Přítel mě několikrát opustil. Máme dítě. Prý mě nemiluje

miracle.22
14. pro 2009

Dobry vecer. Chtela jsem se zeptat zdali mate nekdo stejny problem jako ja. Jsem na tom po psychicke strance velice spatne. Muj pribeh zacinal pred 4 lety tim nejkrasnejsim vztahem a pritelem jakeho jsem si mohla prat, kazdy den jsem dekovala bohu ze jsem ho potkala. Seznamili jsme se pres internet a asi po 3 mesicich psani a volani jsme se poprve videli a ja se strasne zamilovala hned od prvni dne jsme spolu zacali bydlet byli jsme spolu nonstop 24hodin denne a milovali se snad porad, bylo to pro me to nejkrasnejsi obdobi v zivote. Po 3 mesicich jsme chteli miminko a taky se o nej snazili, ale nic. Po roce zacaly prvni problemy, asi jsme spolu byli moc casto a prestali si vazit jeden druheho nebo spis on me. Rozesli jsme se ale po 2 tydnech se k sobe opet vratili. Pry si uvedomil co ve me ma a nechce me ztratit, od te doby ale nas vztah byl jako pocasi. Pred rokem se se mnou opet rozesel a druhy den na to kdyz jsem byla balit nejake obleci, jelikoz jsme bydleli spolu jsem kdyz prisel nahle domy odesla a v aute sedela jeho nova pritelkyne. Byl to pro me sok, od doby kdy jsem ho potkala vim ze to bude znit divne ale opravu to tak je jsem na nem psychysky zavisla. Pres vsechno jak mi porad ublizoval rozchazel a pak se omouvalo jsem ho porad milovala a miluji. Bydleli jsme spolu a ja najednou nemela kam jit, jelikoz jsem se pristehovala k nemu a do ciziho mesta kde jsem znala jen par lidi. Nakonec jsme si nasla byt a prepavani tydnu u kamaradky jsem se mohla nastehovat. Asi po mesici mi zacal psat ze mu chybim pak to byl opet dlouhy pribeh a vratili jsme se k sobe. Smaozrejme po tom vsem nas vztah byl silne narusenale snazila jsem se to ignorovat, bylo pro me dulezite ze jsme spolu a verila jsem ze to zvladneme. opet nas vztah byl krasny a ja otehotnela. Po te co se to dovedel opustil me, pry bud pujdu na interupci nebo na to budu sama, ja se rozodla pro dite. Bylo to pro me opet narocne obdobi a ja jsem byla opet psychycky na dne. Po 2 mesicich se vratil, ze to zkusime a ze se na mimi tesi. Cele tehotenstvi mi to vycital ale jako vzdy byla nadherne dny a ja ho zboznovala. takto kdyz to popisuju to zni ze jsem s nim jenom trpela ale ty dny kdy jsme byli spolu to vse mi pomohlo zapomenout. Momentalne spolu bydlime ja porodila pred tydnem krasneho syna on ho zboznuje ale spolu nejsme. Usiname spolu i probouzime a to vse mi lame srdce, kdyz jsme s nim mluvila rekl mi, ze me nemiluje a jestli to nezvladam tak se bud odstehuje on nebo ja. Jsem na to hrozne, nevim jak to vse zvladnu skoro nikoho tu neznam a rodinu mam daleko. Je mi uzko a jsem zklamana ze jsem to nechala dojit tak daleko,ze jsem porad doufala a verila. myslela jsem ze kdyz se maly narodi budu odolnejsi a bude mi pritel lhostejny ale bohuzel. jen predstava, ze spolu opet nbudeme, ze bude mit jinou pritelkyni je mi uzko. Nevim co mam delat jak se od nej odpoutat a zapomenout ☹ ☹

konoupek
15. pro 2009

mir nějaký čas bych u rodičů určitě zůstala,jestli je to možné,jak se miminko narodí pomoc se ti bude hodit a v jiném prostředí snad budeš mít i trochu jiné myšlenky.Všechno chce svůj čas hl.nezůstávej s tím blbem.Promin za ten výraz,ale to co dělá je na 😝 .

