Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

lenycka
autor
5. říj 2007

My ji prvne koupali mezi sestou sedmou a furt to bylo v pohode, ale ted jsem proste usoudila, ze mi usne az par minut pred osmou, tak ji koupeme az kolem sedme, nez se pak namaze a oblece, tak je kolem pul a to pak akorat tak vychazi... ale jak rikam, chce to to miminko poslouchat, nenutit ho, ono si rekne samo kdy co chce 😉 To zvladnes, hlavne z toho nebud spatna. Kdyz ti bude plakat, zkus ji treba nejak zabavit, dat ji do autosedacky nebo na zem na deku nebo ji pust kolotoc, zkousej a uvidis, co se ji bude libit nebo ji jen tak nos v naruci a povidej si s ni a uvidis, co zabere a druhy den to zkus znova a treba se to stane pak ritualem...

verusky
5. říj 2007

leny ma pravdu,zkus ji zabavit.pamatujusi,zekdyz nastal v noci rev (sezubama parkrat i nedavnoú a neslautisit,proste jsem rozsvitila a dve hodiny si s ni hrala,nez se unavila.rio,mas to ale trapeni...ale stejne je to ztoho,zenejsi stastna,aspon myslim,ze to z toho muze byt (mam to prozkoumane z prdoly).
petr tu chrape a ja jdu do vany,veruska tady v byte spatne usina,asi moc teplo.jo a rio,doufam,ze ti domaspi pri otevrenem okne.jestli jo,tak bud v pohode,aspon trochu vzduchu ma.a v zime bude lip.
zitra dopoledne jedepetr s malou na chatu,hura,podlouhe dobe zase den sama.potrebuju vybrat lednicku nasim a rozparat rasici pasku na zaclone,snad vse zvladnu.a prat a prat.
holky,takze zitra napisu vic,az bude klid.dobrou noc!

ria80
6. říj 2007

Spala krasne celou noc a rano mi prso skoro ukousla,jak byla vyhladla. 🙂
Taky si myslim,ze je to hlavne tim,jak jsem byla nestastna v tehu,ona si treba myslela,ze ji nemam rada nebo tak neco.Ted je z toho nevozni,vsechno ji rozrusi,vseho se leka a tak.Doplatily jsme na to obe,ale je to moje vina,ze jsem to pripustila a nechala se trapit. ☹
I ted ze me urcite citi,ze to neni ono a nevi,co se deje.
Kdybych to ukoncila uz predtim,mohly jsme byt obe stastnejsi.
zkusim ji nejak zabavit,a hlavne nesmim byt nervozni.Ona pak rve jeste vic.Ja jsem nervni,ze nevim,co se deje,jeste vic me nervuje mamka,pry co to melo znamenat,a ze ji trapim,a ja se pak citim uplne neschopna.
Dneska jsme zase doma samy,manzel jel se nekam bavit,prijede az vecer,nebo mozna rano,nevim.A hlavne ze on se netrapi,podle neho je vsechno v pohode,ja uz ho neomezuju,a podle neho je vsechno konecne tak,jak si predstavoval. 😝
Verusky ty se mas,mas svuj klidek.Tak to dobre zvladni a uzij si volny den. 😉
Holky,a co vlastne mate za povolani?O tom jsme se tady jeste nebavily.

verusky
6. říj 2007

tak petr ted odjel,ja mam hlad,chut na krupicnou kasi,ale obed je v lednicce,tak nevim a zatim nic. vcera jsem si dala dve cokolady a bramburky a vecer jsem mela krece v zaludku,ze to zas dlouho nechci ani videt.petr nakonec ani nemel jet,ze budou prarodice delat dlazbu,ale zednik nemuze,takze s veruskou odjeli.
jsme ted taky nasrani,teda ja,petr dela,ze sex ani nevi,co je a me uz to sere.tak na co tady jsem? abych uvarila,uklidila,starala se o malou a za to zadne odmeny.to muzu byt u nasich,vsak tam asi po nedeli pochvatam (stejne musim na gyndu).seru na nej.a kdovi,jestli nelita po netu po babach,kdyz ma doma takovou vykynutou obludu.
ale jinak dobry...
jo a taky me moze nastvat,jak si stezuje,ze je tady bordel.no to uz tu vubec nemusimbyt a bude mit poradek.no dneskajsemúproste tehotna citlivka.
rio,ja mela tehotenstvi uplne strasne,totalni hysterka,nestastna az na pudu-ze vztahu-ale jak se veruska narodila,splnila bych ji modre z nebe.a taky po porodu jsme se s petrem meli strasne radi (to dela holt ta tatinkova pritomnost u porodu).ale doted ona vyciti,kdyz jsem na petra nasrana.fakt je najednou uknourana,nic ji neni dobre a ja ji mam po krk.idealni v te chvilije,kdyz si ji petr (nebo babicky) vezmou a ja mam chvili pro sebe.malokdy to tak vyjde.a taky nejsem nastvana zas tak casto. pro me je milym zjistenim to,ze tehu na ni nemelo zas tak katastrofalni vyznam,rekla bych,ze je moc rada na svete.ale jak rikam-co se narodila,splnila jsem ji jakekoliv prani a nikdy ji nenechala dlouho trapit.taky jsem ji nedala tchyni,kdyzdo 11.mesice na ni plakala,proc ji trapit,ze.jina situace je,kdyz chytnu nerva a dostava naprdel,ze jsem nervozni,ale brzy to (musi!) prejde a jinak vi,ze ji vsichni milujeme.ale je klidas po petrovi a taky velky mazlik,hodne,hodne,prijde a polozi si k nam hlavicku a dela mazli,mazli.
kdyz clovek to dite pozoruje,kazdy rekne,ze je spokojena,prospiva,nesmeje se sicekazde blbine,je takova premyslivejsi a neni z ni proste znat,ze si vtehotenstvi zazila sve.ovsem jedna vec tu je-NESNASI HADKY.i treba prarodicu.VSECHNO SI VZTAHUJE NA SEBE.ze se jako nadava na ni nebo kvuli ni.snazime se ji tomuto vyvarovat.vzdyt si toho uzila az az.ale nekdy se proste vybuchne...
rio,ja nevim,ty ani netuis,kde bude ten tvuj chot cely den litat,to mate strasny vztah.ma se snad venovat rodine,ne?i kdyz vlastne vy s kocarem nemuzete jit,to je skoda.ja to vidim zabite.ty mu ani nereknes,ze jeho pocity z tveho uklidnenijsou klamne,myslis si sve a pak se cloveknedivi,ze on se nesnazi byt lepsi.ale on na to asi ani nema.ja bych se s nim rozesla.at si najde bydleni a chodi na navstevy.budesklidnejsi,uvidis a mala taky.

ria80
6. říj 2007

Ano.prave jsem to chtela jeste napsat,ze tohle taky neni reseni,hadat se nema cenu,tak se nehadam,ale rikat mu delej si co chces taky nema vyznam.Ale jina moznost u nej neexistuje.On ted zije v predstave,ze je vsechno v poradku.A kdyz nebudu proti,tak on si uplne bude delat,co bude chtit.(to uz zacal)Tady neexistuje moznost,si s nim promluvit.Kdyz mu reknu,jaka je situace,tak se zase pohadame.Uz me nenapada nic,co bych jeste mohla zkusit.
Je fakt,ze k maly se chova celkem hezky,kdyz ma naladu,ale ze by mi na ni dal nejaky penize,to nehrozi.Ted si mysli,jakej je bezvadnej menzel a otec.
Taky myslim,ze by nam bylo vsem lip,kdyby jen chodil na navstevy za malou.
I kdyz ted mu to asi vyhovuje,dela si,co chce,a ma uvareno,vyprano,klidek,platit nemusi,bezva zivot. 🙄

verusky
6. říj 2007

rio,tak s tim neco delej!!!!!!
promluv s nim, ze ses ROZHODLA,ze s nim nechces zit. a mas k tomu ty a ty duvody.kdyz ti ani neda penize a trajda si,kde chce.a zadalas ho o finance?na nakupy chodi kdo a platite vasim najem?
to jejasne,ze mu to vyhovuje,komu ne,navareno,naprano,klidek,nemusim dat ani korunu...pekne se o nej zenuska stara.ale co za to? res to,prosim,at neni tak namysleny,jak se ma bajecne a ty v haji a mala vlastne taky.

verusky
6. říj 2007

rio,jsem se docetla,ze mate alergii na lepek,jak to poznali??ja jsem blazen na psychosomatiku,kdovi jestli to neni alergie na neshody mezi rodicema...

lenycka
autor
6. říj 2007

Rio ja osobne si myslim, ze nezalezi na tom, jestli zenska byla v pohode pri tehotenstvi nebo ne, pze podle toho bych ja musela mit brutalne urvany, nervozni a protivny dite! Podle me zalezi na tom, jak ses na tom ted!!! Kdyz nejsi v pohode Ty, tak Michalka taky nebude. Tak to zkus treba tak, ze kdyz se na ni podivas, tak si zkus treba pro sebe rict: Tak, jsi jen a jen moje a nikomu Te nedam a na tatku prdime a budeme zit jen jedna pro druhou! To ja Sophince takhle taky rikam, kdyz me Cenda kvuli necemu nastve a zabira to - ja se uklidnim a neprenasim na ni zadny stresy a je spokojena a vsichni kolem to rikaj i lidi v baraku, ze pry mame hrozne hodne dite, ze ji vubec neslychaji plakat 😉 I doktorka nam rikala, ze je videt, ze je mala spokojena, pze jsou deti, ktere prijdou do ordinace a hrozne rvou a nase mala si to tam prohlizi a je ji to jedno a jeste se na dr. usmiva 😀
Podle me tim, jak se furt vnitrne zeres tim, ze ses nestastna a ze s nim uz nechces byt a ze si nic nerikate a ze ho nesnasis uz jen kdyz ho vidis, to se na psychice podepisuje hrozne moc 😠

verusky
6. říj 2007

leny ma pravdu. ja vetsinou jeste nejake nastvani na verusku prenasim (lenycko,jsi proste lepsi!!),ale je to jen ta chvilka,pak uz je to zas spokojene mimino.michalka proste z tebe citi,ze jsi nespokojena s vlastnim zivotem, se soucasnou situaci. a mela bys s tim neco delat. hod nam nejake navrhy!!

ria80
6. říj 2007

Tu nesnasenlivost lepku mam zatim ja,ale byva to dedicny,takze zatim musime opatrne s jidlem,a az v roce zkusit lepek,a pak se uvidi.To jsou hrozny prujmy,nadymani,ekzemy,dite neroste.V dospelosti pak treba neplodnost,vetsi nachylnost k rakovine,migreny,nervovy potize.U me se na to prislo pred 4 roky,to uz jsem byla jen chodici kostlivec.Ale uz jsem ani moc nechodila,jak jsem byla zeslabla.
Mela jsem to uz od detstvi,ale ty nejhorsi priznaky vyvolal prave ohromnej stres,kterej jsem v ty dobe mela.

lenycka
autor
6. říj 2007

A to, ze ti mamka rekne, ze cos s malou provedla?! To se na me nezlob, ale mala je tvoje dite a nikdo ti nema co kecat do toho, co s nim provadis a nebo ne a je mi jasny, ze te to znervoznuje jeste vic. Mne stacilo, kdyz tady poprve byla moje mamina a furt mi pokladala "kontrolni otazky" typu:
Mamina: Proc ma vodu tak studenou?
Ja: Protoze nam to tak v porodnici rikali.
Mamina: Proc ji mazes timhle olejickem a ne takovym tim modrym?
Ja: Protoze mi tenhle vyhovuje!
Mamina: No ale ja si myslim, ze je ten modrej mastnejsi a lip voni.
Mamina: Mazes ji tu prcku poradne? Aby nebyla opruzena...
Ja: Prijde Ti ze ma opruzeniny? No tak vidis, tak ji asi mazu poradne.
Mamina: Malo ji oblekas, bude chabrus na zadicka.
Ja: Mami, venku je 25stupnu, do ceho bych ji oblekala v zime, kdyz bych ji ted nabalovala jak eskymaka!!!
Mamina: No ja ti jen rikam, ze bys ji mela davat jeste kosilku.
Ja uz znacne procedene skrz zuby: Ale ja nemam kosilku, v tomhle stoleti se uz bavlnene kosilky nedelaji!
A to bych mohla pokracovat dal. A to jsem byla dva tydny po porodu, pro me samotnou to bylo vsechno nove a nevedela jsem co a jak a tohle mi fakt pomahalo. Pak jsme ji rekli, aby mi do toho nekecala, ze kdyz me bude neco zajimat, ze se sama zeptam, tak se urazila a odjela!
A ja mela klid
😎

lenycka
autor
6. říj 2007

Veru ja malou taky nenechavam dlouho plakat, obcas kdyz ma vecer ty svoje rozmary, tak se ji snazim nejak zabavit, ale vecer je to horsi, pze jak je vykoupana, tak ji nechci davat ani na zem ani ji brat do loznice, aby mi nenastydla, tak se ji snazim zabavit u me na kline nebo ji dam do autosedajdy, ale to neni ono, ona proste vecer potrebuje pomazlenicko 😎 A taky mi to asi dva nebo tri vecery trvalo nez jsem to pochopila!
Jenze Veru, ty to prenasis proto, ze ti zase uz pracujou hormony spojene s druhym tehu, to by ve tve situaci prenasel kazdy!

lenycka
autor
6. říj 2007

Musim jit varit obed. Mala se mi zrovna probudila, tatka jel skladat ke sve babicce uhli, tak abych nedostala sprdaka, ze jsem doma a nic nedelam a ZASE sedim u pocitace. Ozvu se zase vecer, pa holky

verusky
6. říj 2007

leny,to jsem nepostrehla,ze by rii do vychovy kecala mamka.to je hrozne,jak kazdy vi vsechno nejlip,ze.no musime si tu svou umet prosadit.nejlip po dobrem a v nejhorsim i po zlem.
rio,napis,co bys chtela.jako co by te udelalo stastnou.tentvuj zdravotni stav-to je celkem zle!!

ria80
6. říj 2007

To my kdyz jsme byly naposled u doktorky,tak jsem volala na sestricku,honem se pojdte podivat,at vidite,jak ta Michalka vypada,kdyz nerve.A sestricka se sla honem podivat,protoze ji jeste jinak nevidela.Akorat to stihla. 😀
Taky ji zkousim neco takovyho rikat,ale asi to moc nezabira.Jeste citim takovou vinu,ze za to muzu ja,ze je nestastna,ze jsem ji privedla do takovy rodiny,a nemam silu to zlepsit,a jsem neschopna a tak.Ona urcite ze me porad citi trochu napeti,i kdyz se primo nehadame.A nemuzu ani rict,ze ho nesnasim.Hrozne bych chtela,aby to bylo vsechno hezky mezi nama a je mi lito,ze to nejde.Jen to porad neumim prijmout jako fakt.
Tady uz asi nema cenu delat nic jinyho,nez mu to rict.Proste jsem jen chtela odbourat ty hadky,aby v tom mala nemusela byt,a to jde jedine tak,ze mu na vsechno kyvu.Kdyz si budu chtit promluvit,on se zacne hedat,a je to porad dokola.
Vlastne to udelat NECHCI,ale vidim,ze MUSIM.Je to jako kdyz nekdo odklada treba navstevu doktora,protoze se boji,co mu najde,a nakonec umre,protoze prisel pozde.

