totiž názor, že ja musím odkyvat vše co řekne 😃 ja jsem s nim šťastná. Je to muj nejlepší vztah. Je pravda, že postupem času jsem si jeho respekt prostě získala. Ale okolo vařečky budu běhat pořád, ale zároveň společně děláme i dřevo 😃

lalusheee
6. srp 2018

@dada41 v tom případě se ti omlouvám ale tvůj muž je koště.. Bezohlednej idiot. Ne nestalo se mi to a rozhodně bych s člověkem co toto říká nežila.. A už vůbec bych s ním neměla dítě.. Omlouvám se.. Ale můj názor.

bayt
6. srp 2018

@dada41 Dobrej trolling :D Neverim, ze se to stalo a pokud ano, tak ze se nas tu jeste ptas na nazor.

raduushka
6. srp 2018

Blíženec a ještě s takovými názory.... No to mi šíleně připomíná mého ex 😨 Bacha na to, u něj se to hodně stupňovalo a ke konci vztahu už jsem neměla právo ani říct svůj názor, byla jsem podle něj jen nicka kterou má doma na sex a na úklid a vaření, chtěl ať mu žehlím i trenky a cupuju kartáčkem boty pokaždé jak přijde domů. On měl právo si zajít na pivo nebo někam na akci kdykoliv a já nesměla bez něho nikam- teda směla ale měla jsem to pak na talíři několik měsíců. Nastražoval na mě doma kamery a podobně... No u něj se to ale hodně vystupňovalo, když jsem si našla jinou práci a rychle začala vydělávat více než on😅 což samozřejmě jeho ego nemohlo překousnout, tak se mě snažil shazovat jinými způsoby. No utekla jsem od něj a dodnes jsem za to vděčná....

yerry
6. srp 2018

@dada41 ne neřekl, a kdyby ano nevydržela bych s ním. Chápu že ženy nemůžou dělat úplně všechno co muži ale muži také nejsou rovni ženám.... A to si můj muž uvědomuje.... ví že má fyzickou sílu zvládne manuálně těžší věci a že vydělává mnohem více než já a celkově je v práci zdatnější ale taky ví že já jsem ta co nosila a rodila jeho deti a za to mi moc hezky poděkoval (zprávu po porodu si čtu do dnes) ale také ví, že já jsem ta co koji, vaří a stará se o "teplo domova".... nikdy mi nedal najevo že bych měla být méně než on, spíš naopak...

veronicka89
8. srp 2018

Jojo u nas taky ...dokonce nosim obojek a spim v boude ...kdyz teda nejsem podlozka 😁😁😁

odula
8. srp 2018

@veronicka89 hmmmmm.... a máte u toho í latex???😂

zlorenka
8. srp 2018

Nečetla jsem diskusi, ale koplo mě do nosu... když ženy nejsou rovnoprávné, tak to asi autorce neřekl PARTNER, ne? 😂

katkatomaskova
11. srp 2018

No tvl, s takovým bych vytřela podlahu. Z kterého stromu spadl??? 🌳

dada41
autor
14. srp 2018

@raduushka s těmi kamery to udělal jak ten muj mi asi nastavil něco do telefonu aby měl mel pod kontrolou a hrozne lze

dada41
autor
18. črc 2021

@dada41 u nas to samé zenska je nula

andelka
18. črc 2021

@dada41 odpovídáš sama sobě. Za 3 roky se u vás nic nezměnilo? 🙁