• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přítel mě několikrát opustil. Máme dítě. Prý mě nemiluje

10. ledna 2010 
jee jsem rada ze si tu povidas :wink: uz je lip malinko vid :slight_smile:
neboj ten vztek prijde az se zacne kroutit z povinnosti :sweat_smile: ale snad budes mit stesti a vi co se ma...

urcite ses zmenila ale materstvim se zeny meni k lepsimu :wink:
21. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miracle....krásná fotečka se Samuelkem.....on to to trápení vynahradí,uvidíš :wink:
drobeček malinkej :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem po dlouhe dobe zpet, je mi porad spatne a ted snad jeste vic :frowning2: ja hloupa mu dala dalsi sanci a opet to nevyslo a tentokrat uz jsem se opravdu zarekla nikdy vic, jsem totalne zlomena a on je naprosto vpohode. Fakt nechapu sama sebe, ze si necham tak ublizovat, ale uz ne uz fakt nikdy
6. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
miracle to lebo lubis, dufas, veris....ale nie navzdy to takto bude neboj bud silna :wink:
7. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on ma jeste tu drzost mi tak ublizovat vratil se opet k ni vsude to pise je mu uplne jedno, ze me to zabiji a o malyho se nezajima :(
9. led 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miracle,ahojky!Dočítala jsem diskuzi,drž se holka a vy.er se na toho hajzla.Je to těžké,ale půjde to.Ať už věříš nebo ne,že se jednou vrátí na trvalo,zajdi na ten soud a sociálku.Může ti časem dělat potíže.Kamarádka zažila něco podobného,jen ji ještě partner ponižoval,že je tlustá,nedával peníze a mlátil ji a vyhrožoval,že nesmí odejít,že jí sociálka vezme dítě.Nakonec se postavila na vlastní
9. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nohy.Pronajala si byt,dítě dávala na hlídání svým rodičům a sama tvrdě makala.Dnes je šťastná,hodně s malou cestuje a jen kvete :slight_smile:
9. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky. Tak jsem zpet u rodicu, on ma dokonce tu drzost mi napsat, ze me i maleho bude porad milovat, nechapu kde se to v nem bere...jak muze nekdo kdo vam tvrdi, jek vas miluje dalsi den na to nemiluje, jelikoz jsme se pohadali a vraci se zpatky k milence napsat tohle, ja nevim jestli mu nedochazi jak moc mi ublizil. maleho pretahuju porad jak kocka kotata ma 5 tydnu a nema poradne ani svou postylku, jediny co si preji ze vseho nejvic je udelat mu krasny domov a na tom ted budu pracovat a casem snad najdeme i hodnyho a hlavne opravdu milujiciho tatinka...
10. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirac.. konecne to vidis :wink: ted uz to bude jen lepsi neboj, jakmile se od nej odpoutas, to zklamani pokazdy znova a znova ti bere silu, energii i radost ze zivota...

zarid si zivot s malym, stejne se na ex nemuzes spolehnout, podle me to nema v hlave srovnany - co chce, co je dulezity v zivote, nic...

to neni ani partner ani tata pro zivot.. najdete si lepsiho :wink:
10. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahom Miracle.Teď jsen narazila na Tvoje téma a teda nemám slov. Ten Tvůj chlap je teda fakt magor. Je neskutečný, čeho je schopen. Já být Tebou, tak se na něho definitivně vykašlu. Pořídím si nové tel. číslo, aby mě jeho sms a telefony nenahlodávaly a vše řeším přes soud. Ale nechala bych to po šestinedělí. Teď se hlavně soustřeď na miminko, to je nejdůležitější na celém světě. Hlavně, abys byla se Samuelkem zdravá a to ostatní přijde, neboj. Mužských je na světě spousta a určitě se brzy najde takový, který si Tě bude i s dítkem vážit a utvoříte úplnou rodinu. Přeju hodně štěstí a hlavu vzhůru, holka. Uvidíš, bude líp!!!!
10. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miracle, narazila jsem na tvou diskusi...já bych se k němu nevrátila už za nic, je schopen tě utrápit a malý to určitě cítí taky! upřímně si myslím, že jsi to měla utnout už dávno, člověk by se měl mít víc rád a nechat sebou tak zametat...změň si číslo telefonu a už se s ním nestýkej, domluvte si jen závazky ohledně syna, jestli na něj bude přispívat (přes soud) a šmitec...fakt nestojí za to, aby ses takto trápila, jsi chvíli po porodu, muž by Ti měl být tou nějvětší oporou a ne tohle...zatím bych zůstala u rodičů a časem si třeba našla s malým bydlení, jak bude malý větší můžete chodit do mateřského centra, na cvičení, plávání, určitě najdeš nové kamarádky a časem i nového přítele, držím pěsti, bude líp!
10. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek