Přítel si domů zve svou bejvalku

papka
15. čer 2015

ahoj, hrozně se trápím a nechci se s tím nikomu svěřit, přítel si zve k nám domů svou bejvalku, prý aby ostříhala našeho psa (jejich bejvalého společného psa),že ona jediná to dokáže. bejvalka dojede, většinou v hrozně krátkých kratáscích a je samý úsměv, cítím jak je přítel z ní hotový, společně i s rodiči (jeho - bydlíme s přítelovými rodiči) si na zahradě povídají a já sedím nahoře doma a čekám až odjede. řekla jsem mu několikrát, že je mi to nepříjemné, že sem jezdí, ale říká že jsem hysterka a žárlivka ale cítím , že i on je po jejim odjezdu divný.včera jsem seděla s nimi na zahradě, ona dojela - dovezla psa - lekla se mě a šla pryč-přítel s rodiči samozřejmě taky s ní - že ji musí natřít auto - tak ji to zabarvil barvou. jen jsem tajně koukala z okna jak se baví a brečela. co mám dělat, říct příště až dojede (slíbila, že se přijede podívat na našeho syna - máme spolu 9 měsíčního kluka). říct, že si nepřeji aby sem jezdila, nebo něco říct přítelovi - at si vybere bud ona nebo já. co mám dělat, nemůžu se pořád takhle trápit. dokud k nám nejezdila, bylo vše ok, ale rozešla se... no jen prosím poradte, jak byste se zachovali, jsem trošku slaboch v tomto - třeba opravdu hysterčím a zůstali kamarádi - je hezké když mají bejvalý partneři hezký vztah né ☹

ewik84
21. čer 2015

Poto mezi ex vždycky bude. Mají společnou minulost. Pokud by ti s ní chtěl zahýbat, už vidím, jak si ji tahá domu. Ty s ním máš víc, než psa...máš s ním rodinu. Sama mám hezký vztah se svým ex a taky máme psa a k souhře okolností, jsem štihačka psů 😀 Ale když jsme se rozešli, tak asi po půl roce střídání psa mezi námi jsem mu ho s těžkým srdcem nechala a pořídila jsems i jiného. Je pravda, že i po deseti letech, co jsme se rozešli, jsem si říkala, že pokud bych neměla manžela, tak bych si s ním klidně i začala. Ale hodně rychle mě to vyléčilo, když jsem se začali vídat víc. Jsme spolu sice naladěný na stejný vlně - stejný smysl pro humor, víme, co má ten druhý rád, známe se...ale víc než kamaráda, bych ho už nechtěla. Jsme každý už jinde. Přiznávám, že manžel neví o tom, že se vídáme. Měla jsem snad už milionkrát chuť je spolu seznámit. Ale nakonec jsem si to vždy rozmyslela. Né z toho důvodu, že bych se bála a měla s ex vedlejší úmysly, ale proto, že nechci, aby manžel zbytečně žárlil. Vím, že jsem vedle ex jiná, než jak mne zná manžel a myslím si, že by mezi námi právě cítil to zvláštní pouto a asi by ho to dost rozhodilo. A co mohu poradit? Asi to co radí všechny. Povznést se nad to, když víš, že má přijít, nezalejzej...naopak..hoď se co nejvíc do gala...ať žárlí ona na tebe a ne ty na ní. Dotýkej se ho, líbej ho...měj se k němu. Buď šťastná a nad věcí. Řekla bych, že ji to možná časem odradí samo a nebo se třeba i zpřátelíte 😀 Pokud psa vezmeš na stříhání do salonu, tak to samo můžeš. Jen počítej s tím, že je pak pravděpodobně nebudeš mít pod dozorem. Protože opravdu si myslím, že pokud je to k sobě táhne - a to nemusí být jen sexuálně a budou se chtít vídat a ty to přítelovi zakážeš, tak se protstě budou vídat dál, jen už né před tebou. Toť můj názor a pohled ze strany já a můj kamarád ex 🙂

mammoth007
23. čer 2015

Tak ja se dobrovolne priznam, ze jsem zarliva hysterka a jak by jednou prekrocila prah, byl by ohen na strese. Neni to o tom, ze bych se bala nevery, ostatne, kdyby s ni chtel spat, nebude jina tahat domu, ale pojede za ni. Je to o tom, ze pokud tohle chlap udela v mych ocich to znamena , ze nema zadny respekt ke sve partnerce a to je neco, co neprekousnu

pulpk
24. čer 2015

@papka az bude potreba ostrihat psa, vem pejska a nech ho ostrihat u zverolekare nebo nekde, kde se strihaji psi. Ex tam pak nebude mit duvod chodit, kdyz bude pes ostrihany..

