Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

mircalla
1. čer 2010

ved to...mna to este viac urazalo....ved teda sme dospeli, jednajme na rovinu,nie ako s idiotom...aj daka patnastka by mu tie lzi prekukla...

dajna11
1. čer 2010

aj mne ked partner klamal tak ma to uarzilo...jasne že najprv som bola v šoku že ma nechal,potom v šoku že dlhšie ma podvádzal a klamal,a potom mi to došlo že ved nie som žiadna chudera bezduchá,aby sa takto ku mne neikto choval,.myslím že sme rozumní ludi a vieme sa dohodnuť ked naám to nefunguje tak si povieme ok ideme od seba ale všetko na rovinu a nie niekoho roky ťahať z nos.l

ivisek
1. čer 2010

Lenni netrap se, jsi opravdu mladounka. Ja ted prozivan uplne to samy, jenom je 31, touzila jsem po diteti a prisla rana. Byli jsme spolu 12 let, 5 let manzele, postavili jsme spolecne dum na hypo a pred 2 lety jsme zacali uvazovat o miminku. Pak zacal kopat kolem sebe, nechtel se mnou spat a ja blba i presto jsem se snazila, aby bylo vsechno v poradku. Pred mesicem jsem rypla do naseho sexualniho zivota, pred 14 dny mi napsal, ze se odstehuje a rozvede, protoze mne nemiluje, ale ma mne hrozne rad. Chtela jsem dalsi sanci, vypadalo to, ze tady je, vsechno relativne 14 dni na pohodu a vcera jsem odesla do prace a za 3 hodiny mi prisel mail. ze teda odchazi. Ze ma dalsi duvody, ale ted mi je nechce rict, protoze mi nechce ublizovat. Jenomze ja vim, ze tam je jeste nekdo treti a o to vic boli, ze mne a 12 let zahodil jako kdyby se nic nedelo a ani mi to nebyl schopen rict. Ted mam pocit, ze jsem uplne sama, nevim co mam delat a ze jsem o vsechno prisla. Navic touzila jsem po miminku a ani to nebude. Takze asi tak.

filipal
1. čer 2010

Ivisek, no teda, riadne sa ti to nakopilo! ☹
jednoducho sa ta nabazil, uz ho to s tebou nebavilo, tak si nasiel nejaku inu...
mozno do toho ani nesiel nejako vypocitavo, len sa neplanovane zalubil...
je to pre teba riadna rana, ale zivot sa ti este v 31 rokoch nekonci.
ja som az v takom veku nasla mojho terajsieho manzela....vtedy som si myslela, ze aka som uz stara, ze ma uz nic pekneho necaka, ale dnes viem, ze som bola mlada a len vtedy sa mi ten skutocny zivot zacinal.

takze nezufaj, preboli to.....a caka ta este nieco pekne, aj to miminko. 😵

ivisek
1. čer 2010

Ja doufam, ze mne jeste neco hezkyho ceka, ale ted to strasne boli. Boli, ze nebyl schopnej prijit , podivat se do oci a rict. Prede mnou delal vsechno v pohode, dodneska tvrdi ze nikdo jiny neni, nechal se obskakovat, zivit a satit a pak predvede tohle. Proste po 12 letech mi to prijde tezce nefer a nevim jak z toho.

filipal
1. čer 2010

ano, je to nefer! zachoval sa ako slaboch, zbabelec...
vyzera to tak, ze si bola na neho prilis dobra...
ja viem Ivisek, ze ta to velmi boli....skus sa vyplakat, alebo chod behat... ono ta bolest, postupne bude slabnut a slabnut, az bude znesitelnejsia...

bonparuska
1. čer 2010

ivi vieme aké to je teraz ťažké, ale všetko to chce len čas, je vidieť že on si ťa vôbec nezaslúžil, nevážil si čo doma má, je to od neho strašné chrapúnstvo po toľkých rokoch ťa takto zradiť, viem že to strašne bolí, ale neboj všetko zlé je na niečo dobré, ono to časom prebolí
súhlasím s fili je to obyčajný zbabelec, nedokázal sa ani normálne rozísť - slaboch, ktorý ti napíše mail ked sa rozchádzate, aspon mohol byť úprimný a povedať ti to zoči voči

filipal
1. čer 2010

Bonparuska, zlatko, ty sa ako citis? chudatko, mas to tazke a este utesujes ostatne...

