Som žiarlivá na frajera a myslím, že má inú holku

miminka555
10. kvě 2016

ahojte,kocky,
zatial som len kukala na fore,ze ako co,ale teraz mam taky mensi problemik,podozrenie o frajerovi,tak som sa rozhodla sem aj prihlasit.totizto ide o to,ze mam frajera 5 rokov,najprv nam bolo velmi ok,potom nejake problemy,mensie hadky,potom rozchod,potom sme sa znova dali dokopy,ale rozchod bol iba raz,a to kvoli tomu,ze som ho v nasich mozno dajme tomu horsich casoch prichytila pri tom,ako si vypisuje s babenami na nete ,ze chce kavicku a tak,posielali si rozne fotky atd.(s nijakou sa vraj nikdy nestretol,prisahal mi),ked som na toto dosla zrutil sa mi svet.on plakal,prosil,potom mi povedal,ze viac to uz nikdy neurobi,ze uz tam ani nebude chodit,akoze na zoznamku.atak.
preslo par rokov,ja som odisla studovat do CZ,on ostal doma na svk,a nejak proste sme sa mierne odcudzili,predsa len sme spolu raz za dva tyzdne,ked pridem domov,on stale byva u rodicov(btw ma 28rokov),a ja mam 22 rokov.on uz pracuje a chce sa osamostatnit ,co najskor,ale zatial neni su akosi money.problem je v tom,ze v poslednej dobe,(cca pol roka)je ku mne chladnejsi,sms uz tak neficia,nepise mi on prvy,a ked ano,len take blaboly vseobecne,ani skype uz nefrci,ako inokedy, vravi,ze je stale akysi unaveny z roboty,aj ked dojdem domov zo skoly,tak je ku mne divny,ani akoby sa netesil,spolupracuje s babami,je vkuse v zenskej spolcnosti,a furt mi rozprava,ake su krasne tie babeny a tak, amna to celkom stve,pretoze som v poslednej dobe hodne pribrala,asi 7 kil,a vidno to uz dost a on mi to hovori,nech schudnem,ma voci tomu vyhrady.
obavam sa,ze ma dajaku inu,resp.ze si s nou pise,alebo si hlada dajaka na nete, cele vecery je sam,volame spolu,a ked sa ho spytam,co robi,odpoveda,ze nic,len tak sa poflakuje po byte a ze kuka telku,alebo je na fb.no moc tomu neverim.ja som malokedy na nete, skoro vobec,a ked tak,takpisem jedine s nim,nemam bokovečku,ale on neviem.V poslednej dobe som hodne ziarliva.vadi mi vsetko. maze po sebe historiu v pc,resp. otvara okna v inkognite rezime.to som uz zistila.strasne je zahadny, chova sa cudne.berie si stale so sebou mobil niekam,ked ideme.nikde nema pokoj,furt cekuje cas,a tak.kedsom sa ho spytala,preco zmenil voci mne spravanie,preco je chladny ku mne,odpoveda,ze nie je,alebo ze nevie,klasicke vyhovorky chlapske,ale vsimla som si,ze zacal pokukovat aj po inych babach,a nahana mi to strach a paniku,neviem sa odosobniť a nemylsiet na to,on je pohladny chalan,ktory by si hned mohol najst inu babu.no tvrdi,ze keby dakoho mal,tak mi povie. co ma vyviedlo z miery,tak som zistila,ze si kupil simku novu,bez toho,aby som o tom vedela,to som zistila cisto nahodou.vraj nevie,preco mi to nepovedal,co si o tom myslite ?ale mne z nej nevolava,ani nepise,nikdy..co si mozem o tom mysliet ,ako zistim,ci mi klame?
dik,baby za kazdy pribeh,alebo nejaky dodatok,pripadne skusenost,budem hepy 🙂

bajana
10. kvě 2016

@miminka555 máš 22, život pred sebou, vzťah ste pravdepodobne"pre chodili", na tvojom mieste sa pripravujem na rozchod, vašu budúcnosť veľmi ružovo nevidím...

