Přítel je závislý na matce. Je to ještě normální?

pocestny
18. čer 2018

Ahoj žiju s přitele rok bydleli jsme I s jeho matkou.v jednom.bytě a hruza furt jsme se hadali .Po roce se jeho matka odstěhovala A ted už bydlime sami.Problem je v tom že jsou přitel.s matkou na sobě zavisli .Denně.si volali navštěvuji se .Zlobi mě to a to bydli ve stejnem městě .snažim se stim smiřit ale nejde to projevuje se to u mě zlostí a výbušnosti .Vim že bych měla ubrat ale př.když přijdu z prace tak mi přitel oznami že byl s mamou na koupališti a.mrzi mě to a štve je moje reakce normalni oni dřive bydleli spolu sami

preiba
18. čer 2018

@pocestny
S námi teď také bydlí paní máma,ale my si rozumíme a nemáme sebemenší problém. Když nějaký nastane, promluvíme si a je klid.
Já nevím...Vždyť je to jeho maminka a jestli si rozumí, tak jedině dobře přeci.
Rodiče máme jen jedny ... A jestli šli na koupaliště když jsi byla v práci...kdyby jsi v práci nebyla,tak by šel s Tebou...přijde mi ta žárlivost zbytečná,akorát si děláš doma zle. Já jsem s mojí maminkou v každodenním kontaktu a s tati jen jsem byla taky,ale bohužel minulý rok v září mi zemřel...takže jen ať si užívá toho,že má rodiče a Ty by jsi ho měla podpořit.
Možná se cítí provinilě, že kvůli vám šla ze hry ( obrazně řečeno) , aby jste měli soukromí... Časem to pomine a nebude to každodenním si myslím...

preiba
18. čer 2018

* tatínek

kecalka2
18. čer 2018

Nejspíš máš mámanka. Napíšeš, kolik vám je, ale s jedním takovým jsem žila a pro mě to byla hrůza. Souhlasím, že rodiče máme jen jedny, ale čeho je moc, toho je příliš. Manžel má své rodiče moc rád, ale každý den jim nevolá určitě. Těžko říct no... Maminka žije sama?

preiba
18. čer 2018

@kecalka2
Tak já si s mamkou ( svojí ) volám denně nebo alepson si dáme echo,zda je vše ok...s taťkou jsme byli také v nepřetržitém kontaktu, jezdili tam všichni na víkendy ,jezdili spolu na chalupu, na pivo... Pokud žije maminka sama ,tak myslím ,že může mít výčitky,že ji odsunuli a časem to přejde...
Jestli je to závisláček mamanek těžko říct takhle... Jak dlouho bydlí od Vás ?
Jinak můj muž si s otcem třeba taky volá skoro denně a nevidím na tom nic špatného....není to hovor na hodinu, spíše také takové echo zda je něco v nepořádku/pořádku, novinky... Rozhodně mi to nepřijde nenormální.🙂

pocestny
autor
18. čer 2018

Žije se svoji maminkou maminka

pocestny
autor
18. čer 2018

@kecalka2 proč jste se rozešli

kecalka2
18. čer 2018

@pocestny Důvodu bylo víc. Mě jeho mamka nevadila, ale vadilo mi, že upřednostňoval svou rodinu před mojí. Všude kam mohl, tahal svojí mámu, jednou dokonce do kina. Dělal rozdíly, bylo to vidět, to mi vadilo. K mojí rodině se mu jezdit vůbec nechtělo, u jeho jsme museli být několikrát do týdne. To nemluvím ani o dárkách, kdy to byl i velký fin rozdíl. Jeho máma uměla vše nejlíp, má ve všem pravdu.. Jako manžel svoje rodiče taky miluje, udržuje s nimi častý kontakt. Ale tohle bylo už přehnané

ariadna12
18. čer 2018

Muzes byt rada, ze s ni uz nebydlis, casem se to treba zlepsi, jestli je sama a byli na sebe vazani, slo to predpokladat. Jen je treba si stanovit - v klidu bez emoci - meze, aby travil cas s tebou, ty jsi partnerka. Aby chapal, co ti vadi a proc. A kdyby to nepochopil, ohledla bych se jinde, pokud mamanek nedospeje v chlapa, at si je s maminkou.

normalnimatka
18. čer 2018

mně to úplně normální nepřijde, jako ta frekvence kontaktu, ale spíš je to potřeba vnímat v nějakým celku. jakej ten vztah je. maj se prostě jen rádi a rádi spolu trávěj čas, nebo to je patologický? kontrolování a uzurpování si syna pro sebe atd...?

priefi
19. čer 2018

@pocestny ja si treba s mamkou taky volam kazdy den, nekdy pokecame dele, nekdy to je je jestli je vse v poradku a do 2 min.hovor konci. Jsem s ni 1x tydne, nekdy 2x, bydli od nas 2km. Bydlime kousicek od tchanovcu, jen pres chotbu a uprimne mi leze na nervy, kdyz tam manzel kazdy den lita a nekdy i nekolikrat. Ale uz mi to leze na nervy min, nez na zacatku. Co me ale stve, je, ze kdyz je obdobi Vanoc, je tam varenej pecenej, a to se pak tady hadame fakt hodne. Jsem zvedava na letosni Vanoce, zda zase to bude tretim rokem to same, anebo letos to bude jine. Jsem tehotna a na zacatku roku mam termin. Moc dobre vi, ze ty Vanoce nesu fakt, ale fakt tezce, vzdy jen pak mluvim o tom, ze se musime hned prestehovat a ze uz nebudeme cekat na pro idealni dum. Ale ted je ve hre porod, tak snad bude mit rozum, protoze ja to, ze mi to leze na nervy ovladat neumim. Myslim si, ze ma chtit by s nami behem Vanoc a ne porad tihnout za sourozenci a rodici, protoze tam zrovna na Vanoce prijel jeho starsi bracha kolem ktereho se pak vsechno toci...

elu
19. čer 2018

normální to není, mě by to vadilo strašně (mám něco podobného), pokud spolu jen chodíte, s mými zkušenostmi bych dnes rychle upalovala pryč, tato nezralost a závislost se bude projevovat ve všem a ty se utýráš

mourovatakocka
12. črc 2018

Máte spolu dítě? Jestli ne a ty chceš rodinu, uteč! Najdi si rozumného chlapa, ne mamanka. Já takhle strávila několik let na nic. Taková situace je na nic, s dítětem je to recept na katastrofu, chlap se tě nezastane, pravdu bude mít vždy maminka.

ivuse20
13. črc 2018

Tohle mi spíš přijde jako normální vztah syna s matkou. (Nečetla jsem víc než první dva komentáře) tak si prostě rádi telefonují. A kdyby si nebyla v práci tak by si šla třeba snímá. My jezdíme s pritelovo rodičema na výlety. Přítel s matkou chodí kondičně plavat a taky kvůli tomu neprudim.

Myslím že holky tady by ti dokázali nastínit nějaký mamanky. Taky jsem s jedním žila. U jeho rodičů. No děs 🍀🍀

vendelinka08
13. črc 2018

Samkou si volam denne..a i manzelovi jeho mamka vola denne. Myslim ze na jeho mamku zarlis...chapu ze se ti to nelibi...ale je to jeho mama a vzdy bude. A pokud zili jen spolu..tak to pouto bude silne..byt tebou tak bych to tak nehrotila. Zatim...spise bych se snazila s jeho mamou vychazet...a pokud to nepujde..tak to nehrot...jinak bojovat proti ni nema smysl....jsoi z toho jen a jen hadky...me by take vadilo..kdyby partner stsle neco mel proti mym rodicum.

fifina1234
15. črc 2018

Holka ono mít matku je jedna věc ,ale do vztahu by to mělo mít nějakou úroveň pokud je na matku vázaný,potěší pánbůh nebudeš to mít jednoduché.pravidlo je třetí osoba vždy v povzdálí jen trochu pomoci jinak se neplést mezi dva.sednete si,a dejte si nějaká pravidla a ty dodržujte jinak to nedopadne hodně stesti mluvím že zkušenosti

zlutykonik
7. zář 2018

Chápu, že tě to štve, mně by to taky štvalo. Je otravné, když člověk, který má být hlavně s tebou každý den leze za někým jiným. Ať už za matkou nebo kamarádem. Co s tím, neumím poradit.