jaaaj, ty by si si zasluzila nejakeho mudreho chlapa!

laila22
1. čer 2010

ivi - to sa teda zachoval ako ozajstny zbabelec a chudak po 12 rokoch spolocneho zivota... bud rada, ze s nim nemas dieta. nie si stara, 31 nie je vela a vzdy mozes zacat od zaciatku s cistym stitom a babatko budes mat s niekym kto ta bude milovat a naozaj si ho zelat...

bonparuska - si fakt statocna, su to idioti, ked opustaju svoje tehotne manzelky koli pipinkam bezstarostnym...su to sebci co pozeraju vzdy len na seba...a na svoje pohodlie...













filipal
1. čer 2010

Laila, precitala som si aj tvoj pribeh! tiez si teda na dobreho deb@la natrafila! sebec na entu!!! 🙄
najhorsie, ked takych chlapov este povzbudzuje ich vlastna mamicka....miesto toho, aby ich uviedla do patricnych medzi!
ved je to aj jej hanba, ze takto vychovala syna! je lakomy na vlastne dieta....nuz, skoda slov! 😠

lizatko1009
1. čer 2010

filipal tak tak, vykastrovat malo, ja ani radsej nehovorim co ja mam za problem.

filipal
1. čer 2010

Lizatko, ved napis! mna uz nic neprekvapi.....alebo, zeby predsa? 😀 😝

mircalla
1. čer 2010

no je to hrozne, ze to nevie priznat a este horsie, ze to niekto vyriesi cez mail. ani 12 rokov zivota mu nestaci na to, aby to aspon urobil spravnou formou - z oci do oci
ten moj ex sa tiez tvari, ze nikoho nema, ale ked som mu dala otazku na telo na zaklade dokazov co mam, tak bol ticho, alebo zrovna nemohol hovorit, lebo soferoval a podobne....
keby mi to vsetko narovinu povedal, tak si ho aspon trochu vazim....ale vsetky tie odrby,...ako som vam pisala, posledne ma presvedcil, nech sa stretneme, ze pojdeme do deskteho obchodu spolu. ked sm sa mali stretnut, ze to neplatilo, zrazu siel hrat tenis a moj kamos spravca kurtov mi povedal, ze hral tenis 3 hodiny predtym....zeby mu do toho herecka zavolala? posledne tyzdne to bolo tak, ze travil vsetok cas mimo domu, tak tipujem, ze mal na poslednu chvilu zrazu lepsi program. to je posledny raz, co som sa s nim bavila....
som sa ho pytala po telefone, preco tak trapne klame...odpoved....to kvoli takej kravine mi volas? musim ist naspat do vane, si ma vytiahla z vane....samozrejme bol zaskoceny, ze sa to nahodou prevalilo, tak mi neodpovedal

a teraz mi pise, nech sa stretneme....jasne, aby to opat zrusil....opat by bud zatlkal, alebo by pripadne konecne vsetko priznal s tym, ze ja som ho k tomu dohnala. nema to zmysel

mircalla
1. čer 2010

som si inak doteraz myslela, ze len ten moj je bezndejny sebec, ale co tu citam vase pribehy, tak je ich fakt ze dost, a este su tu snad niektori aj horsi

renush
1. čer 2010

Měj úctu v sama v sebe. neponižuj se!! Chlap, co visí na ženský, co chodí do práce a on ani korunu domů nepřinese. Tys ho měla vyhodit a ne ho tahat jak kouli u nohy. Teď jsi svobodná!!! Mysli na sebe a své děti! měj se ráda, užívej si...Jsi přece sluníčko! 😀
Přeji vše dobré....
PS.: Nevyhledávej stejné typy... je to příživník!

lizatko1009
1. čer 2010

filipal tak ja som otehotnela pred 19-tkou boli sme spolu 2 roky, mali sme sa brat a pred svadbou mu uz zacalo zvihat v hlave, stale hladal vo mne pricinu uz sme mali skoro vsetko saty, miestnost hudbu a on to jedneho dna vsetko zrusil, tak sme sa nerozpravali asi mesiac a tak nejak znova sme sa dali dohromady a to bola velka chyba, potom sa nejak ukludnil, ale tolko x pocas tehu ma dokazal nastvat, ze dovidenia, vela x som skoncila na pohotovosti koli vysokemu tlaku a ked sme sa pohadali mi prial aby sa mi narodilo postihnute, vela som si toho odzila a odtrpela, cudujem sa ako posledne 2 tyzdne pred porodo vydrzali bez hadok ked nasi boli na dovolenke, mala som male brusko a v tom case si oni robili kaviaren a ja som tam sedela na gauci a jeho matka zapotila to co 2 a pol kila bude mat? 😠 a tolko co som porodila uz mi jeho striga stala za hlavou aj s jeho bratovou frajerkou. potom sa on nastahoval ku nam, ja som jedinacik nasi ho mali radi a brali ho jak za vlastneho, vsetko mal nic neplatil! aj ked zaraba dost. v poslednych mesicoch uz mi len zacal nadavat do k... do p...ked som potrebovla ist do skoly stale si vymslal vyhovorky, ze ide s mamkou do polska a podobne somariny, vela x sa stalo, ze ma aj udrel, snazila som sa to uz nevsimat, ale nedalo sa, strasne som trpela a kazdy den koli tomu revala, vela x ked som varila on chodil okolo mna a mi spieval ze som ku...a a podobne somariny a stale ma len provokoval a v den rozchodu prisiel za mnou, ze podme maleho pokocikovat asi prvy x sa to stalo a ked som sa obliekala drzal maleho na rukach a spravil taku vec malemu ktoru som vidiet ani nemala, nic sa o maleho nestaral ked som potrebovala pomoct, len sedel s jeho mamickou v kaviarni a kuli na mna plany ako sa ma cim skor zbavit a ked nebolo navarene bola som len spina neschopna, ale on nepozeral nato, ze mam aj maleho o ktoreho sa treba aj starat! tak som ho vykopla z bytu o 3 dni nato mi volala jeho stara bosorka, ze co sa stalo, ze ona o nicom nevie tak prisla ku nam a zacala po mne hulakat a podobne dristy a zaujimave ze o vsetkom vedela aj ked nasi jej hovorili, ako ma tu provokoval tak hned to prekrutila na mna, ze ja som zla, ale teraz je ta dobre konecne mi nikto tu nenadava, neprovokuje, mozem ist aj konecne vonku, jemu akoby zacalo prepinat este viac, kazdy vikend chodi opity so zenskymi sa vlaci po baroch. neposlal mi nic tak som isla za socialnou kuratorkou a potom za advokatom. v den rozchodu ma tiez capol a ja som mu v afekte zlosti urobila asi taky 10cm skrabanec na prednej kapote auta, 20.4 mi vbehol do bytu ked som bola sama s malym a ma zbil, tak som zavolala policiu vzali ma na chiru a tak na vysluch a tam som povedala, ze ma mozno zbil koli tomu, ze som mu spravila skrabanec, ale neslo mi to do hlavy, lebo skrabanec som spravila zaciatkom marca. ked im domov prislo oznam, ze ma prist na vysluch hned jeho oco volal, ze oni idu udat mna ohladom skrabanca aj si navymyslali, ze chodim fetovat a take somariny 😠 tak co cert nechcel prislo aj mne predvolanie na trestno pravne na vysluch aby som sa dostavila 25 o 17.05hod, ohladom toho co ma zbil sme mali 19-teho a on odmietol byt pri mojom vysluchu a ked si ho zavolala dnu tak ten smrad sa mi zaskeril do ksichtu a povedal nezbil som ju! a tak som isla 25 tam nikoho tam nebolo vsetko bolo pozatvarane, tak som na dalsi den volala tak ma este spindali, ze oni ma cakali o 8 rano ale zaujimave ze v predvolanke som mala na 5 po obede, povedali mi ze uz nemusim chpodit oni to uz poslali na prokuraturu, lebo on sa preukazal DODACIM LISTOM, ze skoda bola 280.54€ lebo od 280 je uz trestny cin, tak som sa nastvala isla som tam odmietol mi nahliadnut do spisu ked mam nato pravo isla som za nadriadenou a povedala mi, ze taka vec sa nikdy nestala tak si zavolala zapisovatelku co nam pisala predvolania a tak sa priznala, ze ona zato nemoze ze ona s mojho ex matkou sa tak dohodli aby mi napisala taky cas aby som neprisla aby ma hned dali na prokuraturu, lebo jeho matke ide len aby som mala zapis v registry, lebo jej synacikovia uz maju a ja sa im zato smejem, tak som isla za advokatom a riesime teraz tie somariny, o maleho nejavi zaujem, nic mu nedava, videli ho v piatok na diskoteke ozrateho so zenskymi ako im kupoval po vodke. a co cert nechcel minulu nedelu havaroval a rozbil auto a skoda za 200 tisic, to bol len potrestany, keby som s nim nemala maleho, tak uz ho davno nepoznam, ale nedokazem sa s tym zmierit koli malemu, lebo ja ked si aj niekoho v zivote najdem vzdy maly bude u mna na prvom mieste, ale u neho su k...y a s tym sa nikdy nezmierim...

bonparuska
1. čer 2010

@filipal ahoj, u je to lepšie, snažím sa netrápiť, aj ked nie vždy sa to dá, aby malý necítil to čo ja, čo si ťa tu na koníkovi všímam, tak máš v sebe niečo také, čo nás dokáže podvihnúť a podporiť v týchto najhorších chvíľach, je vidieť že si žena na správnom mieste a so správnymi názormi k životu 😉
@lizatko1009 prežila si si toho ozaj dosť, a hlavne v takom mladom veku si si to musela pretrpeť, je to zúfalec ked vymenil krásnu rodinku za neaké pipky, chvalabohu že si sa ho zbavila, ale ty si s tým už vyrovnaná, čo je pre teba veľká výhra, on prehral a stratil toho ozaj veľa, lebo prišiel o teba a drobca 😢

lizatko1009
1. čer 2010

bonparuska este niesom s tym vyrovnana a najhorsie je to, ze byvaju len cez cestu vo vedlajsej bytovke 😖

dajna11
1. čer 2010

juj lizatko ked to čítam....ja by som mu oči vyškriabala ...neviem ako by ma trhalo mu niečo urobiť...len keby sa za to ne 😖 sedelo

lizatko1009
1. čer 2010

dajna ved to 😖 minule po 5 t co nevidel maleho mi napisal sm, zeby ho chcel vidiet ukazala som mu ho az pol hodiny sa s nim pohral a tak mi ho hnusne hodil do ruk a povedal, ze si s nim mozem teraz ist domov ako chcem a s tym uz skoncil. ale kaslem na neho on dostane po papuli ale od zivota, bozie mlyny melu pomaly, ale spravodlivo, ja len nedokazem pochopit co to je za cloveka co sa dokaze vykaslat na vlastne dieta a este mi zapotil, ze chce testy dna uz ma vybratu firmu, ze stacia slny vlasy, urcite mali v plane so mnou vy......t, ja sa nemam coho bat povedala som mu nech si ich poziada cez sud ked je debil aj som mu povedala, ze si riadny debil podpisal si otcovstvo bol si u nas za 7 m a vtedy ta nenapadlo co ked nieje tvoj? az teraz ale to urcite jeho mamicka do neho to nahucala ona stale do neho huci a teraz je stastna, lebo ho ma konecne doma. ved ked zistila, ze som tehotna stale chcela aby som isla na potrat, ze jej syncekovi este deti netreba a pritom ma uz 23rokov a v hlave nasrate.

