Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

ria80
9. led 2008

No je to sila,myslim,ze vykrvacim.Snad to bude priste lepsi.MIchalka taky dneska nejak nechtela spat,usnula o hodinu pozdeji nez normalne.
Verusky,ses fakt dobra,jak to zvladas,ja bych to nezvladla.Obdivuju te.Hlavne abyste to taky nejak zvladli s Petrem.
A ses taky dobra,jak cvicis a tak,ze mas na to jeste silu.Ale neprehanej to,at mas mliko.
Leny,to ja se spis snazim topit min nez predtim,prave kvuli maly,aby nebyla tak choulostiva.Vzdycky prijde manzel,rika,jakou tady mame zimu,ja si beru vestu a Michalka jen kvete.Taky zatim nemela ani rymu a nic.
Dneska nam dosel katalok ze zasilkovyho obchodu na Velikonoce.My jeste zijeme Vanocema a oni uz Velikonoce.To teda fakt prehnali.
Se Sarrin me to mrzi,ani jsem si to neuvedomila.Asi ze jsme zrovna resili Verusky,mela zrovna mysli krizi s Petrem.Ale to vubec neznamena,ze bysme o jeji nazory nestaly,naopak!Aspon me tady chybi.Je fakt,ze bych si moc prala,abych na takovou diskusi nemusela chodit,od toho radsi dal.Hlavne at je stastna.

lenycka
autor
11. led 2008

Jenže ona se nám snažila pomoct svýma názorama a zkušenostma, nechodila sem proto, že by měla problém jako my

ria80
11. led 2008

Ahoj,ten konik jede cim dal hur.Je to o nervy.
Sarrin jsme tady vsechny myslim videly rady,me by potesilo,kdyby se zas ozvala.Je mi lito,jestli to tak vypadalo,ze si s ni nechceme povidat.
Tady je hnusne,ani jsme nebyly venku.A Michalka v noci se probudila a hodinu nespala a rvala.Nevim,co to s ni bylo,doufam,ze se to nebude opakovat.Uz druhou noc nema zabalovacku,ale plysovy spacak,tak snad to nebylo tim.Vypada v nem celkem spokojene.
Konecne uz je mi dobre.

lenycka
autor
12. led 2008

Sarrin to napíšu a uvidíme, jestli se jí sem ještě bude chtít nebo ne.

Já teď s malou chodím ven jen dopo pro ty obědy a odpo už jsme doma, vždycky si po obídku zalezeme do postele, hrajeme si a pak usneme, většinou teda jen malá a mně prostor nedá, furt do mě kope až mě donutí vstát a pak teprve tvrdě zabere a spí třeba dvě hodiny a ven pak jdeme třeba jen tak na hoďku s taťkou, ale rozhodně to nepřeháníme, mně je furt zima, už aby ta zima byla pryč.

Za chvíli jdeme poprvé plavat, jenže nevím, jak to budeme stíhat, Čenda šel s malou ven před hodinou, měla jsem naplánováno, že teď přijdou domů, dostane zeleninku a vyrazíme plavat, jenže prd, usnula až teď, tak jí musíme nechat chvíli prospat, no budou to zase nervy s ní, už to vidím. Ale děsně se těším. Hlavně nesmím zapomenout foťák, vám pak kdyžtak dám do alba fotečky 😀

Jdu připravit věci, tak zatím pa

ria80
13. led 2008

Ahoj,tak to napis,jak to dopadlo.Taky pry mate prvni zub,tak gratuluji!Jak dlouho byla mala protivna?
Michalka ve vane rve,tak to by asi nebylo ono.
Taky jsem chtela vedet,strka si Sofinka nohy do pusy?Michalka ne,tak nevim,jestli to neni chyba.

lenycka
autor
13. led 2008

Protivná vůbec právě nebyla. Jako byla když se jí roztahovaly dásně, tak to měla ukňouraný dny, pak zase dobu nic, pak zase chvíli, ale o zubu jsem vůbec nevěděla. Je fakt, že když to vezmu zpětně, že mi dvě noci předtím z ničeho nic začla plakat, ale vzala jsem si jí do postele, dala prso a byl klid. A myslím, že jí vedle leze už druhej, furt valí ruku a všechno do pusy, no uvidíme, ale teď to půjde už rychle 🙂
Jo, nohy si do pusy dává, mrknu se ti pak od kdy, teď tady ten papír nemám. Ale nenechávala jsem jí ležet pod hrazdičkou, nic, prostě si hrála, měla jen hračky kolem sebe poházené a poprvé si je strčila do pusy, když jsme jí nechávali před koupáním prokopat...

