Psycholog nebo psychoterapeut pro muže, Brno

anicka1211
4. zář 2017

Ahoj holky,

poradíte prosím dobrého psychologa nebo psychoterapeuta z Brna, který by pomohl mému muži?
Manžel se mi psychicky zhroutil po dlouhodobých problémech, co nás potkaly za poslední 2 roky (vyhodili mě z práce, 4 x jsem potratila, podstoupili jsme cestu na Repromedě bez úspěchu, zažili šikanu majitele RD, který nám pronajímal byt, začali splácet hypotéku na nový dům, který jsme si postavili a já dostala výpověď v nové práci a manželovi odešel nadřízený po 7 letech a na manžela padla část jeho zodpovědnosti a bojí se o místo). Tohle všechno ustál až do dne, kdy mi dali v práci tu výpověď, pak se zhroutil i po sexuální stránce, začal mít problémy s erekcí a po jednom neúspěchu se bojí každého dalšího a při pokusu o další milování se mu prostě neudrží a pak mi brečí. Jsem citlivá, netlačím na něj mluvili jsme spolu o tom a zdálo se, že se vypovídal a pomohlo to, ale za pár hodin se znovu zhroutil. Už nevím co s ním a bojím se o něj. Sexuální stránka mi nevadí, jsem trpělivá a miluju ho a udělám všechno abych mu pomohla to zvládnout, ale co se týče problémů co má v práci, tam jsem slabá a nevím, jak mu pomoct.
Ani nevím, kdo by mu pomohl, jestli psycholog nebo psychoterapeut.

kaja2016
4. zář 2017

@anicka1211 Ahoj, konkretniho cloveka doporucil nedokazu, ale koukam, ze ti nikdo jeste neodpovedel, tak aspon zkusim trosku poradil. Uzili jste si teda fakt hodne. Ja bych doporucovala psychoterapeuta nebo psychologa s dokoncenych psychoterapeutickych vycvikem (kazdy nema). Mrkni napr. tady. http://www.psychoterapeuti.cz/index.php?option=...
Ale budes-li se poptavas, jsou i dobri terapeuti, kteri v te databazi nejsou.
A taky bych zvazovala, jestli byste treba nechodili spolu, podle me toho mate oba plny brejle. Drzim palce.-)

lv
4. zář 2017

Zdeněk Ettl, zkuste, je fajn.

luckamarcu
4. zář 2017

@anicka1211 ahoj... Je mě to líto... Za mě ti můžu říct, že najít někoho dobryho je těžký...objeli jsme už soukromniky jde jsme dávali 3000za hodinu a des dokonce nepřišel na schůzku... Takže chodíme teď k Lucii Svancarove a uvidíme... Je docela trefna, ikdyz většinou mlčí tak pak řekne zas něco co stojí za to...