leniii
1. čer 2010

Ivisek... je mi to moc líto, co se Ti stalo. Chlapi jsou normální slaboši a srabi. Nedokážou včas říct, že se neco deje, ze jsou s necim nespokojeni. Vzdy se do neceho tak moc uvrtaji a problemy resi az ve chvili, kdy uz to je absolutne neodvratitelny. Nejhorsi jsou ty jejich lži a vytačky a jak nam nemuzou rict pravdu, ze nam nechteji ublizovat. Asi si neuvedomuji, ze nam nejvic ublizuje to jejich mlzeni a nejistota na cem a proc vlastne jsme a zažíváme to, co zažíváme. Moje rada je jedina, počítej s tou nejhorši variantou a začni se s ni smirovat a podle toho se zařizovat, protože pak už te nic nepoloži na lopatky a vse co prijde bude jenom lepsi, nez s cim jsi pocitala. Nedoufej, že se vráti a že bude vsechno jako predtim.. oni vazne odkryji karty az kdyz uz jsou v necem po usi a nejde to zpet.Doufam, ze tim, co pisu ti zbytecne neublizuju, ale vim sama ze svy zkusenosti, ze kdybych nedoufala, ze se muj ex vrati a ze se probere, ze si uvedomi, ze miluje jenom me, tak bych si usetrila spoustu trapeni a zklamani, kdyz se to furt nedelo. Takze na nic necekej a začni delat cokoliv po cem ti bude aspon trosku lip. Sbal mu tasku a hod ji z okna nebo cokoliv ti udela aspon trosku radost. I lehce šílený chování se ted povoluje 🙂
Vcera jsem nemohla usnout a tak jsem si vzala prasky na spani a holky asi me osvitilo :D Uplne mi doslo, ze me musel strasne dlouho podvadet. Ze se mnou musel dlouho hrat divadylko. Doma si hra¨l na pritele, rikal jak me ma rad, choval se tak ke mne, dokonce si neodpustil ani to, aby se mnou planoval dal budoucnost a rano se kazdy den vzbudil a sel za jeho novou slecnou a tam s ni planoval, jak me kopne do zadku a jak budou spolu, pak prisel zase domu a hrat si na pritele a pak zase u ni.. Jinak to totiz neni mozny ta jejich souhra rozchodu a hned verejny vztah a spolecny bydleni a total nezajem o me... Je to fakt neuprimnej hajzl a dokonalej herec primo na Oscara. Nejvic boli, ze ze me delal debila a neodesel teda driv. A nebo to je bezpateřní sobec, který nepotreboval ani den na to, aby se vnitrne vyrovnal s rozhodem se mnou a hned mohl skocit do jinyho vztahu. kazdopadne ho sice furt miluju a je mi smutno a citim se strasne sama, ale uz bych ho zpatky potom vsem nechtela.Po tom divadylku bych mu uz nemohla verit, kdyz se dokaze pretvarovat tak dokonale.

leniii
1. čer 2010

A dneska jsem si byla pro klice od novyho bytu a mam z toho hned radost, ze uz tady nebudu muset bydlet. Pristi tyden uz zacinam novy zivot v novem byte a s cizi ženou 🙂 Byt je moc hezkej a s kamaradkou jsme si lehly na koberec a nasavaly atmosferu a planovaly kam co dame a kdo nam privrta garnyze a kdy udelame kolaudacku a bylo mi po strasne dlouhy dobe zase aspon chvilku hezky. Zitra se na cely den stehuju k jiny kamosce, abych tady nemusela byt ani 5minut, co si tady ex bude balit veci. Mám připravenou sms, kterou mu poslu a az mi napise, v kolik se teda stavi a zepta se, jeslti budu doma. Holt strategie je, ze stesti preje pripravenym.

laila22
1. čer 2010

fitipal - tak to ano ona je na synka hrda a ja som nevdacnica co by ho vyuzivala podla nej...

lizatko - otrasny pribeh... ja ked som toho mojho prvy raz vysmarila, tak jeho mater ani nezaujimalo preco ho vyhodila zena s 3mes. babatkom... a ked sa dotrepal domov teraz po vyse roku, tiez ju to nezaujimalo..ju zaujimali iba tie jeho zvasty... co jej povie to je svate... inak tvoji svokrovci su fakt trhlí a ta jeho matka nemam slov...

lenii - mas pravdu vedia sa pekne skryvat za lzi a pretvarovat na oskara... aj ten moj ex by si ho zasluzil...

dajna11
1. čer 2010

lizatko....nemám slov. že vobec takýmto ludom nechaju svojprávnosť......ako je normálny?a to má peniaze na dna testy?takýto mamičkiny maznáčikovci su najhorší.ved on časom zistí čoho sa vzdal. dozreje...možno no bude neskoro.dieťa ho nebude poznať a bude na neho kašlať. a dobre mu tak.ani by som mu nedala maleho do rúk!!!!

