• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přišla jsem na nevěru a nevím, jestli to manželovi říct

9. srpna 2012 
Můžu se zeptat jak jsi věděla že ta holka má přítele ? To jsi jí jako volala a ona ti řekla, mám přítele, plánujem dítě a stavíme dům? ? ?
Promin, ale v poslední době jsem k novým lidem tady dost podezírává...
8. srp 2012 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifan Přečetla jsem si ten úvodní příspěvek ještě jednou a být tebou vykašlu se na něj, ale i na ní. Neponižuj a neztrapňuj se tím, že jí budeš volat a vyhrožovat, stejně se ti neuleví a za pár let se za to budeš stydět. Ani nevíš v jaký situaci ta holka je. Taky jsem si něčím takovým prošla, dokonce jsem se s tou druhou sešla...
Tvůj muž mi přijde jako nezodpovědnej sukničkář, kterej, když je přistiženej, akorát lže. Možná, že by to bylo jiný, kdyby se to stalo jednou, nějakej úlet, on pak sklopil hlavu a přiznal, že byl debil a že se polepší, ale když místo aby se kál a omlouval s tebou přestane mluvit, tak bych ho kopla někam, to není chlap jaký by měl být. Myslím, že každý může šlápnout vedle, ale záleží, jak se k tomu postaví a tvůj muž se chová s prominutím jak pitomec.

S tou střídavou péčí ti neporadím, ale myslím, že tohle je prostě jeho styl - vyhrožovat místo omlouvat se a polepšit se. Třeba to vzdá, když uvidí, že to i tak myslíš s rozvodem vážně.
9. srp 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Sarkar, též si myslím, že pán jen vyhrožuje a že absolutně neví, co obnáší péče o dvě malý děti. I kdyby si střídavou péči vydobyl, za chvíli zjistí, že to není žádná prča a rychle vycouvá. Lucifan mu holt šlápla na kuří oko.
Osobně bych na rozvodu trvala, obzvlášť, pokud se projevil jako "charakter" a začal vyhrožovat. Nenechala bych takovýho člověka na sebe už ani sáhnout, vydírat přes děti může jen bezpáteřní zmetek.
9. srp 2012 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já si myslím, že tvůj manžel měl dvě rozumné volby:

Buď říct: ano, posral jsem to, už se to nestane. A snažit se ti to vynahradit a doživotně sekat latinu.

A nebo: Zamiloval jsem se, promiň mi to, co se týče dětí budu vždy při tobě, ale chci se rozvést.- a být s tou druhou, ale neházet klacky pod nohy apod.

Ať udělal cokoli mezi tím, je to sralbotka. :rolling_eyes:
9. srp 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek