Stěhování ze dne na den. Bydlíte v podnájmu?

monad
20. únor 2013

ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jestli některá z vás bydlíte s dětmi v podnájmu..Máme se vystěhovat z rodinných důvodů z bytu, který je bratra mého manžela a on se sem chce vrátit nejlépe HNED!!!
**bydlíme tady tři roky, mám tady všechny doktory, malá tady chtěla nastoupit do školky.... je mi z toho na nic!!! na své bydlení samozřejmě nemáme finance, koupit si svůj byt.. a teď??? BABO RAĎ ... ☹ 🙄 🙄 jsem z toho fakt totálně vedle.. bydlíte některá v podnájmu?? nedovedu si to představit, co když nás bude i tam chtít někdo vyhodit...

zamilovanadonej
21. únor 2013

@monad A hlavně nevděčná a přízemní 😀

monad
autor
21. únor 2013

ano a co ještě??? to je trochu dětinský nee?? PŘIJÍT NĚKOMU DO DISKUSE A pŘISPĚT VĚTOU:
"že mi stejně nic jinýho nezbyde"
a pak se vracet a urážet a blejt nesmysly. to fakt nechápu.. ale proč neee 🙂 🙂 jen si posluž... děti spí, taky teď nemám moc co na práci...

romantika
21. únor 2013

@monad
jo no my se stehovali vicekrat, protoze jsme taky chteli tu zahradu a po ukonceni hypo jsme taky nemeli cas hledat najem meli jsme jen tyden se vystehovat, a proste na poprve to nevyslo. s detmi je zahrada super, mame hodne akcni takze ikdyz vlastne jsme spis v prizemi, tak proste vyhodim prcka ven na terasku a taky mame vetsi byt nez by nam dovolila hypo. s detmi taky k nezaplaceni. v malem jsme chytli nervy cela rodina. To vis taky bychom to radi meli jinak, ale meli jsme i hypo a ty nervy kazdy mesic byli desne. Ale to jsem mela jeste plat. Takze rohodnuti mit deti bylo vzdat hypo. Ale jsme mnohem klidnejsi, ikdyz casto snime o vlastnim, ale jak prichazi deti a vydaje tak uz to vidim celkem nejasne, jedine pryc z Prahy, ale to je zase zapeklite kolo, ze nesezenes praci.

monad
autor
21. únor 2013

@romantika no přesně, není kde ušetřit, ale dívala jsem se v okolí prahy na pronajmutí domku a celkem jsou.. no bude to makačka .. 🙄 🙂

xpila
21. únor 2013

@kitinka76 Já teda takových lidí znám velmi hodně. A trvalý pobyt neznamená užívací právo k bytu!!!

fire85
13. čer 2022

@monad tak to je ale tvůj problém že máš dvě děti a ještě sis nezaridila normální bydlení