Přítel nechce sex, jsem z toho nešťastná

terez1986
9. říj 2013

ahojky, potřebovala bych poradit. Nevím, co mám dělat. S přítelem jsme přes 4 roky, v létě mě požádal o ruku a za půl roku se máme brát. Máme toho spoustu společného, společné zájmy, pohledy na život..3 roky spolu bydlíme. Vše by bylo (až na pár maličkostí-jako všude)ideální. Až na sex...přítel to nepotřebuje. Stačilo by mu to tak 1x za 14 dní. Jsou sice období, kdy to máme často (viz třeba dovolená 4x za týden), ale pak je období, kdy třeba měsíc nic. Je to přes dva měsíce, co jsem přestala brát antikoncepce, aby se mi hormony kapku srovnaly (brala jsem jí 12 let v kuse) a pak,až budeme chtít mimi, aby to šlo lépe. A tady nastal další problém. přítel nikdy za celý svůj život neměl sex s kondomem a nyní když už jsme chtěli mít sex, tak mu vždy při nasazování kondomu "uvadl", zkoušeli jsme to 3krát a pokaždé stejné..☹ a od té doby, když má dojít na sex, tak říká, že je unavený z práce,atd... Jsem z toho nešťastná. Přemýšlím, že znovu začnu prášky brát, nechci docílit toho, že by ted už sex nebyl vůbec...ale i když jsem brala HA, tak to nebylo dobrý, viz, jak jsem psala výše...je možný, že to může být i mnou...přibrala jsem a celkem se ted stydím za svojí postavu, nemapatuju si, kdy jsem se naposledy prošla třeba kolem něho nahá...přemýšlím, zd atřeba na to nemá vliv i sport- přítel je vášnivej sportovec a přijde mi, že se vždycky unaví při sportu a pak už nemá na nic chuť..nevím...děkuji za Váš názor.

berynka
9. říj 2013

@terez1986 jo, sport vliv má, to je známá věc 😉 . Ať to trochu omezí a uvidíš 😎 🙂

terez1986
autor
9. říj 2013

@berynka nejhorší je, že on ho neomezí...je na něm závislej..

berynka
9. říj 2013

@terez1986 jasně... endorfiny jsou potvory 🙂 . Ale tak zase na početí mimča, nemusíte mít sex každý den, ani se to nedoporučuje.

pejsanek
9. říj 2013

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že ke zplození potomka není potřeba sexovat každý den. My měli období, kdy zrovna sexu moc nebylo a i tak se zadařilo za dva měsíce, co jsme se přestali chránit. Ale chápu, že jednou za 14 dní je málo. Co zkusit hezký večer ve dvou, decentně alkoholu, společná masáž nebo cokoli, co navodí tu správnou atmosféru....

stazina
9. říj 2013

Ahoj a mluvila si s ním o tom? že bys chtěla vícekrát?

baskulinka
9. říj 2013

Ahoj, také můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, že k početí miminka není dobré denně sexovat. Také jsme na tom s manželem neleželi denně a povedlo se na poprvé. 🙂 Co se týče toho problému se sexem, slyšela jsem od spousty kamarádek, že to tak doma mají také. Manžel nechce sexovat, že na to nemá chuť. Hold každý jsme jiného založení. A myslím, že vůbec nejde o to, že by ses mu nelíbila, to by si Tě nechtěl brát. Prostě to tak má... A kondom bych neřešila, chránit se lze i jinak...A stejně chcete mimčo, tak bych to nechala osudu a zbytečně bych ho tím nestresovala...

nonnni
9. říj 2013

@terez1986 ja bych resila, krom nedosataku sexu, jeste fakt, ze partner, ktery je zavisly na sportu/konicku, se ho nezbavi prichodem potomka. Takze bacha na to, zkus poresit i to, jakou ma realnou predstavu o zivote pote, co se potomek narodi. Jestli je ten sport tak vysilujici, ze zvladne ubit libido zdraveho, mladeho chlapa, tak musi byt echt intenzivni a casove narocny. To se k malemu diteti hodi pramalo, mel by byt schopen ubrat, byt jen treba docasne na par let...

zrzzynka
9. říj 2013

Věř mi, že jsou holky, co by Ti i záviděly 🙂 nebuď z toho smutná, bude to dobré 🙂
Já bych si nejprve ověřila, jestli nemá milenku, protože i tohle chování může být od toho ☹
Zkus se na sebe zaměřit, chtíč je hlavně součástí přitažlivosti, může vám spolu být miliónově ale pokud se příteli nebudeš líbit, sex vám to nevylepší ☹
Pokud jsi vypadala jinak, když jste spolu začali chodit, zkus se zase o sebe starat, zkus ty kila dát dolů, třeba skákni ke kadeřníkovi, kup si nějaké pěkné prádlo a uvidíš, že jakmile nabydeš zase sebevědomí, půjde Ti lépe i ho svést a budeš se cítit jistá v kramflecích 🙂
Pokud vám vztah funguje, bavíte se spolu, je vám fajn, tak by to bylo škoda nechat umřít jen kvůli sexu ☹
Hlavně o tom i mluvte, to je moc důležité, zkuste si třeba i někam vyjet do hotýlku na víkend, změna prostředí kolikrát dělá divy 🙂

anchapancha
10. říj 2013

Já myslím, že je to tím, že mu zvadl při tom kondomu. Od té doby se bojí, že se mu nepostaví, a vědomě či podvědomě se sexu vyhýbá.

ratatooy
10. říj 2013

ja si ymslím taky že má zhrzený ego od těch kondomů,pak všeobecně je známo že hodně velcí sportovci na tom nejsou dobře po sexualni stránce,ale jinak 14dní až měsíc neni tak hrozny a jak říká zrzzynka já závidím kdyby me chlap se sexem neotravoval 😠

laurital
10. říj 2013

Holky, vám opravdu u zdravého chlapa přijde sex. frekvence 1-2 krát měsíčně ok??
Mně tedy rozhodně ne a chápu, že to zakladatelce vadí.My máme po dvanácti letech sex 3-5 týdně, často i častěji a manžel je velmi pracovně vytížený plus chodí do fitka.

purplin
10. říj 2013

Souhlasím s ratatooy a anchapancha, navíc píšeš, že okolo něj nechodíš nahá. Neříkám pořád, ale myslím si, že občas to taky není na škodu, důležité je, aby ses ty cítila přitažlivá a byla spokojená se svým tělem. Ten chlap to prostě pozná a uvidíš, že to bude lepší. 🙂

@laurital 3-5x týdně? Hmm...to mi přijde moc, to je tak možná na začátku vztahu, ale po 12 letech? To by mě snad ani nebavilo...

laurital
10. říj 2013

@purplin Nevidím jediný důvod, proč bychom i po dvanácti letech nemohli být milenci a ne pouze kamarádi.Nějak nechápu ten postoj, že po letech jsou partneři především rodiči a vše ostatní jde stranou.
Děkuji, ale nechci být pouze manželka a matka.

anchapancha
10. říj 2013

@laurital To se máš, ale je to řekla bych hodně vzácné... 🙂 Po čase se prostě "okoukáte", to je u většiny párů přirozené.

anchapancha
10. říj 2013

@terez1986 A co zkusit nějaký nekoitální sex? Lízání, ruce...? Tebe uspokojí a sám se trochu uklidní a získá sebedůvěru.

laurital
10. říj 2013

@anchapancha Já si myslím, že nekoitální praktiky asi nic moc neřeší.Z mého pohledu ženě nejde jen o vyvrcholení, ale spíše o fyzickou blízkost s partnerem apod.To je jako kdybys holkám, kterým se z nějakého důvodu nechce souložit řekla, že mají partnerovi provést felaci.Pravděpodobně by se jim obrátil žaludek.A stejně tak neuspokojíte nadrženého chlapa tím, že se k němu přitulíte a budete koukat na Bridget Jones.
Tady je podle mě klasický konflikt sexuálních potřeb obou partnerů.Sex nemá být středobodem vztahu, ale kdo tvrdí, že ve vztahu dvou lidí není důležitý buď lže nebo je pokrytec.

