Předvolání od PČR k řešení události s účastí dítěte. Máte zkušenosti?

zuzina_m
15. bře 2020

Prislo mi předvolání z magistrátu ve věci:oznámení PČR o události s účastí dítěte - pohovor obou rodičů na oddělení v této věci. Máme se dostavit na ospod. Udělala jsem hroznou kravinu, manžel to neustal, bylo doma hrozný zle, sbalila jsem si věci a chtěla vzít dceru s sebou, kdy on mi ji nechtěl dát, přijela policie a tak. Nyní je to doma relativně ok, nicméně se bojím aby nám dceru neodebrali a tak. Někdo nějaké zkušenosti, jak se to bude řešit, na co se budou ptát a tak? 😥

mourovatakocka
15. bře 2020

@zuzina_m Zkušenosti nemám, neporadím, ale přeju hodně sil!! 🍀

lv
15. bře 2020

Pokud se o dite starate, tak vam ji nikdo nevezme. Vysvetlite, muz taky.

barulina
15. bře 2020

Tak nepredvipava te pcr ale město. Zřejmě byl. U vás vyhodnocen přestupek občanské soužití, kteremu byla přítomna osoba ml. 18 let ve spol. Domácnosti. V takovych případech se to hlásí i na zmíněný ospod. Dceru neodeberou, jen už to vždy uvidí. Nějak ten pr vyřešit musí. Zřejmě dostanete pokutu, možná nějaký dohled. Ale to až na základě komunikace tam. Ale odebrání pokud je to prvně se neboj

zuzina_m
autor
15. bře 2020

@barulina děkuju a budou se v tom stourat u nás v práci, po sousedech apod.?

barulina
15. bře 2020

@zuzina_m zaměstnavatel se to vůbec nedozvi. Sousedi asi ví, že se něco dělo ne? Nevím co uzná ospod za vhodné a preventivní, ale nebývá to praxi, pokud to byl. Ojedinělý pripaf

zuzina_m
autor
15. bře 2020

@barulina mohla bych Ti napsat prosím IP?

barulina
15. bře 2020

@zuzina_m jj. Muzes

katinka24
21. bře 2020

@zuzina_m pracuji na OSPOD. Bude to klasicky pohovor matky nezl a otce nezl. Může se také stát, že bude udělám pohovor s nezl. záleží na věku nezl. Ripadne také může být zaslána žádost do školy a chování a známkách nezl. Ale počítala bych že pokud v rodině nejsou nějaké problémy, takže bude jen výslech rodičů a poučení, jak se máte chovat a co dodržovat.

jarla
8. dub 2020

Tak jak to nakonec dopadlo?