Spor s bývalou partnerkou. Jak s vyzvednutím dítěte?

jirikmaminka
17. kvě 2020

Ahoj holky prosím chci se zeptat zda je tu někdo. Kde vás současný manžel má dítě z předešlého vztahu soudně má daný termín kdy má dítě u sebe a stane se že třeba musí pryč tak by jste šli vyzvednou dítě vy nebo odvect. Můžete i když ji by se to nelíbilo a nebo musí jen ten manžel. Prosím ten kdo s tím má zkušenost

katkagabinka
17. kvě 2020

Já zkušenost mám a mně osobně bylo jedno, kdo si děti vyzvedne nebo je vrátí, my měli mezi sebou normální lidské vztahy bez nějakých truců. Vše je o domluvě dospělých. Pokud je bývalá partnerka nepřístupná, nechala bych to na jejich otci, at si to vyřídí sám.

jirikmaminka
autor
17. kvě 2020

@katkagabinka ona právě dělá naschvali jak jen to jde ona má přítele ten věcné hlídá holku ale když jsem jí teď měla vrátit já s tím že manžel musel o hodinu dřív do práce tak začla že vzadnem případě že si ji musí vyzvedávat a vracet jen on tak mě zajímalo když by řekl že ne že ji má do 7 a že jí vrátím já jestli s tím pak něco ona zmuze třeba na sociálce či soudu

zelenaesmolda
17. kvě 2020

@jirikmaminka proc ji teda nevratil manzel o tu hodinu driv?sama proti sobe je,mohla mit o hodinu vice casu pro sebe

jirikmaminka
autor
18. kvě 2020

@zelenaesmolda přesně tak samozřejmě že ji vrátil manžel o tu hodinu dřív. Ale zaji má mě když se něco takového stane že jede dyl z práce a má vyzvednout malou jestli když mají soudně styk ji musí dát i mě když jsme manželé

katkagabinka
18. kvě 2020

@jirikmaminka Vše je o domluvě mezi dospělými. Bohužel.

zelenaesmolda
18. kvě 2020

@jirikmaminka pochybuju.manzele jste ale pravne vuci tomu diteti nejste nic