terez1986
autor
11. říj 2013

Děkuji všem za názory...s přítelem jsem se o tom bavili, on prostě necítí chuť mít to častěji a sám přiznal že ho ty pokusy o sex s kondomem jaksi zklamaly a teď se mu do toho nechce, aby se to opět neopakovalo..přemýšlím prostě, že zatím ještě nasadím zpět HA a až opravdu budeme chtít mimi, tak jí vysadím... a co se týká četnosti sexu, zkusím nejdřív udělat něco s mým sebevědomím a uvidíme...ale jak říkáte, taky jsem slyšela,že sportovci na tom s potřebou týkající se sexu nejsou moc dobře..veškerou energii dají so sportu a pak už na sex nemají moc chuť... mně by stačil sex 1-2 týdně a budu spokojená...

blahova_andrea
11. říj 2013

@laurital ježiši...po 12 letech tak často? ještě, že tyto stránky můj chlap nečte😀 to už bych s ním fakt nevydržela. já teda pochybuju, že po tolika letech na sebe budeme mít chuť víc jak 1x měsíčně.

blahova_andrea
11. říj 2013

@laurital já rozhodně chápu jak to myslíš a že jsi ráda, že to máš tak, jak to máš. my co píšeme opak to píšeme proto, protože u nás nebo našich známých trvá tato intenzita tak do 6.-24.m vztahu a pak to prostě opadá. jako taky bych se ještě někdy chtěla cítit jako milenka, cítit se sexy, milovaná atd...ale bohužel. nejsem takto nastavená a můj muž taky není nastaven tak, aby se ke mě takto dlouhodobě choval a krásné pocity ve mě utužoval ☹

blahova_andrea
11. říj 2013

@terez1986 já s těma sportovcema nesouhlasím. kdysi jsem měla milence, velice sportovně založeného a ten byl při chuti stále a klidně vícekrát po sobě. klidně byl celý den v práci, pak šel sportovat, pak sexovat a o půl noci se sebral a šel na tah. takže je to asi kus od kusu, i když sportovci jsou asi častější případy nebo víc na očích.

laurital
11. říj 2013

@blahova_andrea Andy neblázni, jsi hezká ženská, nepodceňuj se.
Každý to má s frekvencí nastavené jinak a konečně to, co vyhovuje nám, nemusí zase v jiných rodinách.
Mně to nedalo a ptala jsem se kamarádek, všechny cca 10 let ve vztahu, a většina se shodla na frekvenci cca 2-3 krát týdně, tudíž mi to zase tak bláznivé nepřijde.Samozřejmě jsou období,kdy je to v útlumu i u nás, jen si vážně myslím, že milovat se po třicítce jednou měsíčně je málo.Naopak mám pocit, že je to teď snad lepší než na začátku-odpadly stresy s prací, bydlením, děti povyrostly a je větší klídek.

blahova_andrea
11. říj 2013

@laurital vidíš a v mém okolí nebo my sestry, tak fakt bída. jako my na to prostě asi moc nejsme a všechny máme chlapy, co by byli spokojení s tebou 😉 takže to doma máme všechny docela napjaté ☹ aha. tak my jsme třicátníci, letos jsme spolu 4 roky a co máme syna, tak muž fakt spokojený není. ale ono je to i tím, že já s ním nejsem spokojená v jiných věcech a to se pak promítá do intimity a to on odmítá pochopit. taky je fakt, že děti máme malé, bydlení nevyřešené a peníze bída, tak snad se toho klídku dočkáme v 50ti 😀

laurital
11. říj 2013

@blahova_andrea Zakopaný pes bude možná fakt v tom, jak píšeš, že nejsi spokojená v jiných oblastech.To dobře znám.Pamatuji si, že když jsme po mé první mateřské řešili práci, bydlení potažmo peníze, také to bylo období, kdy sex byl to poslední, co mě zajímalo.Valná většina žen k tomu prostě potřebuje klid a pohodu, což chlap nepochopí, neb on má sex jako relax a věci okolo mu to nemůžou překazit 😉 .
Tak si pak v padesáti pokecáme, jo?Tedy jestli na to pro samý sex budeš mít čas😉.Třeba ti budu závidět a krmit na Svoboďáku s klubem důchodců holuby místo postelových radovánek s mužem.

blahova_andrea
11. říj 2013

@laurital njn, je to prostě začarovaný kruh. my chceme být spokojené s tím zbytkem, aby byl sex a muži vydírají, že zbytek bude až budou spokojeni v sexu. a upřímně...všechny víme, že to není pravda 😀
no...myslím si, že já už 50 aktivní nebudu. aspoň se na to docela těším 😀 ale kdo ví 😉