Podezření na nevěru. Věřili byste?

sherryel
27. říj 2022

Zdravím ... Před rokem jsem v batohu partnerovi po služební cestě našla otevřenou krabičku kondomu ( jeden chyběl ). Trvdil že batoh už má spoustu let a asi to tam bylo dlouho ( v batohu byla i účtenka, že batoh je měsíc starý - takový ten decatlon za 69,- ) , v té době jsem s ním čekala dvojčata a byla jsem pár dní před porodem. Nechtěla jsem to řešit v emocích ( šestinedělí ) a pak jsem měla moc starosti , mame ještě tříletého syna... Teď po roce stejná situace, taky novější batoh, jeden kondom v krabičce chybí , zase po služební cestě. Tvrdí že mu tu krabičku ze srandy dali kluci z práce , ať už se nerozmnožujeme ... Já bych otevřenou krabičku kondomu nikdy po někom nepoužila, pokud by nebyli z obchodu koupené mnou či partnerem, tak mi to přijde jako naprostá kravina ... Včera jsem mu podala krabičku kondomu , že tu situaci jsme řešili před rokem a že mě to už fakt nebaví ... On me osočil, že mu nevěřil a přísahal na naše děti ze nevěrný mi nikdy nebyl ... Podotýkám , že mu neprohledávám věci, poprvé to bylo ,že jsem uklízela úklidovou místnost a tam máme batožiny a kontrolovala jsem jestli tam nemá věci na praní či co hnije a teď protože ten batoh měl s námi na výletě a nemohla jsem najít čepici od syna ... Věřili by jste ??? Nebo je to pro vás důkaz nevěry ???

marki90
1. lis 2022

@jola777 Normálně ty máš dost 🤦🏼‍♀️ale holka karma je zdarma 😆 Já ve svých 18 letech věděla že nevěra je hnus i teď to vím ve svých 32.

veronicka89
25. lis 2022

Jak muze někdo nevěru chlapa vytěsnit z hlavy ? Mě by se ještě v těhotenství rozloučil mozek i srdce ...a upřímně s deníkem co si přiveze ze sexu domu v batůžku balíček kondomů bych taky být nemohla...

Říkala bych si že musí být úplně dutý když tohle udělá 😅

veronicka89
25. lis 2022

Jo a o chlapecké na služebně si iluze nedělám ...stihli jsme se pobavit o porodech o manželce a pak se cpal ke mě na pokoj 😖

Upřímně podle mě když by ženská byla ta co chce povolí 9 chlapů z 10 ...