• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přicházím o sociální kontakt, jsem pořád s dětmi

12. ledna 2014 
vypadá to tak, když sis tak špatně vybrala, jak sama píšeš (když mám doma takovou bestii)
12. led 2014 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@aloe111 Špatný výběr- jako ze současného úhlu pohledu jednoznačně ano. Nicméně není a nebylo to tak přímočaré, jak se může jevit. Založení rodiny u nás nebyl žádný unáhlený počin - jsme starší rodičové. To co se ale časem začalo dít je dle mého přesvědčení a dle odhadu psycholožky skokové zhoršení poruchy osobnosti, se kterou se člověk sice už narodí, ale která naplno propuká vlivem stresových událostí. Je to zkrátka složitější a bylo by to na delší vyprávění. Nevím jestli tě zrovna moje situace nějak podrobněji zajímá, každopádně mnohé mám ve fotoblogu. Nikomu bych nepřála život s bestií, resp. život v násilí psychickém i fyzickém :pensive:
12. led 2014 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivular Ahoj, já bych začala zjišťovat jak je to s násilným převzetím dítěte...... s rozvodem a soudem...... Podle mě se snaží z tebe udělat vola, aby jsi pak byla úplná loutka. A je to sice hnusné, ale začít u dítěte očkovat zdravé sebevědomí a že vy dva proti zbytku světa. Máš nějaký majetek? Už bych pomalu začínala zpracovávat plán a tahat do toho dětského psychologa. I když už jsi říkala že máte nějakou psycholožku, může někdo svědčit ve tvůj prospěch?
Jo, vypadá to že si tvůj manžel léčí očividně sebevědomí na tobě....... matka očividně tlačí všechny v rodině a já obdivuju že vytrváváš.
12. led 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek