Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Problémy v rodině a nervy na dranc

smudlinka2019
15. říj 2016

Ahoj holky.Uz jsem sem dávala nedávno příspěvek ohledně mých problémů se švagrovou a nevlastní tchýní.I když se snažím dělat že neexistují,opet mě intriky švagrové dohnali.A já už jsem s nervama opravdu na dně.Staci mi blbost a hned brečím.Nevim jestli je to tím,ale přijdu si,ze už ani ve své mámě nemám takovou oporu jako dřív.Do toho problémy s penězi,ktere zavinil manžel (i když o nich už taky asi půl roku vím).Prostě mám pocit,ze se mi teď nic nedaří,vsechno se jen hroutí a vím,ze máma dvě zdravé děti,ale díky tomu všemu mám pocit,ze nejsem šťastná.Starsi syn třeba začne zlobit a já hned brecim.Vzdy kdyz mám pocit,ze je všechno špatně se uklidnuji tím jaké mám děti ale nepomáhá to.Uz vážně nevím jak to u sebe řešit.Zda někam přímo zajít,nebo zatím zkusit nejake bylinky,leky.Nemate prosím s něčím zkušenost?Když to na mě padne,tak už vážně někdy nevím jak dal ☹

prostejina
15. říj 2016

Urcite psycholog..a az se dáš dokupy ty, řešila bych tchyni a švagrovou, jednou pro vždy 🙂

smudlinka2019
autor
15. říj 2016

@prostejina když já už ani nevím jak.Vseho se bojim.Vim,ze je pak možnost dát to na nějakou tu komody,ale bojím se.Bojim se,aby se to neobratilo proti mě,protoze to jsou hrozně herečky.Ony nemají co ztratit,ale já mám dvě děti a bojím se toho co je ještě napadne.Byla jsem ted s malým u doktorky a měli jsme tam záskok naší bývalou doktorku a od ní jsem se nepřímo dozvěděla,ze si ji asi švagrová stěžovala

smudlinka2019
autor
15. říj 2016

Komisy

smudlinka2019
autor
15. říj 2016

Navíc už i jednou manželovi psala,ze je se mnou jen proto,ze dobře ví,ze bych mu prý nedávala děti,ze prý má kvůli mě zachvaty,ze jsem někde u Kauflandu na něj rvala že rvu na děti.Ano,priznam se,ze jak jsem se dozvěděla o problémech s penězi,do toho jsem byla nevyspala,unavena,protoze jsem byla po porodu a celé šestinedělí mě bolel spodek a jak starší třeba zlobil,tak jsem kolikrát křičela,ale to je jediné.Vylo to prostě stresem a já sama na sebe za to pyšná nejsem

prostejina
15. říj 2016

@smudlinka2019 no právě, neres ted je, res hlavně problém se sebou.. Já teda úplně nevím, co mate za problémy.. Ale ona na tebe snad žádnou komisy poslat nemůže.. V manželovi oporu nemáš?

smudlinka2019
autor
15. říj 2016

Mám,ale potom všem co bylo a jak jsem porad vynervovana to je i mezi námi o ničem.On je klasický chlap,ktery nepřijde a neobejme mě.Nekolikrat mi teď i ohledne peněz lhal a já už nemám ani tu potřebnou důvěru a nejednou jsem přemýšlela o tom to ukončit.

prostejina
15. říj 2016

@smudlinka2019 a proč to neukoncis, když se takhle htoutis psychicky? Zbavila by ses i tchyně a svagrovy.. ☹ najdi si toho psychologa, on ti pomůže 🙂 musíš se dat dokupy, už kvůli dětem..

smudlinka2019
autor
15. říj 2016

@prostejina a ten se platí?Problém je,ze teď nemám peníze na.Do toho za chvilku Vánoce a starší syn má hned druhý den narozeniny.Kdyz ono je to vždy chvilku dobrý a pak zase vylitnu.Nechci ničit rodinu,kdyz to může být všechno jen z těch nervů.

lajla
15. říj 2016

@smudlinka2019 myslím že když zajdete za praktikem napíše Vám zadanku, ale počítala bych s delší čekací lhůtou...i když náhoda je blbec
Nechala bych si na míru namíchat bachovky

smudlinka2019
autor
15. říj 2016

@lajla bachovky?

prostejina
15. říj 2016

@smudlinka2019 hodně si jich nechává platit, ale jsou různý centra, kde jsou psychologové zadarmo 🙂 zadanku vám dr napíše si myslím jen na psychiatra..ale nevím to jiste..

smudlinka2019
autor
15. říj 2016

@prostejina ja jsem právě z Děčína a tady je prd :-/ ale určitě za ním Zajdu a zeptam se

lajla
15. říj 2016
lajla
15. říj 2016

@smudlinka2019
https://www.modrykonik.cz/forum/alternativni-lecba/bachovy-kvetove-esence-prosim-poradte/
Úplně dole na stránce je ta paní, napište ji, bachovky jsou skvělé

lajla
15. říj 2016

Jinak psychologa nemusíte platit, ani defacto není potřeba zadanka od prsktika ale maji to radši kvůli vykazování pojišťovně,hlavne si ohlídat aby měl smlouvu s tou vaší

smudlinka2019
autor
15. říj 2016

@lajla moc dkuji.Zkusim teď asi toho psychologa a snad pomůže

anaon
15. říj 2016

Ahoj, jenom jsem ti chtěla napsat, že tě chápu. Zažila jsem něco trochu podobného, jako ty se svojí švagrovou. U mě teda to terorizování nebylo od vlastní rodiny, ale rozhodilo mě to opravdu slušně a na dlouhou dobu. Ty rady že máš dotyčnou osobu prostě ignorovat až tak nefungují, i když to dodržuješ, nijak nereaguješ a myslíš si svoje, stejně to pak člověka dožene, pobrečí si a ničí ho to. A když se k takovým problémům přidají další, je toho na jednoho až až. Bohužel lidi jako tvoje švagrová jsou a vždycky budou, můžeš se kvůli nim odstěhovat na druhý konec světa, ale tam možná potkáš jiného a máš znovu stejný problém. Jediné pořádné řešení je naučit se být silnější, pochopit, proč tě nějaká hloupá ženská dokáže takhle rozhodit a pak pracovat na tom, aby se to nestávalo. Našla bych si dobrého psychologa, který by ti s tím pomohl. Byla bych ale hodně opatrná, kdyby tě chtěl ládovat nějakýma práškama, ty tvůj problém nevyřeší, jen ho možná nebudeš tolik vnímat. Držím ti palce, chce to čas a není to nic jednoduchého, ale vyjdeš z toho jako odolnější člověk s větším nadhledem, zatímco tvoje švagrová bude pořád stejná **** 🙂

smudlinka2019
autor
16. říj 2016

@anaon Děkuji.Nejhorsi je,ze je tak sobecká,ze ji ani nevadí,ze ničí rodinu svým dvoum synovcum.Kez by byla pravda,ze se na každou sviní vari voda

678910
25. říj 2016

@smudlinka2019 Taky mám problémy s tchyni.Tak nejste sama

Sem začni psát odpověď...

Odešli