konoupek
15. pro 2009

aha tak to se omlouvám,mimísek je na světě 😅 .No je vidět,že příteli je to šumák,ten za trápení opravdu nestojí.

marfuuuska
15. pro 2009

miracle jen sem to tak prolítla a nevím jestli tady nedko něco podbného nepsal. Můj názor je, že si tě tvůj přítel vůbec nezaslouží. Neváži se tě už dávno a nikdy ani nebude. Podle toho co píšeš, tak mi i přijde, že mu dělá dobře jak se trápíš a malýho muchlá proto, aby tobě ubližoval a ukazoval jak je dobrej táta a to teda neni, když si neváží ženský co mu toho koblížka porodila.
Myslím, že nejlepší bys to měla u rodičů aspoň než malej trošičku poporoste a ty si zvykneš, že si sama a toho darebáka neuvidíš, protože jak ho budeš vídat bude mnohem těžší odolat jeho dalšímu srdveryvnému návratu k tobě a to si myslim, že dřív nebo pozdějc udělá. Jemu se líbí, že tě může kdykoliv opustit a zase se k tobě vrátit.
Ukaž mu, že tak to neni a už se k němu nevracej nikdy. Vim, že je to teď s miminkem moc těžký, ale čas vše spravý.
Držim palce tobě i tvýmu broučkovi.

kopa39
16. pro 2009

Miracle, jak píšou holky - je to hnusná situace, ale zvládly to jiný a ty to zvládneš taky!
Určitě se soustřeď hlavně na sebe a na miminko, jesti ti pomůže rodina, je to super!
Nedělej si naděje, že by se situace s přítelem zlepšila. Pokud by se přece jen chytl za noc a chtěl se k tobě vrátit, můžeš to mít jako bonus, ale moc realistické mi to nepřipadá.
Uvidíš, časem se všechno zlepší, máš skvělého synáčka, a život ti do cesty ještě přichystá spoustu hezkých věcí, i zajímavých chlapů! 🙂 Hlavu vzhůru!

filipal
17. pro 2009

ahoj Miracle....ako si na tom? malicky ti vela neplace? kojis ho?
napis nam.... 😵 😵

beruska2x
17. pro 2009

ahojky, tak jak to jde?? nedele se ti blizi vid... 😉 jeste se 3x vyspis a bude to 😀 co prcek??

miracle.22
autor
19. pro 2009

Holky strašně děkuji za podporu. Moc mi to pomáhá. Myslela jsem, že to do neděle vydržím, ale ve čtvrtek večer jsem zjistila, že spí s jinou ženou a dokonce to dělal když jsem ležela v porodnici ☹ Musela jsem odjet hned, mamka je pořád nemocná tak jsme u prababičky, je to šílené, ale nedokážu si představit se na něj jen podívat. Má jesště tu drzost mi napsat, že já se změnila....Bože každý den mám noční můry, je mi zle a nebíd malého tak jsem snad už psychycky totálně na dně.

miracle.22
autor
19. pro 2009

filipal: ano malého kojím a chtěla bych v tom pokračovat, tak doufám ,že nepřijdu o mlíčko ☹ Jinak je to největší štěstíčko, jen je myslím chudáček taky pěkně nervozní, nemůžu uvěřit, co nám udělal. Jak mohl spát s někým když já rodila naše dítě? To je takovej hnus

pikusa
19. pro 2009

Nakopat ho do koulí hajzla... 😠
aspoň vidíš,že si vás nezaslouží.........a ty máš teda rozhodně na víc.....
Bud pryč,jak je to dlouho půjde,at ho nevidíš.....nejlépe celé šestinedělí...at jsi s prckem v klidu a jak píšeš,at nepřijdeš o mlíčko.
Jukni tady do témat--regiony,jistě tam nějaké maminky najdeš a aspon budeš mít kamarádky v místě bydliště.

miracle.22
autor
19. pro 2009

děkuji strašně mi to tady pomáhá, ani jsem netušila jak moc když se člověk svěří...