ria80
13. led 2008

Michalka si jen jednou strcila nohu do pusy,kdyz nemela co delat,ale nic moc,a pak uz ne.Treba ji smrdej. 😀
Taky uz nekolik dni se zacla bat.Zapnu vysavac-zacne plakat,musim skoncit,zapnu mixer-zacne plakat,nekdo s ni musi odejit,roztrepnu igelitovej sacek do kose-zacne plakat,nekdo zacne mluvit hlasiteji-zacne plakat.Je fakt citliva,stejne si myslim,ze je tim nestastnym tehotenstvim.
Dneska se valela s babickou po zemi,ja jsem je pritom fotila,byla to sranda.Jedna fotka byla fakt legracni,a ja jsem se nahlas rozesmala.Uvedomila jsem si,ze je to asi poprvni od te doby,co se ke me zacal manzel chovat hnusne.To odlouceni mi prospiva,zacinam se zase smat. 🙂
Sousedi,tam zas delaj kraval,jak jsem jim rekla o tom psovi,tak ho zatim ven nepousti,ale uvnitr steka a oni ten hluk vynahradi silenym rvanim a dupanim. 😠 Kdyz se neodtehuji oni,budu muset asi jit ja.
Ted zas nemuzu spat,potacim se pak po byte jak mrtvola,ale nespim.Koukala jsem,holky tady na to zalozily tema,tak aspon vim,ze nejsem sama.A to piju i caj na spani,uz nevim,jak si pomoct.
Jaky bylo plavani?

lenycka
autor
14. led 2008

Já si prostě myslím, že je malá uplakaná a vystrašená z tebe! Jako že i když máš manžela už pryč, tak furt nad tím dumáš a furt se tím užíráš a malá je hold citlivější a velmi snadno to na ní přenášíš. Můj názor.

Já s malou chodím hodně ven, i když poslední dny jsem to dost flákala a radši odpo zůstala doma a spaly jsme pak po obědě doma (obě), ale jinak když je počasí, tak chodím dopo i odpo, pak si s ní dost hraju a to mě unaví tak, že v osm zalejzám většinou do pelechu a spím jak špalek. Ale v létě to bude o něčem jiném, to jak bude dlouho světlo, tak vydržím dýl, na mě hodně působí ta tma venku 😒

Plavání bylo super, těšíme se na příští So. Malý jsme tam koupili krásné růžovo-bílé proužkaté plavečky. V šatně je to trochu nářez, nestíhačka, malou mi tam hlídala zřízenkyně, to malá nemá ráda, tak tam rozeřvala celou šatnu, ale hned dobrý, ale už to mám vymyšlený jak to uděláme příště, už to bude v klidu. Zatím jsme jen tak chodili dokolečka v bazénu a říkali různé říkačky a s dětma různě blbnuli, potápět se budeme prý až tak 4. nebo 5.hodinu, tak jsem na to zvědavá. Ale to chci natočit, ať máme památku 😀

V Pá jsem byla s malou cvičit, to bylo taky moc pěkný, taky jenom maminy s dětma a chodilo se dokolečka, říkaly se říkačky a zpívaly písničky, do toho se různě blblo s dětma, příjemný, moc. Už jsem zlanařila i švagrovou a kamarádku, tak jdeme tento pátek ve třech, na to se těším snad ještě víc 😀

Jo a nohu si malá strčila poprvé do pusy 3.12., to jí bylo pět měsíců a skoro dva týdny..

Michalka má dneska narozeniny, že? Tak že gratulujeme k prvnímu půlroku 😀

sarrinn
15. led 2008

Ahojky,
to neni tak ze bych sem nechtela chodit nebo jsem nastvana, to jen me nebavilo psat kdyz mi nikdo neodpovidal, to asi chapete ne 🙂
Ted stejne toho mam moc, pac se stehujem a me konci materska, krtiny, svatba a tak, z toho vseho mam Hlavu jak balon a i blbou naladu a nic me neba. Snad se to zlepsi. ☹
Leni to mas super to cviceni, sem tady hledala a nic, chtela jsem delat tu jogu s malym a bohuzel. Do plavani kvuli tem popruhum taky nemuzem, jinak nas to moc bavilo, ale tady se teda z ochrannych duvodu nesmi pouzivat fotak, tak doufam Leni, ze u vas jo, to je super fotecky z bazenu.
Ja uz nevim jak ho zabavit, past koniky nemuze a na zadech dlouho nevydrzi, chjo. Kdyz jsme venku tak je nejvic hodnej a kouka okolo, ale doma.....zacina to byt pekny sidlo.
Tak se mejte hezky a ja se zase nekdy ozvu 🙂 pa

