Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

jaduska
17. črc 2009

Sluníčko - čas všetko vylieči a stavím sa o čo chceš, že každá jedna baba, ktorá ti tu odpíše, tak napíše, že si urobila to NAJLPEŠIE, čo si urobiť mohla.
Kombinácia alkohol a agrestivita je zlá, zlá, zlá....ver mi....viem, čo hovorím....buď rada, že to dopadlo tak,ako dopadlo, buď silná, nedovoľ si ľutovať ho, nestojí ti za to, máš synov, venuj sa im...zaslúžia si lepšieho kamaráta a ty lepšieho partnera....držím palce 😉

hancas
17. črc 2009

sluni----udělala jsi dobře nevíš co by mohl udělat příšt jak dojde s hospody nedej bože kdyby chytl na děti nebo na tebe-Pro tebe bude doré když se vyspovídáš,najdeš si nějakého kamaráda,který bud mít tvé děti rád a vy si budete rozumět a hlavně on nebude pít.Tatínek by měl jít příkladem a ne být tím kterej chodí pozdě dom,pije...tohle já rouhodně nezastávám.Zae na druhou stranu chtěl ty děti tak at se starí,at platí alimenty...nenech se odbýt máš na to právo pokud je uveden v rodném listě,tak se soudi a vyhraješ to neboj budeme toi ndržet všichny pěsti.Bud silná mám děti které tě potřebují a tak žij pro něj.

martimarti
17. črc 2009

Tak ho vezmi zpátky! Když tě baví jeho agresivita, zabíjení králíčka tvým dětem, to, že táhneš domácnost sama a nedává ti peníze, pití a dokonce píšeš, že na tebe sáhl....Ale vážně, promiň, že jsem jízlivá, ale snad už kvůli dětem je lépe, když nebudou vyrůstat v takovémto prostředí, máš dva kluky, dovedeš si představit, co pro ně znamená vidět mámu takto ponižovanou a uráženou...Já nechápu, co je na tom chlapovi tak imponujícího, jsi na mateřské a chodíš pracovat, aby on se mohl válet. To je hnus, promiň.

petruci6
17. črc 2009

si blazen??? vyhodit si ho uz mala davno!!!!!!!!!!ved je to magor

slunicko.
autor
17. črc 2009

Vím že jsem to měla udělat dávno a po prvním rozchodu ho nebrat zpátky.Do hospody nechodil on pil doma tam šel jednou .I starší kluk kterému je 7 ho prosil at nepije vždy slíbil a nedodržel. ☹ Jeho matka mi říkala že je to dědiční jeho děda a táta taky pili,ale vím že tu musím být pro ně potřebují mně jen to bolí všechno a děkuji za pěstičky 🙂

vanja
17. črc 2009

slunicko - to že si ho vyhodila, to si mala urobiť dávno.
Pil, bol agresíny, nepracoval, zabil deťom zajačika - čo ešte?
A aké mal plusy, že ho chceš späť?
Viem že s dvoma deťmi sa partner hľadá ťažko, ale tento určite nebol pre teba oporou. On bol za 3 dieťa.
Nepokaz život sebe a deťom v náričí chlapa ktorý pije, je agresívny a nepracuje.

slunicko.
autor
17. črc 2009

Měl naké plusy ze začátku vztahu pak to odešlo.Myslím že jsem sním byla jen ze zviku že jsem si neuměla představit že by ho měla mít jiná a zaujmout mé místo. 😒

vanja
17. črc 2009

slunicko s radosťou jej ho daruj s pribaľ mu aj tašku s vecami.
Šťastie si ťa nájde, neboj.

frisbee
17. črc 2009

slunicko...nezlob se,ale já nechápu,v čem chceš poradit...na jedné straně popíšeš ty hrůzy a na druhé jakoby si váhala...tak si ještě jednou přečti to,co ti dělal a není o čem diskutovat....taky věta...že by ho měla mít jiná...nikdo není náš majetek,proboha.Takže jediná otázka ode mě,která je zároveň radou...ty chceš,aby měli tvoje děti trauma z dětsví???To se táhne s člověkem celej život.Jsi matka,tak v první řadě mysli na děti a jejich klidné dětsví. 😉

frisbee
17. črc 2009

jsem se tak rozohnila,že mi vypadlo t v dětství 🙂

paegaska
18. črc 2009

Ahoj Sluníčko, chápu tě,že ti chybí.Opravdu. Nevím holky, co je na tom nepochopitelné.
Bude to ještě trvat určitě dýl než 30 dní. Těch 30 dní je minimum. A číslo 30 píšu jen proto, abys měla nějakou představu. Když si k sobě někoho pustíme hodně blízko - k srdci i tělu, tak máme své důvody a není nám ten člověk lhostejný a rok a půl vztah je už dost dlouho na zvyk.
Pak až to přejde teprve oceníš jak dobře jsi udělala - nám tady na diskusi stačí naprosto ty důvody co píšeš a bylo toho určitě víc.
Víš u tebe je ještě jedna věc, proč tě bude trápit rozchod víc než by vlastně měl s takovým člověkem. A tohle si holky,které tím neprošly prostě nemůžou uvědomit.
Ty jsi totiž pro udržení vašeho vztahu udělala víc - spíše hodně - překousla jsi fyzické násilí, nedostatek peněz,hospodu, a co dál víš nejlíp sama.To,že ti už předtím vztah nevyšel byl taky motiv vydržet a trpět. To že jsi to udělala dalo tobě větší pocit, že jsi do vztahu víc investovala a nutí tě to vztah udržet. Možná kdybys neotevřela mobil a nerozešla ses v afektu tak trpíš dál a víc a s tebou i kluci a nemuselo by už být úniku, někdo tak prožije celý život.
Bud za to ráda.Nejvyšší čas. Uvidíš jak časem pocítíš tu svobodu a bude ti divné, že jsi s ním vůbec byla.
Jinak klidně napiš o svých pocitech sem -občas kouknu.
Prošla jsem si něčím podobným - teda bez fyzického násilí a bez nedostatku financí, ale za to manipulace bylo víc a vztah byl bohuželo dost delší. Také mi pomohl náhlý konflikt - vykopla jsem ho a pak trpěla nechápajíc proč. Tyhle věci mi došly fakt až daleko později.

slunicko.
autor
18. črc 2009

Je to druhý den co jsme bez něj pokaždý když se vratím domu tak to na mně padne.Mám tu moc fajnovou kamarádku která mi pomáhá psychicky když jsem u ní tak je mi dobře 🙂 To byl další důvod co mu vadilo že jsem se sní chtěla kamaradít,ale oni se neměly moc rádi,ale on si za to mohl sám přeci se sní nepřestanu kamarádit a to nemoh unés to byly boje,když jsem se zmínila jen o tom že tam zajdu.Přitom jsem z práce šla rovnou domů a s dětma ven to on nikdy snima sám nešel sám od sebe a když jsem ho poprosila tak si myslel že ho vyháním aby jsem si mohla psát s někým z mobilu přitom jsem chtěla jen gruntovat byt a s dětma to tolik nejde.Když jsem řekla že plno tatínku jsou venku s dětmi tak odpověd zněla že jsou hloupý.A na písku s nimi přece nebude sedet že ho to nebaví ☹

frisbee
18. črc 2009

paegaska..víš,já vím o čem to je,mám za sebou drsný život...jsem podruhé vdaná a od prvního manžela jsem odešla jenom s kabelou a malou dcerou...a taky ze svého dětsví vím,co to udělá s psychikou...týrání a neshody a ve svých 46 letech se toho nemůžu zbavit...proto na ni apeluji v první řadě jako na matku.

dianga
18. črc 2009

sluníčko urobila si to najlepšie čo si mohla pre seba aj svoje detičky..... neboj, samota prebolí a deti nebudú trpieť psychicky a to je asi to najdôležitejšie... držím palce nech si nájdete nového a hlavne dobrého kamaráta...

frisbee
18. črc 2009

jo,a o tom chybění ...to byla řečnická otázka...že musí potlačit svoje pocity a myslet na děti.

slunicko.
autor
18. črc 2009

Myslím na děti,ale když si vzpomenu na naše zážitky tak to bolí a jeto hrozný.A nejvíc mně bolí,když si vzpomenu že bude mít jinou a sní bude chodit tam kde jsme byly mi spolu to bolí. ☹

frisbee
18. črc 2009

sluníčko,miláčku,ale ty se musíš naštvat...nebo si napiš na papír ty jeho klady a zápory...uvidíš,co převažuje.V tomto musíš jako matka odsunout svoje ego na druhou kolej...pro mě je hrozně těžké vyrovnat se s dětstvím,mojí matkou a jejím partnerem...za to,co mu dovolila...že dopustila,abych zažila to,co jsem zažila...já mám kvůli traumatu problém i u přijímacích pohovorů do práce a to jsem silná osobnost,optimistka a bojovnice.Nevím,kolik ti je let,chápu,že ho máš ráda,ale v první řadě jsi matka...já jsem v tomto jak lvice...kdyby si můj partner nerozuměl s dcerou....já bych jí v životě nemohla udělat to,co jsem zažila já....Jistě jsi mladá,chlapů je na světě habaděj a určitě by jsi i ty sama chtěla prožít život šťastně a v klidu.Ber to tak,že jiná partnerka si od tvojeho partnera může zažít ještě horší věci a naopak...ty s novým partnerem můžeš prožít úžasný život.Najdi si nějakou činnost,abys na to pořád nemyslela,protože ty se takto sama zrańuješ ještě víc.Držím palečky 🙂 🙂 🙂

slunicko.
autor
18. črc 2009

Jsi moc hodná frisbee je mi 26let není to tajný a klukum je 7a2roky.Nejhorší je že tu bydlíme oba a budem se vídat jenže já jsem taková že když se rozejdu tak mně nic nebaví doma udělám běžné věci a pak truchlím ☹ nebo přemýšlím proč se to vše muselo stát,když to vypadalo tak krásně ze začátku.To si říkám,ale pak si řeknu co když ta chyba je u mně a s jinou bude štastný. ☹

astrane
18. črc 2009

a ty budeš štťastná taky s jiným...tak už to v životě chodí...prostě nebyl pro tebe ten pravej....já jsem si vždy zašla ke kadeřnici a koipila si něco pěkného abych si udělala radost 🙂 I když ses s ním rozešla ty,je normální,že je ti smutno a že žárlíš-to je pro ženský typický,že žárlí na ty co přijdou po nich...ale seš mladá ženská,tak proč si kazit život,potkáš někoho a zajiješ ještě moc krásných chvil,které bys s tímto chlapem nezažila...třeba to bude konečně ten správnej chlap a budete koněčně ta správná rodina co se časem rozroste klukům ještě třeba o sestřičku....prostě happyend 😀 tento vztah co jsi měla neměl happyend a nikdy by k němu nedospěl....jen by to bylo horší a horší....hlavně nesmíš dělat chlapovi vola-tj moc ho rozmazlovat aby sis ho nezkazila 😀
Probohaco to bylo za člověka,co zabije dětem králíčka?By se měl jít léčit.... 😠 😠 😠

popelka.miri
18. črc 2009

Kretén a psychouš, co jinýho 🙄
A určitě bude vina sluníčka, že chlastal, žárlil a byl agresivní!!! 🙄 To se snaží on, aby si to myslela a případně jí nahlodal a mohl se zase vrátit až bude sám chtít...jako obvykle, že sluníčko 😠 ?
A je to opravdu fakt, že chlapi žárlí na ty, co byli před nimi a ženský většinou na ty, co přijdou po nich...to je holt fakt, na který si musíme zvyknout! Nejlepší na tyhle trable po rozchodu je pořád něco dělat, někde lítat, nebo doma šůrovat, kecat, to je fuk, ale nesedět na zadku a koukat do zdi a přemýšlet o tom...stejně na nic v téhle fázi nepřijdeš...musí ti to cvaknout časem...To přijde, pokud ho samo nevezmeš zpátky 😠 😝
Já si koupila něco na sebe, už jsem to potřebovala 😉 a taky jsem všechny skříně, kde měl věci, hned druhý den zaplnila našimi věcmi, dětí a mými...
A taky jsem si přestěhovala nábytek, abych měla doma aspoň nějakou změnu, co odešel...a hlavně mu nežrat ty jeho psí oči a keci o lásce a jeho nepochopených citech a podobný bláboly 😠 😝

astrane
18. črc 2009

jeho city....jo to možná ještě přijde...ale co její city?na ty ohledy nikdo nebral,tak proč by je měla brát ona na něj?Jak ty mě,tak já tobě....tím by se měla řídit....on byl hnusnej,tak proč by ona měla být milá?Kde žije?,,,

