Problém s partnerovou rodinou - vadí jim, že mám své kamarády, rozdělují mě s ním

18martina18
26. črc 2020

Co mi poradíte?
Žiju s partnerem a s 2 letou dcerkou. Vše mezi námi klapalo skvěle, až do doby než se dcerka narodila. Potom mi rodiče od partnera začali dělat potíže. Za dobu co jsem s nim se nikam nechodila, i když jsem měla spoustu dobrých kamarádů, tak jsem zůstává stále s nimi. Teď jsem si našla kamarády. A jeho rodina že mě začala dělat že můžu jít si někam stoupnout. Ale vysvětlit jim že s nikým nic nemám nejde. I když partner to ví tak věří rodičům. Pan otec mezi nas vrazil klín. A já mám strach jim důvěřovat i s partnera mám strach nikdy se mě u nich nezastal. Lidé mi říkají ať odjedu že se to nikdy nespraví ale bojím se skrze dcerku odejít jak by to zvládla bez tatínka.

tulikiss
26. črc 2020

a co to presne znamena "nasla kamarady"... pod tim si jde predstavit, ze jdes odpoledne s kamoskama na kafco nebo taky ze jdes s chlapama vecer nekam chlastat a vracis se nad ranem.

alcar
26. črc 2020

Tady chybi hodne informaci, takze tezko radit. Jake kamarady, co te k tomu vedlo atd. Mas jeste jiny problem s partnerem nez tento? “Lidi rikaji” je taky takove zvlastni... Hlavne se musis rozhodnout ty sama, jestli ti za to ti “kamaradi” stoji. Rodina nade vse, ale je jasne, ze zarliveho partnera nechce nikdo. Tchanovci jsou az druhoradi, ale s tema bych si udelala poradek raz dva.

18martina18
autor
26. črc 2020

@tulikiss kamarádku a její sestru s maminkou kteří se sem nově nastěhovali. Nikam nechodíme jen ony ke me nobe ja k ním bydlí ve vesnicí dva domy od sebe.

tulikiss
26. črc 2020

@18martina18 tak pak nechapu duvod zarleni, ani to proc jako rodina rika ze by sis mohla jit nekma stoupnout... nevim asi tu chybi nejaka informace protoze to ze k tobe prijde kamoska nebo ty k ni prece neni duvod k zarleni.

jjasmina
26. črc 2020

Tam podle mě nějaká informace chybí ne? Chodim taky ven, na kaficka, s kamaradkama a dětmi sednout někam apod

amazonkajanik
26. črc 2020

@18martina18 mno,jak tak čtu,tak současnost může být nevinná, ale jaká byla tvá minulost? Možná odvozují z toho ...

levandule_k
26. črc 2020

A co třeba jiné bydlení?

zelenaesmolda
26. črc 2020

1) proc jim neco vysvetlujes?i kdybys slapala chodnik tak jim je po tom hovno
2) jestlize ti chlap neveri a stavi se na stranu sve rodiny tak to nedopadne dobre a pro me by to byl asi duvod k rozchodu
3) chorobna zarlivost neni zadna sranda a jestlize maji tenhle nazor a postoje i jeho pribuzni tak v te rodine bude sakra neco spatne a v tomhle pripade plati,ze kdo utece,vyhraje.