Přítel po mě vyžaduje sex nevhodným způsobem a vyčítá mi péči o nemocného tátu.

valkyra222
9. srp 2019

Jsem s přítelem pomalu devět let. Máme dvě děti. Bydlíme u mých rodičů kteří obývají přízemí a my patro. Máme společný vchod tudíž dům není dvougenerační žijeme prostě ve třech miststnostech. Chlap má ještě z prvního manželství tři děti. Poslední dobou mi chlap připadá jako snobsky namyšlený sexuchtivy id..t!! Když delší dobu spolu nespime (přijedou děti a spí v obýváku na gauči a my máme otevřené dveře do ložnice, nebo mám menší zdravotní problemy) je nevrlý podrazdeny až hnusný a má hnusne návrhy a nestydí se je říkat ani před našimi ani před jeho detma. Vyčítá mi že na něho kašlu že se k němu vůbec nemám a chovám se jak by byl moje pritez. Teď je to taky týden co jsme spolu nespali je u nás jeho nejstarší syn a včera jsem mého otce po delších zdravotních problémech musela odvézt do nemocnice. Hned na mě uhodil že takové plány dneska vůbec neměl že jsme měli jet na nákup a s detma někam na oběd. Zeptala jsem se ho jestli to myslí vážně. Vzala jsem klíče od auta naložil rodiče a jela směr nemocnice. Přišla mi od něj SMS ať si uvědomím v čem jezdím a že se s ním mám až moc dobře. Napsala jsem jak to myslí tak už neodepsal. Později za mnou přijel k nemocnici na parkoviště s detma když jsme předávali sedačky tak mi zvedl sukni že si dáme číslo řekla jsem jestli to myslí vážně.... Prostě jsem na něj začala řvát jestli je normální v takové situaci a na takovém místě. Normálně i před dětmi tak se ještě nasral a celý den byla tichá domácnost.... Prostě vůbec semnou nesoucitil že jsem s nervama kvůli tátovi že s ním nespím jenom aby nás děcka neslyšeli říká že se furt vymlouvam a že se mi to hodí! Já už ho začínám mít plne kecky. Když jdu ven sama s detma vyvolává kde se tahám že beztak někde s někým pelesim. Do práce mě nepustí že bude vydělávat on. S detma jsem od rána do večera sama. On je s nima jen ráno a večer jestli si Teda nesedne do hospody a nepřijde v nocy ozraly a nerve na celý dům že nevím co to jsou manželské povinnosti....uz vážně uvažuji že zůstanu s dětmi sama 😞

zelenaesmolda
9. srp 2019

@mimco
jsi rada,ze je mrtvy?jinak mas pravdu,oni si vybiraji slabsi ale na silnejsi si netroufnou.
na sveho ex jsem zavolala policajty jednou,jsem si jista,ze uz na me nikdy nesahne,jeste ted je podelany za usima.

katherine177
9. srp 2019

@magicaetezzz také jsem zažila domácí násilí, měla jsem 46kg,když jsem se rozvedla

mimco
9. srp 2019

@zelenaesmolda jsem i nejsem....
Ze začátku jsem se zhroutila, zemřel na rakovinu, v nemoci byl ještě zlejší, prostě se to projevilo naplno....povaha myslím.
Až postupem let mi docházelo, jaký to byl hajzl a dneska je mi líto, že mu už nemůžu pořádně vynadat a dát pár facek za to co mi dělal a co ze mě udělal!
Jinak ta story kolem jeho nemoci je o to horší, že dle jeho matky onemocněl ze stresu ze mě, že můžu za to, že onemocněl....

marketkaticha
9. srp 2019

@mimco 😅😅😅 Promiň, ale to mě rozsekalo :D :D že za to můžeš ty, že onemocněl :D Některý lidi fakt nejsou soudný a neštítěj se říct cokoliv... Humus...

mimco
9. srp 2019

@marketkaticha to bylo fakt psycho, já žila roky s výčitkama svědomí....
Od pohřbu jsem se s jeho rodinou prakticky neviděla

zelenaesmolda
9. srp 2019

@mimco
koukam,ze oni budou v te rodine psychopati vsichni.Tak aspon vis odkud to ma protoze jenom mizive procento psychopatu se tak narodi,drtiva vetsina se psychopaty stane vlivem okoli

mimco
9. srp 2019

@zelenaesmolda bohužel, ale jinak hogofogo rodina, nejlepší, nejchytřejší a všichni kolem byli kreténi....

magicaetezzz
9. srp 2019

@katherine177
Já tomu ani nemuzu říkat domácí násilí. Jako oficiélně ano, ale netrpěla jsem to dlouho. Nejsem natura, žen bych si něco nechala líbit. Dal mi 2x přes držku, parkrat mě zamknul (Prej omylem), tuto vše se odehrálo v jednom týdnu. Ale tak rok mě psychicky ničil. Nejdřív nenapadne a pak už jsem to pochopila.
Za ten rok jsem prej zestarla o 10 let, nabrala (pac já na stres zeru) 20 kg! 🤦🏼‍♀️ A psychicky vyrizeno proste.
Doufám, ze je ti dneska už dobre a podobného zmrda (sorry jako) nepotkas na mile daleko.

sudylichozrout
9. srp 2019

@magicaetezzz to je strasnej hardcore. Jen to ctu a jsem vztekla... Jeste, ze uz je to za tebou.

sudylichozrout
9. srp 2019

Ty no, jak to tady vsechno ctu, to jsou silene pribehy. Ale holky, ja se musim zeptat. To jste to fakt nevidely, ze jste si vybraly kreteny? Vzdyt ty rodiny byly patologicky, jak to, ze vas to netrklo? Lidi se nemeni najednou z niceho nic...

montelvina
9. srp 2019

@valkyra222 upřímně hulvat prvního kálibru nesnáším chlapy co si mysli ze memam navíc a ze nikdo jiný by se o me nepostaral ..chce sex tak at proto něco udělá jiný byt zaplatit hotel ..neumi to on ne ty tak at táhne

magicaetezzz
9. srp 2019

@sudylichozrout
Ver mi, ze jsem vztekla i já ještě teď. Hlavně jak jsem se nechala izolovat od “přátel”, přišlo mi fajn, ze spolu budeme sami a ze si bidem povídat a trávit čas společně. Pak ale začal mít problém s tím, ze jdu s kamarádkou a spolužačkou z VS na kafe a nakupovat (bylo před Vánoci), a v tu dobu mi to všechno došlo. 🤦🏼‍♀️
On nebyl tyran on byl psychopat! Pokusil se o “sebevrazdu”, a Prej na poslední chvíli si to rozmyslel. Nebo odjel se psy autem do lesa a volal mi, ze je tam nechá, pokud mu neslibim, ze od nej neodejdu 🤷‍♀️
Jako mám plno “vtipných” story

sudylichozrout
9. srp 2019

@magicaetezzz to je sileny... A vis, jak zije ted? Doslo mu, ze se choval jako idiot, nebo trapi nejakou dalsi chuderu?

magicaetezzz
9. srp 2019

@sudylichozrout
Jestli má další oběť nvm, ale do dneska otravuje moji nevlastní segru a chce vědět, jak se mi daří a ať mu domluví se mnou schůzku. Takže jsem segre dala jasné embargo na mě a moji malou a upozornila ji, ze je fakt magor. Jenže ona ho má na salamu a má z toho legraci.
Kazdopadne vím, ze ještě půl roku potom, co jsem odesla o mě vyprávěl pohádky jak jsem si vše vymyslela, ze na mě nikdy nesahl, ze já bila a týrala jeho, ze jsem mu zakazovala chodit do hospody. Chtěl být oběť, proste psychopat každým coulem... je diabetik a pevné doufám, ze je zmetek neplodnej a dal nebude šířit své “já” 👌
Jako potkat ho, tak se snad neudrzim a skocim po něm...

mimco
9. srp 2019

@sudylichozrout mě si vychovával od 17.
Byla jsem mladé blbé tele, on se vrátil z USA, vzdělaný, velmi inteligentní...můj tehdejší pohled. Uměl to....byl o 8 let starší a jak jsem byla od rány a držkatá, s ním se ze mě stala ušlápnutá pipinka, co si nechala srát na hlavu, neskutečne jsem ho milovala.
Všichni okolo se mě snažili probrat!!!
Docvaklo mi to asi 2-3 roky po svatbě....
No a pak trvalo než jsem odešla, takové 3 roky jsem s ním žila s odporem.
Zhrnu to:
Nebyl vůbec pěkný(posmívali se mu, říkali nám prý kráska a zvíře)
V posteli katastrofa-myslela jsem si, že je to normální
Byl neskutečně líný
Byl sprostý a arogantní
Jezdil autem na šrot
Nemyl se, max. 1x týdně
Jako jak jsem mohla být tak debilní dneska absolutně nechápu, prostě nedokážu vysvětlit, jak je možné, že jsem s nim byla 13 let!!!

lery92
9. srp 2019

@valkyra222 koukám je náš tady víc ...
I já sem byla blbe telátko a snášela sem , co sem mohla . Dodnes nechápu , jak primitivní , nevzdělaný humusak , co si ho ani nehodlal umejt mi mohl totálně zorganizovat život , odtrhnout mě od rodiny , sociálně mě zcela izolovat a vynucovat si sex .

No , byla sem blbka dlouho a znovu to tu napíšu : jizvy na mým těle , který způsobil nožem mě budou už navždy připomínat to nejhorší peklo , co sem v životě prožila .A jsem alergická na holky jako ty ( jednu mám teď ve svým okolí ), páč vidím , že jste blbý , jako sem byla já .Blbý až to bučí.Stockoholmsky syndrom je mazec , no...

I kdybych ti tu seskladala písmenka z otazníků , stejně si uděláš , co uznáš za vhodné .Já apeluji na Tebe , abys myslela na dětičky a vyrazila toho zmetka tak rychle , že si nestihne vzít ani náhradní trenky .Hlavně nebuď hrdina jako já , vem si k tomu kámoše , tátu , protože když psychopatovi řekneš ne , ihned je po lásce a on tě opravdu s klidem v duši rozřeže na kusy...

m_tina
9. srp 2019

@widowblack ja nerada hned soudim a delam unahlene kroky, maji deti, jsou nejakou dobu spolu a kolikrat ten lsany projev pusobi hur, nsz to opravdu je... proto sem dala i tuto moznost, ale taky pisu, ze je potreba to videt realisticky

sahrazad1
9. srp 2019

@mimco já vážně pochybuji, že by oficiálně šlo někoho tak snadno odhlásit z trvalého pobytu. Vždyť to by byl blázinec, a lidi by toho jen zneužívali. A touto neoficiální cestou...nevim, jestli je to magor, může se mstít na zakladatelce, i jejich rodičích. K tomu může jít na policii, a ti budou stát při něm, dle zákona. Protože zakladatelka s ním a dětmi defacto sdílí společnou domacnost, a obávám se, že jen tak vyhodit to nepůjde. Asi je to opravdu otázka na právníka.

mimco
9. srp 2019

@sahrazad1 když já už bych dneska s takovým šmejdem jednala v afektu, bez ohledu na nějaké nařízení....ale to je jen díky tomu, že už nemám na očích ty klapky a jsem free, po životě s takovým magorem bych se zákonů bála asi na tom nejposlednějším místě😅

meronym
9. srp 2019

@sahrazad1 Rada pravnika: vlastnik nemovitosti muze osobu, ktera v nemovitosti nebydli, samozrejme od trvaleho pobytu odhlasit. Trvaly pobyt ma pouze evidenci charakter, zadna prava k nemovitosti nezaklada. Je vsak dobre jej zrusit, aby na teto adrese osobu nehladal napr. exekutor. Takze poradi je - pan se odstehuje, pak lze trvaly pobyt zrusit i bez jeho souhlasu. Se samotnym vystehovanim proti jeho vuli je to komplikovanejsi, at mi kdyztak zakladatelka napise zpravu, poradim.

zelenaesmolda
9. srp 2019

@meronym
me by zrovna to vystehovani proti jeho vuli zajimalo 🙂

meronym
9. srp 2019

@zelenaesmolda V této oblasti je právní úprava nešťastná, na tom se právníci shodnou. Obecně je to tak, ze není zákonem dovoleno žádnou osobu vystěhovat prostřednictvím násilí nebo prostým sbalením kufrů a vystěhováním na ulici. Je možné, že by se takto vystěhovaná osoba nijak nebránila, ale může také dojít situaci, kdy bude požadovat náhradu způsobené škody, popřípadě dokonca podá trestní oznámení (úspešně). Zákonným postupem je podání žaloby na vyklizení nemovitosti, a pokud se ani ve lhůtě určené v rozsudku žalovaná osoba nevystěhuje, podat návrh na její vystěhování soudním vykonavatelem nebo exekutorem.

meronym
9. srp 2019

S ohledem na to, jak je to komplikovane, i pravnici doporucuji zneprijemnit zivot tak, aby se nechteny spolubydlici odstehoval sam.

sudylichozrout
9. srp 2019

@meronym jak? Ne, že bych měla něco takového v plánu, ale jak můžeš de jure znepříjemňovat život? Jinak je šílené, že ze své nemovitosti nemůžeš vystěhovat někoho, kdo tam už nemá co dělat.

zelenaesmolda
9. srp 2019

@meronym
tak to je slusne receno binec...takze mam byt,ktery je psany na me,pritel tam ma trvaly pobyt ale prestoze je byt muj tak on me muze zazalovat?mazec fakt.
kdyz zneprijemnit tak co kdyb si tam autorka pritahla milence?nebo aspon kamarada,ktery to bude predstirat? :D

meronym
9. srp 2019

@sudylichozrout Pravne nijak, leda tak, jak popisuje
@zelenaesmolda.

meronym
9. srp 2019

@sudylichozrout Je to jedna z veci, ktere mi v pravnim radu prijdou zcela mimo, da se rict absurdne. Ale bohuzel...

zelenaesmolda
9. srp 2019

@meronym
takze je lepsi nenechat sveho partnera nahlasit ve sve nemovitosti trv.pobyt?
lisi se to nejak pokud jsou manzele a kdyby jeden z partneru ten byt vlastnil uz pred manzelstvim?

sudylichozrout
9. srp 2019

@meronym No, já si celkem i dokážu představit, že hodně věcí, které se týkají bydlení a nájmů všeobecně, je protlačených Sdružením nájemníků. To je de facto lobbistická organizace, která si prosadila neuvěřitelné věci. Proto je také vztah nájemník - pronajímatel těžce nevyrovnaný. Na druhou stranu jsem si vědoma toho, že předtím to byla celkem džungle a pronajímatelé se chovali leckdy jak urvaní ze řetězu.

meronym
9. srp 2019

@zelenaesmolda Trvaly pobyt s tim nema nic spolecne. To, ze byt vlastnite pred manzelstvim, taky nepomuze. Mezi manzely je ochrana jeste zvysena, tam to krome vyjimek (napr. domaci nasili), nejde vubec.