verusky
6. říj 2007

kurnik,zase se to smazalo!
rio,ty jsi moc hodna a bojacna,malo si umis prosadit svou.sebevedomim asi neprekypujes.pripomina mi to situaci u mych rodicu-babicka je az prilis hodna a obetava a deda si z ni udelal otroka. a ja to neumim unest,takze pak po sobe rveme malem do infarktovych stavu.proste babicka se neumi vzeprit a jit si po svem (po te,co ji za neco serve,ma se sbalit a vypadnout.udela-li to parkrat,deda si uz rozmysli,co si muze a nesmi dovolit.ale takhle? vi,ze ona stejne vsechno pretrpi a odedre a stejne si on bude moct udelat co chce a je to.pro neho jeto hotove.otrok posloucha se vsim vsudy,ikdyz nekdy rypne a probehne hadka).takhle ale nedoporucuji skoncit...
chtit mit hezky vztah jde,ale obavam se,ze partner musi byt normalni clovek s vlastnim rozumem,smireny sam se sebou a pokud ma rodinu,plneobetujici se pro ni,tzn i financne,i casove. a pak-milovat partnerku i to dite.

ria80
6. říj 2007

Ona mamka to mysli dobre,ale nekdy mi prijde,ze bere malou jako svoje dite a uz to prehani.Ja se na ni nezlobim,jsou i rodice,ktery nemaji zajem a to je horsi.
leny,ten tvuj rozhovor s mamkou je dost dobrej. 😎 A co u vas,uz je to zas dobry?A co ta antikoncepce?
Co bych chtela?Chtela bych mit kde bydlet,abych mohla udelat maly krasnej pokojicek.Chtela bych mit HODNE hodnyho tatku,se kterym bysme nekoukali jen okouzlene jeden na druhyho,jako my na zacatku,ale hlavne abysme do zivota koukali stejnym smerem.Chtela bych,aby na Michalce bylo videt,ze je se mnou rada,a ze je rada,ze se vubec narodila.Chtela bych,aby mi nekdo rekl,ty ses dobra,jak to vsechno zvladas a jeste ses nezblaznila,a urcite zvladnes vsechno,co budes chtit.Proste ten pocit,ze uz zase mam svuj zivot pod kontrolou,ted mam pocit,ze porad nekdo rozhoduje za me a ja jen padam,kam me kdo strci.Proste zacit znovu.
(A chtela bych aspon jeden krajic chleba s maslem..) 😉

verusky
6. říj 2007

to jsi napsala moc krasne...
tak zacni! treba otazkou,jestli je tvuj muz tim,ktery ti to vse da a bude s tebou sdilet.a odpovez si po pravde.no a pak muzeme pokracovat..

verusky
6. říj 2007

tak rio,co ta odpoved?ja myslim,ze tvuj muz ma svych starosti (a komplexu)dost a ne jeste chvalit svoji zenu,jak je sikovna manzelka a matka. nezda se ti?
udelala jsem si krupicnou kasi a flakam se...

lenycka
autor
6. říj 2007

My byli na houbach, ale byli jsme ve spatnem lese, nasli jsme jen par kousku, tak premyslim, koho vytahnu zitra, pze jde tatka na nocni a prijde o pul 11 a bude do odpoledne spat a vecer zase jde na noc. Prijde mi skoda to v tom lese nechavat, kdyz si to muzu pekne zavarit pod maso, chjo, ja mam tak tezkej zivot 😀

verusky
6. říj 2007

leny,ria uz vzpomnela,co ten vas sex?

ria80
6. říj 2007

My jsme byly na prochazce a bez revu! 😎 Cestou jsme se stavily na cukrovou vatu u kolotocu,fakt dobry odpoledne.Vecer jsem se to teda snazila trochu posunout,koupani probehlo celkem v klidu proti jindy,ale pak zase plakala,min nez vcera,ale plakala.jen asi 10 minut a usnula.Ale prso si zase nevzala,to je divny.
Manzel psal,ze prijede az zitra odpoledne,je to radost.Tak jsem tady s vama a v devet asi pujdu spat,jestli mi to mala dovoli.
Jeste nikdy nebyl pres noc pryc,co jsme spolu.To je divny,to mu nechybi ani Michalka?Dneska byla cely den zvlast hodna.On je u nejakych pribuznych,tam ma zmenu,tady se asi uz nudi.
Ten mi asi opravdu neda to,co by me udelalo stastnou.Kazdy chceme v zivote neco jinyho.

verusky
6. říj 2007

rio,ten ti to neda stoprocentne...aspon myslim.zdase mi,zes byla celkem v pohode a moznaproto byla michalka hodna.u pribuznych?vis presne jakych? vy jste spolu jak dlouho nespali?

lenycka
autor
6. říj 2007

Jo holky, jeste, ze jste mi to pripomnely, dnes je So a ja slibila, ze to zacnu zase zobat. Vcera zrovna Cenda rikal maly, ze uz bysme na to mely co nejdriv vlitnout. Rekl ji to par hodin po tom, co jsem mu rekla, jak to spoustu holek po porodu hrozne boli a ze at si nemysli, ze na to hned vlitnem naostro. Tak nevim. Ale zatim nic, ale mne uz se o tom zacina zdat, takze ja jsem na dobry ceste 😀 Ale bojim se, ze budu mit psychicky blok, ze se budu hrozne bat, ze to bude bolet ☹ Takze pak to nahlasim, nebojte se nic!
No Rio vidis, ze to jde i bez revu. Kdyz ses rozhodnuta Ty, ze to tak bude, tak si mala da rict!
My dnes usinani taky dobre, tatka v sedm vykoupal, ja ji pak vrzla na chvili do autosedacky, tak vydrzela tak 10minutek a pak se hned prisala a pohodicka, tak doufam, ze to takhle budeme ted praktikovat furt, to by bylo dobry 🙂
Jdu zehlit a koukat na Raftaky, jsem to nevidela, to bude stejne kravina, ale aspon vyzehlim par kousku, mala uz nema zadne vyzehlene pyzamko.
Tak dobrou holky

verusky
6. říj 2007

leny,my do sexu vlitli ctvrty tyden po porodu,taky jsem se bala,ale petr se tak hezky tulil...a bylo to v pohode.zhorsilo se to tak treti mesic,jako by se ta deloha jeste vic vtahla.to se divim,ze ti chlapi nechcou?!chapu petra,ze ho tehotna nepritahuju,ale vy jste uz prece hezke a stihle?!!
toz cucte na tv,me to moc nebavi.

ria80
6. říj 2007

No ja to mam asi tak stejne jako Lenycka.Me se do toho pochopitelne nechce,a on taky se ke me nema,takze tak.Taky mam strach,ze se budu tak bat,ze to snad ani nepujde.Ale kdovi,jak to vsechno dopadne.Mamka rikala,ze to by si teda libit nenechala,ze se mi divi.Taky si myslim,ze se pujde jeste vecer bavit a kdovi co.
Jinak jsem nekde cetla,ze tady ty urvany dny predchazej nejakymu vyvojovymu posunu,mozna to tak bude,protoze zrovna prestala rvat v kocare(doufam) a zacala sahat na veci obema rukama a dneska si vzala medveda a cpala si ho do pusy.Pak se vztekala.ze se ji tam nevejde,ale pokrok to je.Tak se tim utesuju.
Mala tam vzdycky zaplace a pak je zase ticho,tak jeste chvili pockam a asi pujdu spat.

