Těhotenství a stres ve vztahu

11. dub 2021

Dobry den, potrebovala bych se s vami poradit, jelikoz uz nevim kudy kam..

Jsem ve 4 mesici tehotenstvy a od te doby co jsem otehotnela to jde ze vztahem z kopce jelikoz ted uz byvali partner zacal byt az nezdrave zarlivy, manipulativni a obcas agresivni.

Ted kdyz spolu nejsme tak kdyz vynecham urazky,vyhruzky apd tak jsou dny kdy mi vyhrozuje ze mi male vezme, pak ze male neni jeho a ze ho nemam psat ani do rodneho listu apd.. Protoze zije v domnenkach ze nekoho mam, ze za nekym chodim atd.. Jsem uz psychicky na nervy..

Kdyz jsem se snim naposledy sesla celi byt mi zkontroloval a vyhledaval jestli nekdo u me nebyl a pote jsem to schytala urazkami a i presto ze jsem se mu snazila vysvetlit ze se mili, brecela jsem a prosila jsem at prestane tak mi zacal nadavat ze jsem herecka a ze jsem labilni ze takova zena v peci male mit nebude.

Zajimalo by me zda je nutne ho psat do Rodneho listu.. Jelikoz mam obavy aby me nedeptal pres male.. V minulosti nebyl pro nej problem ani na me na tehotnou sahnout.

Nahravky jak na me krici apd mam Schovane.. Dekuju za kazdou odpoved

klokanka31
11. dub 2021

Takového chlapa vymazat ze života a do rodného listu určitě nepsat.

bara88
11. dub 2021

jako psát ho nemusíš ale nevím jak by to bylo,kdyby otcovství chtěl přiznat a nechal si udělat testy otcovství ,tak by si je musela myslím zaplatit.protože jednou je prostě otec a na dítě právo má a dítě má zase právo na alimenty

similenka
11. dub 2021

Psát do RL ho nemusíš, stejně bys musela mít i od něj podepsaný papír na matriku. Pokud bude chtít být zapsany, nic s tím pak neuděláš, byl by soud, testy po narození dítěte a musela bys je zaplatit ty, když se prokáže, že je otcem. Já bych ho nezapsala a doufala, že ho to přejde.

elvira
11. dub 2021

Hlavně nevím, proč bych ho pouštěla do bytu. A ještě aby mi kontroloval co mám a nemám. V telefonu a na sítích bych ho zablokovala. Uvádět do RL ho nemusíš, ale pak logicky nemáš alimenty a nevím jak je to s jinými příspěvky...

j.a.n.i
11. dub 2021

No, nutne to neni, ale pokud bude chtít, tak se i tak soudne zapsat muze. A pokud tam nebude, tak muzes mit problém s nekterymi socialnimi davkami.

kakamila12
11. dub 2021

Zavolejte si do centra Rosa, jsou tam odborníci na takové situace, poradí, jak nejlépe to zvládnout https://www.rosacentrum.cz/

terulle05
Autor odpověď smazal
Zobraz
jako_mala_holka
11. dub 2021

Mě by zajímalo, proč tohle děláte a proč je vás tolik... Bez urážky

klokanka31
11. dub 2021

@jako_mala_holka?? Zase troll?

jako_mala_holka
11. dub 2021

@klokanka31 je to možné, snad

cherie24
11. dub 2021

@bara88 proč by ty testy měla platit ona? Zaplatí si je on sám a levná sranda to moc není. Takovýho psychopata bych do RL určitě nepsala a vzhledem k tomu, že je to takový magor, tak pochybuju, že by bez problému platil alimenty ...

bara88
11. dub 2021

@cherie24 pokud ona bude otcovství popírat a on si je zaplatí,otec bude tak to podle mě bude hradit ona a má to i logiku docela.pokud si s ním dítě udělala tak bohužel nemůže popírat

bara88
11. dub 2021

@cherie24 a pána neznám ta ho určitě nebudu označovat za psychopata,pokud si s ním paní dítě udělala tak asi tak špatný nebude protože jinak by byla hloupá i ona

autor
11. dub 2021

@bara88 spatny nebyl do doby nez jsem otehotnela od te doby zacal byt podeziravy, zly a agresivni.Do te doby byl uzasny.. Posledni nejvetsi kapka byla kdyz jsem si pridala na Facebook pritele od jeho matky, potvrdila jsem mu zadost protoze se zname. V tu chvili jsem dostala facku, jelikoz jsem vedela jak to parkrat dopadlo tak pri nadavani jsem se schovala na zachod, bala jsem se volala jeho mamce, mam i nahravky jak triskal do dveri a nadaval mi do vyzranych devek, pritom jsem tehotna.. Nemluvim o podezirani ohledne psani s chlapama apd.. Nikdy jsem nemela problem ukazat telefon (vim ze se to nedela ale po nahlednuti do mobilu mel ruzne seznamky, domluvene schuzky apd..) nebo kdyz jsem neukazala telefon bylo zle hazel mi do obliceje mokry hadr, zhodil na zem apd takze druhy den jsem byla modra.. Verte ze kdybych vedela jaky bude premyslela bych vic, ale ted nic s tim neudelam a male za to nemuze.. Po kontaktu s jeho bejvalou pritelkyni takovy je tez ji mlatil jak psa.. A jeho babicka apd mi ted uz I potvrdila ze takovy je, ze to ma. Proste v genech.. Ale to je jedno pouze me zajimalo co a jak skrz RL protoze nerada bych do budoucna aby se neco resilo prez male.. Uz jsem v kontaktu ze socialni pracovnici.. Nechtela jsem litost nic takove kazde sveho stesti strujce ale netusila jsem ze to krasny skrz tehotenstvy které jsme tak planovali se zmeni takhle..