pikusa
19. pro 2009

Miracle.....jo jo vykecat se někde a kolikrát cizím je dobrý......
pohlad prcka 😉

miracle.22
autor
19. pro 2009

jojo,spinka jak andilek broucek muj 🙂

pikusa
19. pro 2009

Vidíš....máš jeho a jednou bude ten tvůj blb ještě litovat...
ale to už bude pozdě 😝 😀

miracle.22
autor
19. pro 2009

toho bych chtěla strašně moc docílit, alespoň malé zadostiučinění. Ale to peklo co teď prožívám to stejně nezmírní...Jen nevím, jak mám docílit toho, abych ho začala nenávidět a přestat přemýšlet kde je jestli je s ní a jestli je mu to alespoň trochu líto

pikusa
19. pro 2009

Nenávidět???pomysli na to,co děla,když ty jsi byla v porodnici....a přiváděla na svět vašeho syna...
jo ted te to spíš asi rozesmutní...ale za čas.....uvidíš,bude líp.
A prcek ti to každým dnes bude vynahrazovat....počkej,až se poprvé usmějě---na tebe,na mámu 😀

miracle.22
autor
19. pro 2009

🙂 na to se už nemůžu dočkat. Doufám, že časem najdeme nějakého taťku, strašně mi chybí obejmutí a láska. I když jsme spolu byli poslední dobou jsem ji stejně necítila

pikusa
19. pro 2009

Jasně že najdete tatínka...a mnohem lepšího a hodnějšího...
jasně že ti to chybí,navíc ted v šestinedělí.....hlavně že nejsi úplně sama a máš aspoň rodinu...

jakoubka
19. pro 2009

miracle-přítel od nás taky odešel ,když byl malému rok 😒 Jsme spolu pořád v kontaktu,malýho si bere každou sobotu i na noc 🙂
Máme spolu ted moc hezký vztah 🙂

Tobě ,přeji ať si brzy najdeš hodného a milujícího přítele a pro malýho toho nej,nej tatínka 🙂 😵

miracle.22
autor
19. pro 2009

holky moc děkuji

kalu
19. pro 2009

Miracle, myslím, že to nejhorší už máš za sebou a teď už bude jenom lépe. 😉 Vědět (i tu sebehorší zprávu) je podlemého pořád lepší, než se trápit v nevědomosti.
Je dobře, že jsi odjela k rodině- ti tě psych.podrží a hlavně toho debila nebudeš mít pořád na očích. Nevím,jak to máte s tím bydlením- pokud si se přistěhovala k němu nebo jste v podnájmu, tak bych se tam už nikdy nevracela. Pokud je bydlení tvoje nebo společné, tak pouze za účelem formálního vyřízení jeho odstěhování se popř.prodeje. zařídila bych si svůj vlastní život v místě , kde bydlí rodina, máš tam asi i přátele, vyrostla si tam atd. a na "přítele" bych se neohlížela. Pokud bude chtít vidět dítě, tak ať se přijede podívat nebo navštívit ho- já za ním bych v žádném případě nejezdila. zachoval se k tobě jako k nejšpinavějšímu hadru- ze všech těch nevěr a kamarádek atd. , co se tady řeší, je tohle pro mě nejsilnější káva- mít doma milenku, když mi partnerka rodí v porodnici moje dítě 😠 . Podle toho bych se taky k němu chovala- kontakt s dítětem bych mu umožňovala, ale ať si v případě zájmu přijede on.A taky bych si podala na soud žádost o svěření do péče a výživné na mimčo. Ať platí, kamarád, ať vidí, že to není tak jednoduché.
Drž se a užívej si krásného zdravého miminka a netrap se pro chlapa, který za to ani trochu nestojí- uvidíš, že za čas tě ta bolest přejde 😉

pikusa
19. pro 2009

Kalu....naprosto souhlasím.....

morturi
19. pro 2009

Miracle.22 neboj, jsi takovou chvilku po porodu, to je těžké období často i pro mámy s fungujícím vztahem. Máš to moc těžké, alen nezůstane to tak, bude to lepší a lepší. Chci ti poradit jednu praktickou věc - co nejdříve zajdi na sociálku nebo rovnou na soud a požádej o svěření dítěte do tvé péče. Je to právní ochrana tebe i tvého dítěte, kdyby jeho otci přelítlo kdoví co přes čumák a začal mít podivné požadavky, chlapi jsou někdy fakt těžko uvěřitelní.