verusky
6. říj 2007

rio,at se dobre vyspis,sil potrebujes hodne.
ja bych asi udelala radikalni zmenu -byt tebou-ale na ni musi byt spravny cas.ale takebych trochu upozornovala muze,aby pak nemohl rict,zes mu mela naznacit,co dela blbe a ze neco neni v poradku.
zeru jablko a pujdu uklidit kuchyn,at tu mam rano hezky.
tak devcata,dobrou,dneska mi bylo trochu smutno a litostive,tak snad bude zitra lip.

ria80
7. říj 2007

Verusky tak co,dneska uz ti neni litostive?To by byla skoda.Tady sviti slunicko. 🙂
POrad si rikam,kdovi kde vcera vecer byl,jak si to uzival.A ted se zase vrati k plnymu taliri a pro cisty ponozky.Porad mam pocit,ze to na me hraje a pak se mi za zady smeje,jak jsem blby a na vsechno mu skocim.Staci obcas nejaka kytka.
Vim,ze jsem hrozne duveriva,nemyslim na spatny umysly druhyho.A zrovna jsem natrefila na cloveka,kterej toho vyuzil.Je to smutny.Uvidim,co se stane dneska.
Jeste jsi sama doma,nebo uz se ti vratili?

verusky
7. říj 2007

vstavalajsem v puljedne,tak ted snidam...nase mamka je taky velice duveriva,naprosto u vas asi plati:podle sebe soudim tebe.deda ji zahybal nedavno,asi si neco dokazuje po infarktu.ale na kazdou zenskou se usmiva jak na poloboha a tu doma umijenom servat,co zas vsechno nestihla a udelala blbe.tokovi lidi jsou hrozni.petr to uplne nesnasi.myslim,ze neco takoveho se klube z toho tveho frajera.az budes nachystana,tak se ho zeptej,jestli u tech pribuznych nechce spavat casteji,ze mu jaksi sluzku zadarmo delat neminis...rio,jsi opravdu moc,moc duveriva a to se ti nemusi vyplatit.zaslouzis si chlapa,ktetry ti snese modre z nebe,nebo aspon pokusi.
dnes teda ani nevim,jak mi je,ale zatim dobre.dokonce jsem stoupla na vahu a mam patnact kilo navrch,coz me potesilo,ze sevlezu do dvacitky.jednu dobu to totiz vypadalo katastroficky.ale do zrcadla se radsi moc nedivam...

ria80
7. říj 2007

Ano to je presny,kazdyho beru,ze je stejnej jako ja.Jeste nedorazil.
Mala je dneska uknourana az hruza,nic ji nebavi.To ona uz to citi ve vzduchu.15 kilo,to jde,tak by sse melo pribrat,to shodis,neboj.Kdyz jsem te videla na fotce,tak vypadas moc dobre,divim se ,ze se tomu tvymu nelibis.
My kdyz nic neresime,kdyz mu na vsechno kyvu,tak na me nerve,to ne,ale beda,kdyz jsem nekdy proti.A nebo nasi,to je to samy,to neni jen na me.Takze kdyz vim,ze by s necim nesouhlasil,tak mu to radsi nereknu,on neumi rict svuj nazor normalne.Ale je to vycerpavajici,porad premyslet,co mu rict a co ne a porad si davat pozor.
On si mysli,ze se na me sem tam usmeje a hned to zas ma u me dobry a muze si delat,co chce.Ze mu na to skocim.Vsak mu to taky zatim celkem vychazelo,tak se nemuzu divit.Nekdy se mnou mava jak s hadrem.
Ale tim,jak to trva porad dyl,tak tim mensi mam silu to resit,to na sobe vidim.Bojim se,abych si brzo nezacla myslet,ze je to tak normalni a vporadku.

Hrozne mi kleslo sebevedomi,co jsem s nim.Pripadam si nemozna.Ale zatim to jeste o sobe vim a je mi z toho zle.