Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

laila22
14. čer 2010

baby ja tiez dufam, ze sa to kazdemu vrati.. ale poznam pripad, ked chlap mal dve baby naraz jedna ostala tehotna a ta si povedala, ze ho nechce a on si zobral za manzelku tu druhu, ktora sa to dozvedela az tesne pred svadbou, ze on vlastne caka babo s niekym inym... a viete ako to bolo? oni sa zobrali... tie deti netusili, ze maju niekde surodenca.. tato platil alimenty a nikdy sa o tom nehovorilo, ich deti sa to vlastne dozvedeli az v dospelosti,vtedy, ked otec vazne ochorel a bolo treba dat na poriadok majetok aby ich nevlastny surodenec nic nezdedil... ja si myslim, ze ten otec to neriesil, ze ma niekde dieta...nikdy ho nespomenul, nikdy neposlal vianocny darcek, nikdy si to dieta nezobral k sebe na vikend.. v tej rodine sa stala taka vec, ze prvorodene babatko ochorelo a lekari mu urcili zlu liecbu a zostalo postihnute.... 😒

laila22
14. čer 2010

@lenii a uz ho neries...vypusti ho zo zivota...nestoji za to.....

bonparuska
14. čer 2010

ved to, ked sa stane niečo nevinnému bábetku až to sú rany, toto čo nám robia niektorí chrapúni, to je nič oproti tomu ak je dieťatko postihnuté, alebo choré
kočky ja si myslím, že život spravodlivý neni a ani nebude nikdy, lebo prečo by potom detičky nevinné čo nikdy nikomu neublížili trpeli rakovinou? to nepochopím nikdy, prečo je život niekedy tak nespravodlivý.
lennii vieš čo si myslím, že ked ho vypustíš a necháš ho ísť jeho cestou budeš tá najšťastnejšia žena, len to chce čas a nájdeš takého kto ta bude na rukách nosiť a nebude zneužívať tvoju lásku

ivisek
14. čer 2010

Jenomze ja si taky rikam, ze treba dostane na budku a ze se mu dostane pouceni, ale zoufale moc boli to, ze nevim, co jsem udelala spatne. 12 let je hrozne dloouha doba a nejhorsi je, ze mi na nem porad hrozne moc zalezi a ze nechci ztratit tech 12 let. Pripadam si hrozne stara ( 31 ) a unavena, proste chtela bych byt zpatky stastna a spokojena.

bonparuska
14. čer 2010

@ivisek myslíš že aj on sa tak trápi a spomína na krásne veci ako ty? ved on to zahodil. ty budeš šťastná to mi ver, len sa musíš odpútať od minulosti a začať si budovať vlastnú budúcnosť bez neho. ty si nespravila nič zlé, nemáš na rozpade vášho vzťahu žiadnu vinu - to si musíš uvedomiť. sám si vybral, tak má čo chcel. ty pozeraj dopredu, si o aj ked nepríjemnú skúsenosť bohatšia a určite ti to dodá veľa sily, tak skús pomaličky fungovať aj bez neho.

leniii
15. čer 2010

Ahoj holky, já vím, nemela jsem to už delat, ale když vám někdo povídá tak hezky veci a ze ho teda mrzi, ze to nevedel driv, ze by ode me nikdy neodesel. kdyby vedel, ze mi na nem zalezi a tolik ho miluju, tak by vam taky prislo v tu chvili, ze vsehno co se deje je strasne zbytecny a meli potrebu se s tim pokusit jeste neco udelat. Doslo mi i to, ze jak furt rika ze si to musel jit ZKUSIT jaky to je byt s takovym clovekem, tak to cely zkusit je opet jemne recena skareda pravda. Zadny zkusit, urcite vsechno neznicil kvuli nejaky zkousce. Urcite do toho nesel s tim, ze by rovnou pocital, ze to nevyjde. Ne zkustit, uz buduje jiny vztah. Někde jsem cetla , že rozchod s partnerem je jako kdyby nekdo umrel. A je to tak. Kazdy den se vedle nekoho probouzite, máte ho a najednou ze dne na den nemate nic,. Nemuzete mu ani napsat. Proste odstrihnuto.Fakt se citim jako kdyby mi umrel. To, že si pujdeme treba za pul roku sednout na kafe?A co? Proste z neho ke najednou cizi clovek s plany na zivot s nekym jinym. Mrzi me to vsechno, protoze jsme meli neco vyjimecnyho, co nemas s kazdym, meli jsme se strasne radi oba - to fakt vim, ale nezvladli jsme z nejakyho iracionalniho duvodu si vytvorit nejaky spolecno. Ja jsem za posledni rok na neho furt jen cekala. Dosla jsem ze skoly nebo prace, poklidila nebo neco a cekala az prjde ze skoly, prace, posilovny.. A pak jsme se vlastne vidali jenom doma. Zadna akce, zadny program. Proste mu se mnou bylo dobre doma, ale ja proste strasne touzila,abycjhom spolu neco podnikali, aby me vic zasvetil do svyho zivota.. Vsechen svuj cas venoval praci.. ja jen cekala - zacala jsem mit reci na jeho praci, jak ty veci nemam rada, ale proc asi tak?!Vadilo mu, ze s nim nijak extra casto nespim, ale ja bych treba chtela. Samotny mi to hodnekrat chybelo, ale strasne mi vadilo, ze to byla jedina aktivita, kterou byl ochotny se mnou podnikat. Jak rada bych si uzila sex po necem.. po prochazce, po blbym vyletu. Tak mi ted bylo omlaceno i to, ze jsem s nim poradne nespala. Proc ho treba nezajimal duvod, proc tomu tak je? Ted mu s ni musi prijit vsechno uplne neuveritelny. Nasel nekoho, kdo jeho zpusob traveni casu ma taky rad a taky ho tak travi. Jdou si zastrilet, do posilovny, se spolecnyma kamaradama neco podniknou, pak samozrejme vecere, novej sex.. . Ja vsechno toto s nim chtela podnikat, ale nedal mi prilezitost. Zase nemuze ode me cekat, ze bych byla uplne odvarena byt 3krat do tydne na strelnici, kdyz to nijak extra neumim a pak mi to rislo i skoro vyhazovani penez za naboje za to moje buch buch bez ucelu.Ted nemusi nic vymyslet, nijak extra se snazit.. dela to, co by delal sam nebo s kamosem s tim rozdilem, ze to ted delaji spolu. Z celych 6 let nebyl schopny jet se mnou na hory, nekam na vikend, nebo blby vylet, spolecne s jit neco zahrat nebo jit spolecne nekam vecer ven, na vino, a zahradku,, cokoliv. I na ten blbej ples jsem musela jit sama. Proste nesel, byl doma. furt mi bylo rikano, ze nechce chodit mezi spoluzaky, ze si s´nimi nema , co rict..nemohl jit ani na 10 minut dovnitr, kdyz me tam treba hodil nebo vyzvedl.. Ja nemohla jit na jeho skolni akce, protoze bych se pry nebavila a nema rad takovy to michani, ze to je divny a bla bla. Jo, je to chvilku divny, nez se ty lidi poznbaji, ale kdyz tam jsou holky i kluci, tak mi to prijde dost v pohode, ze bych teda nebyla od nich a uplne vsemu nerozumnela, ale tak co.. na dovoleny jsme byli 1krat, na blby chate jsme byli minuly leto 2 dny, protoze pak prisel vycvik a muselo se jet domu a vsechno preorganizvat.¨Ja furt jen cekala, az teda bude mit cas i travit cas se mnou a misto toho ho ted travi s nekym jinym. Jasny, ze se mu ted rika, jak jsme nemeli nic spolecnyho, kdyz nebyl ochotny si nic spolecnyho vytvorit. A proc s ni je ochotny? Blby hory - celych 6 let nic a najednou jsou skolni hory, kam by mel jet s lidma ze skoly a to by hned jel, jen bouzel mu do toho neco dulezityho rodinnyho vlezlo, tak nakonec nic, ale jel by. A to ja jeste byla furt ten, kdo mu rikal, at si uziva, pari se spoluzakama, at poznava novy lidi, at se tou nestranni, ze to je jen jednou za zivot. Ze by ho to pak mohlo mrzet. To byly furt reci o ztratach casu a zasrani studentici a najednou je jeden z nich a strasne rad? Proc jsem mu v tom vsem tak vadila? to neslo i se mnou? Ja si toto vsechno uvedomuju, ze tam treba beha clovek, ktery by bylo ochotny se mnou cestovat, sportovat, travit cas.. Proste me nejak zavzit do svyho zivota a podnikat se mnou veci, tvotit si spolecno.. Ale strasne se bojim, ze uz nepotkam nikoho, kdy by me mel tak rad a ja jeho. On i pres tyhle vsechny veci, co se ted deji je fgakt bajecny clovek. Jeho charakter, neni to zadny pitomec, vsichni ho maji moc radi. Je to proste strasne cistej a ferovej clovek.Kdykoliv jsme kamkoliv dosli, tak mi pak vsichni rikali, jaky to je sympatak a fajn clovek atd.. Když se rozhlidnu, s kym chodi moje kamaradky, tak je mi z toho fakt smutno. Ti kluci jsou na ne treba zli, nebo to jsou lidi, kteri vlastne nejsou vubec nicim zajimavi, nejde z nich vubec citit naklonost k nim, maji spoustu reci, kdyz chteji nekam jet.. Fakt se bojim, ze uz s kazdym dalsim to bude nejaky kompromis a ze uz nebude ochotny me mit tak rad. Ja se toho i bojim. Bojim se s kymkoloiv jinym sblizit. Bojim se, co z toho cloveka vyleze. Neverim, ze bych mohla najit nekoho jen malo podobnyho jemu. Kdy jsem si vlastne mohla delat, co chtela, zadne zakazy, podporoval me..

ivisek
15. čer 2010

lenii, taky jsem posledni rok jenom cekala, ale pred tim jsme deset let zili spolecne, uzivali si, jezdili na vylety. ¨Co bych dala za to, kdyby se mi vratil ten stary Paja, kteryho porad jeste miluju. Ale on je momentalnne s jinou, mne pise, jak vzdy breci nad emailem se mnou, jak mne ma rad, zalezi mu na me, ale nemiluje mne. Taky aby miloval, kdyz si ho omotala nejaka slecna kolem prstu a udelala z nej nekoho jineho. Nepoznavam ho ja, kamaradi, rodice, pribuzni. Proste najednou je tu nekdo jinej a ja bych hrozne rada,aby se probral a vratil se, srdcem bych to hrozne chtela, ale na to jsem asi slaba. Ted ma navrch nekdo jiny. Ramo se m i nechce vstat z postele, jsem strasne unavena ale snazim se bojovat.

meandra
15. čer 2010

ty ho asi nepřestaneš vidět v těch růžových brýlích. Sama píšeš, že nebylo moc věcí, které jste podnikali spolu. Výlety, procházky, ani na ten ples nechtěl jít. Prostě společné aktivity, které hlavně dělají vztah, byly na nule.
A s tou druhou je ochotný proč ? Protože je nová, neokoukaná, vše co spolu prožívají je užasné. Ale jak dlouho ? Opravdu si myslíš, že tam to bude fungovat na věčné časy ? Vždyť i vy dva spolu jste jistě na počátku vztahu byli aktivnější ve společných činnostech.

Věřím, že třeba není žádný pitomec, že je sympatický a že ho všichni mají rádi. Ale proč píšeš, že je to čistej a férovej člověk ? To přece není pravda, takhle by se totiž nemohl zachovat jen proto, že si chce zkusit také něco jiného. To mi nějak s tou férovostí nejde dohromady. 😖 🙄

A to, že se teď bojíš s kýmkoli sblížit je tak krátce po rozchodu normální. Ani by ses teď s nikým sbližovat neměla, měla bys mít pauzu, všechno si v klidu srovnat a ne se vrhnout po hlavě do nového vztahu, jen abys rychleji zapomněla, Tak to nefunguje, věř mi. Potřebuješ se z tohohle vztahu dostat, vybrečet a až budeš připravená začít znovu s někým jiným poznáš tak, že se ti třeba někdo bude líbit a najednou nebudeš mít takový strach, co se z koho vyklube. Budeš mít chuť začít něco nového s někým, kdo tě bude mít opravdu a hodně rád.

A jestli se v tvém okolí pohybují kamarádky, které mají prazvláštní vztahy, tak to vůbec neznamená, že nějaký takový budeš mít taky. Každý má vztah, jaký jemu vyhovuje a jaký připustí, aby byl. Takže věřím, že bys nebyla s člověkem, který by ti snad něco zakazoval, anebo se k tobě choval nějakým jiným pro tebe nepřijatelným způsobem. Když to nepřipustíš, tak se to nestane.

filipal
15. čer 2010

Leni, to mas pravdu, ze ked sa rozideme s partnerom, akoby nam zomrel....aspon v pripade, ze s nim nemame deti.lebo ako mame, tak s nim predsa len nejaky ten kontakt udrziavame.
aj ja som prezila taky bolestny rozchod ako ty. mala som vtedy 22 rokov a strasne dlho som sa z toho spamatavala.
fakt to hrozne bolelo. chodila som behat, asi som aspon trochu utisila bolest....rozisli sme sa na jesen a pamatam si, ako v dazdi - pri behu mi stekali po tvari slzy aj kvapky dazda....fuuuu, bolo to strasne! ked nejakeho muza lubis, tak to tak boli...
to co pises, ze ta ten tvoj nevzal ani na hory, ani medzi ludi, svedci o tom, ze vas vztah nebol dobry. potrebujes partnera, s ktorym budes skutocne zit! chodit na vylety, do prirody.....tesit sa! 😵
neboj, najdes takeho, ktory o to (aj za to) bude stat a ty budes stastna.

Ivisek, tazko najst aj slova utechy, lebo teba boli este aj ta zrada! ale aj to preboli, ver tomu...len chce to cas.

leniii
15. čer 2010

Nejhorší je ten pocit, ze to byl muj nejbližší člověk.. ted se ani nezajima, jak se treba mam..Z jeho strany neprichazi vubec nic.. Ani ja mu nemuzu nic napsat, protoze by to ze mne hned delalo stihacku. Jak se to ale stane, ze ho nekdo takhle pretahl na svoji stranu? Jeste resim ty penize. Mam jeho 5 tisic a nevim, jak to udelat. Kdyz mu je poslu na ucet, tak se bojim, ze si toho ani nevsimne..Zase mu kvuli tomu budu muset napsat, protoze vim, ze chci, aby vedel, ze jsem mu je poslala, ze jsem si je nenechala. Napadlo mu je dat do obalky a nechat u jeho mamy, aby mu to dala, az se uvidi, ale to mi prijde dost divny. Vzdyt proboha, my jsme spolu zili a ted ma byt problem si predat penizi?! Vzdycky jsem si o sobe myslela, ze jsem hrda, tvrda.. pritel mi nekolikrat vpalil do oci, ze jsem strasne ledova kralovna.. Obcas mi to i nekdo rekne, ze jsem mu ze zacatku prisla strasne odmerena a nepristupna a ted? Se tady hroutim jak idiot.Ale konecne se nekomu otevrete, verite mu jak nikomu a bum... ublizi vam.

ivisek - ja bych taky strasne rada, aby se vratil a probral se, ale jak bojovat? nejhorsi je ta bezmoc..co delat, aby se vratil..je to jen na nich a bohuzel na shopnostech te nove slecny.

mircalla
15. čer 2010

ja suhlasim s meandrou....
leniii - opat analyza, opat je mr. perfect (viac menej)
uplne chapem, ze si nevies predstavit novy vztah, ved ani nemusis
ale nezainteresovanym pozorovatelom sa ten vas vztah a mr. perfect nezda az taky uzasny, keby bol, tak to asi takto nedopadne. okrem neho si vazny vztah nemala. takze nemas ani s cim porovnavat. prec uz s tymi ruzovymi okuliarni
hlavne vidim, ze sa stale utapas v nekonecnych analyzach.
to nikam nevedie. vzdy ked zacnes, mala by si ist daco robit alebo do kina, do prirody, von
ty sa sama seba mucis viac ako je zdrave
ja som zazila viac rozchodov, vzdy to bolo tazke, mozno je to vekom, ale teraz uz moc neriesim, viac sa na to pozeram s rozumom

filipal
15. čer 2010

@leniii ale prva rada pri rozchode znie, prerusit akykolvek kontakt! inac sa stale rozjatruju rany.
je to fakt, akokeby ten clovek pre teba zomrel.... ☹
s tym sa musis zmierit. ved nemoze predsa zit s dvoma zenami...
nemoze sa uz o teba starat, pochop to.

mircalla
15. čer 2010

neries tych 5000 korun. ved mu ich das skor ci neskor. preco ta tak trapi, ze si to nevsimne, ked mu to posles na ucet? a keby aj nie, tak co? vsimne si to neskor. ved ty mas doklad, ze si poslala, neskor sa to vydiskutuje.
ide ti o vratenie dlhu alebo o nieco ine/
ja mam pocit, ze si opat len hladas zamienku ako ho kontaktovat. a cakas na reakciu na tych 5000 czk.
ver tomu, ze mu tych 5000 czk momentalne vobec nechyba
dlhy sa maju vracat, ale staci mu ich poslat bud na ucet, ak chces aby vedel, ze si mu ich poslala tak to posli postovou poukazkou. ale nehladaj si dovody na komunikaciu....opat zle

laila22
15. čer 2010

hm leni, ivisek, ako som si precitala vase posledne prispevky tak som nasla spolocne znaky s mojim vztahom... ja som tiez stale len cakala.. on si zil svoj zivot ktory som ja nepoznala co mi bolo luto a ked som chcela nejake spolocne rodinne akcie tak bol vzdy unaveny, alebo musel ist rodicom... ja som dostala zakaz chodit aj k jeho rodicom a im som nechybala ani ich nezaujimalo preco k nim nechodim.. a to bola tiez kvapka ktora mi pomohla naplnit pohar rozhodnutia...
baby budte rady co sa vam stalo, ze vas sebci opustili...ze sa vam to nestalo v manzelstve s babatkom... zacnite zit, uzivat si zivot... ja viem, ze je to hrozne tazke... ja ked som vyrazila exa prvy raz, mala mala 4mesiace.. ja som nevladala existovat... citila som sa rovnako podvedena, znicena, vsetky plany stroskotali... cele dni som nejedla pila som len kavu a mala som male babatenko ktoremu som sa nevladala venovat po psych. stranke ako by som chcela.. ked som sla s kocikom, ledva som ho tlacila, slzy na krajicku, ked som videla stastne rodinky...cele tyzdne som travila u nasich, mamina mi pomahala... potom plakal prosil a vzala som ho spat... baby nezmenil sa ako sluboval...a vtedy mi docvaklo, ze sa nikdy nezmeni, ze ma asi ani nemiluje, je so mou len preto, ze ma pohodlie a dieta.. ved ako by to vypadalo, keby nas opustil.. ale zil svoj zivot.. v robote mal priatelku, nevenoval sa nam.. vsetci to videli, nikto mi nic nepovedal... a casom sa to vsetko nabalilo a praskolo...
baby verte, ze zivot s babatkom je tazsi ako ked zostanete same. hoc malu by som nedala za nic na svete je to moje slniecko. je tu uz zodpovednost za dalsi zivot. vy sa mozte starat len same o seba, tak to vyuzite... chodte sa skraslit, chodte na dovolenku s priatelmi, robte co vas bavi a nemyslite na to co by bolo keby.. keby vas milovali, nikdy by vas neopustili...nezasluzia si vase slzy ani trapenie.. ja ked som sa rozhodla druhy raz, tak uz to bolo nezvratne, bola som uz vyrovnana, ale tiez som do toho stadia musela dospiet... cas je dobry lekar

leniii
15. čer 2010

Ja vim, furt to analyzuju, furt se snazim prijit na ten okamzik, kdy se to pokazilo.. Furt nechapu, jak z nejakyho vypisovani si se spoluzackou - ktera 7 mesicu plnila svuj plan ho pretahnout k sobe . ktera ma hypoteku s pritelem - se to dostalo az sem. Jak je mozny, ze jsem to nevidela, ze jsem to nezatrhla uz v uplnych pocatcich..Kdy se v nem zlomilo, ze nejaky svoje kotatko posle nekam a jde hledat stesti jinam? V zivote by me totiz toto nenapadlo.. Jo, nas vztah nebyl dokonaly v tom, ze jsem se v nem hodne citila sama. Kdykoliv jsme nekde byla a nejaka kamaradka tam byla s pritelem, tak me to prislo pokazdy dost lito, ze ja jsem tam zase sama. Furt jsem cekala, protoze ten zbytek za to stal. Chytaji me deprese, protoze jsem sama zavrena doma a musim se ucit.. Strasne se tesim, az budu mit chvilku volno a budu moct nekam vyrazit. Problem je v tom, ze jak ja furt cekala a nikam moc nechodila, tak mam obcas i problem vymyslet, s kym co podnikat.Behat uz chodit radsi nebudu. Vypadam jako troska. Zhubla jsem asi 6 kilo, vcera jsem si musela jit koupit novy kalhoty, abych mela co nosit a o me atraktivnosti by se ted dalo dost polemizovat. jj, i toto mo skodi. Kdyz ona je stastna a krasna a uvolnena a pak vidi me v takovym stavu.. To by se vracet nechtelo nikomu.
Mircalla - ja te uplne obdivuju. Fakt to zvladas neuveritelne. Vím, že se nemuzes zhroutit jako domecek z karet uz jen kvuli mimcu, ale i tak jsi fakt silna.

laila22
15. čer 2010

@lenii fakt ho uz nekontaktuj... k nicom to nevedie, len k dalsiemu trapeniu.. ty cakas, ze sa nieco stane a ked sa nic nestane, tak sa trapis... uz to nechaj plavat a uzivaj si leto...

leniii
15. čer 2010

Ale ne.. ja mu nechci vracet penize kvuli tomu, abych ho zase mohla kontaktovat. Je to pulka vracene kauce za byt, Řekl mi, at si to necham, ze mi zpusobil moc problemu a staló me to vsechno moc penez.. Ale ja nejaky jeho gesto nechci. Chci, aby vedel, ze jsem mu to vratila, ze jsem to odmitla..že penezma se z pocitu viny nevykoupi. A prave ho zase nechci kontaktovat.. Ale chci, aby to vedel.

Filipal - ja nechci aby se o me staral.. Jen mi prijde strasne neprirozeny se takhle vyskrtnout. Ze dne na den pro sebe uz neexistujeme? To je proste strasne neprirozeny a uz jenom v ramci zvyku divny.

mircalla
15. čer 2010

tak mu to posli na ucet a neries. chces povedat, ze si nevsimne 5000 czk? ak nahodou nie, neskor pri debate sa to spomenie. ale podla mna si to vsimne. nekontaktuj ho. vediet to bude. a su aj postove pukazky, kde je odosielatel

neni to neprirodzene, ze ludia pre seba prestanu existovat, stava sa to stale a vsetkym, tak to v zivote chodi. ludia sa schadzaju a rozchadzaju. nie je prva ani posledna

meandra
15. čer 2010

Leni, že jsi mu peníze vrátila pozná z výpisu z účtu, takže se to určitě dozví. Anebo mu je můžeš poslat normálně do místa bydliště složenkou.

mircalla
15. čer 2010

staci ak aj do detialov platby (ak to budes posielat na ucet) uvedies vratenie zalohy a okrem toho z vypisu vidi aj tvoje meno. absolutne ziadny dovod nie je mu o tom hovorit

leniii
15. čer 2010

mircalla ...praveze fakt nevsimne.. Kdybych mu poslala 5O OOO, tak mozna..A az se s nim za par mesicu potkam - jestli vubec bude mit zajem, tak bych se zrovna k nejakym penezum a tomuto obdobi nerada vracela. Poslu mu to na ucet a poslu mu sms, za jsem mu poslala penize, at se za par dni koukne, jestli dorazily. Nic vic. Kdyz neodpovi, tak neodpovi a kdyz odpovi, tak neodpovim ja.

mircalla
15. čer 2010

ono ked mu ich vratis, tak to aj tak na jeho postoji nic nezmeni, nebude ta milovat o nic viac, ani si ta vazit o nic viac...
zobere to ako fakt, este aj mozno aj potesi. necakaj od toho vobec nic. takze vobec neni podstatne, ci to bude vediet hned, alebo neskor z vypisu....

mircalla
15. čer 2010

ty si beznadejny pripad.. ani zlozenku si nevsimne? ked neodpise, tak sa budes opat zozierat
ak odpise, tak zase budes dalej riesit
leniii ja celkom nechapem, naco chces rady, ked si stale robis po svojom.....a nerobis to dobre, prepac za uprimnost.
rob si ako myslis a pokracuj v tejto agonii donekonecna

leniii
15. čer 2010

když jemu prave vypisy nechodi. ma to vsechno pres net. a to vzdy jen zkontroluje, kolik ma a kdyz to je ta neni zadyn extra vykyv, tak to neresi, ze by se tim celym probral a koukal, kde se kolik utratilo a kolik priskocilo..Nechci ,aby me za 5 tisic miloval.. Cenim se teda na vic, ale nechci mu dat pocit, ze mi dal 5tisic, at si udelam radost.

meandra
15. čer 2010

Leni: přečti si tenhle článek, třeba ti to nějaké věci vyjasní a snad trochu pomůže
http://klimes.mysteria.cz/clanky/psychologie/re...

meandra
15. čer 2010

A ty peníze už neřeš. Buď mu je vrať na účet, anebo si je nech. On ti je dal, určitě nezchudne, aspoň je nevrazí do hypotéky své současně přítelkyně 😝

leniii
15. čer 2010

mircalla ja se fakt snažím si ty vase rady brat k srdci a ridit se jimi.Ale ono je to tezky tim, jak ho neznate. ´Ja uz ho fakt nechci kontaktovat a dat mu teda prostor, at si sam zvazi, jestli mu to za to stoji, ale jednoduse mu nechci dat to, ze si rekne,, hm, a prachy si vzala. Proto chci, aby to vedel.

mircalla
15. čer 2010

leniii - mna opustil partner pred mesiacom a pol, cakame spulu dieta, som v 8 mesiaci
ja viem, ze to je tazke....
🙂 🙂 🙂

meandra
15. čer 2010

mircalla. Obdivuji, jak to zvládáš přesto, že to už máš složitější tím, že budeš mít miminko. Není tu asi nikdo povolanější, kdo může dávat rady lenii.
Tak přeju hlavně zdravé miminko a už jen samé radosti a nějaké hodného, spolehlivého partnera.

leniii
15. čer 2010

já vím, že ty víš sama nejlíp..Daleko líp než já..A máš to daleko těžší. ja fakt vim 🙂 Jen jsem se bála, aby opravdu nemohl byt na pochybach, co k nemu citim a co bych chtela..chtela jsem aby to vsechno vedel a nemel sanci si rict, ze jsem se rozchodu nijak zvlast nebranila, tak ze vlastne v pohode. Kdyz mi teda rekl, ze to nevedel, ze si nebyl jisty, co jsem k nemu citila atd.. Vim, ze uz je opravdu cas na to mu ten prostor dat, at si to zkusi jinde.. Vim, ze kdyz ja mu furt budu rikat vrat se, vrat se, vrat se.. a on furt nenenennenenene a slecna na neho bude mila, ze si to v ty hlave fixne, ze fakt se vracet nebude a konec. chci aby mu doslo, ze me teda ztratil. Ze uz nema obe.. zatim si to furt mysli..Jen ted mam VELKY problem s penezi 🙂) Proste mu je poslu, poslu mu milou sms - protoze on si fakt nevsimne. a Kdyz by se on sam od sebe ozval, tak budu jen mila a usmevava a chapava a nic mu nebudu vycitat. Musim byt zase takova jako jsem byla predtim. Musim byt takova, aby si jen na chvilku v hlave rekl, ty jo, a takovou milou hezkou jsem opustil. i kdyby se nechtel vratit, chtel si ji klidne vzit, tak at me nema v hlave jako urvanou histerku. Protoze od tech se utika daleko jednoduseji a cloveka nemrzi, ze o ne prisel.

Ja to opravdu vim 🙂