papka
autor
25. čer 2015

myslím že to nepomůže, že řekne , že zůstali přáteli a že na tom není nic špatného, nebo že ona jezdí za rodiči , měli hezký vztah, mě tchýně nemusí.

lasicek
25. čer 2015

Je to blb, sorry ale je. Když ví, že ti to vadí, tak proč to dělá? Já bych to netrpěla a to o se za hysterku nepovažuju 🙂 To má jako zadní vrátka?

kackalaya
25. čer 2015

@papka Podle mě u Vás doma ani někde jinde nemá co dělat jeho žádná Ex...nedá se to nijak vysvětlit aby seděla u jednoho stolu spolu s vámi..a pes v tom nehraje žádnou roli, podle mě je to záminka jak se dostat zpátky k něj a rozbila Vám rodinu...vždyť spolu nemají dítě, že by tam mohlo být nějaké pouto, ale pes? To je směšný...a chodit k vám aby mohla ostříhat psa a vidět ho? To bych víc přikláněla na to že by raději střihala tvýho chlapa a koukala na něj..bych ji vyrazila i ze psem..pokud bez psa nemůže žít...tebe a přítele pes nespokuje..ale vaše dítě..a pokud příteli záleží víc na poutu s bývalou se psem..nebo na poutu tebe se synem..tak ať táhne do prdele...protože mi vůbec nedává rozum, aby si chlap volal svojí ex k sobě domů..to mu nezáleží na tom jak se budeš cítit ty, na tvém názoru? To tě potom vůbec nerespektuje... Pokud ho podvedla a on na ní čekal léta a jeho rodiče jí milovali, potom není normální on! Když jsi ji normálně zavolá k vám..a nepište tu žw je to kvůli psovi..snad mu na tobě záleží víc než na psovi... Pak se ani nedívím že pokud je tvůj chlap tak blbej (bez úrážky) tak ona si tam vysmátá kafíčkuje se svojí ex tchýni..a ještě když tchýně milovala jí a tebe moc nemusí tak napadlo tě i to že je to možná i všechno naschvál tobě? Víš jak tchýně musí být šťastná že se na to všechno díváš se zavřenou pusou...a nejsi vůbec hysterická hold máš jen smůlu že neumíš otevřít pusu.. Jak jsem tu četla jsem úplně jiná povahu než většina žena.. Vyrazila bych s ní dveře hned po prvé..a pokud hodlá otravovat kvůli psovi pořád tak chlapovi bych řekla a i jeho rodičům pokud nepoletí ona a pes tak poletím já a syn.. Chlap tě tímto hodně ponižuje že tam ona vůbec je.. A jaká hysterka bys měla být když mu dořekneš v tom že toto si nemůže dovolit a pokud bude prostestovat proti tobě tak ho pošli do háje..za to to nestojí abys trpěla a ponižovala se... Jí bych hned řekla že se na syna nepodívá, že tě to nezajímá.. Ale v prvé řadě s kým bych pořádně vymetla je s chlapem.. A jestli se chce tímto způsobem přesvědčovat jestli k ní něco furt cítí tak ať si zůstane sní..jak se říká z kamarádství se láska může stát ale z lásky kamarádství ne.. Tak nebuď blbá a udělej co nejdřív nějaké opatření..nebuď zavřena doma v pokoji..hned jí dořekni...a nemusíš být kočka jen aby se chlap díval, buď hrdá aby ucítil...

shine2015
27. čer 2015

holky ja nevím, ale jste normální?? aby se plazila po chlapovi a líbala ho??? to už je trošku moc....tohle kdyby předvedla partnerka meho ex, tak se tomu zasměju a uvidím její nejistotu....
v první řadě bych přestala doma prudit, čím víc bude brečet, prosit přemlouvat, tím víc on ji ude hajit a bránit.
rozhodne bych nesedela na zadku doma a za oknem bulela, ale naopak, šla se přivítat, nabídla ji kafe....
doma bych se snažila mít klid, pohodu, aby chlap nemel tendence utíkat ode mě nejen k ní, ale ani k rodičům ani jinam....dbala bych o sebe, ne kvuli nemu, ale kvulli sobe. Koupila si parfem, nove oblečení, jednou týdne dala hlídat muži a vyrazila do bazenu plavat, ne jemu na truc, ale abych si odpočinula psychicky já a byla chvíli sama...jednu týdne muže manžel a jednou klidne babička...a hned mam dva dny v týdnu volno do . Nedelala bych doma na truc naschval neřeknu kam jdu apod, ale naopak, heled, uterky a čtrvtky 18 do 20h budu chodit cvičit, plavat apod....a proste běž, nedelej mu naschvaly, řekni kde jsi, ale běž....a pak přijd, dej si s ním víno....

on musí časem videt a být rád, že si vybral tebe a ne ji....zakazama, příkazama, pláčem atd toho nedocílíš, naopak...a klidne až malé povyroste, bude mu rok a půl nebo víc, řekni, podívej se, takhle to nejde, co řekneme malému, že je tahle paní?? na kafe si zajdete, všřím ti, ale domů mi ji sem nevod. ale tohle mužeš udelat až v momente, kdy se uklidí celá situace u vás doma...tudíž počítej, že to zhruba rok potrvá, pokud to ted vydržíš a doma zavládne příměří.....pokud se budete hádat, je jedno jestli kvuli ní nebo nečemu jinemu, nebo podívej se na váš vztah za pooslední pul rok?? jaké máte zážitky? jak trávíte čas doma? i když máte malé dítě, jak vám klape sex, smejete se spolu? pokud ne, tak to ych zpozornela, protože když mu dáš nůž na krk, v době kdy je doma jinak klid a pohoda, líbí se mu s tebou čas, který spolu jste, tak zůstane s tebou....ale pkud to udeláš v mmente takoveho dusna, pláče atd co máte ted, co čekáš, za kým pujde??? no do nevlídneho prostředí těžko.... 😉

papka
autor
27. čer 2015

holky děkuji za každý názor, uřčo to pomohlo, víc hlav, víc ví. přítel si myslím by nás neopustil, už né kvůli malému, je to jeho jediný syn v 42 let, má nás rád. ona se zatím neozvala, jen čekám kdy to bude, kdy bude prudit, že se přijede podívat na malého, z toho mám strach, z reakce přítele co řekne, až mu řeknu že si to nepřeji a že se mi to nelíbí. svého bejvalého přítele jsem nachytala s mojí sestřenici v postely ve dvě ráno, také se ke mně jezdila vyplakat, že ji opustil manžel a takhle to dopadlo, proto ten strach.

dokument
27. čer 2015

nechapu, proc jsi zavrena v pokoji, kdyz ona je u vas na navsteve. Normalne jdi za nima, neee?! Tvar se normalne a chovej se normalne a normalne se se vsema bav. Hlavne klid.

a_lexa
27. čer 2015

Jako většina tu nevidím důvod proč by měla partnerova ex navštěvovat naši domácnost, ale pokud se s ní chce tchýně bavit a partner nehodlá zasáhnout nezbývá než toto tolerovat. Každopádně nevidím důvod proč bych měla svého syna ukazovat expartnerkám svého muže. 😠 To jako aby viděly jaké umí dělat hezké děti?? Osobně bych tedy ex, své dítě nepředváděla!! Jako když se potkáme na procházce a ona nahlédne do kočárku, tak O.K., ale aby jezdila na návštěvu se na něho dívat to v žádném případě. Občasnou návštěvu bych byla schopna tolerovat za předpokladu, že si s mužem udělám nějaký výlet, nebo procházku a ex poklábosí jen s tchýní, ostříhá psa a vypadne. 🙂

santna
28. čer 2015

Tvůj přítel to nejspíš nemá s ex úplně vyřešené. Do svého baráku bych ji nepustila, nemá tam co dělat.. A tvůj chlap by to měl respektovat. Psa mohou ostříhat v salonu..

dorinek
29. čer 2015

@papka - velmi se mi líbí, co ti radí @shine2015. Tak bych se zachovala já. A ještě navíc bych si našla nějakej pěknej psí salón a psa bych nechala ostříhat dřív, než by ex dorazila 😀

alischkar
2. črc 2015

Já jsem teda mrcha žárlivá, ale je fakt, že takové situace je potřeba řešit v klidu.

Tchánovcům není možné diktovat, koho si můžou zvát na návštěvy, i když je ti to hoodně nepříjemné (já osobně bych byla naštvaná dva dny před návštěvou a ještě tři dny po ní 😀 ).

Ale každopádně, jezdí za rodiči a za psem. Žádný problém. Vem chlapa a malého a prostě vypadněte pryč - na výlet, na procházku. Je to jejich návštěva, ať si tam s ní sedí🙂 Tvůj partner prostě musí pochopit, že je ti jejich kontakt nepříjemný, ale zároveň že nechceš dávat ultimáta.
A že si bude ex říkat, že před ní utíkáte? No a co? Udělejte to takhle párkrát a pokud jí jde opravdu o partnera (kterého tam tím pádem nepotká), časem ji to omrzí. Tchánovci se ještě budou divit, že s nimi najednou omezila komunikaci...;)

PS: Já teda zatím dítě nemám, ale pokud by mi ho měla očumovat partnerova ex tak bych jí musela vydrápat očička 😀