Myslím na tebe, držím palce, je to šílená situace, ale OPRAVDU BUDE LÍP, NENÍ TO NA VŽDY. Lidé kolem tebe se vyzdraví, ty se trochu uklidníš, klouček ti bude dělat radost, zařídíš si postupně svůj, tedy teď už spíš váš život, pomalu se nadechneš a půjdeš vstříc novým začátkům. Tak jak ho popisuješ expartnera - naprosto není o co stát. Snad se jen snaž nějakým normálním způsobem ošetřit a udržet jeho vztah k synovi, ten za to nemůže, co se mezí dospělými děje, a jak říká jedna moje kamarádka, která zažila cosi podobného: s tím, jaký je její otec hajzlík, se bude dcera muset nějak vyrovnat sama - až bude větší.

bara78
19. pro 2009

Miracle22: Moc ti rozumím. Musí to být strašně náročné řešit takové věci chvíli po porodu. Já mám podobnou zkušenost, zůstala jsem sama už v těhotenství... viz moje diskuse:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Jestli ti můžu doporučit, fakt se seber a jed k těm rodičům, to ti pomůže se dát trochu do kupy a promyslet, co dál. Já jsem to nedlouho po porodu nakonec udělala taky, i když už jsem si myslela, že to zvládnu. Vím, že je to těžké s tak malým miminkem, zkus najít nějaké kamarádky přes internet. Teď je hloupé, že je taková zima, ale já jsem s Tomáškem od jeho dvou týdnů chodila ven a beru ho všude s sebou... rozhodla jsem, že nebudu sedět doma.
Psychologa taky vřele doporučuju, sama jsem takovou pomoc využila (i když paradoxně mám podobné vzdělání, ale pracovala jsem se závislými.. a na svoje soukromé krize se člověk stejně nikdy nepřipraví, kovářova kobyla chodí bosa).
Držím ti moc palce. Nenech se vydírat a radši buď aspoň na čas sama, než se dáš po porodu do pořádku.

filipal
19. pro 2009

Miracle, fajn, ze si sa ozvala.... 🙂
vzdy si mozes s nami pokecat. 😉 chodia sem maminy, ktore prezili podobne chvile ako ty a mozu ti poradit.
aj ked sa ti to teraz zda neuveritelne, raz bude lepsie... 😵

tesim sa s tebou zo Samka 😵 😵

pavlapap
19. pro 2009

Promin'te že Vám tady zasahuji do diskuze. Ale jen k tomu miminku, mě pediatr řekl že se zdravým dítětěm se může ven do mínus sedmi stupn'ů a za každého počasí. Pokud není inverze, nebo velký vítr. 😉

miracle.22
autor
19. pro 2009

Jo budu muset zacit neco podnikat nebo se zblaznim doma byt nemuzu to by me slozilo. Ale nedokazu se predstavit ze se vratim zpet do bytu i kdyby se odstehoval :( uplne sama kde nikoho nemam a daleko od centra

pikusa
19. pro 2009

Miracel....koukám,že sis opravila pas 🙂
počkej po šestinedělí....a pak to začni pomalu nějak řešit...
Byt---dá se prodat??nebo nedá????pronajmout????vyměnit???
Vždyt máš i motto v pase takové----no takové co se akorát ted nějak hodí vid...

miracle.22
autor
19. pro 2009

no byt je v podnajmu ale musim to s nim nejak vyresit...jen je ted strasne brzy abych s nim neco resila to by me asi rozlozilo nechci s nim byt v kontaktu

pikusa
20. pro 2009

Ano...je brzy,soustřed se ted na Samíka a na sebe a tak nějak se zkus hodit do pohody....
a pak hned jak psala Kalu,žádost na soud o svěření do prcka do tvé péče a taky vyřešit penízky a dojdi na sociálku,tam ti jistě poradí,co a jak dál...

miracle.22
autor
21. pro 2009

holky moc dekuji je to pro me obrovska podpora...jsem moc rada za vsechny co mi pisete a za vase rady. Uz je mi lepe a velkou zasluhou diky Vam...