Místo pro rozlučku se svobodou. Máte tip (nejlépe Středočeský kraj)?

misisfilip
29. led 2021

Ahoj hledám inspiraci kde udělat kamarádce rozlučku se svobodou. A protože já měla rozlučku a i moje nej kamarádka( její sestřenka) tak už nemám nápady na hezké místo.. hledáme místo kde by se dalo ubytovat tak 8 holek na jednom pokoji. Hledáme krásné místo..obyčejné, ale které vás ohromí a je přírodně krásné... Žádné moderní hotely.. děkuji za inspiraci ❤️PS: má ráda Moravu, ale tam jede už s rodičema a je to i dál.. nejlépe Středočeský kraj...ale budu ráda za jakekoliv doporučené místo🙂

klokanka31
29. led 2021

@misisfilip Tak v téhle korona době se ubytujete tak maximálně na chalupě u lesa kde lišky dávají dobrou noc...

tez83
29. led 2021

@klokanka31 no...už ani na té chalupě asi ne.🙄😟

te_reza
29. led 2021

V dnešní době tak domácí pyžamo párty 😀

levandule_k
29. led 2021

Teďka si můžete udělat rozlučku maximálně u někoho doma, ale i to je porušení pravidel, ale i taková dámská jízda doma má svoje kouzlo 🙂. Kdy ta rozlučka má být? Pokud někdy v červnu, tak to by se mohlo na chvíli rozvolnit...

lucca35
29. led 2021

@misisfilip chata v Beskydech, vyrivka, sauna, 2krby, samota, šipky atd. Cena za víkend necelé 3tisice

lv
29. led 2021

@lucca35 a to kde, pošleš mi prosím odkaz?

misisfilip
autor
29. led 2021

@levandule_k nee v téhle době bych rozlučku určitě nedělala.. je v plánu až na červen a buď klapne nebo ne.. nicméně nebudu čekat na to az to naše milá vláda vymyslí a prevymysli, tak shanime už teď nějakou inspiraci 🙂 doufám, že se to povede a rozlučka nebude jen doma v pyžamu, i když bylo by to taky dobré, ale cestovní zážitek bude ještě lepší ;)

misisfilip
autor
29. led 2021

@klokanka31 no doufám, že červen bude alespoň mírně rozvolnen... 🙂

misisfilip
autor
29. led 2021

@te_reza není špatný nápad.. třeba bude ve finále pyžamo nejlepší volba .😁. jinak pro kamarádku lepší cestovní zážitek ☺️tak uvidime

misisfilip
autor
29. led 2021

@lucca35 můžu poprosit kde přesně se místo nachází? 🙂

zelenaesmolda
30. led 2021

@misisfilip
Vsimla sis vubec,ze je lockdown?

levandule_k
30. led 2021

@misisfilip Beskydy jsou na východní Moravě 🙂 to máte trochu z ruky, když jsi chtěla Střední Čechy...

tynka9
30. led 2021

@zelenaesmolda všimla sis vůbec, že se mluví o inspiraci na červen, pokud dojde l nějakému rozvolněni?

zelenaesmolda
30. led 2021

@tynka9
Jo ale nema smysl to ted resit kdyz nevis co bude za tyden,natoz v cervnu

lucca35
30. led 2021

@misisfilip máš SZ s www

lucca35
30. led 2021

@lv máš SZ s www

any2any
30. led 2021

@zelenaesmolda Ma cenu to resit. Proc nebyt pripraven a pak to jen pripadne zrusit? At si kazdej v dnesni dobe planuje, co chce. Proc hned musis do takoveho cloveka ryt? Proc tento dotaz nemuzes prejit bez povsimnuti a odpovedi nechat na tech, ktere chteji poradit?

misisfilip
autor
30. led 2021

@zelenaesmolda Ano všimla, ale pro mě se svět tedy nezastavil... neříkám, že jedeme teď... Hledám INSPIRACI! A to že je momentálně lockdown jsem si opravdu všimla, protože lidi jsou na sebe čím dál tím víc zlí a bezohlední..

misisfilip
autor
30. led 2021

@any2any Děkuji za zastání.. přesně tak to máme v plánu.. připravovat a případně zrušit... Vždyť v dnešní době se můžeme radovat jen z toho plánování..

lenatko91
30. led 2021

My máme rozlučku naplánovanou ve Velkých Bílovicích, hotel Akademie. Je to sice jižní Morava, ale kdyby sis tu lokalitu rozmyslela.. 🙂 jinak naplánováno je na duben, pokud nebude možnost jet, tak posunem na léto a místo rozlučky to bude prostě after party 😃

misisfilip
autor
30. led 2021

@lucca35 děkuji

misisfilip
autor
30. led 2021

@levandule_k ano vím, Beskydy jsou krásné místo.. no já bych ráda na tu Moravu, ale uvidíme jak to projde.. ostatní raději něco blíž.. nicméně každý typ dobrý 🙂

misisfilip
autor
30. led 2021

@lenatko91 přesně tak.. musí se případně improvizovat... Já měla svatbu naplánovanou vloni v dubnu .. pak na říjen a prostě to buď klaplo nebo ne 🙂 já bych ráda tu Moravu..uvidíme, co ostatní.. ty chtějí raději něco blíž, ale pokud to bude to TOP místo je jedno kam, hlavně, když se tam kamarádce bude líbit a užije si to 🙂

veroniquecz
30. led 2021

@lucca35 muzu taky info prosím? 🙏

lv
30. led 2021

@lucca35 děkuji

misisfilip
autor
30. led 2021

@pavlina00000 děkuji 🙂

zuzineckah
30. led 2021

@misisfilip chalupy Jizerky, Václavka je top!

pavlina00000
30. led 2021

@misisfilip Když místo zaujme, mohu podat více info. Stačí napsat. 🙂

levandule_k
30. led 2021

@misisfilip Jako ono je blb strávit třičtvrtě dne na cestě, večer se pobavit a jet domů, to je pak lepší jet někam aspoň na 3-4 dny. Já mám slabost pro jižní Moravu. Příroda, památky, víno, wellnes 🙂