• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tchýně zlatá, vlastní máma na ránu

10. října 2013 
@kaata22 Páni, to je silný kafe, když rodiče na vlastní děti ženou právníky a hádají se o peníze :unamused: držím palečky se stavbou nového domku, a taky pevný nervy, ať všechno s manželem zvládnete a můžete se přestěhovat do lepšího :slight_smile:
ps: netroufnu si radit, co ve tvé situaci dělat, je to tvá rodina a ty víš co je pro ni nejlepší :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladyseta Děkuju, asi bych si potřebovala promluvit s psychologem...nebo nevím :unamused:
Jak píšeš, má matka byla také přehnaně starostlivá. Ze svatební cesty jsem musela denně volat, aby měla přehled...
Dej si pozor, aby Ti nezačala řídit život jako mě. Taktně ji to naznač, tohle také už není normální :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaata22 mě naštěstí pomohl "osamostatnit" se přítel, který mi vždy naznačí, když je něco už přehnané, já v tom vyrostla, tak mi to často nepřijde. Hodně taky pomohlo přestěhování (cca 70 km), takže si dělám co chci, většinou když vím že by s něčím měla problém, tak jí o tom neřeknu dopředu a pak jí to oznámím jako hotovou věc :slight_smile: nejhorší bylo v 19 letech se sbalit a jít k přítelovi, to bylo docela perný, pláč, vztek, pláč, vztek, ... ale už se to uklidnilo, takže zůstává akorát neustálá kontrola přes mobil :unamused:

u psychologa jsem nikdy nebyla, nemám zkušenost, ale umím si představit, že to může lecčemu pomoct, když někdo trpělivě vyslechne a dokáže se na všechno podítav s nadhledem a poradit :slight_smile:

a denně volat mamce ze svatební cesty ... teda vdávat se nehodlám, ale asi bych vraždila a byla zláá :angry:
9. říj 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyseta Ona umí výborně psychicky vidírat a ovlivňovat. I svatbu mi zkazila :angry: Je to na dlouhé vyprávění...
Snad Tě nic podobného nepotká... Moje máma ztratila svým chováním i vnoučátka...
9. říj 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaata22 opravdu Ti přeju abyste v klidu postavili a žili podle svých představ, mrzí mě že to s tvou mamkou takhle dopadlo, ale snad i tak budeš ve svém životě šťastná :slight_smile:. A i když to není to pravé ořechové, z vlastní zkušenosti vím, že vyrůstat s jednou babičkou, která je láskyplná a udělala by pro tebe všechno, není vůbec špatné. Takže se nemusíš bát že by tvoje děti nějak strádaly, jestli je tchyně fajn babi :slight_smile:

Ps: teda neumim si představit bydlet u nás ve vsi (kde jsou rodiče) a u přítelovy rodiny už mám taky slušnou ponorku, nejradši byc se přestěhovala někam "doprostřed", aby nikdo nemohl říct že upřednostňuju ty nebo ony :grinning:
10. říj 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek