Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

lenycka
autor
12. lis 2007

Holky ja vim, ze toho ted ma kazda azaz, ale musim se vypovidat ☹
U nas je to furt na hovno, furt se hadame, furt jsem z nej nebo na nej vytocena, hodne brecim, nic nepomaha, kdyz se rozcilim, nadavam, nemluvim, nic nezabira!
Jsem rozhodnuta, ze kdyby ten clovek dneska rekl, ze ten byt kupuje, tak ho prodam a koupila bych nam s malou pak novy v te lokalite, co jsme chteli kupovat ten barak!
Vcera mi furt vehementne sliboval, jak mi dneska pomuze uklidit kvuli ty realitce a jak to dopadlo?! Ano, spravne, litala jsem tady sama jak kreten, on si sedel s rukama za hlavou v obyvaku a relaxoval si! Takze jsem si zanadavala sama pro sebe, jaka jsem krava, ze co jsem na nem furt videla, ze to je sobecek a lidksa hyena, to uz mi totiz udelal nekolikrat, ze kdyz jsem potrebovala s necim pomoct a spolehala jsem na nej, ze se na me vykaslal a zbylo to jenom na mne!
Ted odjel, jsem ho vykousala ven, pze bych ho jinak asi musela zabit nebo fakt nevim, ale pocitam, ze se vrati na patou, kdy ma prijit ta realitka a bude se tvarit jako desne hodnej a obetavej tatka, co je TAAAAK STASTNEJ, ze se vratil do svy spokojeny a stastny rodiny!
Jo, Veru, kdyby ses me chtela zeptat, jestli jsme spolu uz spali, tak te zarazim, otazka je zbytecna, nespali a ani v dohledny dobe nebudeme! Dneska si byl u dr. pro nejaky prasky na podporu te jeho chlouby a stejne mu to bude na hovno, pze je linej jak ves a to i ten jeho ocas proste musi vycitit! 😀 Jsem ted fakt vytocena na max!

lenycka
autor
12. lis 2007

Pak mi rekne, ze jsem magor, ze tady furt uklizim (posledni tydny se snazim kazdy den vysat, kdyz to jde, tak i vytrit) a ze jsem tim nemocna! A kdyz neuklidim, tak zase snafe, ze je tady bordel!
Ja jsem na nej fakt alergicka, uplne to citim, ale vim, ze to je hlavne proto, ze spolu proste nespime! Protoze to mi nikdo nevymluvi, to je proste zaklad spokojenyho vztahu! Kdyz mezi tema dvema neni sex, nemuze to klapat!
Mala nastesti spinka, takze u toho nebyla, pze on ma furt tendence se hadat pred ni a to ja nechci. Nasi se pred nama nikdy nehadali, vsechno resili az jsme spali a ja to takhle chci taky! Ona za to chuderka nemuze a neni to dobry, kdyz je u toho a jemu je to jedno!
Rano zase rozlepil oko a hned snafal, pritom jsem mu jen pripomnela, ze slibil, ze do konce roku s malou uvidime nejakou zmenu v jeho postave, ze zacne chodit do posilovny a udela ze sebe zase peknyho chlapa. A nic, furt se na neco vymlouva!
Furt mi rika, jak chodi do prace, aby vydelaval penize, abysme se meli dobre a stejne z toho s malou nic nemame, tak co!
Musim jit, mala place, tak ji aspon stacim nakojit nez prijdou.
Tak diky ze jsem se mohla vypovidat, asi je to i tim pocasim, tezko rict, ale byt ted sama bez nej, tak je nam asi lip obema!

verusky
12. lis 2007

holky,teda my jsme jedna lepsi nez druha...to je teda obdobi...asi pomaha i to pocasi,nebo co.my ted uz hodinu cekame na tchyni,ze ma zitra tchan narozky a petr rekl,ze my nikam nejdeme,ze mi neni dobreod ctyr mi fakt bylo divne,jako by se neco melo dit).ale do hodiny to prestalo,ted je zas normalne.tak tady mam uklizeno,ale uz by mohli prijit!(jsem nadsena,ze..).
leny,on je cenda liny??a s tim doktorem,to vazne ma nejake potize,ze mu nestoji?vzdyt uz jsi zpatky hezka,tak by to melo byt ok,ne?anebo trebama jeste nejake trauma z porodu,co my vime...predtim to bylo dobre? vis co?nas vztah byl desne vasnivy,petr me hodne,hodne chtel a taky musel bojovat,ale sex s nim byl uzasny,neco takoveho jsem nezazila,ze jsme su strasne padli do noty a az jsem otehotnela (po pul roce),tak to pomalu slo do haje.ale tak trikrat tydne neco bylo,to jo.po porodu jsemmyslela,jak zas nabehnem kazdy den (nekolikrat za den jak driv jsem uz samozrejme necekala),ale taky to moc neslo.ale bylo to krasne a casem jsem se smirila,ze holt sex je jen podle chlapa(ne kdyz chci ja).no a pak uz jsem zas byla tehotna a tentokrat teda uplna krize.

ria80
12. lis 2007

Tak u nas uz se spinka,teda doufam,nevim jak to bude po ockovani, a taky sousedi se asi rozvadi a strasne tam na sebe rvou,mam pocit,ze vcera tam po sobe i neco hazeli.No radost,samozrejme ji vcera vzbudili.
Leny ja stejne myslim,ze vy dva taky spolu dlouho nebudete.Radila bych ti to.Prece v tom nenechas malou vyrustat.To musim uznat,ze my i ted,kdyz jsme se dohadovali,tak pred ni jsme delali,jakoby nic,a resili jsme to tak,aby nic neslysela,na to si i on daval pozor.Hnusnej na me byl pred ni jenom jednou,co vim.
Leny,ja bych na tvym miste uz na nic necekala,lepsi uz to nebude.Kdyz nebere ohledy ani na malou,copak j muze mit rad?
Pak napis,jak to dopadlo,ta navsteva z realitky,jak se choval.

ria80
12. lis 2007

Verusky,vy jste spolu byli jen pul roku,nez jsi otehotnela?
Teda sex je samozrejme celkem dulezita cast vztahu,ale ne nejdulezitejsi,aspon pro me.A musi ten vztah byt funkcni i jinak,nebo to nema cenu.Ja se Lenycce nedivim,ze s nim ani nic nechce mit,a on,mozna je to fakt dusledek toho,ze jim to neklape.Pak ale stejne nepomuzou zadny prasky.
Je naky divny obdobi,ze vsichni najednou resi problemy.Treba ti nasi sousedi.

lenycka
autor
12. lis 2007

Takze navsteva uz je za nama, no jasne, ze se choval jak svatousek, milacek nejvetsi, hned si vzal malou a celou dobu ji choval, prisel totiz jeho kamarad a muj byvaly "spoluzak" (chodil o rok vys) ze zakladky... no a nic z toho nebude, jsou to mlady lidi a radsi za ty prachy pujdou do novyho!
Ja nerikam, ze je sex uplne tou nejdulezitejsi veci ve vztahu, ale je jednou z nejdulezitejsich, asi jsem to v tom vzteku spatne napsala 😒 Ale nejde to prece takhle do nekonecna, ze jako jsem porodila a tim padem budeme zit jen vedle sebe. Ja si to predstavovala uplne jinak!
Jako na jednu stranu je chyba i ve mne, to je jasny, ja totiz jeste nemuzu zacit sama, pze se furt bojim toho, ze to bude bolet a tim padem mam psychickej blok ☹
Ja uz jsem Veru hubenejsi nez po porodu, to je na tom to nejhorsi! Jako brisko mi jeste trochu pretejka, kdyz si sednu, ale na to prdim. Naopak nemam zadny boky, jak jsem mela predtim, to je jak furt litam nekde s kocarem a sama se i citim hezci, takze nevim, cim to je. Ze by to mohlo byt porodem, to me nenapadlo, ale je to mozny, no, ze jsem se mu zhnusila tim, jak jsem tam byla hystericka, ale to chlap nemuze pochopit, co to je za bolest, kdyz to nikdy nezazije 😖

lenycka
autor
12. lis 2007

On ma malou rad, to ja vim, ze ji miluje, je z ni naprosto unesenej, ale dneska jak me vytocil a s nicim mi nepomohl, tak jsem ho k ni vubec nepustila. Jo pred koupanim si spolu hrali, to jo, ale pak jsem ji koupala ja. Tak co, kdyz celej den litam a vsechno delam jen ja sama, tak si ji i vykoupu, to uz me nezabije! Jen at se chytne za cumak!
Ja jsem si totiz odpo napustila vodu ze budu vytirat a on ze jestli to ma udelat on. Tak rikam, ze ne, ale jen tak na pul huby, pac to jsem se s nim jeste od rana moc nebavila a tak sel a sednul si. Ale ze je treba potreba uklidit nadobi nebo umyt vanu (oplachujeme v ni psa po prochazce, v tom marastu bych tu mela divocinu)a ja nevim co jeste, to ne. Takze pak na me vyjel, ze si za to muzu sama, ze se me doprosovat nebude, ze se me na to ptal. No jasne, jeho mama ho ocividne musela postavit tam, kde mel neco delat a bylo, jinak si to neumim vysvetlit!
Vytaci me moc. Ted jsem malou uspavala, tak si za nama prisel lehnout, ale jen kvuli maly, tak jsem pak odesla radsi pryc, nemam na nej naladu!
Zitra ma jeste volno a odpo jdeme na Vitani obcanku, tak to bude fotka, uz to vidim - metr od sebe, nasrany ksichty 😎 to bude mit mala pamatku teda 😠

ria80
12. lis 2007

Leny vy me pripadate jako my ted ke konci,uz vas na sobe stve uplne vsechno,a hadate se i kvuli blbostem.Mozna jestli to jeste nechces uplne ukoncit,tak byste mohli byt jen nejaky cas od sebe,zkusit to,nekdy se to tim odloucenim spravi.Premyslej o tom,jestli by se to nedalo zkusit.
Taky se teda divim,ze bys vubec mela o sex zajem v takovy sizuaci,to pro me musi byt vsechno v uplnym poradku,abych na to dostala chut.Nedokazala bych se snim pohadat a vacer mit chut na sex.
ty jsi byla u porodu hystericka,kricela jsi a tak?A vubec,jaky to bylo?Nekdy se to pry stava,ze chlap po takovym zauitku tam ma nejakej blok,ze kdyz se na tebe podiva,tak hned vidi,jak to vypadalo pri porodu.Ale to pak nevim,co s tim delat.Mozna bys mohla zajit k nejaky psycholozce a poradit se s ni.
Ale ja na tvym miste uz bych spis premyslela o konci,nevydrzela bych to.

lenycka
autor
12. lis 2007

No to ja prave taky neumim byt na nej nastvana a vecer si zaskotacit, to proste nejde. I kdyz je spousta lidi, co to maji jako usmirovacku, to nechapu!
Spis vic veci vadi mne na nem nebo to asi spis vic ventiluju. On jak je utahanej z prace a asi si mysli, ze ja jsem po celym dnu, co vlaju za kocarem, fresh, tak to fakt nejsem a jsem rada, ze jdu v osm spat!
To ja vim, ze kdyby odtud odesel, tak ze by mi bylo smutno, ale problem je ten, ze jak bych na to tady zustala sama, tak bych to nezvladla, pze mame psa a ja se s malou dostanu ven nejdriv v jedenact dopo a pak s ni mezi 3-5h zalejzam do rana domu a to by mi Nikisa nevydrzela!
Ted se s nim proste nebudu bavit, kdyz, tak jen na pul huby a bud to s nim neco udela nebo ne!

ria80
12. lis 2007

Leny,prece s nim nezustanes proto,ze mate psa?! 😲
A nemohla bys treba k mamce,nebo ze by mamka prijela k tobe,abys nebyla sama,aspon nez by sis zvkla a udelala si v tom nejakej rad?Nebo by si treba psa vzal on nebo bys ho dala mamce nebo otci.Vzdycky se da neco delat.
Me by asi slo hlavne o malou,ona tim musi dost trpet.Uz jsem psala pred porodem,ze jak uvidim,ze tim trpi mala,tak koncim.A prislo mi,ze to fakt citi.Jak jsem psala,ze ma docela casto vecer pred spanim hysterak-hroznej rev,ani nechce prso,jenom rve,az usne.Tak co jsem mu rekla,ze koncim,asi se mi ulevilo,zmizelo to hrozny napeti,a ona od ty doby nervala vecer ani jednou!Normalne se napije a hezky usne.
Myslis,ze to vase mala neciti,ze jste na sebe nastvani?
Taky jsem rada,ze jsem to udelala ted,kdyz Michalka jeste celkem nic nevnima.Cim bude vetsi,tim horsi by to bylo.
Kdyz se s nim ted zas nebudes bavit,tak ver tomu,ze to s nim neudela nic,on uz je na to zvyklej.
Myslim,ze vam uz proste vadi,ze ten druhej existuje,a hodne by vam pomohlo,si od sebe odpocinout.Treba byste se zacli zase na sebe tesit.A nebo taky ne,a pak uz by bylo zbytecny se k sobe zase vracet.To byste videli.

lenycka
autor
12. lis 2007

Ne, Rio, to s nim nezustanu jen kvuli psovi, to se neboj 😀
Mamina je daleko a ma tam svoji praci a prijela by, to jo, ale bylo by to treba jen tak na tyden, vis.
Otec ma svoji novou rodinu, tam bych psa dat nemohla, zije na statku a tam se zvirata neberou jako domaci mazlicci...
Ale nase mala klidnounka. To jako zase my kdyz se spolu nebavime a on si s ni chce hrat, tak jim jdu z cesty, to ona z nas neciti, to by jinak plakala a ona se furt smeje, takze toho se nebojim.
On je taky hodne protivnej, ze kdyz ma nocni, tak moc nespi a pak je rozladenej, ale nikdo ho nenuti, aby vstaval po 4hodinach spanku, to on sam a po par dnech uz je toho na nej moc a nemuze, no.
No nebudu nad tim premyslet pred spanim, by se mi o tom jeste zdalo a to nechci 🙂

