Přítel si nejspíš našel přítelkyni

michaelatvrda90
17. lis 2013

Zdravím, potřebovala bych od někoho radu jak to řešit 😨 S přítelem jsem 2,5 roků pak přišla dcerka které je ted 6 měsíců. Neustále se hádáme kvůli kravinám, a pod... Dneska jsem ale přišla na co jsem ani neměla. Přítel si našel nejspíš našel přítelkyni. Lezla jsem do tel. A tam jsem četla jak jí oslovuje prdelkou a že se na ní těší. Je kamionák a prý aby v noci neusl tak si tu kamarádku vere sebou ☹ Tady jsme se zhádali řekla jsem mu když jsou kamarádi proč jí píše jak je jeho prdelka a že se na ní těší ☹ Řekla jsem mu jak s ním pojede tak je konec a přestlo řekl že s ním pojede že už to mají domluvené přitom tady mi tvrdí jak nás má rád a že nechce přijít o rodinu. Odpustila jsem mu protože jsem mu to uvěřila! Jen lehneme do postele a hned mu příjde sms: AŽ BUDEŠ SÁM DEJ VĚDĚT JESTLI MÁM S TEBOU JED. Ted odjel nakoupit a vzal si sebou tel určitě jí ted odepisuje nebo volá že jí ráno vyzvedne at spolu můžou jed do Madarska ☹ nevím co si mám myslet

laurital
22. lis 2013

@michaelatvrda90 A co ta jeho matka, která ti tak dělala problémy?Už se alespoň to uklidnilo?
Takové tři krásné děti, co by za to jiný dal 😉 .

michaelatvrda90
autor
22. lis 2013

@laurital Jasně že né! Stojí při synáčkovi ☹ On si na mě věčně stěžoval že jsem špatná, a jeho matka si o mě udělala obrázek

elvira
22. lis 2013

Tak já nevím, jestli bych byla s chlapem, který si vozí s sebou kamionem nějakou sedmnáctiletou "prdelku" - pochybuju, že se jen líbali - ještě se ti s tím nakonec pochlubí a nemá koule na to, aby řekl - "lichotí mi, že má o mě zájem", ale hodí to na tebe, že s ním od porodu nespíš...
A co on? Pořád někde v prd..., na výchovu jsi sama, matince si postěžuje, že jsi špatná... ať se pak nediví, že se s ním nehodláš miliskovat...
Být tebou, tak si udělám nouzový program - prostě - kam jít, co zařídit, pro případ, že půjdeme od sebe, jestli to vyjde finančně, pozjišťovat si, nač mám nárok atd.
S nikým takovým bych být nechtěla - nevěra se děje, ale aspoň kdybys mu stála za trochu toho zatloukání... 😝

laurital
22. lis 2013

@michaelatvrda90 Ta je tedy dobrá.Měla by synovi vysvětlit, že problémy ve vztahu se řeší rozmluvou s partnerem a ne tím, že si najde náctiletou kamarádku.Téměř vše se dá vyřešit, pokud tedy ten, který se cítí nespokojen o tom tomu druhému řekne a mají oba vůli najít nějaký kompromis.
Až budou moje děti velké tak si můžou být jisté, že je v případě nějakých rozbrojů u nich v rodině pošlu šupito presto k partnerovi a tam ať si to mezi sebou vyjasní.Trucovat k mamince ať chodí malé děti a ne dospělí 😉 .