Přítel. Co si mám myslet?

snehulka19
26. únor 2021

Ženy já už fakt neviem co si mám myslet ,raz som priatelovi našla ako si píše z bývalou ako ju lubi a mu chyba atd....odtedy mám stále vnitorny pocit že jej píše a nieco skrývá ...asi som už na nervy 😆...neviem si pomoct ,teraz nedávno som si zobrala paušál a mozem volat neobmedzene aj jemu ,mne povedal že kredit si dobijat teda nebude kedze mu volat mozem já,ale Viem že si ho dobil ,podotýkám že volat nemá komu a mna iba prezvoni ,hned má napadá že volá na SK byvalej ....upokojte má nějak ...já už fakt nemozem 🙂dakujem

lv
26. únor 2021

Pokud miluje byvalou, proč jste spolu?

terezz29
26. únor 2021

A jak tě máme upokojit? Prostě se ho zeptej, jak to je a pokud stále miluje bývalou, tak nevím, co řešíš. Pusť ho k vodě a najdi si někoho, kdo tě bude mít rád a né bývalku.

zelenaesmolda
26. únor 2021

@snehulka19 mas vubec nejakou hrdost?

martaskaaa
26. únor 2021

Kredit je potřeba dobít alespon jednou za 6-9 měsíců, aby se číslo nedeaktivovalo (záleží co má za operátora) 👍

tulikiss
26. únor 2021

takze tvuj pritel pise byvalce, ze ji ma rad a chybi mu a ty ho porad nazyvas svym pritelem? no co na to rict...

lv
26. únor 2021

Ptala ses na to samé v listopadu, jak ji miluje, kyda na tebe jaka jsi strasna, jak za ni prijede - a je to i ten pazdrat, o kterem jsi psala v srpnu 2020, jak v hněvu nadava tvému dítěti pi.., ku..?

mirin89
26. únor 2021

@snehulka19 Budu reagovat jen na ten kredit, vic asi nema cenu. Muj chlap si dobiji kredit a v podstatě skoro všechen utratí za data v mobilu.

zelenaesmolda
26. únor 2021

@mirin89 proc si neporidi pausal?

mirin89
26. únor 2021

@zelenaesmolda Netusim, ja mam taky kredit. A ani nevim, za kolik je nejlevnejsi pausal. My utratime oba mesicne 200-250 Kc.