• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přítel se svou matkou mě podvedli, jak se s tím vyrovnat?

20. listopadu 2013 
autor
@marukum:já to říkám pořád když se to ser* tak pořádně a se vším všudy....je šílený pocit jít po práci k nim domů:(a ten okolo mě chodí,jak kdybych mu sebrala žrádlo od huby a matinka dělá jako by se nic nedělo:(Máš pravdu dcera je užasná a musim se vzchopit...jen potřebuju popadnout nový dech
8. lis 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misellll Pokud bys vyloženě měla odpor i k jeho penězům tak je můžeš malé zatím spořit.Dívej se na to tak, že stará baba se nestydí po něm chtít peníze, proč by tobě mělo být trapné chtít po něm to, co je jeho zákonná povinnost vůči dceři.
8. lis 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misellll ty bláho, to je jako bych četla skoro o sobě..... jen u nás to bylo tak, že si tehdejší přítel bral půjčky a asi částečně žil bohémským životem za mými zády a zaplácával dluh dluhem..... lhal mě i své rodině... vše provalila spíš náhoda.. uklízela jsem "bordel polici" s letákama a mezi tím byla výzva na zaplacení cca 35 tis... a hrozba exekucí... když jsem na něj uhodila, tak tvrdil, že je to blbost, je to dávno zaplacené a že mi o půjčce neřekl, protože mě nechtěl stresovat a bla bla bla..... Tehdy mě ukecal, abych zůstala... jenže se celá situaci opakovala několikrát .... a pak přišla policie a exekutor do bytu jeho rodičů, měl tam trvalé bydliště... my bydleli kousek vedle v podnájmu načerno.... a začaly znovu lži, vytáčky... další exekuce a pořád dokola...
Teď už vím, že jsem byla blbá a měla se sebrat a odejít s první lží... ale špatná zkušenost, taky zkušenost a jaká!!!

U nás to tehdy moc dobře nedopadlo... ale jsem ráda, že jsem nakonec utekla..

Nemůžu radit, je to na Tobě.... ale já už bych nikdy nic takového zažít nechtěla... Naprosto chapu tovje rozčilení. Budeš to mít těžké, ale když se od něj odstřihneš, tak se pak dostaví nádherná úleva. A jsem zastáncem toho názoru, že raději budu sama s dítětem, než v neklidném prostředí, to neprospívá ničemu..
O peníze pro malou si určitě řekni.... kdyby byl co k čemu, tak něco nabídne sám...
8. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misellll chápu to, snad to brzo vyřešíš k tvojí a malé spokojenosti :wink:
8. lis 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misellll co dat v praci vypoved a hodit se na neschopenku? ak uvedes adresu rodicu, ze potrebujes pomoct,lebo zdravotne nezvladas, tak by to nemel byt problem, ze budes 300 km daleko.
8. lis 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misellll - o peníze si řekni, to dítě vzniklo z vás obou, je to společná odpovědnost, nevím proč bys měla živořit...no a kdyby remcal řekni, že když si může půjčovat pro svou matku, může to taky dělat pro své dítě a dál tě to nezajímá...
8. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je děs běs..Seber co se dá a zmiz...já bych je rozčtvrtila vzteky... :confounded:
8. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misellll tak se zkus v práci dohodnout na kratsí výpovědi, nebo si vem neschopenku...pokud tedy chces setrvat tak si v hlave roztřid, co si odnést sebou.
Ted není čas si hrát na hrdinku, peníze a veci budes potrebovat. On je sám, bude bydlet dál s matkou, bude mít zodpovednost jen sám za sebe a vlastní bydlení narozdíl od tebe má. Tebe čeká živit 1,5 člověka a najít si novou práci. Chápu, že jsi hrdá, vyprdni se na hrdost, deláš to pro svou dceru, aby se měla dobře.
Rozhodně po něm alimenty chtěj a nech se i vyplatit ze společného majetku...
9. lis 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Souhlasim s holkama, hlavne si to nejak naplanuj at ti jeste nebrani si odnest svoje veci... A jestli mas ucty od koupenych veci, treba co se platilo z tveho uctu, nebo co se objednavalo na tve jmeno, to si urcite schovej, at muzes dokazat co je tvoje. Takovy sycak si snad ani zenu nezaslouzi... A o alimenty se prihlas, nema smysl kvuli hrdosti litovat, penize bude jeste potrebovat, starsi dite = vice nakladu a taky je to jeho dcera, tak co. Hodne sil.
17. lis 2013 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, diskuzi jsem necetla, hned ti musím napsat. Byla jsem v podobne situaci. Měla jsem pocit, ze to s tím svým uz nevydrzim ani den, doma čtyřleté dítě, a v práci výpovědní lhůta dva měsíce. Za podpory rodiny jsem podala výpověď, manželovi nic neřekla, a jen se to snažila přežít. Den za dnem. Nakonec jsem sbalila nejnutnější věci a odjela s dítětem za rodinou. Také jsem požádala o rozvod.

Ty jsi v situaci, kdy odejít musíš. Tohle je bez debat. Tam není jediné svetylko naděje záchrany vztahu. Tvuj muž nema šanci si uvědomit souvislosti, je úplně mimo, asi po matce, je to hnusná rodina, tam není nic.
17. lis 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ještě dokázala unést to, že si vzal půjčku i když věděl, že s tím nesouhlasím, neb chtěl prostě pomoct máti v těžký situaci, že ho ukecala, udolala. ale všechny ty ostatní okolnosti už bych neustála! ty lži a ještě to, jak z tebe dělali blba a když už se na to přišlo, že se ani nesnažili omluvit... no ufff prostě :((( hodně sil!!!!!
20. lis 2013 ve 03:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek