Rozchod s manželem a milenec

simcaa1987
25. črc 2018

Ahoj,potřebovala bych znát názor ostaních dam 🙂 Mám manžela a dvě děti.Vztah s manželem nefunguje už hodně dlouho,rozhodla jsem se odejít od něj.Jsme od sebe skoro měsíc a půl.Zatím spolu žijeme,nemám se kam odstěhovat s dětma zatím si hledám byt.,ale každý si děláme co chceme.Prostě žijeme ty skoro dva měsíce každý svůj život.Já jsem před 2 týdny poznala kluka od 10let mladšího já (30) on (20) už jsme se sešli 3x a zatím jde jen o to jedno...je to s ním moc pěkný.Řekla jsem mu že by bylo fajn kdyby to nikomu neříkal.No bohužel něco řekl svým kamarádům,takže se po městě něco šušká.Ano vím,že mi je 30 a jemu 20 a já mám dvě děti a před rozvodem,ale já přeci po něm nechci vztah nebo nehledám náhradního tátu pro své děti.Jen si jednou za čas uděláme pěknou chvilku,nic víc.Myslíte,že bych si měla připadat blbě,že to někdo ví? Pořád si říkám,že jsme s mužem od sebe,že přeci nemůžu čekat na to až nás rozvedou(může se to vléct třeba i rok i déle...) a já bych mezi tou dobou neměla zažít něco pěkného i když jde jen o sex??? Děkuji za názory

lioness34
26. črc 2018

Navíc tady chceš co? Abychom ti odsouhlasili hromadné ze mas právo si užívat? A ze se roznesla ze jsi měla sex s mladým klukem? Mimo jiné - to ten mladý taky bude terno když se hned pochlubil kamarádům...... to už jen z tohoto důvodu bych se s nim nechtěla vidět.
@simcaa1987

michaela_2
26. črc 2018

@lioness34 Je to jejich táta a pokud zatím neexistuje případ, že pije když je s nimi, fakt nevidím důvod od něj děti odstřihnout. Až se rozvedou, taky je minimálně občas bude mít. Pokud by mu teď zadavatelka děti úplně sebrala - i možnost je vídat - je dost pravděpodobné, že by ho to položilo úplně.

Ne vždy se špatný manžel nutně = špatný otec

simcaa1987
autor
26. črc 2018

Nebylo to takto už od začátku...Samozřejmně,že ze začátku to bylo krásné.Zlom nastal za poslední 3 roky,holkám je 6 a 4. A pokud vás někdo psychycký týrá,tak to bohužel hned neprokouknete.Když hlídá holky,což se opravdu stává málokdy,tak se o ně stará pěkně a nedovolí se opít.

simcaa1987
autor
26. črc 2018

@michaela_2 Přesně tak otec je dobrý a nedovolí si něco podělat když je hlídá

lioness34
26. črc 2018

@simcaa1987 pokud se dokáže ovládat a nenapít se tak to zase není alkoholik...
Každopádně drz se a hlavně bacha na toho zajdu - aby si pak z tebe nedělali všichni legraci - až povyklada jaká jsi v posteli a comti nejde a jde a co děláš atd Muž který nedokáže udržet tajemství je pruser

simcaa1987
autor
26. črc 2018

@lioness34 S milencem si budu muset určitě promluvit!

lioness34
26. črc 2018

@simcaa1987 holka promluva nepomůže - proste se rad chlubí... co myslíš ze řekne? Promiň nebo bude zapirat kamosum vynada a ještě se tomu zasmejou

lioness34
26. črc 2018

@simcaa1987 moc dobre ví ze to muže prodělat problémy a navíc tohle se proste nedělá - vyzraly muž to proste nedělá aniž by jsi mu to musela říkat

simcaa1987
autor
26. črc 2018

@lioness34 V tom máte pravdu

lioness34
26. črc 2018

@simcaa1987 já bych ho poslala někam - už žádný sex s nim. Aby se pak kamaradi nasmali u piva - teď to napisu hnusne ale jak hekate a co při tom děláte... láska a city v tom nejsou.... otevře si klidně pusu ze to ví půl města.... byla bych opatrná - ne kvůli manželovi ale kvůli sobě a dětem.

blahova_andrea
26. črc 2018

@lioness34 to se pleteš. alkoholismus má několik fází a forem, ne jen to, co si pod ním všichni představí jako tu nejznámnější konečnou 😉

lioness34
26. črc 2018

@blahova_andrea podívej pokud je to alkoholik nemá co dělat s mými deti sám - když už tak se holt překonám a budu s nimi i já popřípadě jeho rodina apod.
A jasné - jsou víkendovi atd a nemusíš mě poučovat o tom kdo alkoholik je - mam VS a i nějaké v okolí 😉 většinou co alkoholik to osobní příběh a ne všechny jsou jako přes kopírák - ovšem to ze někdo pije hodne neznamená ze je to alkoholik - pokud je on opravdu alkoholik tak sám s dětmi nemá co delat

blahova_andrea
26. črc 2018

@lioness34 já se s tebou nehádám o péči o děti. reagovala jsem jen na jednu část a to na tu, že pokud se dokáže ovládnout, že není alkoholik. nic víc. pokud toho tolik víš, tak pak nepiš, co není pravda. tím, že máš vš se nepovyšuj. to o ničem nevypovídá. co by třeba ing. ekonomie věděl o alkoholismu? 😀 pokud by jsi měla vš zdravotního či psycho směru, tak by jsi toto nemohla napsat

lioness34
26. črc 2018

@blahova_andrea já to napsala bez povysovani - nebudu se tady s tebou hádat, můj názor je ten ze alkoholik nemá co s dětmi sám dělat. Tečka.
A upřímně vzhledem k tomu já té znám i z jiných diskuzi se nedivim ze mas problémy s muži a se svým okolím. Neber to nijak ve zlem...
Mej se a ať ti vše dobré vychází.

blahova_andrea
26. črc 2018

@lioness34 kdo se nepovyšuje, ten své školy a tituly nezmiňuje 😉 také se nehodlám hádat. protože o péči o děti můj příspěvek opravdu nebyl. tu část jsem nezpochybnila.
ve zlém to neberu. neznáš mě, myslet si můžeš dle pár řádků cokoliv. jsou mnohem více problémové osoby než jsem já 😀

lioness34
26. črc 2018

@blahova_andrea ono je totiž dost tenká hranice alkoholik a ten co hodne pije ale alkoholik není.... a je to dost případ od případu, nicméně pokud zakladatelka je přesvědčena ze její manžel je alkoholik tak nemá co dělat sám s dětmi .... i když je na ne hodný - častokrát totiž alkoholik by nebyl kdyby se udržel už kvůli dětem - proto argument s dětmi se udrží neberu.... alkoholika neudrží ani rodina ani deti.. lidi kleci brečí prosí a sami se proste neovladnou....
Když někdo hodne nebo často pije ještě neznamená ze je to alkoholik

lioness34
26. črc 2018

@blahova_andrea a jinak též se hádat nebudu 😉 mej prima den.

blahova_andrea
26. črc 2018

@lioness34 můj profesor psychologie by s tebou nesouhlasil 😀 víc nemá smysl psát

veronikajanova
26. črc 2018

Jsi nevěrná a ještě k tomu bude s mít pěknou pověst..

ivular
26. črc 2018

@lioness34 " vzhledem k tomu já té znám i z jiných diskuzi se nedivim ze mas problémy s muži a se svým okolím"
A ty máš zase problém s diskusí bez osobních útoků, viď?

bekyc
26. črc 2018

No a co, tak to řekl kamarádům, vy byste to neudělaly? Neřekly byste to kamarádce kdybyste byly na jeho místě? Tahle informace se prostě šíří. Můžeš mu vynadat ale to už se stejně nesmaže. Můžeš to s ním utnout aby nebylo co dál šířit.

lioness34
26. črc 2018

@ivular ne, proč? 😁 proste jsem napsala svůj názor. A co si o mě myslíš ty - neber ve zlem, ale mi je jedno

lioness34
26. črc 2018

@ivular a mimo to - ty by jsi nechala dítě s alkoholikem když můžeš být s nimi i ty - jen proto ze “víš” ze kvůli dětem vydrží??? S někým kdo ti dělal psychické násilí?
A v závěru se tady slovickari ale závěr ze on proste pije dle zakladatelky alkoholik a ona s nim nemůže už vydržet ale deti s nim samotné nechá - to proste nechápu - ano muže je mít rad a muže být hodný ale pokud je to alkoholik tak jen deti hl neudrží - muže s nimi jezdit opilí a proste je neuhlídá - není schopen..

guinea
26. črc 2018

@simcaa1987 Ahoj, v úvodním příspěvku píšeš, že bys ráda znala názory dalších na tvou situaci. Já bych na tvém místě hrála na jistotu, a veškeré eskapády si odpustila do doby, až bude po rozestěhování, vyřešení přiklepnutí děti do péče a případně po rozvodu. I když ten se může táhnout. Ale mít vlastní bydlení a děti ve své péči, to by pro mě byla prirorita, do té doby bych nedělala NIC, co by mi mohlo pošramotit pověst. Ono je pak snadné říct, hm, tatínek alkoholik, ale máma o nic lepší, hodí děti tomu alkáčovi na krk a sama trajdá po mladých milencích. A jakmile se tohle prosákne, tak ti to nikdo neodpáře. Takže já bych to s milencem absolutně utnula a soustředila se jen na vyřešeni rodinnýchá záležitostí - rozvodu a rozestěhování - s ohledem na to, aby to co nejméně negativně zasáhlo děti. Milenců si pak budeš moct užít habaděj, ale teď je fakt hlavní nepos*at si to...

lioness34
26. črc 2018

@guinea přesně!

simcaa1987
autor
26. črc 2018

@guinea Ano máte pravdu a asi to tak i udělám.Děkuji za názor

leki
26. črc 2018

Jak ti nekteri radi, ze bys mela sve avantyry utnout, pac nemate jeste po rozvodu (a nevis, co ti v ramci uznani deti do pece muze uskodit), to je urcite spravne a pravdive. I ja bych tak driv mluvila. Nicmeni od jiste doby vim, ze bych na tvem miste podlehla vasni a vyprdla se na to, co si kdo mysli. Ostatni ti muzou byt ukradeni, s manzelem uz nejste, tak co.. Jinak to, ze se mladik pochlubil, tys mu rekla, at to nikomu nerika? Pokud ne, nevidim na tom nic spatneho.. Mnou se ted uz manzel taky kdysi pochlubil nejblizsim kamaradum (i me mezi ne vzal-i kdyz jsme se na oko k sobe chovali jako kamaradi) a to jsme meli oba jiste zavazky. A ten tvuj zadne zavazky nema

simcaa1987
autor
27. črc 2018

Tak milenec neřekl ani slovo...Někdo nás viděl ,jak se procházíme a pak jak mě doprovází domů...Takže lidi si toho samozřejmně spoustu dodají.Stejně to půjde asi do kelu,protože má školu před sebou,spoustu koníčků...já práci,dětičky.

lioness34
6. srp 2018

@simcaa1987 ne asi ale určitě to půjde do kelu