mircalla
1. čer 2010

lizatko - neuveritelne...nemam slov!!! otrasny hajzel
lenii - velmi pekne si to napisala, mas uplnu pravdu s tymi klamstami
ivisek - ja naozaj nechapem, ale chlapi su tisic krat zbabelejsi ako zeny, je to az trapne, kam su schopni zajst a ze ukoncia 12 rocny vztah takto

pridam este skusenost sestry - mala pohodove manzelstvo, rozvod nikho ani vo sne nenapdalo, az kym ex manzelovi nehrablo.....klasika - lzi, neskore prichody domov, schovanie mobilu...nasla mu sms a tvrdil, ze to skoncilo. ale spraval sa nadalej rovnako, tak ho vyhodila. este skoro 4 mesiace potom jej priatelku stale zatlkal, a to uz isli spolu byvat. samozrejme aj priatelke akosi zabudol povedat, ze ma manzelku a 5-rocneho syna a tiez to asi 4 mesiace tajil. jasne, ze sa to napokon prevalilo. segra si mohla uz davno zvykat na fakt, ze ide s niekym byvat, ale on ju este natahoval a ju obvinovat, ze ho vyhodila. uz su rozvedeni.

ja viem uplne presne povedat na den, kedy to u toho mojho zacalo....prezradilo ho jeho spravanie....na taketo veci mam nos, nestalo sa mi to prvy krat....jednoducho vacsina muzov sa zacne spravat ako pubertaci. inak baby ked tak nad tym rozmyslam, tak z mojich vaznych vztahov sa vsetky rozpadli kvoli nevere partnera....

leniii
1. čer 2010

neni nevera jako nevera.. ja jsem pojala podezření na tu jeho "kamaradku" kdyz mu vypisovala a skoro jsem se smirila s tim, ze je mozny se s ni treba vyspi a bude po velkym neznamu a zahadu bude objevena, pak se uklidni a uvedomi si, ze to byla blbost. Ale fakt by me ani ve snu nenapadlo, ze to s ni bude chtit hrotit az do vztahu. Mozna jsem divna, ale ja bych se asi nikdy s nikym nerozesla kvuli tomu, ze mel sex s nekym jinym. Jednorazova zalezitost z nejake velke pritazlivosti, bych bala schopna pochopit, zvlast když jsme spolu byli 6 let a je mu 25.. To bych asi byla pekne naivni kdybych si myslela, ze nikdy nebude spat s nikym jinym.. ale kdyz do toho zacne zatahovat city a vypisovat zamilovany sms.. tak to by se s dotycnou nemusel jeste ani vyspat a uz by letel.

leniii
1. čer 2010

jen je blbý, že v takový fázi se to nikdy nedozvime a dojde to k nam az kdyz je nevyhazujeme my, ale oni si bali kufr a nekompronisne odcházejí, protože proste musi

mircalla
1. čer 2010

no ja som to vedela hned, ze miluje dakoho ineho...to jeho spravanie bolo skratka neprehliadnutelne....
mozno sa raz dozviem aj detialy...ale neviem, ci to chcem vediet

lizatko1009
1. čer 2010

@mircalla kasli na neho, je to smrad, ked toto robil, pride iny a este lepsi a budes stastna ako si to zaslizis, chces od neho aby ti platil? ved si mlada kocka a jedno dieta nieje prekazka a pozeram, ze mas termin 4 augusta, mne sa narodil 8.8 😉 😉

leniii
1. čer 2010

touha po detailech je velka i u me.. ale nejak si nejsem jista, jestli bych je unesla, protoze po tom jeho bajecnym chovani ke mne, co posledni mesic provadi, bych se taky mohla pekne divit a nejaka moje mila iluze, ze jsem mela krasny sestilety vztah a ze to teda se mnou nemuze byt zase tak velka katastrofa, kdyz to tak dlouho vydrzel, by se mohla rozplymout jako para nad hrncem.. K cemu ty detaily budou dobry a hlavne nikdy nebudou uplne pravdivy se vsema souvislostma.. Nekdy je asi fakt lepsi nevedet a myslet si svoje.