Som žiarlivá na frajera a myslím, že má inú holku

miminka555
10. kvě 2016

ahojte,kocky,
zatial som len kukala na fore,ze ako co,ale teraz mam taky mensi problemik,podozrenie o frajerovi,tak som sa rozhodla sem aj prihlasit.totizto ide o to,ze mam frajera 5 rokov,najprv nam bolo velmi ok,potom nejake problemy,mensie hadky,potom rozchod,potom sme sa znova dali dokopy,ale rozchod bol iba raz,a to kvoli tomu,ze som ho v nasich mozno dajme tomu horsich casoch prichytila pri tom,ako si vypisuje s babenami na nete ,ze chce kavicku a tak,posielali si rozne fotky atd.(s nijakou sa vraj nikdy nestretol,prisahal mi),ked som na toto dosla zrutil sa mi svet.on plakal,prosil,potom mi povedal,ze viac to uz nikdy neurobi,ze uz tam ani nebude chodit,akoze na zoznamku.atak.
preslo par rokov,ja som odisla studovat do CZ,on ostal doma na svk,a nejak proste sme sa mierne odcudzili,predsa len sme spolu raz za dva tyzdne,ked pridem domov,on stale byva u rodicov(btw ma 28rokov),a ja mam 22 rokov.on uz pracuje a chce sa osamostatnit ,co najskor,ale zatial neni su akosi money.problem je v tom,ze v poslednej dobe,(cca pol roka)je ku mne chladnejsi,sms uz tak neficia,nepise mi on prvy,a ked ano,len take blaboly vseobecne,ani skype uz nefrci,ako inokedy, vravi,ze je stale akysi unaveny z roboty,aj ked dojdem domov zo skoly,tak je ku mne divny,ani akoby sa netesil,spolupracuje s babami,je vkuse v zenskej spolcnosti,a furt mi rozprava,ake su krasne tie babeny a tak, amna to celkom stve,pretoze som v poslednej dobe hodne pribrala,asi 7 kil,a vidno to uz dost a on mi to hovori,nech schudnem,ma voci tomu vyhrady.
obavam sa,ze ma dajaku inu,resp.ze si s nou pise,alebo si hlada dajaka na nete, cele vecery je sam,volame spolu,a ked sa ho spytam,co robi,odpoveda,ze nic,len tak sa poflakuje po byte a ze kuka telku,alebo je na fb.no moc tomu neverim.ja som malokedy na nete, skoro vobec,a ked tak,takpisem jedine s nim,nemam bokovečku,ale on neviem.V poslednej dobe som hodne ziarliva.vadi mi vsetko. maze po sebe historiu v pc,resp. otvara okna v inkognite rezime.to som uz zistila.strasne je zahadny, chova sa cudne.berie si stale so sebou mobil niekam,ked ideme.nikde nema pokoj,furt cekuje cas,a tak.kedsom sa ho spytala,preco zmenil voci mne spravanie,preco je chladny ku mne,odpoveda,ze nie je,alebo ze nevie,klasicke vyhovorky chlapske,ale vsimla som si,ze zacal pokukovat aj po inych babach,a nahana mi to strach a paniku,neviem sa odosobniť a nemylsiet na to,on je pohladny chalan,ktory by si hned mohol najst inu babu.no tvrdi,ze keby dakoho mal,tak mi povie. co ma vyviedlo z miery,tak som zistila,ze si kupil simku novu,bez toho,aby som o tom vedela,to som zistila cisto nahodou.vraj nevie,preco mi to nepovedal,co si o tom myslite ?ale mne z nej nevolava,ani nepise,nikdy..co si mozem o tom mysliet ,ako zistim,ci mi klame?
dik,baby za kazdy pribeh,alebo nejaky dodatok,pripadne skusenost,budem hepy 🙂

miminka555
autor
12. kvě 2016

@mika251 tak to ma mrzi, ze to ma taky problem,ale ja mam celkom inaksi. ja mam pocit,ze ma podvadza,a nie hento, ze jej nadava.mne nastastie nenadava

bassetlady
12. kvě 2016

@miminka555 proč lpíš na někom kdo o Tebe evidentně nestojí?

miminka555
autor
12. kvě 2016

@bassetlady asi som krava ale proste sme spolu par, tak mam ho rada, nechcem resit dakoho ineho zatial ...mozno sa spamata este a zisti,aky poklad vo mne ma 🙂))):D a nemozeme vediet ,ci o mna nestoji, ved ked sa nevyjadruje,on mi nikdy do oci nepovedal ze o mna nestoji