anippe
12. lis 2007

Leny ve vztahu je vždycky potřeba najít rovnováhu.Mě to taky chvilku trvalo, než jsem přišla jak na přítele.Když jsem začala křičet,řekl mě že jsem hysterka.A když jsem s ním přestala mluvit, totálně se urazil.Musím přiznat,že mě naučil sebeovládání.To víš, že bych si představovala,že TO uvidí sám,půjde a uklidí.Ale chlapi to mají opravdu jinak 🙄 Tak si musím prostě říct.Většinou to funguje a pokud ne sednu dýchám z hluboka a počítám do desíti.Někdy i do padesáti 😀 Ale snažím se nenervovat,vždyt bych ubližovala jen sama sobě.
Rio bylo by super, kdyby to pochopil a já bych ti to moc přála, ale moc s tím nepočítej.U mě to bylo tak, že si taky odnesl většinu věcí.A něco si u mě nechal s tím,že to ted opravdu nemá kam dát(vždyt jsem ho vyhodila ) no a potom se vracel, jak se mám a jestli mě nevadí ty věci co si u mě nechal.Po každé se choval moc hezky.Odešel jen protože si myslel,že to neunesu a vrátím se k němu.Říkala jsem mu to pěkně,nechtěla jsem mu ubížit, ale on v tom viděl naději.Tak jsem musela přitvrdit!Chápu,že u vás je to jiný kvůli Michalce.Myslím si že by jste si měli stanovit pevný pravidla.Psala jsi,že je ti smutno z toho že budou vánoce a že jsi mu je pokazila.Dovedeš si ale představit, že vánoce prožiješ ve stresu,protože to nebudete mít vyřešený?

verusky
13. lis 2007

ja chtela psat vcera,jak jste se rozjely,ale nebylo kdy.tchan s tchyni odesli az po vanicce,takze ona byla absolutne neuklidnena na spani (i tak ted usina dlouho),takze kdyz se mi uz napodruhe probudila vrznutim kliky dveri (petra bych zabila),tak jsem mu ji dala k tv a on blbec ji oddelal vyhraty polstarek,kdyz ji daval do postylky.takze jsem musela zas ja.ale jinak v noci pohoda.
rio,my spolu chodili asi mesic,pak jsem ho nechtela a po mesici jsme to vzali teda navazno a zvelebovali jeho byt (to byl cervenec) a v rijnu jsme zacali delat miminko,coz se hned zadarilo (asi to taky nebylo nejlip,mozna bychom si pak toho tehotenstvi vic vazili).takze defakto jsme se znali pul roku se vsim vsudy,od prvniho seznameni.
tak holky...rio,to teda slo rychle.napis nam,jake bylo dnesni probuzeni a jak ti je...uvidis,den za dnem bude lip.ale pravidla navstev bych nejaka zavedla.aspon uvidis,zda je tvuj dochvilny a bude mu zalezet prijit vcas a na domluvenou dobu.mam z tohoto reseni radost,protoze ta michalka byl opravdu vysledek vaseho vzajemneho vztahu a ona ma pravo na spokojenost a stesti (tak jak jeji maminka).chapu,ze to boli,ale bylo to nevyhnutelne.
k lenycce-ja myslim,ze ten jejich vztah zas tak k zahozeni neni.v necem mi to prijde podobne nam s petrem.jako chvilemi desna laska a pak se na chvili bori svet.mozna jsme si s leny podobne,nenechame si vsechno libit,ozveme se,umime se nastvat...ale mnohdy vazne komunikace (ze to treba neumime rict amyslime si,ze z mlceni chlap neco pozna(omyl..)).myslim,ze jde o to,najit nejakou rovnovahu a neresit prilis.ja tak uklizela v nedeli,kdyz se petr zeptal,jestlichci pomoct,tak ze ne,ale jelikoz mam predporodem,tak se po chvili zvedl a pomohl mi.ale kdyby nebylo porodu,tak urcite ne.on je primy,zepta se,reknu ne,tak teda ne.a my zenske nevime,co chceme a nedame pokoj,dokud to nedostaneme (jak pravdivy citat..).myslela jsem,ze takova nejsem,ale fakt,nekdy je mi blbe si o neco rict,jindy tim zkousim,jak moc mu na me jeste zalezi.jak pubertacky trapne,kdyz chlap uvazuje uplne jinak nez zenska...vcera jak dosla tchyne,jsem si sla odpocinout a chvili jsme povidali (ze pusobim dost vycerpane) a ja chytla slzy do oci,ze je to i petrem,ze mi moc psychicky neprida a ona nato,ze si to myslela,ze je cely tata,ze by za me dychal,kdyby mohl,ale ze v nejvetsi krizi proste nevi,jak se chovat.ze ji se taky stane,ze potrebuje oporu a nic a az se z toho sama nejak vybabra,deda je zlaty.
tak se tesim,az to reknu petrovi,co on na to.kdysi byza me vazne dychal,ale tolik se toho zmenilo...
ale jeste k leny-taky myslim,ze mame podobne rodicovske vztahy,ze ty nase mimina toho tatu miluji a on je,ze opravdu jde pouze o domluveni mezi nama.veruska prvni,co se probudi ukaze na dvere a rekne tata,no proste ma perfektne spojene,ze k ni neodmyslitelne patri.a u leny to bude stejne.mozna je to tim,ze tu nasi zlost nebo nastvanost mame v sobe,ale neprenasime to na dite (kdyz dojde tata z prace,jeee,kdo to prisel a nejsme negativni nebo neutralni).takze ja verim,ze u leny se to srovna.zas na druhou stranu ten sex,to je divne.jo a tim porodem jsem myslela ne hystericnost (a rikalas neco skaredeho cendovi??),ale vubec,ze pochvou prochazelo dite a to vsechno kolem.ze to treba na nej melo nejaky psychicky vliv,ze te bere jako matku a tezko jako milenku.

verusky
13. lis 2007

tady dneska nikdo neni...
verusa uz asi kazdou chvilku vstane,mam ji v kocaru pod plastenkou,tak asi bude plakat.jsem zvedava,kdy ji naucim na postylku.to je zvlastni,kdyzji kolem jedneuspavam,je hezky a vzdycky (uz ctvrty den) se po case rozprsi.
zitra jdu v 11 ke kadernici a po jedne do poradny,jsem hodne zvedava,co se dozvim.a snad me konecne taky posle na monitor,jsem rada,ze nikam nemusim (kyjov 20km) jezdit,ale tyden pred terminem bych se tam snad ukazat mohla.hlidat bude moje mamka,tak jsem ji dnes volala.uz se na ni tesim,asi vyjedeme rano.i kdyz my vstavame tak v devet a nez se nasnidame,je deset,to je tak akorat stihnout dojet.petr se porad pta,co u kadernice,asi bysi pral,abych byla nacerno,ale bude to melir.po porodu mi hodne vlasy ztmavly,snad to nebude prilis vyrazne.a mozna bych si dala i mikado,tak akorat na culik,uvidim,co kadernice,ta mi poradi.
takze tu zitra skocim az vecer,takze nerodim (skoda..).
tak zatim...

ria80
13. lis 2007

dneska jsme byly dlouho venku a vratily jsme se jako snehulaci.Michalka dneska vubec nespala,teda pres den,je mrzuta,tak to asi bude z toho ockovani.Ted spi,tak doufam,ze noc bude dobra.Musi byt unavena.
Verusky,to jste teda spolu dlouho nebyli,to jste lepsi nez my.
Jinak to jsem chtela rict jako verusky,o tom sexu,ze chlap,jak vidi,jak leze dite,tak si pak tezko predstavuje zenu jako milenku.
Ja si teda myslim,ze u Lenycky to moc budoucnost nema,ale uvidime.Ono se to nejak vyvine,jako u nas.
Dneska mi porad pise,snazi se vzbudit soucit,abych ho vzala zpatky.Uz je sice pryc,ale stejne mam trochu nervy.Nevim,co bude dal.

ria80
13. lis 2007

Ach jo,to je hrozny.Porad mi posila zpravy,jednu za druhou,jak je to hrozny,jak me miluje,ze to beze me nevydrzi,a pise,pomoz mi!Ja nevim,jestli tam vymysli,jak by me vynervoval a ja pak nevydrzela.Nebo to mysli vazne.Ale to predtim nevedel?
Doufam,ze se sem brzo podiva Anippe a napise,co si o tom mysli,asi zazila neco podobnyho.
Me to prijde jako psychicky vydirani,ale jestli to je uprimny,tak je mi ho moc lito.Asi chce ve me vzbudit pocit viny.Dari se mu to.
Je to tezky.
Tady nikdo,ach jo.Vcera jsem se prezrala cokoladou,na nervy je dobra,na zaludek ne,bylo mi blbe v noci,do pulnoci to preslo,a akorat se vzbudila Michalka na jidlo.Tak jsem nevyspala,asi pujdu do postele,at stihnu trochu spat,nez se zase vzbudi.Sousedi tam zas delaj binec,tak cekam,co bude.

