Těhotenství a stres ve vztahu

11. dub 2021

Dobry den, potrebovala bych se s vami poradit, jelikoz uz nevim kudy kam..

Jsem ve 4 mesici tehotenstvy a od te doby co jsem otehotnela to jde ze vztahem z kopce jelikoz ted uz byvali partner zacal byt az nezdrave zarlivy, manipulativni a obcas agresivni.

Ted kdyz spolu nejsme tak kdyz vynecham urazky,vyhruzky apd tak jsou dny kdy mi vyhrozuje ze mi male vezme, pak ze male neni jeho a ze ho nemam psat ani do rodneho listu apd.. Protoze zije v domnenkach ze nekoho mam, ze za nekym chodim atd.. Jsem uz psychicky na nervy..

Kdyz jsem se snim naposledy sesla celi byt mi zkontroloval a vyhledaval jestli nekdo u me nebyl a pote jsem to schytala urazkami a i presto ze jsem se mu snazila vysvetlit ze se mili, brecela jsem a prosila jsem at prestane tak mi zacal nadavat ze jsem herecka a ze jsem labilni ze takova zena v peci male mit nebude.

Zajimalo by me zda je nutne ho psat do Rodneho listu.. Jelikoz mam obavy aby me nedeptal pres male.. V minulosti nebyl pro nej problem ani na me na tehotnou sahnout.

Nahravky jak na me krici apd mam Schovane.. Dekuju za kazdou odpoved

supermatka
12. dub 2021

@cherie24 bohužel to tak je. 😒 Já jsem po druhé vdaná rozvadela jsem se když synovi byli 4 měsíce. Ex dělal problémy ale teď mám štěstí a je klid ale synovi je už 11let. Dokonce si někdy vezme na víkend i syna bráchu naposledy si dokonce vzal všechny 3 děti 😄. Ale takový psycho ex nebyl. Jen nemakačenko 🤷‍♀️ a chronický lhář

j.a.n.i
12. dub 2021

@cherie24 A proč si někdo dělá dítě s někým, u koho má pak hrůzu z toho, že je s dítětem, to nějak nepochopím. Ano, dva se mohou rozejít, ale rozchodem kvalita otce neklesá.

carolinca88
12. dub 2021

@terulle05 mě se neomlouvej, ale spousta lidí si přečte jen hlavní dotaz a odpovídá.. A ty se pak nedočkáš odpovědi na tvůj dotaz 👍🙂

terulle05
12. dub 2021

@carolinca88 chápu děkuji .

cherie24
13. dub 2021

@j.a.n.i a co třeba náhodou? Nebo někdy se ta pravá povaha ukáže až po několika letech nebo po otěhotnění. Často je těhotenství spouštěč jiného chování, kdy má chlap pocit, že už mu ženská neuteče, tak už se může přestat přetvařovat a to spolu už nějaký pátek jsou. Holt ne každý narazí na fajn chlapa a skvělého tatínka a chybovat je lidské. Úžasné jak vždycky napíše někdo takovou poznámku typu máš co jsi chtěla nebo poznámku, kde míří na inteligenci tazatelky. Myslím, že když pro to člověk nemá pochopení, nemusel by to vůbec komentovat. 😉Nevím čím tím pomůžete, mnohé ani nemají odvahu od takového odejít.

j.a.n.i
13. dub 2021

@cherie24 Jako sorry, jestli těhotníš náhodou s náhodným milencem, tak potěš koště.

cherie24
13. dub 2021

@j.a.n.i tady je zas někdo chytrý a toho názoru, že normalni člověk neplánovaně otěhotnět nemůže že?

j.a.n.i
13. dub 2021

@cherie24 No, normální a zodpovědný člověk opravdu náhodně neotěhotní s pochybným individuem, o kterém nic neví a už vůbec ne s takovým, o kterém ví, že by s ním dítě nenechal, protože s takovým fakt nebude ani spát.

cherie24
13. dub 2021

@j.a.n.i naše známá otěhotněla po jedné noci. Už byla dlouho sama, tak si užila po akci a měli ochranu, přesto pak zjistila, že je těhotná. Já jsem otěhotněla přes ochranu i prášek po. S partnerem, se kterým jsme oba věděli, že to ukončíme. Taky jsme se pak rozešli a já zjistila, že jsem těhotná. Oba jsme vysokoškolsky vzdělání, žádní pitomci nejsme a chránili jsme se, přesto spolu máme neplanovanou dceru. A to že se pár rozejde v těhotenství kvůli změně chování není nic divného a to jsou spolu třeba několik let a miminko i plánovali. Já jsem toho názoru, že by člověk neměl soudit ostatní, když není a nikdy nebyl v jeho situaci.

bara88
13. dub 2021

@cherie24 někdy jsou právě vysokoškoláci nejhorší jak vidím🙂

autor
13. dub 2021

Boze ze se k tomu vyjadruji vubec takove zensky ktery nemaj ani trochu pomysleni o co jde 🤔 a ze takovych tyranych zenskych a deti je!! Verte ze kdybych vedela ze po 3 etech vztahu co otehotnim zacne takovy teror fakt bych do toho ani nesla I kdyz jsem si miminko prala a tesila jsem se na tehotenstvy ze si ho uzijeme spolu. Bohuzel ted s tim nic nenadelam, to male rozhodne za to nemuze,a zvladnu to i sama bez chlapa. Kolik takovych zenskych je co nakonec je samo s detmi.. Nebo ze strachu dal s tyrany..

autor
13. dub 2021

A verte ze kolikrat jsem se snazila apd aby to bylo zase jako driv.. Ale kdyz chlap nespolupracuje, zije v domnenkach kterym veri a depta tim me, ktera zrovna ted postrebuje tu nejvetsi podporu a misto toho vyhledava veci kvuli kterym se hada a sam lze, nadava, ponizuje jaka budu na prd matka apd.. Tak co je lepsi??? Myslim ze odejit 😉

cherie24
13. dub 2021

@bara88 k tomu se asi nemá smysl vyjadřovat. Myslete si o tom co chcete, já si taky budu myslet o vás co chci 😉
Autorce je dobře, že jsi měla tolik odvahy a odešla. Když dělá tohle tobě, nebude mít daleko pak ponižovat i dítě. A hlavně dokážeš ho vychovat i sama a bude to lepší než, aby dítě vyrůstalo v takovém vzoru ...