Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

lenycka
autor
25. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem tady. Ja jsem sem vzdycky jen tak narychlovku nakoukla a teprv ted jsem si to musela docist!
Ja jsem jednou byla u kartarky a do te doby jsem tomu proste neverila. Ona mi udelala vyklad kratkodoby, u karet se to pry ani na delsi dobu jak cca. na roku udelat neda a musim teda rict, ze mi skoro vsechno, co mi rekla, vyslo. Ja jsem na to casem totiz zapomnela, co mi rekla, ale pak zpetne se mi vybavovalo, ze mi to vlastne vycetla, takze ja tomuhle verim, chtela jsem dokonce jit uz v tehu, ale bala jsem se, to je jasny a ted zatim nemam moc cas, ale chystam se tam 😉
Jinak u nas je to jak kdy - pred par dny byl zase ohen na strese, ale to je proste kvuli mne, jsem si toho vedoma, ale ja uz jsem tak nadrzena 😎, ze se mi o tom uz i zda, ale jak se proste bojim, ze to bude desne bolet, tak se na nej bojim i sahnout, aby "nahodou" neco nebylo, ale uz vim, ze to potrebuji, jsem hrozna, ja vim, ale uz jsme se o tom bavili a uz se to bliiiizi, tak uvidime 😎 Kamoska psala, ze uz to zkouseli a ze dobry, tak se pry nemam bat, ale to je zatim jedina, jinak vsechny trpely jak psi ☹
Dnes jsem byla s malou na druhem ockovani. Tak byl rev, to je jasny, ale uz jen na chvilicku, tak to jsem rada. I ja jsem byla takova klidnejsi, preci jen uz jsem vedela, co nas tam ceka.
A mala se tam na ne prvne furt usmivala a kazdyho si s takovym zajmem prohlizi, je to takovej muj koblizek slunickovej!
Holky, to vam musim napsat - objednala jsem maly k Vanocum dve bodycky - na jednom je obrazek slunicka a napis MAMINCINO SLUNICKO a na druhem srdce a napis MILUJI TATINKA! Jsem z nich naprosto poprdena, tatka ho dostane k vanocum, to bude cumet jak puk! Kdybyste chtely, mrknete na ne na www.cesky.bess.sk (doufam, ze nam ten odkaz nevymazou, kdyztak bych vam ho poslala do IP).
Tak nic, jdu neco jeste porobit, uz jsem vyzehlila a navarila gulasek na zitra a pujdu si lehnout.
Zatim pa a uz tady dlouho spis nebyla Sarinka...

verusky
25. říj 2007

leny,jdu na ta bodycka mrknout...hele,neboj se tolik,pokud jsi nadrzena,tak to bolet nebude!vim to z vlastni zkusenosti,proste jsme moc chteli oba a to jsem jeste byla v sestinedeli.pokud to ty sama chces,tak se telo pripravi,ver tomu!!a pak nam napis,jo??!!!!

ria80
26. říj 2007

Taky jse, koukala na ty bodycka a prijde mi to dost drahy.Stejne z toho za chvili vyroste.No,jeste uvidim.Dobry je to vanocni s cepickou.
Mala je ted takova nespokojena posledni dobou,porad vykrikuje,nic se ji nelini,ani hracky,ani koukat na me,nic.Asi uz ma vsechno okoukany,nevim,cim ji porad bavit.Je to takovy nestastny dite.Taky zacina byt pekne vztekla(po me teda ne).Ach jo.Tak mam takovou divnou naladu.
Ja hodne verim takovym vecem,ale tohle nebyla kartarka.U kartarky jsem byla jeste v tehotenstvi,a rekla mi vlastne zhruba to stejny co ted ta pani.Tak tomu budu asi verit.Bylo to moc zajimavy.
Sarrin tu fakt dlouho nebyla,asi ma porad co delat kolem malyho,vsak ona se ozve.Urcite nas aspon cte.
No nic,jdu neco delat.

lenycka
autor
26. říj 2007

Jo a jinak jsem chtela Riu pochvalit za ty krasny vecicky, co delas, klobouk dolu, musis byt HODNE trpeliva!!!
Ja mam dnes takovou divnou naladu, vsechno je spatne, nic se mi nelibi a venku mrholi a mala ma zvysenou teplotu po tom ockovani, tak je takova nesva, tak jsme protivne obe a zustaneme cely den asi doma, i kdyz vlastne nemuzeme, pze nas pes ma prujem, tak s ni musime aspon 2x zajit ven, chjo ☹

ria80
26. říj 2007

Holky nemate nahodou doma casopis Maminka na rijem 2007?

verusky
26. říj 2007

maminka na netu ti nestaci?ja beru betynku,ale asi uz skoncim,taky je nekde na netu.
to my s petrem chrapali do desiti,pak jsme se pohadali,ale uklidnila jsem se (tehotenska krec...) a kdyz jelnakoupit jsem se uplne namalovala,obleklacervene saty,nacesala vlasky,dala si zlatou s bilyma kaminkama soupravu a jeli jsme na obed.skoda,ze jsem se nevyfotila..to se uz u me neuvidi...noi kdyz pristi nedeli je v kyjove sporcl,tak asi pujdeme,at mam trochu kultury,taky ho zajdu pozdravit,kdyz uz je tatik (zname se z prahy z hudebni akademie).
babicka mi ma malou doveztted nekdy odpoledne a ja to pradlo jeste nezvladla,takze valim na to,at si o me nemysli,ze jsem nic neudelala (i po vcerejsku to tu tak vypada).
jinak jsempetrovi ukazovala "miluji tatku" a rekl,ze to chce,ze ne bodycko (to se dava dolu),ale tricko s dlouhym rukavem.a rovnou dve.no a ze je to drahe,ale to je jasne,no.tak mu ho asi (jedno) objednam,velikost 92,my mame ted 86 a to mimco z toho takrychle nevyroste a uzije ho.a u verusky ten napis obzvlast plati,tak proto ho asi chce...
jinak nalada normal,depka je dva dny pryc,aletady je taky jasno,takze zadna mlha a chmury.ale musim honem pracovat a pak sem zabehnu,snad uz mi ji neprivezou.no a picha me mezi nohama,jako bych tam mela kudlu,nic moc teda... ☹ ☹

ria80
26. říj 2007

Verusky me tam taky tak silene pichalo,ani jsem nemohla spat,kdyz jsem se pohla,jsem mela slzy v ocich.
Chtela jsem ten casopis,jsem tam posilala otku Michalky a rijen mi nejak utekl,tak jestli tam nahodou ta fotka neni.

lenycka
autor
26. říj 2007

Tak to me, Veru, tesi, ze budete mit taky trico. Nas tatka o tom teda nevi, ja jsem mu to nechala jako prekvapko k Vanocum, vim, ze je to drahe, ale je to takovy hrozne roztomily a myslim, ze to za to stoji a uz se tesim, az uvidim ten jeho kukuc az to rozbali 😀
Rio, ja ani jeden z tech casopisu neodebiram, ani to nectu, nic, ja pak nekde neco vyctu a pak mi to vrta hlavou, tak je to i lepsi, kdyz nic nevim 😉

verusky
26. říj 2007

leny,ale neni spatne se neco dozvedet,ale taky uz toho mam dost a skoda penez.dva roky stacily.
ja na ta tricka mrkla a premyslela jsem,jestli to objednat,ale pak jsem si rekla,ze taky nic nedostanu,ze s mimcem nebude na nic cas a ze na to prdim.ale jak byl dnes petr na netu,chtela jsem mu to aspon ukazat a vidis,byl nadseny.to ten tvuj (cenda?) bude mit fakt kukuc a urco bude desne stastny! 😵
ja vcera rekla petrovi,zechci to dvd koupit az povanocich a hodil na me smutne oko,ze pry ne a ze to levnejsi nebude... potrebuju ted do knihy,maji tam akce na rikadla verusce,tak at mam darek pod stromecek pro ni.jo a tchyni panev a nasim bude petr delat listy s hackama na kabaty a vic to vyresim asi peneznima darama,pochybuju,ze bude na neco cas a chut.ale ani me to nejak netrapi.

lenycka
autor
26. říj 2007

Jo to ja vim, ze neni spatne se neco dozvedet, ale vetsinou si to vyhledam na Netu, kdyz me neco zajima a nebo "rozhodim site" v okoli a ptam se kamaradek a znamych 😉

verusky
26. říj 2007

no vidis,tak sem tam neco studujes,to bohate staci.holky,ted usla prdola,valim se najist,je mi zle 😖

lenycka
autor
26. říj 2007

Jak zle ti je? Devce nase, nejsi ty takhle nahodou trochu pretazena?

lenycka
autor
26. říj 2007

Ja jen abys stihla pripravit veci do porodnice pro malou 😎 a mela by sis pred tim porodem taky trochu odpocinout 😉

verusky
26. říj 2007

tak uz bastim...
prdola ma ted problemy s usinanim,uz jsem se bala,zebude nakonec velky horor,ale jeste se to dalo aneprichazela jsem i nervy,ale babka rikala,ze vcera nemohla zaspat a ze na nibylauz pekne nastvana.to by me zajimalo,jak to teda vypadalo(moje mamka je urcite citlivejsi nez tchyne,u ni nemam strach,zekdyby mala jecela,nevytoci ji to).privezli mi ji po pate,myslim a byla takova jakasi jina.uplne se jinak chovala,vubec ne moje dite.pred vanou uz to bylo lepsi a reklabych,ze pak uz pohoda.tak nevim,jestli ji nejak "nevychovavali".ona je sice velika,ale do dvou let pry deti nemajirozum a nez jim neco vysvetlovat,je pry lepsi pouzit lsti (odreagovani od problemu a tak).
nevim,co sezitrkem,petrjede s dedou na slovensko,vrati se nekdy v noci a ja bud pojedu k nasim,nebo zustanu,ale to zas jak petr rano odjede,veruska po nem bude cely den jecet(obrazne receno).tchyneze by mi pomohla,ale to asi nevyuziju apujdu s ni ven sama,at jsem s ni.babicek bylo dost,mama setaky musi venovat.a nevim proc,myslim,ze moc casu mi nezbyva.
chtela jsem ted vecer zehlit a nadvakrat vynest odpadky (zvlast kos a zvlast trideny odpad,vzdycky to beru zaroven,ale ted si uz vubec netroufam,jsem jak lazar).ty odpadky vynest musim,ale na zehleni z vysoka...,jsem jakasi hodne unavena,radsi si lehnu,nez dojde petr z prace.
toz tak u nas.tak pa a at je zitra hezky!

lenycka
autor
26. říj 2007

No ja dnes zeru jak prokopla! Hruuuza! Radsi si pujdu za chvili lehnout nez vymetu celou lednici 😒
Veru ja myslim, ze nemusis mit strach, ze ji tchyne "nevychovavala", ale deti v tomhle veku jsou proste takove! Ja to znam od svoji segry a od netere. Vzdycky, kdyz jsme je meli pujcene, tak se pak s mamou ani jedna nebavila a davaly jim obe najevo, jak na ne prdi! Takze bud klidna, neni to tim, ze by byla "naockovana" 😎
Porad premyslim, co zitra na obed, vubec nic me nenapada, jsem fakt uplne vygumovana posledni dobou, to je hruza ☹
Jdu si lehnout, tak dobrou a zase zitra

verusky
26. říj 2007

taky nevim,co zitra s obedem!!!v mrazaku myslim nemam nic na vyvar.dala bych si a mala urco taky,miluje polivecky.
ja jsem to nemyslela,ze by ji ockovali proti me,ale jestli na ni nebyli moc prisni,byla takova jina,nepritulna,neco si vymahajici,neni to poprve,co byla vic dni pryc,takze vim,jaka byla predtim.ona tchyne neni moc trpeliva a marada veci na svem miste,vsichni musi poslouchat a kdyzne,tak to tak proste zaridi. proto na ni mozna mala reagovala negativne do skoro roku.to bylo vzdycky.ona je na tobe moc zavisla,to nejde,bez domu,ja si ji udyndam.a vyhodila me od rvouciho ditete.jeste ze jsem se pak nedala a cimdal vic si prosazovala svou,jinak bych mela rekla bych neduverive,nesebejiste dite.
ted je verusa uplne v poho.
tak teda honem ta sprcha.leni,kila mas uz dole?

lenycka
autor
27. říj 2007

No tak to by mi tchyne rekla jednou, abych sla domu, ze SI ji uz udynda! Jednou je to moje dite a nebudu od nej odchazet a nechavat ho "nekde", kdyz mi place! Proboha!
Veru kila uz mam dole davno, snad uz kolem konce sestinedeli jsem byla asi jen kilo nad svou puvodni vahou a ted uz jsem kolem kila pod puvodni vahou, jen ten vytahanej lalok furt mam, ale jsem lina cvicit, ale zitra bych chtela nechat mladocha s tatkou doma a chtela bych si jit hejbnout kostrou, mam tak zrizeny zada, jak malou taham ☹ taky se neni cemu divit, ve Ct jsme byly na tom ockovani a ma uz 6800g a 63,5cm 🙂
Jinak podle toho, co pises, tak mi to prijde, ze bys mela ty vecicky na mimi nachystat nejpozdeji ted o vikendu, pze asi do 40tt nevydrzis cela...

ria80
27. říj 2007

To je fakt,to by me taky pekne nastvalo,me nastve,i kdyz mi neco podobnyho rekne manzel,takovym tim tonem,ze jsem neschopna,kdyz neumim uklidnit dite.
Verusky fakt se setri,to neni sranda.Petr urcite taky umi zehlit,ne?
Vcera jsem taky byla nenazrana,hruza.Se divim,ze mi nebylo spatne.
V pet rano me vzbudil alarm,mala lezela mimo,to byl teda budicek.Zas byla pokakana az za krkem.

verusky
27. říj 2007

my jsme bylytaky rano prosrane az az.ale namuzto nejde za krk,ale na stehna 😀
noc byla desna,malanechtela spat a petr ji poslal PESKY za mnou,jsemmyslela,ze ho zastrelim.to dela rano,ne v jednu v noci.no a protoze chrapal,vyhodila jsemhovedle a malou si vzala do postele.snad dnes bude lip.
tusim,ze potrebuju spat...

ria80
27. říj 2007

Taky se mi chce,ale neda se nic delat.Mala se tim alarmem ani nevzbudila a to jsem jeste ani nevedela,co se deje,tak jsem s ni jeste trepala.Jsem se tak lekla,ze jsem pak uz nemohla spat.Kdyz byla uplne malicka,tak se 2x stalo,ze to houkalo a fakt nedychala.Tak jsem na ni sahla a ona se lekla a zase zacla dychat.Tak proto jsem se tak lekla.
Jsem tady zase sama,manzel je pryc,mala si sla zase schrupnout.Prijde mi kamoska.Uz tady jedna byla s chlapeckem,10 mesicu,tak jsme si delaly srandu,ze prisel zenich.Ten uz ji ma slibenou jeste z briska.Vsak taky celou dobu ze sebe nespustili oci. 😀
Taky bych potrebovala cvicit,ale zatim nevim jak to zaridit,nerada od ni odchazim.Hubnout nepotrebuju,i kdyz mam asi kilo navic,nez bylo po porodu.Spis tak nejak zpevnit,kdyz ji nosim,tak citim,jak trpi zada.

lenycka
autor
27. říj 2007

No ta ja prave taky potrebuju zpevnit, jinak dobry. Tim, jak furt beham za kocarem, tak mam i hubenejsi nohy, zadek i boky nez pred tehu, ale jsem takova rosolovita a tak prave chci jit cvicit, abych se i protahla, pze me brutalne boli zada a ramena, jak malou taham a v noci kojim v posteli 😒
Rio, tim, jak je mala posrandena furt az na zadech - my to mely taky a tchyne mi rekla, ze mam spatne plinky, abych zkusila jine a pomohlo to...

verusky
27. říj 2007

holky,se tesim,az to budu taky resit,ale bojim,bojim,abych nasla vuli a nezrala sladke 😒 ale veruska je proste inteligent,ona zjistila,ze chodim do jednoho supliku a porad si ho otevira,ze neco dostane a vcera nepomohla bebesusenka,musela jsem ji dat sojovy rez-pulku zbodla!!
prave jsem sezrala dva talire polevky,nakonec jsem zadne maso nevydelala,ze nam dvema staci polevka.veruska uz u vareni byla nervozni,do toho se dobaloval petr,aleted spi dole v kocaru a japrehodnocuju situaci a rikam si,jestli nemit dva kocary dole a jezdit se dvema (babicka to taky zvladala,kdyz byla u ni veruska i karolinka).takze hluboky smejd pujde do kocarkarny a na balkon dam pouze od sousedky sportak.a veruska bude jezdit v kvalitnim,protoze ten se dobre veze.mela bych ho oredelat na hluboky,ale veruska je tezsi,tak at mam u ni vetsi pohodli.ona totiz nezzaspi,objedu ctvrt mesta,ta ten balkon asi nezvladne.no aspon nejake reseni,mam radost.ovsem cesta ze schodu ☹ ☹ ☹ ,dole jsem myslela,ze puknu a do toho drzet verusku za ruce a nadnaset ji,je to fakt na plac...
s tim sranim me zas rekla kamaradka,abychnezapomnela obe gumicky po bocich narovnat ven.me v porodnici nic nerekli a davala jsem to jen jak se ta plinka otevre.pak jsme ji uhlazovala ven a mnohem lip to bere.pouzivam jen pampers,od urcite doby ty levne sleep and play a na noc ty drazsi.
ja ten monitor dechu mam po svagrove,ale hezky jsem ho nechala ve vracove,ja se tim stresovat nechci.duveruju zivotu...
jdu uklidit po verusce,nadelala tu curbes,ze mivyhodila spodni policky ze dvou satnich skrini.tchyne jsem se zbavila,ze volala,at petr naslovensko vezme nejake fotky a jelikoz jsouvsechny v notebooku,rekl,ze na to prdi,ze na ne stejne tam neni nikdo zvedavy (deda jede za svou rodinou,jizni slovensko-madarske pomezi a ridit si sam natroufne,jako loni),takze vam muzu psat.a chudak se rano rozbrecel u snidane,ze se mu nikam nechce,ze po dlouhatanske dobe bychom mohli stravit den spolu a on jede kamsi do riti.tak jsem ho uklidnovala,ze zitra.jak se znam,urcite se pohadame az krasneho dne bude totalni normal.i kdyz mohli bychom si tu nedeli zprijemnit,na obed budou rizecky...kureci 😵 jen musim sehnat brambory,takze pojedem rano asi vsichni nakoupit.veruska ma moc rada sedet ve voziku.nakupnim.
dnes si vecer radsi sbalim tasku do porodnice.nekdy mi je tak hrozne,ze si rikam,ze jeste kousek a rupne mi voda...tak fakt,pro jistotu,musim.ja bych to odkladala do nekonecna.minule mi prisli poslicci tri dny pred porodem,tak jsem honem naprala a sbalila se a ty tri dny byly akorat.a ted to mozna bude rychlovka 😨 ,dost se toho obavam.
holky,ja se omlouvam,ja dycky pisu romany...
tak jdu na ten uklid,jeste se podivam,zda v listopadu nekdo nerodi.

