Tchýně si myslí, že mi jde o peníze

Zdravím děvčata, jdu se sem vyzpovídat. S manželem jsme spolu pět let a máme půlroční miminko. S tchyni jsem začala vycházet teprve až po 3 letech, kdy manželovi umřel tatínek. Já zaplatila celý pohřeb a v tu dobu ji došlo, že po penězích opravdu nejdu. Dřív je manžel "dotoval" ale zařizovali jsme si bydlení a už to dal nešlo. No bydli od nás deset minut, pracuje v podstatě přes ulici a vždy jsme ji nabízeli ať se kdykoliv stavi kouknout na malého. Malého viděla max. 10 a to ještě přeháním. Když měla kočár, tak poprvé je málem srazilo auto,protože se nerozhledla. Po druhé ho zase málem vyklopila. A teď mám prostě strach ji ten kočár dát. No ale s manželem jsme se pohádali a on ji to řekl. Víme oba,že to nemel delat, ale ona teď na nezačala házet špínu.Mela bych držet hubu,protože manžel zdědil byt a auto ...Tak je asi dobrá a výhodná partie. Nemel by mi pomáhat,protože ona to předtím taky zvladala sama a od toho jsem přece doma. Já se k ní vždy chovala slušně. Manžela jsem i premluvila abychom ji pořídili novou pračku,předtím telefon, ještě se ji půjčili peníze a ona na mě kyda špínu. Příští tyden se má zastavit a jestli si rypne,tak se opravdu neudrzim 😡
Ja nevim jak by jste to řešili vy a dali by jste po takové zkušenosti kočár?
leniczka23
12. led 2019
@betka09 nejdriv bych to vyresila nez bych ji pujcila kocar..proste bych si s ni sedla - bez manzela- a pokecala. Podle toho bych videla jak budu postupovat dal. Jestli prizna ze musi davat vetsi pozor tak asi jo, ale kdyby me mela na salamu jako ze jsem hystericka tak to by mela asi smulu dokud by sem.ja neuznala za vhodne ze to.zvlada. Vice mene, vy spolu vychazet nemusite, ale byla by skoda kdyby prcek nevidal babicku.
Drzim palce at to v klidu vyresite😊
lilienelli
12. led 2019
nedala bych ! a to jen tak neplácám, také jsem nedala tchýni kočárek.. navrhla bych ji, že půjdu s ní, je to její vnouče, takže chápu, ale nedala prostě.. šla bych s kočárkem s ní. je to tvé dítě.
lucka662006
12. led 2019
Nedala bych kočár. Může malého vidět často u Vás, kočár bych jí nedala, když je tak nezodpovědná, že ho málem vyklopí nebo se nerozhlíží. Nikdy bych jí miminko nepůjčila.
korneliusa
12. led 2019
@betka09 Kočár ani omylem. Když s ním neumí jezdit, tak bych jí samotnou s dítětem nepustila, ani za nic. Jestli chce vozit, tak jedině pod dozorem. Ale rozhodně bych se s ní nekamarádila. Řekla bych jí že jsem s ní v kontaktu jen kvůli dítěti a víc ať ode mě nečeká.
makronka222
12. led 2019
Na prochazky jedine s ni, nebo at se stavi na kafe a bude pod dozorem. Dite bych ji uz nepujcila. Sorry, 2x jde ven a 2x neco malem pos*ala? Ikdyby me to melo stat bydleni, vztah, cokoliv, kdyz je blba, dite bych nepujcila
calvac
13. led 2019
@betka09 Taky bych ji teda uz dite dala pouze pod dozorem. Nevim,ale tady bych neuvazovala,uz bych neriskovala. Mela bych strach uz porad. Jinak bych se s ni mozna bavila o pocasi a podobnych hovadinkach. Zadne kamaradske rozhovory.
betka09autor
15. led 2019
@leniczka23 @lilienelli @lucka662006 @korneliusa @makronka222 @calvac moc děkuji holky za názor. Právě, že už jsem o tom předtím s tchyni mluvila a bylo ji to úplně jedno. Teď jsem ale zjistila, že na mě háže špínu a to si nechci nechat líbit. Dělala jsem první poslední a nechci si od ní nechat srat na hlavu. Chci se ji na to zeptat přímo, co ji na mě vadí, tak uvidím, jestli má odvahu na to, aby mi to řekla do očí. Jedno vím jistě a to to, že se náš vztah nezlepší 😔

Sem začni psát odpověď...

Odešli