verusky
13. lis 2007

rio,snad ta anippe prijde,protoze ja mu neverim.toje jasne,ze je ted v haji.taky aby nebyl,kdyz ho nechce zena s jeho ditetem.a clovek,kterymu daval zazemi.ale bohuzel,zivot je taky o snaze prinaset druhym neco dobreho,coz jemu moc neslo.a obavam se,ze mu to nepujde nikdy.opravdu se mi jevi zakomplexovane a dost sobecky.a tojsou veci,ktere se zivotem moc nemeni,jedine kdyby melvelkousnahu a disciplinu,coz ma malokdo a vetsinou muz ne.nebo aspon jeho typ.prijde mi hodne podobny memu otci.
a taky si muzes vzpomenout na slova te kartarky,nebo kdo to byl.a mas optimisticke vyhlidky!takze nenech se vynervovat prilis a neves hlavu.taky ho popros,at ti nepise tolik.opravdu je to trochu vydirani,respektive natlak a on opravdu ceka,to musim napsat velkym - CEKA,zevymeknes a ze ho k sobe pustis.mozna si ani nepripousti jinou variantu.samozrejme ho neznam,ale podle vsemoznych tvych slov z drivejska,mi prijde vypocitavy.a divila bych se,kdyby to nebyla pravda.je jasne,ze je mu spatne,ze si uvedomil,co ztratil,ze te miluje,ale tohle neni chlap pro tebe.po case by to skoncilo stejnym chovanim jako driv,tim jsem si jista.no rozhodne bych si dala nejakou dobu,do ktere bych ani neuvazovala o navratu.treba do noveho roku. opravdu byt sama a maximalne pozorovat,jak se menim ja a jaky je ten partner.
ja jsem taky nevyspanaa hlavne k veceru vubec nemam sil,jako bych mela kazdou chvili prijit o vedomi(to mam uz treti vecer).tak se tesim,ze v ten ctvrtek tady opravdu bude moje mamka,at si vklidu sbalim tasku do porodnice a nachystam veci pro anicku a pro sebe po porodu.
rio,at se hezky vyspinkas a mas pekne rano!!!a leny,ty napis,co u vas noveho.

ria80
13. lis 2007

Verusky,moc hezky jsi mi to napsala.Ja vim,vsechno,co jsi psal,je pravda.Ale on vi,jak na me,co ma udelat,aby me potrapil.Jak ve me vzbudit soucit.Taky myslim,ze dobre vi,co dela´,ze si to promysli.Urcite chci udelat to,co pises,fakt nejakou dobu si dat oddech a cas na rozmyslenou a on opravdu nepocita s jinou moznosti nez s navratem.I presto,ze jsem mu to jasne rekla.Vim,ze kdybych ho ted vzala zpatky,hrozne bych toho pak litovala.
Musim si rikat,ze jsem silna a nenecham sebou prece manipulovat.
Verusky,ty hlavne odpocivej a spi.Nemohla by si mamaka vzit dovcu a prijet na par dni za tebou,treba po porodu,kdyz bys ji tam potrebovala,uz jen jako oporu?Myslim,ze by ses hned citilla lip.
Leny,napis,jak se to vyviji u vas.
A Sarrin,taky uz ses dlouho neozvala,jak se mate?

ria80
14. lis 2007

Kde jste vsichni??
My jsme byly na plicnim na kontrole ockovani,vse v poradku.Michalku to nejak zmohlo,padla a spi.
JA jsem slozila pulku postele,je z toho kreslo.Nemohla jsem lezet vedle ty prazdny pulky.Ale takhle je to taky takovy divny,je mi smutno vzdycky kdyz se na to podivam.Uklidila jsem svatebni fotky.A uklidila jsem poradne i tak v byte,abych vyhnala tu negativni energii.Vecer jeste zapalim solnou lampu,aby se procistil vzduch.A zapalim,nejakou svicku,aby to vsechno spalila.
Co je novyho u vas,Leny?
A Verusky,nerodis??

sarrinn
14. lis 2007

Holky sem vam psala a smazalo se mi to, takze znova. 😒
Chtela jsem jen rict Rio nedej se, to je normalni a jak pise Veruska(se vsim souhlasim) je v haji, kdyby jsi ho vzala zpatky tak mi ver ze bude sekat dobrotu, ale jen na chvili a pak to bude zase spatny, ja to znam, bejvalej delal to same a nikam to nevedlo, po kazde to bylo snad jeste horsi.
A stejne Rio nemate nic spolecnyho- vzdyt on si delal co chtel a nikam vas nevzal a tak. Navic si ho jeste zivila!!!! Tak jen to hezky prekonej, kazdym dnem bude lip a lip 🙂
S tema chlapama, to je presny, ja jsem taky takova, ze se nerada doprosuju o pomoc a myslim si ze ho to napadne, beru to podle sebe, ale bohuzel nenapadne, tedka uz to vim a proste se domluvime nebo mu reknu co je potreba a tak- proste mluvit a mluvit!!!
Uz pomali balime, v pondeli letime domu na tyden tak jsem vcera s malym cely den byla na nakupech darecku. A stejne musim jit jeste zitra, ale neco dovezt musim no. 😉

sarrinn
14. lis 2007

kdyz jsem tu ja tak tu zase nikdo neni, chjo 😠 😀 😀

ria80
14. lis 2007

Nazdar!!Snad tady vecer nebudu sama a nekdo se ke me prida.Mam tady zapalenou solnou lampu,aromaolej mi tady voni a hned je to tady hezci.Asi si uz zacnu poustet koledy,at si to poradne uziju,konecne jsem dneska nasla kazety,uz jsem myslela,ze se pri stehovani ztratily.
Verusky,co je s tebou,nerodis?
Taky tady sleduju jak se tady holky poradne pohadaly a Sisstin odesla a smazala si alba.Teda nevim poradne,co se stalo,ale asi to muselo byt drsny.Vzdyt mela pres 22000 prispevku.A odesla jeste nejmin jedna.Ze jim to stoji za to,jako by toho nemely dost doma,jeste se musi hadat tady. 😠
Sarrin,jestli jsi jeste tady,tak ja taky! 🙂
Vsichni mi radite,ze uz to nemam brat zpatky,ja vim,ze to tak je,ale stejne je mi smutno.Je mi ho lito,jak se asi musi citit.Vzdycky si predstavim sebe v ty situaci a je to hrozny.Ale je fakt,ze to vedel predem,ze to chci skoncit a nic s tim nedelal.Tak si to tady delam tak hezky,jak to jde,abych si trochu zlepsila naladu.

ria80
14. lis 2007

Taky mam dojem ze tady zas nekdo zalozil diskusi,ze ma vic jmen a mluvi sam se sebou.Bacha na to.Ze je to bavi,fakt. 😝

ria80
14. lis 2007

Jo,holky,poradte,mame mit pristi tyden vitani obcanku,tak nevim,mam mu rist,aby tam sel s nama?Prece jen je to otec,a ma trochu pravo byt u toho,i kdyz nam dvoum to neklape.Co myslite?

lenycka
autor
14. lis 2007

Holky jsem tady! Ja sem jen tak vzdycky na minutku nakoukla, ale napsat jsem nestacila!
U nas nic, vcera scena, z moji strany, jak jinak, ale ja uz fakt dal nemuzu, tak jsem mu vyjmenovala snad vsechny urazky, ktery vubec znam a jeste jsem si jich hafo vymyslela a uz se mi ani neulevilo! Takze ted spis premyslim nad jinou taktikou. Furt mi rika, jak na nej rvu a jak jsem na nej zla (ja to davam furt jen za vinu te nasi sexualni absenci!) a ze proto o me nema zajem, tak nevim, jestli jsem jeste schopna v sobe najit tolik sily a obratit sve chovani o 180stupnu, treba by to pomohlo!
Ja s tou Riou si spis myslim, ze mu to fakt docvaklo, co se stalo a ze to fakt uz neni prdel a ze to Ria mysli vazne. On si totiz furt myslel, ze Ria nakonec vymekne a ze se k tomu neodhodla a bum a je to tady a Ria si stoji za svym! No ja bych ho kazdopadne nechala par dni, mozna tydnu vydusit a kdybys pak dopustila, aby se vratil, tak by to pak mozna bylo o necem jinym... ale tezko rict, neznam ho, nevim jaky je povahove.
My si tady sice piseme, jak jsou ti nasi chlapi hrozni a jak nas trapijou, ale mame to vsechno jen z jedne stranky 😎
U nas taky desne chybi komunikace, to je taky ten problem. Jenze on zasadne nic resit nechce a nebude a to uz jsem tady stejne psala, bych se furt jen opakovala a nudila bych tim jak sebe, tak vas 🙂
Pred chvili jsem dopekla pernik, pujdu povesit pradlo a pujdu si pak lehnout, abych byla ready, mala na dnesek totiz v noci vstavala snad 5x 😠

lenycka
autor
14. lis 2007

S tim vitanim, no ja nevim Rio, to musis asi udelat tak, jak to citis sama. Ale uvedom si, ze tim, ze mu reknes, aby tam sel s vama, tim mu davas urcitou nadeji... tak jen abys na to byla pripravena. Je fakt, ze by sis to asi pak vycitala, zes ho tam nemela sebou, ale po tom porodu, no nevim, nevim...