ria80
27. říj 2007

Nevadi,my si to radi prectem. 😀
Kamoska odesla,bylo to fajn,pokecaly jsme,Michalka do toho zpivala 😅 ,pak se poblinkala,tak jsem ji musela zase celou prevlict,a ted konecne spi.
S tema plinkama,nejhorsi jsou zatim Pampers,Huggies jsou lepsi.Pampers nemaji zadnou gumicku na zadech,tak to vzdycky vytece.Po nohach ani ne,moc si neumim predstavit,Verusky,jak jsi to myslela s tema gumickama.Tad nacinam novy plinky,tak snad to bude lepsi.Koupila jsem Happy,90 ks za 300kc.
Leny,a kdy chces chodit cvicit.Ja teda pres den si netroufnu,to jedine vecer,az dam malou spat.Vedle je hned posilovma,ze bych se tam sla zeptat,kolik to stoji.Ale jeste nevim,co manzel,tomu se to libit nebude.Prave nejhorsi je samozrejme bricho a hlavne ty zada.
Dneska je tady hnusne,vubec se mi nechce ven,asi to vynechame.Michalka bude jedine rada,ze ji netrapim kocarem.
No,jdu povesit pradlo.

verusky
27. říj 2007

hele,rio,kdyz ten kocar nema,tak ji netrap!otevri okno a mas to!co ja bych za to dala...my zas bez kocaru ani rana.ja jsem chodila na cviceni po porodu (nez jsem otehotnela),byvalo to v pet vecer.tak kdyz mel petr ranni,tu hodinu hlidal on,kdyz mel odpoledni,prijela moje mamka.ale byla jsem tam asi jen seskrat a na cviceni pro tehotne jsem nakonec vubec nezasla.bylo super,ze to koncilo relafaci,ale me by stacilo donutit se vecer na cviky na bricho a rano najit deset minut na jogu.to proste ted uz musim,moc mi to chybi,deti nedeti.jinak jsem v prosinci (to mela verusa 4 ci 5mesicu) poctive cvicila a nejedla sladke a hned jsem vypadala bajecne. a citila se.ale vanoce to jaksi prerusily a pak uz jsem chtela druhe,tak na co hubnout a morit se,ze.no jsem na sebe zvedava a trochu se bojim.chtela bych byt zas pekna pro petra a trosku o sebe pecovat.aspon rasy si malovat,ale mozna budu mit vseho az nad hlavu a reknu si,ze nejdulezitejsi uloha je byt dobrou mamou a konec.
ty gumicky myslim postranni.jako uprostred plinky,na kazde strane jsou dve.tak ty pampers nahore vic stahni.ale chapu,tyhuggies maji gumu,tak to asi bude lepsi.ja tim prvebyla nadsena a pak mi to moc vadilo-spatna manipulace.ale to uz asi se verusa pretacela,tak se to obtizneji davalo.

verusky
27. říj 2007

jo a tady mrholi a ja ji nedala plastenku,ale zas takova zima neni,tak na ni prdim.a psikla jsem,bouchla se do bricha do stolu a jeste se pocurala 😠

ria80
27. říj 2007

Ja na ty prochazky chodim hlavne kvuli sobe,potrebuju aspon nejaky pohyb.Taky aby si na neho aspon trochu zvykla,kdyz obcas fakt potrebuju nekam jet.Vsichni me uklidnovali,ze jak bude zima,ze se to zlepsi.Ted kdyz je zima,tak je tam jako v tranzu,maximalne utlumena,ale nespi,obcas par minut.Nebo poplakava.Takze ji musim aspon jednou denne nechat spat v postylce,cely den by nevydrzela byt vzhuru.
Radsi budu chodit vecer,protoze pres den,ona je takova nespokojena,manzelovi ji nechat mam strach,on nema trpelivost,aby na ni nebyl osklivej.A mamka ma zase strach,ze ji bude kricet a ona nebude vedet,co s tim,je z toho na nervy,tak zas nechci trapit mamku.Je fakt,ze muze dostat hlad a co.Vecer mam nejakou jistotu,ze se par hodin nevzbudi.
Jinak se celkem snazim nezakrnet v peci osebe,cesu se,vetsinou se i nalicim.Ale to hlavne kvuli sobe,proste mam pak ze sebe dobry pocit.

verusky
27. říj 2007

den bez petra jsme zvladly celkem dobre,ale k veceru jsme uz musely ven.dokonce sel s nama pavlik od naproti,tak se pusinkovali...to je moc krasne,jak se ty deti maji rady (pokud nejde o hracky).veruska ale byla unavena,tak sebou parkrat svihla,u domu nakonec prdeli do kaluze.tak jsem ji doma celou prevlikala.usinani podobne jako vcera,nevim,co s ni.ale zas takovy horor to neni.asi se ji nechce prestat byt aktivni.pritom je uplne mrtva...snad to brzy prejde.
rio,to je mi moc lito,ze je michalka takova plactiva.verim tomu,ze to prebira od rodicu a neni moc stastna.mozna ji chybi tatinkova naruc,co ja vim.holky v listopadu se me ptaly,jestli byla mala odloucena a co budu delat,az budu v porodnici a tak jsem vzpomnela,jak tak od 11mesicu petr jezdival na chatu a plne nahrazoval maminku.on byl prvni,kdo ji choval nez me zasili (snad 1/2h) a kdyz plakavala,braval si ji do naruce a jak je takovy obrovsky,v tom teple v perince brzy usinala a uklidnila se.muzu fakt rict,ze to strasne a nestastne prvni tehotenstvi na ni opravdu nemelo vliv.je fakt,ze ja se po porodu pro ni mohla rozkrajet avsechno jsem ji splnila,ale ne super vztah s petrem byl dal.ale jako tata je pro ni nepostradatelny a ona vi,ze je tady pro ni,ze ji miluje a ze ja mu plne duveruju.myslim,ze to mala vi.ze je proste tata a mama a mezi nima to super funguje (i kdyz treba partnersky mame potize,tak jako rodice ne).
fakt je mozne,ze kdybys zila sama s malou,zacne byt pokojnejsi.....

ria80
27. říj 2007

Opravdu mi ted dela starosti.Napsala jsem to do kojencu do diskuse Kdy se vase deti zacaly rehtat.Ted uz se nesmeje skoro vubec a je cim dal nestastnejsi.A ja pak taky a z toho zas asi ona. 😢
Dneska jsme mely problem s usinanim cely den.Dokonce vecer kdyz sla spat,tak se za pul hodiny zase vzbudila,a zase chtela prso.Tak tad spi,tak porad cekam co bude.To se jeste nestalo,ze by se znovu vecer vzbudila.
Ted je hrozne nervozni.
Je mozny,ze jako malinkaty miminko tu atmosferu tolik nevnimala a ted ji vnima vic,protoze si tak nejak vic vsima?
Kdyby tak uz byla vetsi a rekla mi,co ji trapi...

verusky
27. říj 2007

rio, urcite ted vic vnima.ja i ted mam nekdy den,kdy jsem na petra uplne nasrana a clovece,zrovna me desne sere i verusa a pak zjistim,ze je to tim,ze ona to citi,ze proste tatu nechci.ale to se stane tak jednou do mesice,takze pohoda.
veruska byla do ctvrteho mesice hodna a pak na vsechny cizi zacala rvat.ona teda nikdy cizi nemusela,ale vydrzela,pak nic.v te dobe zacala jecet na petrovy rodice a ustalo to az tim jezdenim na chatu.bylo to vsak take tim,ze se s tchanem skarede resily finance,petr se zlobil,ja taky,vsude bylo dusno.evidentne jasne to prebirala.
nesmeje se?a jak casto se smejes ty?? a jak ji zivot zprijemnuje jeji tatinek??

verusky
27. říj 2007

rio,ted me napada,co kdyz michalka citi,ze ji tatka nemiluje?kdyz je schopen rict,ze je doma omezeny a ze se omezovat nechce a nebude...proste tam citi nejakou disharmonii a ty bys ji toho mela usetrit...
ale po novem roce se dockame 🙂