Spaní u tchanovců. Máte to podobně?

23. pro 2019

Spaly byste u tchánovců na nafukovací matraci v místnosti, kde se moc neuklízí, a která neslouží k obývání (myšleno odkladiště věcí na druhém konci domu, kde občas zabloudí myš)? Štve mě, že musím na svátky jet k nim a všem okolo to přijde normální tam spát a já jsem ta špatná, že jsem fiflena z města toho času ještě nemocná. Máte to některá podobně?

autor
25. pro 2019

Nakonec jsem zatla zuby a v rámci dobrých vztahů přespávám. Když je ten vánoční čas. A minimálně rok mě tam zas nikdo neuvidí. Doufám, že až budu stejně stará, tak to tak u mě takto vypadat nebude.

martiina_k
25. pro 2019

Já taky zítra zatnu zuby, jedeme zítra a zůstáváme do soboty, to vyrazíme nějak kolem poledního, takže nějakých necelých 48 hodin tam budeme ☹( ale kvůli manželovi a hlavně kvůli prckovi tam přespím. Dneska jsme se vykoupali, abychom moc v koupelně nemuseli trávit čas a spaní taky zvládnu. Ale radost mi to neudělá a taky doufám, že tam další návštěvu budu mít nejdřív v létě.

malinkaelinka
26. pro 2019

Naprosto chápu, ze stejného důvodu jezdím nerada k manželove babičce. Je tam neskutečná špína, na záchodě to strašně páchne moči, všechno opatlane. A není to tím, že by byla stará a nezvládla uklidit, je vitální a často jsou u ní její 3 dcery, i na noc. A těm to asi nevadí. Dceři je pět měsíců a až začne lézt, odmítám tam jezdit,protože představa, co tam všechno vymete. U nás doma se nedá jist z podlahy, máme psa, ale určitě nemáme nacurano na zemi a nejime z nemytych talířů...

korneliusa
26. pro 2019

Že se ti lidé nestydí. U nás v rodině je zvykem, že když někdo musí spát na zemi, tak je to hostitel a ne host! Tak nějak jsem předpokládala, že je to tak všude.