lenycka
autor
14. lis 2007

Rio a v jaky diskuzi mas podezreni, ze si zase pise nekdo sam se sebou? 😲

Jo a Veru, ty uz si taky koukej lehnout na kapane s nohama nahoru a odpocivej nebo jim tou unavou ani nebudes schopna odrodit!!! Nebo si tam za tebou dojedu a ohlidam si te osobne! 😀

sarrinn
15. lis 2007

Taky by me zajimalo co se stalo tak hroznyho, ze maji vymazany alba a tak!!!!!!!!!!
Rio taky mi rekni kde mas to podezreni! Kdyztak pisni do IP, ju.
Za chvilku jedem s malym do mesta, aspon dneska neprsi, vcera to bylo hrozny, jen mrholilo, ale celej den 😒
Koukam, ze si doma uziju peknou zimu a snih....Malymu jsem koupila spravnej fusak, je to spis jak spacacek a je dobrej i do autosedacky 🙂 🙂
Jdu si vyzehlit vlasy. Tak zatim papa 😉

ria80
15. lis 2007

Tak si myslim,ze si holky vykladaji samy se sebou v diskusi Soumenky.Teda aspon o tak vypadalo,to si myslely vsechny,kdyz to zalozily.Je teda zajimavy,ze to zrovna zalozila jedna registrovana od vcerejska a hned se k ni pridala druha,taky registrovana od vcerejska.A jeste tam maji takovy divny fotky,a maji dost stejny vyjadrovani.Ale nechci nikoho podezrivat,treba to tak neni.Ale stejne je to podezrely.
Leny castecne to asi u vas bude tou sexualni abtstinenci,ale neni jedinej duvod.Treba je to dusledek toho,ze spolu nekomunikujete,a proto zase spolu nespite,je to takovej kruh.Jestli opravdu jeste stojis o to,to lepit,tak se bezte nekam poradit.Myslim,ze by to bylo mezi vama cim dal horsi.A Leny,nadavkama nic nezlepsis,meximalne si ulevis,a nic z toho.Pak na sebe rvete oba nadavky,ale diskuse zadna.Myslim,ze byste fakt meli bydlet kazdy jinde,treba tyden,abyste vychladli,a pak si promluvit v klidu,rict,co komu vadi,co pujde zmenit a co ne,a zacit jako odznova.Ale to byste museli mit oba snahu,i on.Kdyz on nebude chtit nic resit a bude cekat,co prijde,tak prijde konec,to bys mu taky mela rict.
Ten muj si mysli,ze po dvou dnech ho zavolam zpatky,ale to by bylo k nicemu.Hrozne na me tlaci a to me depta.To on asi vi a proto to dela.Uvidim,jak se bude ted treba v pristich tydnech chovat,ale mam pocit,ze ho to rychle prejde a vykasle se na nas.On nema trpelivost.Je mi z toho hrozne smutno.

verusky
15. lis 2007

rio,nebud smutna,on si to opravdu nezaslouzi.mas pravdu.ho to pocase prejde.je sobec,to mi nikdo nevymluvi.a vim,jak zbytecne tezky zivot ma moje mama.
leny,ty nadavky,to je fakt zbytecne.a ria pise o te apuze.doporucuju,ja taky vzdycky ujedu k nasim a je lip.a chapu cendu-me taky petr rikal,ze nic resit nemusi,ze nevi co,ze on je v pohode.a o poradne jsem mluvila v prvnim tehu a rekl,ze on sam nikam nemusi,ze jestli chcu,tak jo,ale on nic nepotrebuje.tzn.zenska v prdeli a chlap si rika,ze co resime,vzdyt neni tak spatne.
leny,jeste tipracuji hormony,jamyslim,ze casem bude lip.a my jsme obe takove prilis aktivni a mozna v necem dominantni a kdyz clovek neumi vyjadrit,co chce,tomu chlapovi je asi fakt tezko.zesejako mini rozkrajet a stejne si jenom stezujeme.ja to taky porad slysim,ze jsem strasne negativni.
holky!!!vcerejsi poradna!jsem orvala!!!!!nic neni nachystane k porodu!ja nechciiiiiiiii!!!cipek je sice vysoko,mozna trosisinku zkraceny,ale vic nic.a ja kazdy den najdu nove a nove strie a predstava,ze jestebudu prenaset...normalne jsem serozbrecela v telefonu aj petrovi (jinak se ted moc nesverujeme).ja mam porad nejakou depku,nemam sil a do toho ta mala,je to narocne.spala jsem dnes unasich a malou mela dole babicka,bylo to super,opravdunemam sil a nevim,jak to jeste zvladnu.mamka jeuz v duchode,ale pracuje se na zahrade a ona v tom dedu nemuze nechat samotneho,takze tak.ale po porodu bude urcite u me,nato se tesim.ale jak to zvladnu ted?to nevim...
leny,opravdu nezbyde nez otocit.ja to taky udelala a je lip pro obe strany.pomohla mi knizka tajemstvi zivota a tajemstvi muzu-takove ty trapne americke bestsellery,ale neco z toho je super.to mi pomohlo prekonat tohle tehu,bylo podstatne lip nez s veruskou.
no a rio,hodne sily,musis tomu vypocitanci celit!!!udelej si zas hezky vecer a s tim vitanim-rekni mu den,dva dopredu,ze muze prijit.aspon uvidis,jestli najde cas.