Rozchod. Ako na to, rozchod Rozchod. Ako na to?

klara9990
13. pro 2019

Zdravim. Prosim mate skusenost s partnerom ktory sa spamatal ked uz je neskoro? Sme 8 rokov spolu, nevazil si ma, bol sebecky,ignoroval mna, moju rodinu... a ked nastala kriza ostal uplne iny. Ale rok a pol nezijeme spolu ani intimne ani nijako, priam ho neznasam. Ale ja mam velmi velky blok nedokazem odist, aj ked som mu povedala ze to nema vyznam neviem sa pobalit a ist. Trapim sa, chudnem, nezijem. A on to nevidi. Neviem kde je ta odvaha? :(

nazka
13. pro 2019

@klara9990 a na co chceš čekat? Až ubehnou další roky, které tím oba zabijete..? Weber odvahu a jdi. Je to těžké, vždycky. Ale sama víš, co je jediná možnost, tak jí neodkladej. Ať Ti třeba kamarádka pomůže zabalit a odejít.

jjasmina
13. pro 2019

upřímně já v takovým vztahu taky setrvavalaa dneska si říkam, že jsem to měla udělat daleko dřív, nevim na co jsem tehdy čekala..

not_blond
13. pro 2019

A v čem je problém odejítl? Máte spolu děti, nebo nemáš kam jít?

zelenaesmolda
13. pro 2019

@klara9990
pokud ho nesnasis a nedokazes odejit tak to bude asi psychicka zavislost.ukonci to driv nez splachnes zivot do zachodu

miska2611
13. pro 2019

Odejdi. Třeba až nebude doma, vem s sebou kámošku, ať nejsi sama, vše sbalte a zabouchni dveře. Už se neotáčej. Časem zapomeneš. Ale nečekej dlouho, udělej to třeba zitra. Dej si termín, kdy to uděláš a dodrz jej. Máš právo na lepší život!!!!Bojuj!!!

zelenaesmolda
15. pro 2019

@klara9990
nejaky pokrok?

klara9990
autor
16. pro 2019

@zelenaesmolda hej dalsia hadka za nami. A on sa tvari ako mrtvy chrobak ze nic sa nedeje.