• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přítel si nejspíš našel přítelkyni

22. listopadu 2013 
@michaelatvrda90 A co ta jeho matka, která ti tak dělala problémy?Už se alespoň to uklidnilo?
Takové tři krásné děti, co by za to jiný dal :wink: .
22. lis 2013 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@laurital Jasně že né! Stojí při synáčkovi :frowning2: On si na mě věčně stěžoval že jsem špatná, a jeho matka si o mě udělala obrázek
22. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já nevím, jestli bych byla s chlapem, který si vozí s sebou kamionem nějakou sedmnáctiletou "prdelku" - pochybuju, že se jen líbali - ještě se ti s tím nakonec pochlubí a nemá koule na to, aby řekl - "lichotí mi, že má o mě zájem", ale hodí to na tebe, že s ním od porodu nespíš...
A co on? Pořád někde v prd..., na výchovu jsi sama, matince si postěžuje, že jsi špatná... ať se pak nediví, že se s ním nehodláš miliskovat...
Být tebou, tak si udělám nouzový program - prostě - kam jít, co zařídit, pro případ, že půjdeme od sebe, jestli to vyjde finančně, pozjišťovat si, nač mám nárok atd.
S nikým takovým bych být nechtěla - nevěra se děje, ale aspoň kdybys mu stála za trochu toho zatloukání... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@michaelatvrda90 Ta je tedy dobrá.Měla by synovi vysvětlit, že problémy ve vztahu se řeší rozmluvou s partnerem a ne tím, že si najde náctiletou kamarádku.Téměř vše se dá vyřešit, pokud tedy ten, který se cítí nespokojen o tom tomu druhému řekne a mají oba vůli najít nějaký kompromis.
Až budou moje děti velké tak si můžou být jisté, že je v případě nějakých rozbrojů u nich v rodině pošlu šupito presto k partnerovi a tam ať si to mezi sebou vyjasní.Trucovat k mamince ať chodí malé děti a ne dospělí :wink: .
22. lis 2013 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek