Rozlučka se svobodou a striptérka. Jsem divná, když mi to vadí?

17. črc 2022

Holky, kamos meho pritele porada rozlucku se svobodou a bude tam stripterka. Vadi mi to. Nelibi se mi to. Jsem opravdu divna?

jola777
7. srp 2022

@bara88 Ne, to si fakt nemyslím. 😄 Ale co budu mít z toho, že se budu na ulici otáčet za cizími lidmi? 😄

bara88
7. srp 2022

@jola777 a ty u toho potřebuješ něco mít?

jola777
7. srp 2022

@bara88 Tak jinak. Proč bych se měla na ulici otáčet za cizími lidmi?

bara88
7. srp 2022

@jola777 ale já ti neříkám ať se otáčíš ale že je to normální, že se člověk otočí za hezkou ženou nebo chlapem a sám pro sebe si pomyslí že je hezká(ý).

bara88
7. srp 2022

@jola777 a jinak ,když se za tebou otočí nějaký chlap, tak ti to nezalichotí?

jola777
7. srp 2022

@bara88 No říkáš, že já to nedělám protože si myslím že jsem nejhezčí. Ale tak to prostě není. Prostě mi nepřijde normální někoho na ulici očumovat, sama to taky nemám ráda. Když jdu po ulici a okolo někdo prochází tak vidím jak vypadá, ale nemusím na něj zírat nebo se dokonce otáčet. 😄

jola777
7. srp 2022

@bara88 Ne, protože jsem si všimla že to většinou dělají muži co jdou se svou ženou a to mi je spíš blbě z toho.

veronikav31
7. srp 2022

@bara88 mluvím o tzv.slintani zen nad chlapy,takoveto bože takhle je ten a ten,on je sportovec,otevřena pusa apd. Jinak to otočení nedelaji jen chlapi,ale i zeny s poznámkami,píšou telefon na papírek,posílají pití. Toto není doména jen chlapů ale i žen

bara88
7. srp 2022

@veronikav31 tvl ty se ale baviš úplně i něčem jiném, ty už si u posílání svého čísla

veronikav31
7. srp 2022

@bara88 za mnou se otáčí spíš ženský kvůli oblečení a chválí ho 😂, nosim co se bezne oblečení

veronikav31
7. srp 2022

@veronikav31 co se běžně nenosí

veronikav31
7. srp 2022

@bara88 sorry,ale nejsem v...,tak mi neříkej tvl

te_reza
7. srp 2022

Nevadilo by mi to. Primárně nešlo o tvého partnera, ale ženicha. A co si budem, pár striptýzů jsem viděla a ve finále to bylo šup šup a člověk to ani nestihl zaregistrovat.

michaela666
7. srp 2022

@veronikav31 Mám to stejně. Hromada žen se otočí za ženskou a žádné slintání v tom není. Polovině připadám jako exot v retro hadrech a druhé půlce se líbí, ale nemá "koule" si to obléct.

izz76
12. srp 2022

A co třeba sauna, dneska přede mnou ležel v sauně nahéj chlap,všechno bylo vidět,nijak se nezakrýval prostěradlem. Vybavenej byl teda dobre😃 Vy co jste prudérní,by jste ze sauny odešly,nebo jak by jste řešily,že vidíte cizího chlapa nahatyho?

bara88
12. srp 2022

@izz76 ty jedna uchylačko,určitě si slintala co?🙂