miminka555
autor
10. kvě 2016

@bajana ja ho lubim,inak by som s nim nebola,a rozisla by som sa hned,a zaraz,ale som velmi mozno vztahovacna,alebo ziarliva,ja sama netusim.nemala som taketo stavy,no teraz posledny polrok mam,a uz nvm,komu to mam povedat.chcem byt velmi s nim,len rpeco mam pocit,ze on so mnou neee ?:(

bajana
10. kvě 2016

@miminka555 no lebo je to možno pravda... ženská intuícia funguje často a dobre...

andreaandrejka
10. kvě 2016

Pokud jste měli už dříve problémy a ted máte víceméně vztah na dálku, tak nevim co z toho může být a jak to může dopadnout. Jsi mladá, užívej si života, neponižuj se. Pokud nemá zájem on, vykašli se na něj.

shine2015
10. kvě 2016

@miminka555 nikdo ti tu nenapise zda nekoho ma ci ne...ale je jasne ze kdyz nejste pravidelne vice spolu tak si kazdy najde konicky zaliby atd a i partu kamaradu popripade kamosky...proste se naucite kazdy travit cas sam....
A plus tedy pokud ty mu davas najevo ze se nechova jak by mel a ze te neobletuje jako driv apod...tak tim mu akorat polezes na nervy...a muzes o neho i diky hlidani a blbym recem (pro chlapy proste blbe jsou) o neho prijit...
Kdyz uz tak on by se mel strachovat aby ty sis nekoho nenasla....

Ubrala bych plyn a snahu hlidat ho a makat na vztahu....a uvidis.....
Hidne stesti.

saurian
10. kvě 2016

ja mat 28r a vztah/partnera raz za 2 tyzdne pri sebe tak mi to proste nestaci... to je proste v tom veku prirodzena vec... a potom - je vysokopravdepodobne, ze v takomto "vztahu" sa odcudzite, ze pojde do stratena...
takze bud zacni na vztahu viac makat, daj si zalezat aby si bola zmyselna, frajera riadne "pretiahni" ked bude doma aby nevedel na nic ine mysliet a aby sa ta nevedel dockat pripadne sadol do auta a siel cez tyzden za tebou...
alebo si jednoducho sadnite a povedzte narovinu, ci vam takyto vztah vyhovuje. ak nevyhovuje, nemate sancu to ustat a lepsie ist odseba.

miminka555
autor
10. kvě 2016

@shine2015
vandreaandrejka nechcem o neho prist, preto sa asi snazim na tom makat.
on sa neboji,ze si ineho najdem,vie ze ma ma istu,ze ja by som ho nikdy nenechala,ja uz sa vidim vkostole v svadobnych satach :D
tak mali sme problemy,ale stale iba kvoli nemu,ja som fakt taka talianka,ja ked sa nastvem,hulakam,a potom o hodinu o tom nvm,on naopak.a nastval ma vtedy s tym,ze si hladal babenu,a tak na to akosi moj mozog nemoze zabudnut,a furt to mam v mysli,i ked je tomu dva roky:/ ja viem,ze si nasiel aj inych kamosov,kamosky,ale chcem zistit,co je na mojom podozreni pravda,ci ma nejaku inu,alebo nie,ifff,furt o tom citam vsade dokolecka,na nete, kamosky mi vraveju,ako ich chlap podviedol,a mam z toho poriadny mis mas v hlave,a tak sa strachujem a stresikujem dost o to,co bude,ci aj mna volaco take necaka,neviem,ako by som to dala potom,lebo fakt toho chlapa chcem a lubim.

miminka555
autor
10. kvě 2016

@saurian ved toto ma tiez na tom stev,ze sa vidime velmi malo,aj to ked dojdem dom chcem byt aj s rodinou,matkou,segrou a tak,a s babkou,a aj sa musim chystat do skoly,no dost tazke to je,ale studujem to,co ma bavi proste,a je rpavda,ze by mohol skocit za mnou autom,zase to neni az tak priserne daleko,ale on nikdy nedosiel za mnou :( lebo mu asi tak nechybam,hm..este dokonca uvazoval,ze pojde robit do zahranicia,on sa tvari,akoby mu bolo jedno,ze som prec,a ze sme prec od seba.
snazim samat s nim aj kvalitny sex,lenze jemu nestaci raz za dva tyzdne ho mat..ako mi velakrat povedal.co z casti aj chapem,ALE ..neda sa nic robit..vsak moze dojst za mnou cez ten prvy vikend,co nie sme spolu,a nedojde,tak nechapem.

miminka555
autor
10. kvě 2016

niekedy aspon trošku ziarlil,na mna,ked sa na mna dajaky chlap kukol,alebo flirtoval so mnou,ked sme boli na party,ale teraz absolutne,vobec nic ho nevyprovokuje,neziarli,je mu vsetko jedno.niekedy si myslim,ze mu na mne uz prestalo zalezat. uz mi ani nevravi,ako ma lubi,kedysi mi to vravieval,no teraz mi to nehovori,len po sexe,mi povie,ze ma ma rad,alebo ze lubi,ale ja mu napr.kazdy den povie,ze ho mam rada atd,on ee.co sa to s nim deje?

elinkal
10. kvě 2016

@miminka555 vy jste tu uz byla pod jinym loginem se mi zda 🤔

miminka555
autor
10. kvě 2016

@elinkal neviem koho myslíte, ale som tu dnes prvykrat bola registrovana,zatial som len citala komenty,asi omyl.

lv
10. kvě 2016

@elinkal nezdá, byla 2x už se řešil tento problém..obr láska, studium vš v čr, on jí nepíše/nevolá tak často, poslední rok se chová jinak, až hnusně, všechno mu vadí..
Popsaných 20-30stran diskuze, kde na převahu rad - jdi dál životem bez něj - je odpověď ne, miluju ho, ať se on změní. 100x a 1000x po sobě..toto je napsané malinko jiným stylem.

caboonek
10. kvě 2016

Žárlivost je zlá vlastnost, ale jak se říká- důvěřuj, ale prověřuj. Já v Tvých krásných letech měla taky velkou lásku, dychala jsem pro vztah. Rozešli jsme se z vazneho duvodu, ale jen ti chci napsat, ze po rozchodu jsem zjistila kolikrat mi byl neverny a to dokonce i v nasi loznici....Ted uz jsem vdana, mam milujiciho manzela a dva krasne syny... On jezdi po diskotekach kazdy vikend, s nejakou kocenkou ma uz osmileteho synka a pise mi sms jak je nestastny....
Ted si asi zivot bez nej nedokazes predstavit, ale ver mi, ze opravdova laska te nemine. Na vztahu musi pracovat oba. A dokonaly vztah je otazkou velike tolerance a kompromisu.
Drzim pesti at jsi stastna!!!

marki00
10. kvě 2016

Podle me je vas vztah trochu prechozeny. Neco podobneho jsem mela s byvalym, proste jsme vedle sebe jen tak zili, vidali jsme se jen o vikendu....kdyz jsme se rozesli, tak se mi moc ulevilo. Hlavne si rekni, jestli chces travit cas s nekym, kdo o tebe nema moc zajem a neprojevuje snahu na vztahu pracovat. Po letech se vztah samozrejme posunuje na jinou uroven, treba si kazdy den nerikate, jak se milujete, ale delate pro sebe navzajem jine veci, ktere vyjadruji vasi lasku. A to mi moc z tveho popisu neprijde.
A jestli ma jinou, tak to asi nezjistime a sam ti to nerekne, chlapi zapiraji:D

bajana
10. kvě 2016

@miminka555 deje sa s nim to, ze pomaly s tebou konci...takto perspektivny vztah nevyzera

lv
10. kvě 2016

https://www.modrykonik.cz/forum/rodinne-problemy/snubenec-je-nervozny-a-vkuse-podrazdeny-2/
našla jsem to..je v tom i odkaz na tu první diskuzi se stejným tématem.
Takže do třetice to zkusíme, jestlipak budou odpovědi jiné?

monikagurthova
10. kvě 2016

@miminka555 jestli není prave problem v tom jak píšeš, ze ví ze te ma jistou. To pak chlapy ta ženská omrzi. Udělej se pro nej cennější, nenapíše ti? Fajn tak ani ty jemu. Zajdi si ven s kamoskama, měj nějaký svůj koníček. Nesmis byt upnuta jen na nej. Ani když mame dítě, tak me manžel nemá jistou. Nesmis se ponizovat, on s tebou bude jednat tak, jak ty mu dovolis.

miminka555
autor
10. kvě 2016

@bajana akoze konci?takto sa chova chlap,ktory konci s babou?ci jak?ja nemam moc skusenosti,mala som iba dve znamosti pred nim,mala som pred nim dva vztahy a to len take kraviny,..tak nech to ukonci,ked chce,ale nech ma netaha za nos,to si nik nezasluzi.

@caboonek ja chcem preverovat,preto preverujem,ale nvm ako na to prist.ci ma inu.na to sa da vobec nejak prist?pokial ho nebudem spehovat ?:D a hrat na detektiva ?

miminka555
autor
10. kvě 2016

@monikagurthova ja casto praveze chodim von s kamoskami,casto chodim na party,zabavaam sa,,vkuse by som bola iba na diskoo,🙂sak som mlada,ale fur ton proste vie,ze ma ma istu,on si to mysli.lebo by som ho za nic nedala na svete. asi citi to,hoci ja mam aj ine aktivity,ja praveze moc nanho ani casu nemam,mam spustu kamosiek,kamosov, skolu,aktivne hram na klaviri,takze mam ojojoj aktivit...tak nechapem,myslela som si,ze si budeme vzacnejsi ,ked odidem prec studovat,ale asi som sa unahlila

monikagurthova
10. kvě 2016

@miminka555 No možná opravdu uz nemá o vás vztah zájem....

puresin
10. kvě 2016

@miminka555 V mych byvalych vztazich jsem to byla ja, kdo byl neverny a pak i odchazel. A s tolika uhybnymi manevry jako Tvuj jsem se ani nenamahala. Stoprocentne se neco deje, je mi to lito.

kacenka1111
10. kvě 2016

@lv laurituska😀 Uz jsme na ni cekali😀

mimco
10. kvě 2016

@kacenka1111 jojo,je zpět 😀

mika251
10. kvě 2016

@kacenka1111 ten štýl písania je nezameniteľný, dnes už málokto píše tak, že za čiarkou nedáva medzeru. No jo, už tu bola nuda 😁

monikagurthova
10. kvě 2016

Nene to snad ne....to nemůže byt ona....

kacenka1111
10. kvě 2016

jsem si nalila Lambrusco a cekam😀

bassetlady
10. kvě 2016

Dej si mokry hadr na hlavu, lahev vinka a pošli ho do pr....

mialagia
10. kvě 2016

@miminka555 ahoj ty se chováš prostě dle tvého popisu jako typický závislý partner a tvůj chlap jen na to reaguje taky typicky..pokud chceš vztah zachovat tak radim se chovat přesně opačně než ti velí tvé nutkání.. jak tu psaly holky výše.. pracovat na své nezávislosti..nevolat mu, nepsat, vzbudit v něm žárlivost a dojem že se bez něj nepo..viz. vztahový guru Dr. Plzák - doporučuji si přečíst třeba Manželské judo od Plzáka..😉

Jinak si na tu diskuzi vzpomínám..kousky jsem pro pobavení i četla a mám dojem že skončila uzamčením pokud se nepletu..tak jsem zvědavá kam to zase dospěje😀

miminka555
autor
11. kvě 2016

@puresin ale čo sa môže s ním diať? uhýba to je jasne no dôvod nepoznam.

@bassetlady ja ho nechcem poslat do prdele
@mialagia nema dovod sa tak chovat ako sa chova a viem, ze na vztahu sa ma pracovat

a neviem co tu kto riesi s nejakymi inymi diskusiami
som si cekla na chviu tu diskusiu a ta holcina okrem toho, ze je slovenka ako ja, tak ma uplne iny problem ako ja
tak netusim, cotu riesite

mika251
11. kvě 2016

@miminka555
"ja ho nechcem poslat do prdele"
"nema dovod sa tak chovat ako sa chova"

holcina v predchádzajúcich diskusiách mala úplne presne rovnaký problém ako ty 🙂