frisbee
18. črc 2009

sluníčko...je to přesně tak,jak to napsala popelka...ty za jeho chování neneseš žádnou vinu,máš dva krásný kluky,jsi mladá,rozmazluj se,hýčkej se trochu,ale hlavně nenech se zviklat.A fakt sem piš a mluv s lidma...nezůstávej v tom sama. 🙂 🙂 🙂

slunicko.
autor
18. črc 2009

Holky jste moc fajn a děkuji že mně tak podporujete.Popelko nevemu ho zpátky i když se mi to honí občas hlavou.Jen si přeji,aby to vše bylo za mnou a já zapomněla.Chodím k jedný kamarádce víc tu ani nemám,ale také jí nemůžu stále otravovat mýma návštěvama nejsem taková,abych někoho otravovala ted mi psal,že byl v krámně pro co asi? 😒 Aže mi nic nevičítá atd.

frisbee
18. črc 2009

sluníčko...ani ty zprávy nečti....

slunicko.
autor
18. črc 2009

Jenže on tu má ještě věci lednici atd 😒 je to tak těžký i když vím že ten starší kluk bude mít radost ten je těd u rodičů a říkaly že o svém tátovi mluví a tady o tom ani tuk.Kluci nejsou jeho dal se na ně.

paegaska
18. črc 2009

Sluníčko, vydrž...
Frisbee, já tě nechtěla kritizovat - vím právě jak je to v životě někdy těžký.
Sluníčko, teď je ti bídně, ale věř tomu, že se to pak změní ve velký vztek na něj a místo těch pěkných prožitků se ti budou vybavovat ty špatnosti co ti dělal a co dělal tvým klukům. Až dojdeš do této fáze budeš na dobré cestě se z toho dostat.
Teď jsi pořád v nebezpečí, že nevydržíš. Já ti to nechtěla psát hned v prvním příspěvku, ale snad se nenaštveš, když ti písnu, že jedna věc je nechat ubližovat sobě a druhá - daleko horší je nechat ubližovat dětem - a to s tím králíkem ubližování bylo. A i to ubližování matce je de facto ubližování dětem. Myslím, že o tom píše např. Frisbee a holky, které si tím prošly.
Znovu ti píšu, že když vydržíš budeš se časem smát a nechápat proč jsi kvůli pitomci trpěla, ale když nevydržíš a vrátíš se bude to horší a dovolí si víc, protože to bude další v řadě ústupků co mu dovolíš - z těch velkých 1.fyzické násilí, 2. chudoba -on ti ji vytváří 3. bude ti nevěrný a ty se budeš bát něco říct a 4. snaží se ti zpřetrhat vztahy s jedinou kámoškou. To chceš ? Nebo snad sakra pochop, že při tvém mládí můžeš chtít od života daleko víc.

frisbee
18. črc 2009

paegaska...nic se neděje,já to tak nebrala,je to diskuze,akorát to chci vždycky upřesnit,že vžycky se vyjádřuji jenom k témám,ke kterým mám co říct,díky tomu,co jsem prožila...nepíšu jenom názor,to bych si nedovolila.Tady ten příběh se mě dotkl,protože je fakt pravda,že traumata z dětsví si člověk nese sebou po celý život...a taková mladá holka má život před sebou 🙂

sluníčko..odpočiň si,načerpej energii,podíváš se na všechno s odstupem,líp se ti bude rozhodovat. 😉

astrane
18. črc 2009

já mám někdy pocit,když to tady tak pročítám,že násilí alkohol nebo aspoň jedno z toho nebo neúcta jednoho rodiče k druhému a různé formy týrání viděla nebo zažila ve své rodině velká část z nás-v různé intenzitě samozřejmě....slunicko.bude dobře,když se postaráš o to,aby tví synové nerozšířili naše řady.....

frisbee
18. črc 2009

astrane...svatá pravda...k tomu není co dodat 😉

slunicko.
autor
19. črc 2009

Dnes se zas ozval nejvíc mně mrzí že to bere líp než-li já.Taky závidím ty druhý že bude sním jezdit.Protože při mně měl odebranej řidičák za pití a já to sním snášela a ted si bude jiná vozit maj mu ho vrátit ted někdy.Je to hrozný myslím na ty špatný věci a vzápětí na ty pěkný a jsem tam kde jsem byla na začátku.