autor
11. dub 2021

@cherie24 alimenty urcite platit nebude jelikoz nepracuje cca 3 mesice a pracovat se mu nechce. Ted od cervna ale plati alimenty stat a pote to vymahaji po neplaticich.. Ale me o penize nejde jde mi pouze o ten klid..

autor
11. dub 2021

@jako_mala_holka asi kazda nema stesti jako vy, a verte ze kdybych vedela co nastane, tak bych si to rychle rozmyslela.. Taky me to zajima a taky si stale rikam proc.. A pri kazde nadeji a doufani zase nastane situace ktera se stupnuje

bara88
11. dub 2021

Takže byl strašně hodný a poslední tři měsíce tě mlátí a žárlí jó?

autor
11. dub 2021

@bara88 pouze me zajimalo co a jak s rodnym listem. Dekuju

bara88
11. dub 2021

A alimenty určitě platit nebude protože nepracuje,to taky od té doby co si otěhotněla nebo byl nemakacenko už dřív a přesto si s ním chtěla dítě

jako_mala_holka
11. dub 2021

Jasně, štěstí 😁😉 určitě, v tom to je

carolinca88
11. dub 2021

@terulle05 založ si vlastní dotaz, spadající do správné skupinky.. Tady ti to zapadne v zapomnění, řeší se zcela něco jiného..

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
supermatka
11. dub 2021

Teda ženy fuj! Že vám není hamba.. Takhle slečně opravdu nepomuzete. Tohle je hrozný ty vaše reakce. Jinak jak je to RD netuším to si opravdu zjistí, nic méně opravdu to tvá povinnost není. Bez alimentů to zvládneš, jako samozivitelka můžeš dostat příspěvek na bydlení a další. Pokud chceš se od něj odriznout vyměnit zámek u dveří zablokovat si ho na sítích včetně jeho rodiny. Bacha nepridavat si lidi na sítích které neznáš, může to být také on. Když bude zas vyhrožovat atd. Buď silná neplač!! Klidně měj v ruce telefon s připraveným tel. Na policii. Ukaž mu ze nejsi hadr! Dítě takového určitě postrádat nebude 😉

autor
11. dub 2021

@supermatka diky bohu.. uz jsem si vazne zacala myslet ze se na me otocil celej svet. Nejde mi o litost nic takove pouze me zajimalo jak je to skrz rodny list jestli je to nutne.. Jelikoz jestli je mozne ho nepsat tak radeji budu v klidu a bez penez. Uz jsem informovala soc. Pracovnici co se timhle zabiva tak uvidime jaka bude zitra odpoved.. Jeho rodina stoji pri me vi jaky je. A ja ted jsem u mamky protoze musim byt hlavne v klidu skrz vysoky tlak, jsem hlidana doktorkou podle me to ma tez vliv na stres apd.. Dekuji moc ze jste napsala

supermatka
11. dub 2021

Určitě stres ti neprospeje. Nepoustej ho k sobě domů a budeš mít klid. Určitě ti sociální pracovnice dobře poradi ❤️. Pokud to půjde určitě neuvadej v RD. Ty sama už víš proč.. 😉

cherie24
11. dub 2021

Stres má určitě vliv na tlak. Hlavně, že jsi odešla, to je to nejlepší, co jsi mohla pro sebe a hlavně pro své dítě udělat. ☺️ Do RL ho psát určitě nemusíš a být tebou bych to vážně nedělala. On ti bude dělat problémy, budeš řešit, že neplatí alimenty a jakmile bude v RL, tak má právo na dítě a ty máš povinnost mu ho vydávat,. Nicméně on nemá povinnost si ho brát... To znamená, že úplně klíďo píďo dítě půl roku neuvidí a pak si vzpomene a dítě si odveze na několik dní a protesty z tvé nebo dětské strany nikoho zajímat nebudou. Ani to, že si dítě třeba odveze, ale absolutně ho nehlídá. Jednou je otec, tak bude mít právo i když je to korunovaný pablb. A vzhledem k tomu, že na práci zjevně moc není, tak se o otcovství asi moc hlásit nebude, neboť to pro něho znamená platit a to by šel sám proti sobě. Jen se tě snaží srazit a snaží se té zastrašit tím, čím se dá nejvíc matce ublížit - odebráním dítěte.

supermatka
11. dub 2021

@cherie24 tak to je přesně jako můj názor 😉. Hlavně ty největší srabove nejvíc řvou a vyhrožují. Tenhle by přesně alimenty platit nechtěl a určitě ani vychovávat dítě.

marketa11112
11. dub 2021

Nepoustet do bytu! Ja bych se asi snazila zbalit a prestehovat , nezapsat do rodneho listu, pripadne bych mu predstavila kamarada jako noveho pritele s tim, ze dite je jeho. Ale magorovi bych dite opravdu nepujcovala. Problem je, ze on uz vi, ze jsi tehotna s nim. A zrejme problemy delat bude.

cherie24
11. dub 2021

@supermatka někdy mi je z toho fakt smutno, jak náš stát jde vstříc takovým tatínkům roku a neplatičům. Oni si ty děti pak kolikrát berou jen proto, že vědí, že si jejich ex rve vlasy hrůzou na hlavě. A ještě víc z toho jak tady ženské pak píšou zoufalým maminkám, které jsou z toho bezradné a nešťastné, jak otec má stejná práva jako matka a že je to naprosto správně,neboť dítě má právo na otce ať je jakýkoli a to ve stejné míře.

terulle05
12. dub 2021

@carolinca88 omlouvám se