Přítel mě několikrát opustil. Máme dítě. Prý mě nemiluje

miracle.22
14. pro 2009

Dobry vecer. Chtela jsem se zeptat zdali mate nekdo stejny problem jako ja. Jsem na tom po psychicke strance velice spatne. Muj pribeh zacinal pred 4 lety tim nejkrasnejsim vztahem a pritelem jakeho jsem si mohla prat, kazdy den jsem dekovala bohu ze jsem ho potkala. Seznamili jsme se pres internet a asi po 3 mesicich psani a volani jsme se poprve videli a ja se strasne zamilovala hned od prvni dne jsme spolu zacali bydlet byli jsme spolu nonstop 24hodin denne a milovali se snad porad, bylo to pro me to nejkrasnejsi obdobi v zivote. Po 3 mesicich jsme chteli miminko a taky se o nej snazili, ale nic. Po roce zacaly prvni problemy, asi jsme spolu byli moc casto a prestali si vazit jeden druheho nebo spis on me. Rozesli jsme se ale po 2 tydnech se k sobe opet vratili. Pry si uvedomil co ve me ma a nechce me ztratit, od te doby ale nas vztah byl jako pocasi. Pred rokem se se mnou opet rozesel a druhy den na to kdyz jsem byla balit nejake obleci, jelikoz jsme bydleli spolu jsem kdyz prisel nahle domy odesla a v aute sedela jeho nova pritelkyne. Byl to pro me sok, od doby kdy jsem ho potkala vim ze to bude znit divne ale opravu to tak je jsem na nem psychysky zavisla. Pres vsechno jak mi porad ublizoval rozchazel a pak se omouvalo jsem ho porad milovala a miluji. Bydleli jsme spolu a ja najednou nemela kam jit, jelikoz jsem se pristehovala k nemu a do ciziho mesta kde jsem znala jen par lidi. Nakonec jsme si nasla byt a prepavani tydnu u kamaradky jsem se mohla nastehovat. Asi po mesici mi zacal psat ze mu chybim pak to byl opet dlouhy pribeh a vratili jsme se k sobe. Smaozrejme po tom vsem nas vztah byl silne narusenale snazila jsem se to ignorovat, bylo pro me dulezite ze jsme spolu a verila jsem ze to zvladneme. opet nas vztah byl krasny a ja otehotnela. Po te co se to dovedel opustil me, pry bud pujdu na interupci nebo na to budu sama, ja se rozodla pro dite. Bylo to pro me opet narocne obdobi a ja jsem byla opet psychycky na dne. Po 2 mesicich se vratil, ze to zkusime a ze se na mimi tesi. Cele tehotenstvi mi to vycital ale jako vzdy byla nadherne dny a ja ho zboznovala. takto kdyz to popisuju to zni ze jsem s nim jenom trpela ale ty dny kdy jsme byli spolu to vse mi pomohlo zapomenout. Momentalne spolu bydlime ja porodila pred tydnem krasneho syna on ho zboznuje ale spolu nejsme. Usiname spolu i probouzime a to vse mi lame srdce, kdyz jsme s nim mluvila rekl mi, ze me nemiluje a jestli to nezvladam tak se bud odstehuje on nebo ja. Jsem na to hrozne, nevim jak to vse zvladnu skoro nikoho tu neznam a rodinu mam daleko. Je mi uzko a jsem zklamana ze jsem to nechala dojit tak daleko,ze jsem porad doufala a verila. myslela jsem ze kdyz se maly narodi budu odolnejsi a bude mi pritel lhostejny ale bohuzel. jen predstava, ze spolu opet nbudeme, ze bude mit jinou pritelkyni je mi uzko. Nevim co mam delat jak se od nej odpoutat a zapomenout ☹ ☹

hancas
14. pro 2009

nevím co na to napsat,jen asi to e opravdu neví co chce,a dala bych mu nůž na krk bud já nebo ta druhá,ale takové rozcházení a zase sbližování bych asi netrpěla.vím že je to těžké pro tebe ale já bych udělala tot.hodně sil a štěstí

lamarika
14. pro 2009

miracle to mě moc mrzí ☹ Místo toho aby sis užívala první dny svýho broučka se takhle trápíš. Nevím jak ti poradit, ale budu ti držet pěsti aby všechno dopadlo dobře a tady jsi dostala cenné rady 😉

rimmel
14. pro 2009

miracle neboj, jedneho dna ta z tohto vsetkeho vyslobodi nova laska 😉

beruska2x
14. pro 2009

nezlob se ale je to idiot ktery si zahrava se zivotem druhych, odstehovala bych se zpet za rodinou, at si to srovna... kdyz bude chtit videt syna tak prijde, kdyz ne tak ne...
kazdopadne ditetem k sobe nikoho nepripoutas...
hlavne potrebujesz mit odstup, odpoutat se od nej a byt v klidu pro sebe a miminko...
vim ze je to tezke ale zvladly to jine a ty to zvladnes taky 😉

chlapu je 😉

miracle.22
autor
14. pro 2009

Vim, ze vse potrebuje cas, ale nevim jak dlouho potom vsem to uz nezvladam. Jeste ty pobourene hormony tak strasne mi chybi laska obejmuti. Kdyz vidim jak se s malym mazli je mi uzko tak strasne jsem verila ze budeme rodina je to pro me velike zklamani. Citim se strasne prazdna a sama

beruska2x
14. pro 2009

toho se neboj ty uz sama nikdy v zivote nebudes... mas syna 😉 no a chlap? prijde taky neboj...

brumdinka
14. pro 2009

mir - to mi mrzí a souhlasim z holkama, proč se necháváš pořád a pořád trápit; já bych stejně jako ti radí han a beruška prostě mu na férovku řekla bud´já nebo ta druhá a rozhodni se at´se rozhodneš jakkoli nic ti vyčítat nebudu

prostě jak píše beru, i když je to pro Tebe těžké tak jak píše beruska chlapů je anebo si řekni jinou věc - dá se to nazvat takovým mottem, kterým já sem se vždy snažila řídit - "lepší je bejt sama třeba s dítětem než mít chlapa na hovno" promin, ale ten tvůj na hovno je 😔

momin
14. pro 2009

miracle22 neda mi to nereagovat. Nenech se takhle zbytecne deptat! pokud mas rodinu tak utikej!!
A jak pise beruska.. sama uz ted nebudes NIKDY!!! Synka ti nikdo nevezme!

rimmel
14. pro 2009

no ty moje nervy......ja nemam slov. 😕

majka07
14. pro 2009

možná by Ti pomohl psycholog a věř, že jak napsala beruš, chlap přijde taky....hodně mi připomínáš kámošku, taky měla podobný problémy a dneska hurá hurá hurá je ráda že se nakonec rozodla a odešla od něj a jak už teď říká, jediný co jí mrzí je, že to neudělala dřív, zbytečně se trápila. Pokud dostal více šancí a nelapil ji tak je na nic a na tebe v životě čeká někdo lepší, určitě to ze začátku bude bolet, ale pak bude jen a jen líp 😉

konoupek
15. pro 2009

Jo a takovej chlap se asi nezmění,nikdy mu nebudeš moct věřit a spolehnout se na něj.Takhle přece žít nechceš.

miracle.22
autor
15. pro 2009

Ano, vim ze takto rozhodne zit nechci. Jen je strasne tezke se s tim smirit, jeste kdyz jsem na vse sama ☹ O vikendu jedu za nasima, sice je to vesnicka ze 700 obyvatel, ale porad lepsi nez se trapit tady ☹ Nejhorsi je, ze on je naprosto vpohode, klidne si tu rano chodi a zpiva, je mi z toho do breku...

haninap
15. pro 2009

Pokud můžeš být u rodičů, tak to určitě udělej, takhle se budeš zbytečně trápit. Koukat na to jak je v pohodě a má tě na háku je nervydrásající. Zkus si najít nějakého psychologa , který by ti pomohl přez tohle nelehké období přenést.

miracle.22
autor
15. pro 2009

No ja psychologum moc neverim, snazim se najit si nejaky zajmy a zacala jsem hodne cist, ale nejvic asi potrebuju najit si nejake zname, jelikoz tady nikoho neznam

filipal
15. pro 2009

Miracle a nemohla by si docasne byvat u rodicov? kym sa nepozbieras z porodu? zname mas v nejakom inom meste? urcite potrebujes nejaku podporu, ale s tym muzom ti neodporucam zostavat, lebo ta to celu rozlozi...

beruska2x
15. pro 2009

je to peknej sobec 😝

hlavne nez odjedes nekam do prdelakovic 😀 (bez urazky tak z jednech pochazim 😉 ) tak si zajdi na socialku kvuli alimentum a davkam...

pekne si u vasich odpocin, hlavne psychicky, stejne ted veskerou tvoji pozornost bude vyzadovat malej 😉

vim ze je to tezke, taky uz jsem podruhe vdana 😅 o iluze jsem prisla smahem ale nez byt s chlapem ktery te depta, neni na nej spolehnuti, neni oporou a nevis co udelam druhy den 😝 😝 😝 to byt radsi sama, v klidu a vis na cem jsi...

jana.sun
15. pro 2009

ahoj,
naprosto souhlasím s Haninap.
Psycholog je nestranná osoba, se kterou se dá vše probrat - ale to ostatně můžeš i tady, že. Moc ti přeju, at se přes něj přeneseš - vůbec si tvou lásku nezaslouží!!!! zmetek!!! u rodičů ti bude lip - nebudeš ho vídat a můžeš se soustředit na sebe a malého-ten tě ted potřebuje nejvíc! a určitě máš i nějaké "staré" známé tam, odkud pocházíš, ne? 😉 třeba se tam najde nějaká kamarádka, co tě vyslechne a podpoří 😵
držím moc pěsti, moc moc 😔

miracle.22
autor
15. pro 2009

jojo, nejake zname tam mam. Budu muset oprasit stare vztahy 🙂 Ale nedokazu si predstavit tam byt dlouho...Rada bych se pote vratila do Brna, ale sama tady byt nechci... Musim si zjistit jestli jsou nekde materske centra a tak kam muze clovek zajit a pokecat s jinyma mamcama, byt sama s ditetem 24h je fakt sila:/ Ted mi jeste volal, ze prijede rano jede nekam s kamaradama ach jo, jak se vubec muze takto nekdo chovat? ☹

filipal
15. pro 2009

Miracle, mozes byvat v Brne, ak si najdes nieco na byvanie, ale ako to zvladnes financne? od tvojho priatela sa budes musiet odputat, aj ked ta to boli... ☹ je to pre teba velmi tazke, chapem, ale tym, ze zostavas, len zhorsujes svoje trapenie. musis pozbierat silu, zotavit sa u rodicov a v klude si rozmysliet dalsi postup. kde budes byvat, z coho budete zit...plati ti tvoj priatel na dieta? mal by prispievat aj na teba. chod na socialku, ako ti uz radili kocky. materske centra su fajn, chodia do nich aj ine mamicky, ale ty naozaj potrebujes odbornu pomoc.
nechces ist za psychologom, kto je teda pre teba moralna podpora? je pred tebou vela veci, ktore budes musiet vyriesit, preto sa musis dat do poriadku. ty by si mala byt este pod dohladom, si len kratko po porode a vidis, tvoj partner ta necha celu noc samu. cim skor sa zbal k rodicom.

cuttysark
15. pro 2009

miracle ach jooo nechala si zajst moc daleko..........ale vies jak sa hovori, cas je najlepsi lekar. A taky chlap sa nezmeni......urob to, co musis, aby si si potom nevycitala, ze si to neurobila uz davno..........Hobby je super napad, materske centra tak isto....

a mas aj v pase, ze na vsetko sa najde riesenie. 🙂 tak smelo do toho 😉

miracle.22
autor
15. pro 2009

uz jsem domluvena jedu v nedeli, driv bohuzel nemuzu mamka je nemocna, ale do te doby tady i zesilim ☹

beruska2x
15. pro 2009

neboj, soustred se na prcka, az uvidi ze se chystas pryc tak bud sklapne nebo pritvrdi 😖 tak se na to pomalu priprav ☹

miracle.22
autor
15. pro 2009

uz to vi, ze jedu pryc a je mu to jedno. Dokonce mi rekl, ze mi tam bude lip...ta jeho ignorace me privadi k silenctvi. To mi jeste pred nedavnem vykladal jak me miluje:(

beruska2x
15. pro 2009

chce mit vyklizene pole 😠 podle me ma nekoho jineho...jen si chtel poslednim navratem ukonejsit svedomi 🙄

miracle.22
autor
15. pro 2009

nevim, jak se z toho mam vyhrabat. nejhorsi je, ze s malym nikam nemuzu, jelikoz je moc maly tak musim byt jenom doma to je fakt o nervy ☹

beruska2x
15. pro 2009

a co nejaka kamradka co by k tobe prisla pres den? neni???

vydrz, nedele je cobydup, zajdes sem.. pomalu si pripravis veci na cestu a pro maleho a utece to...

miracle.22
autor
15. pro 2009

no prave ze jsou vsichni nemocni ☹ chjo to je sileny jako by me snad osud zkousel co vsechno zkousnu ☹

beruska2x
15. pro 2009

uz bude jen lip 😉 pak budes volna a v klidu...

miracle.22
autor
15. pro 2009

hlavne nevim co muzu s tak malym mimcem delat. prijdu si strasne odriznuta ☹

beruska2x
15. pro 2009

no jestli neni moc zima tak vyraz na kratkou prochajdu, poradne prcka zachumlej do fusaku, i pres pusu at nedycha studeny vzduch a okoukni vanocni vylohy a dej si nekde pecene kastany 😉