ria80
15. led 2008

Ahoj,vubec mi konik nesel,az ted.To jsem zas mela casu! 😀
Sarrin,to jsem ráda,ze jsi zase mezi nami!Tobe uz konci materska,u vas je kratsi nebo co?
Michalka mela dneska dost spatnej den,protivna,uknourana,nemohla spat.Tak cekam,jaka bude noc.Nevi,jestli to bylo z toho opckovani nebo co.Ma uz 67cm a 6850g.Velka holka,ale zas moc.To je dobre.Taky se ted hodne rozpovidala,porad neco zvatla.A porad se smeje,teda dneska ne.
My ted taky moc nechodime ven,ale musime to napravit.
Pripada mi cim dal ustrasenejsi,nechapu.Ja se na ni porad smeju,a vsichni,to neni mozny.Treba je to takovy obdobi.Nohu si teda do pusy nestrka vubec,snad to nic neznamena.
No a k pulrocnim narozeninam dostala zidlicku,ale jeste si na ni pocka,zatim schovame.

lenycka
autor
16. led 2008

Ahoj, malá byla včera taky protivná, jediný, co na ní platilo byl kočár! Ale já to připisuji asi druhýmu zoubku bych řekla, ale nevím, nechci se jí tam moc šťourat, hlavně mě ani moc nenechá, je vidět, že je jí to nepříjemný, tak zase hold až bude, tak bude 🙂
Sari, však až přijedeš, tak tam můžeš jít s náma, to cvičení je bez objednání, takže když vám to pak vyjde, bude to super 😉

ria80
16. led 2008

Ahoj,tak v noci malá spala krásně,ale dneska je zas protivná až hrůza.Nechápu,co to může být.Dásně mi nepřipadají naběhlý.Něco ji asi trápí,chudinku.
Dneska jsme vstávaly v půl desátý. 😀 A byla jsem na úřadě vyřizovat rodičovský příspěvek.Jsem ráda,že ted budu mít nějakou dobu od takových věcí pokoj.Michalku hlídala babička a ta jí teda dala zabrat.

verusky
16. led 2008

holky,ja ted vyjimecne zapla net,ze jsem se musela podivat na ucet a nasledne jsem volala zenske na OSSZ ohledne materske,no skoro mi to zpusobilo spatnou naladu.takze na ucet mi chodi rodicovsky prispevek,pritom od puli rijna uz beru materskou,takze jim to musim vratit.do toho mi materska chodila slozenkama a jelikoz mam trvale bydliste v kyjove,nasi tam jdou jen obcas, vybrala jsem si ze ctyr slozenek jednu.tak je v tom ted pekny maglajz a navic jsem dostala zprda,ze jsem neposlala kopii rodneho listu.no a zabehla jsem sem za vami...
rio,je to mozne, ze se porad tvym muzem a vasim vztahem zaobiras,tudiz jeste nejsi stastna a ta michalka to vyciti.a nepremyslej nad tim tehotenstvim,to se srovna, je ho mela s veruskou strasne,fakt strasne a taky kdyz bylo hur,rikala jsem si,ze je vazna z toho,ale ted je to opica,kdeze smutne dite.zacina z ni byt pekny raubir.odpoledne nam spi (ted) s knizkou u otevreneho okna,teda tak sama usne,ale vecer je to boj,pekna hruza,vubec nechce,porad chce aa,aby nemusela byt v postylce,nechapu.stolicky jsou z casti prorazene a taky mame v puse porad ruce a jsme plactivejsi.no neda se svitit,zuby vyrust musi.anicka je hrozne velka,zacina pozorovat a chtela by povidat,kadi se samyma bublinkama,ale nastesti nerve,jen knoura,s tim briskem to proste museme vydrzet.vypada,ze bude hnedooka a podobna je memu otci,takze narozdil od verusky jde do me rodiny.v noci se celkem vyspime a verusku ma petr,uzasna pomoc.jinak jsem si koupila trochu obleceni na doma, zacala jsem cvicit kalanetiku,kdyz to vyjde a s petrem jsme byli zase v prdeli,ja porad mluvim a jsem nestastne,ze se n edomluvime a vcera jsme byli na kyclich,tak dojela moje mamka a byla pritomna nasemu hovoru a pak mi rekla, ze petr n a to vubec nema,ze asi nikdy nebyl zvykly komunikovat,ze se nebavili ani doma a ze toto neni reseni,ze on vazne nechape,co po nem chci.to mi mamka otevrela oci!!!ja se vzdycky divim,proc nenajdem reseni a spis se vic do sebe obouvame a on to asi bere jako muj utok a brani se.takze zadne mluveni,to ze jsem uslzena na nej uz vyjela rekla,ze je pod moji uroven,at si ziju svuj zivot,nevsimam si jeho a kdyz mi nebude dobre,at prijedu,nebo prijede ona za mnou a ja si zahraju na klavir a prijdu na jine myslenky.(holky,to je super,petr konecne spravil mezernik,to se s nim bezva pise (nebyl tu).)takze vedeme teda dnes jsme zacali,tichou domacnost a mamka si mysli,ze to pomuze.a pry ze se te romanticnosti nauci.mam si hrat na damu a delat si sve (dnes sel se svou byvalou pritelkyni na sqoash a veruska se mi dvakrat vycurala mimo nocnik, jednou na koberec svetly v obyvaku a kdyz jsem jeste zjistila,ze zapla trob u-ma to zakazano,uz jsem jecela jak diva,jeste ze nebyl doma.ale jak jsme pak sly vsechny tri pro obd,bylo uz lip.ovsem kojila jsem a veruska sama jedla gulasovou polevku a lila to mimo,tak mi taky hraly nervy...ale jinak dobry...kdybych mela uzasneho chlapa a klapalo nam to,clovek by se nad tim asi moc nepozastavoval.a sranda je,ze mamka mi vcera rikala rady,ktere jsem do ni hustila v lete ja...tak si tak vzajemne oplacime.zitra dojede bracha s detma,tak zajedu do vracova (dojede k nasim) a snad trochu pokecam se svagrovou,protoze nedavno meli taky krizi.kdyz ja pak porad utikam do kyjova... tchyni jsem vyresila tak,ze ma utery a patek po odpolednim spani verusku a je to super,nebyt toho,ze s ni mamka vcera prohodila par slov a uz si stezovala a ze v patek nemuze a tak a pak kdyz jsem s ni o tom mluvila,zjistila jsem,ze je fakt mimo,hlida pravnouce a prave to bude mit s dvema jednodussi.je,ted me napada,dneska dojde soused pavlik,tak bude mit veruska zase program.jo a vecer jsem je pred vanou vyhodila a kdyz jsme to dnes probrali s petrem,rekl, ze oni jsou proste vycitavi,takze si toho nemam vsimat (co kdo rekne).ja jsem rada,ze jsem se odhodlala dat ten system dvakrat tydne a ted si jen zvyknout a bude.a hlavne neresit toho petra,kdyz ja jsem hlava dubova...jinak casu nemam a je mi strasne lito,kdyz veruska zdrzuje a ja nemuzu treba hned kojit rvouci anicku, to bych tu veruska nejradsi zbila,ale jinak je to pekne mit dve mimca.s druhym uz mate uplne jine zkusenosti a jinak se to uziva.a anulka se umi krasdne usmivat (pod vousy).treba ji pohladim u prsu a ona se uchechtne...to s veruskou vubec neznam.takze kdyz je veruska hodna a posloucha,je to super.jinak ta kila dolu se mi pozastavila,uz to bylo za tyden jen 1/2kg,ale neda se svitit,kdyz to slo nahoru devet mesicu,nepujde to dolu hned,ze.koupila jsem si i tanga a svetle kalhoty, vsechno velka velikost,ale je to hezke,mam v tom krivky a i kdyz buran petr nic nerekne,ja se citim celkem pekna.no mam prdel jak valach,teda spis nad prdeli boky,ale co nadelam.jim malo,zdrave,cvicim,vic udelat nemuzu.jen abych vydrzela.....
ted mam plnou pusu oparu,vubec to nechce pryc a vcera mi pribyl jeste jeden,ach jo,no mam se malo rada a porad se trapim.ale ja uz se chci zacit radovat.tak nejak mi doslo,ze mi zustalo malo ze stareho zivota a tou kalanetikou u radia ci cedecka se vracoim a uzivam si to.jen skoda,ze to spani verusce nejde a az zabere je jen chvilka a ozyva se zas anule.ale za rok to bude super.....
toz holky,zdarec,na chlapi kasleme a zijme si pekne my!
rio,s tim hlidanim,kdyz jsme tu zacaly psat,ja resila,jak mi veruska rve u tchyne a preslo to k deseti mesicum.proste jsou nektera ditka holt citlivejsi a potrebuji maminku,no.neboj,vyroste z toho.i z te vaznosti,ver mi.
leny,ty uzivej pohody a napis,co u vas v partnerstvi,jak to slape,co sex...

anippe
16. led 2008

Ahoj holky, nemyslete si že vás nešmíruju 😀 😉 verusky-jestli znáš svůj cíl a myslíš že touto cestou k němu dojdeš, potom ti držím palečky, všechny co mám!Stůj si za tím.Chceš se radovat?je to jen na tobě!A pro nás všechny jeden citát " konáním, myšlením a přesvědčením jaké máme dnes si připravujeme svůj zítřek"
leny- fotečky, šupšup 😵

sarrinn
17. led 2008

ahojky 🙂
nechapu Verusky kde beres ten cas napsat tak dlouhej clanek 😀 te obdivuju vazne, nastesti jak ctu tak uz ti aspon Petr trochu pomaha, i kdyz ten squash- to bych ho hnala, si mel vzit radeji jednu z berusek nebo obe na prochajdu.Ale delas spravne, uzivej si a delej veci po svem, doufam, ze se ti podari udelat to co by jsi chtela, kazdopadne jsi na dobre ceste. A neblazni s tim nejezenim a tak, vzdyt mas chvilinku po porodu, to je jasan, ze to chvili potrva. Ja mam taky jeste nejaky to kilo nahore, pomalinku to jde dolu.
Anippe- dobrej citat 😉
Rio tady je totiz materska jen 26 tydnu ☹ takze ted jsem jako nezamestnana na podpore, diky tomu ze si budu delat kosmeticky kurz a od zari jdu do skoly tak me do prace nepozenou.
Myslim ze Michalka to ma jen takove obdobi, ale urcite z tebe vse vyciti. Hele nas malej pokazdy kdyz prijdem k tchyni zacne brecet, pac je vidi jednou tydne, si to delaj sami, kdyz neprijedou 😠 pak se nemuzou divit, ze potrebuje cas na rozkoukani. Je cely den jen se mnou, takze vic lidi a nechape co se deje.
V nedeli se stehujem, tak ted balim, je to tady sileny, krabice, pytle- zmatek. Uz aby to bylo za nama.
Jo Leni, to cviceni, uvidime, prilitame vsichni tri v dubnu- jenze budem zarizovat co nejvic veci na tu svatbu, ale tak urco se uvidime, jenze to bude tezsi kdyz bude tatka s nami....
Mejte se..... papa 😎

ria80
17. led 2008

Ahoj,ja jsem tak nastvana!!!Nejradsi bych sousedum zavolala,ze tam maji bombu. 😠
Oni porad delaji hluk a mal uz si na to zvykla,ale to,co delai dneska,to je vrchol!Hned vedle maj mistnost,asi telocvicnu nebo co,nmaj tam drevenou podlahu a vecer si vzali hokejky a zacali hrat hokej nebo co.No neuveritelny.Pritom jsem tam byla pred par dny,ze nase miminko chodi o pul sedme spat,tak kdyby se mohli trochu ztisit a ntaky nepoustet psa.Predtim nejakou dobu uz tam byl za nima manzel.
Dneska se trasl barak!!Samozrejme zacali hned potom,co jsem dala malou spat,jako kdyby to meli naplanovany.Vzbudili ji,zacla kricet.Pak bylo ticho,rekli jsme si,ze asi dostali rozum a mala se zase uklidnila.Ale oni se byli asi jen najist a zacli znovu.Zase ji vzbudili a krik.Tak tatka vzal kovovou palici a prkynko a poradne zabusil,ze to museli slyset vsichni,co mame baraky v jedny rade.Mala se mezitim zase zklidnila a zacala usinat.Oni vzali taky neco a zacli bouchat nam na zed.Zase krik,mala se vzbudila.Chudinka. ☹ Uz jsme se s tatkem chystali,ze tam na ne zase jdeme zvonit,ale uz se trochu uklidnili.Pak bylo slyset krik,jak tam na ty decka vlitla jejich mama a asi jim nadavala,nebo nadavala na nas,to nevim.Michalka nastesti uz spi.Hluk je tam porad,ale uz ne tak strasnej.
Pritom to nejsou zadny deti,ta starsi uz je skoro dospela.
Tak jsem zvedava,co bude,jestli nam ted nezacnou delat naschvaly,postet vecer psa a delat hluk.Kdyby jo,tak si jdu na ne stezovat na urad a tatka si nachysta kameny a prak a bude strilet po tom psovi.A pokazdy,kdyz se Michalka v noci vzbudi na jidlo,tak na ne budem busit a budit je,at vidi,jaky to je.Zkouseli jsme to podobrym,doufam,ze naschvaly nebudou,ale u takovejch clovek nikdy nevi.
A budem se vsichni modlit,aby se uz konecne odstehovali.
A malou prestehuju do sklepa.
Tak,aspon se mi ulevilo,ze jsem vam to rekla. 🙄

ria80
17. led 2008

Fuj,to byl hnus.
No,Sarrin,a to pak uz nebudes dostavat zadnou materskou?To jako ze bys mela jit hned do prace?A co udelas s malym?
Verusky,musis udelat,co ti rika vnitrni hlas,ten to vetsinou vi dobre.Tak si zij svuj zivot a delej si radost.Ale neprehanej to s dietou,at neprijdes o mliko.Stejne mas muj obdiv,jak to zvladas,ja bych to asi nezvladla.A jeste nam napises takovy dlouhy dopis. 😀
Michalka ma ted asi obdobi,je takova citliva.Ale jinak je bezvadna,zacala povidat,porad,a smeje se pak s nama.Dneska se stala takova divna vec.Valely se s babickou na zemi a najednou ona se zacla divat smerem do kuchyne na jedno misto,dost dlouho a uplne vytrestene a najednou zacala nabirat a rozplakala se.Tak jsem ji nosila a ona se uklidnila.Pak jsme si hraly v postylce,to uz se smala,ale porad koukala na to jedno misto.Jako kdyby tam neco videla.Uplne jsme z toho s mamkou nemely dory pocit.Ja verim na takovy veci,tak ze by videla ducha?

anippe
17. led 2008

Rio po psovi nestřílejte on za to nemůže, jemu ublížíte a on bude ještě víc agresivní, to raději po majitelích.Pavel by byl s nima hotovej raz dva.By jim šlápl do úsměvu.Michalka určitě něco viděla, jen škoda že to nebylo pozitivní.Byli jsme u homeopatky ona věří i na reinkarnaci, tak Pavel dneska chodí směje se a říká mě virgule 😀 😉 Ale antiperle-jak tomu říká, hezky papá.Tak uvidíme, příště půjdem na terapii každý sám.
Sarrin stěhování dobře znám- za čtyři roky 4x. Už jsem profík 😉 Na krabicích už mívám vypsaný velmi přesný obsah.A na poslední stěhování jsme si brali firmu.

ria80
17. led 2008

Anippe,je tma,stejne bysme se do neho netrefili.Ale treba by se pak bal chodit na zahradu a byl by pokoj.Skoda,ze tady nemame nekoho jako je tvuj Pavel,my to proste neumime.Taky prave mame strach,ze nam zacnou pak delat naschvaly.Nevim,jak to resit.
Taky verim na reinkarnaci a myslim,ze fakt neco videla.Treba,az bude mluvit,nam rekne,co to je.Homeopatika jsou dobrá vec.Ale vysledky nejsou videt hned.I kdyz,me se tenkrat ulevilo uz po tydnu.
Stehovani je hrozna vec,a jeste horsi je,kdyz zjistite,ze tam mate hrozny sousedy. 😠

ria80
18. led 2008

Prihodila jsem zas nějaké fotky

verusky
18. led 2008

rio,krasne fotky,ale ta s tatou,jaky ma k nemu michalka vztah? vypada,jako by se odtahovala... a rekla bych,ze je tak napul mezi vama.jsi krasna zenska,ty budes jednou stastna,o tom nepochybuju.ale musis doresit to manzelstvi.
budu muset jit kojit,zatim jsem anulku rozbalila na prebalovaku,aaaaaaaaa tak uz se ozyvame.
tak jen chci pozdravit a zatim je dobre,petr me dokonce semtam pohladi,dnes se ptal kolik vazim,ze mu prijde,ze tak sedesat (mam o osm vic..),ja jim,ale mensi porce a ted se mi podarilo kazdy den cvicit kalanetiku,tak to mozna je znat.
jinak mockrat dekuju za podporu,nevim,mozna mam udel byt jednou uplne nahore a podruhe uplne dole,no jsem extremista,ale ted je klid a kez by to vydrzelo...anulka pomalu zacina komunikovat,tak jsem z toho nadsena,uz si to nepamatuju a kdyz jsem ted videla fotky michalky,taky s etesim,az bude past konicky a budeme si s veruskou s ni hrat na zemi.jinak veruska nadale spatne usina,ale snasim to dobre,lepe receno,jsem nasrana,ale jen v tu chvili,dnes se nam vykadila do nocniku (jindy stihnu jen druhou pulku) a kdyz se semtam polije nebo neco provede,tak zarvu jak tur,jeste ze na to nebreci,ale pak uz je zas dobre.zitra dopoledne uklizime,varim,pak pujdem s holkama ven,kez by vydrzelo dobre pocasi,jak dnes,mozna s nima pujdu,pro obed jsem sla sama,ze prselo.v eruska kazdou chvili vstane,tak to zas bude hrozne s kojenim-chudak anule,porad ji to prso musim brat-,ale pak asi vyrazime.a zitra zajedem na kafco k nasim,jsou tam vsechny deti od brachy.
tak tak u nas,ani nestiham na vsechno reagovat,sarrinn,at to stehovani dobre zvladnete,ja naopak stehuju rada,aspon se vyhodi nepotrebne.ale ja vzdycky stehovala jen sve veci,ne nabytek a tak.
takze se mejte a krasny vikend a zase nekdy napisu,pa!

ria80
18. led 2008

Ahoj,myslim,ze Michalka k nemu nema osklivy vztah,spis nevi,jak se k nemu ma chovat,je takova neduveriva.Ale taky se na neho smeje.
Verusky jsi proste dobra.Dve deti a jeste cvicit a myslet na jidlo,to je vykon.Anicka je asi zvykla byt i chvilku sama,neda se ic delat,asi bys to jinak nezvladla.Je to tak?Musis uklizet a varit,tak kde Anicka je?
Leny,jak u vas?
Sousedi dneska jsou celkem v klidu,jen pes tam steka,jako vzdycky.

verusky
19. led 2008

ta neduverivost,to je asi ono.a smeje se,protoze jeho oblicej zna,to je jasne.
anicka musi byt zvykla byt sama,protoze se fakt venuju v podstate jen verusce.ale je to udel tech dalsich sourozencu,ze uz se jim maminky tak nevenuji.ale moje kamaradka ze skoly ma deti jak ja,jen o pul roku starsi a rikala,ze to druhe je o moc vdecnejsi,ze je strasne rado,kdyz mu venuje pozornost a hodne si toho vazi.to prvni to bere jako samozrejmost.stejne je to nespravedlive,tomu prvnimu jsme daly vsechno a kdyz prijde sourozenec,vymaha si nasi lasku (kdyz zarli,ale plati to spis pro ty vetsi vekove rozdily).anulka jak zacina komunikovat,sem tam se ozve,ze se asi nudi,ale jinak vydrzi byt vzhuru a hodna,mozna posloucha,protoze treba hrajeme pisnicky nebo si povidame.a ona je najezena,prebalena,treba ji netrapi prdiky,tak je spokojena a cuci tam,kam muze a asi posloucha.je to fakt celkem dobre,ale hodne mi pomaha dudlik,kdyz dudla,tak je vzdycky v klidu.jenze moc ji to jeste nejde,takze ho plive a to pak k ni porad litam.no hrackama jsem pred ni chvili machala a si ctyrikrat,takze tak...fakt ma te pozornosti malo.ale zase kdyz ji prebaluju a podobne,tak to si povidame a ona se usmiva a u kojeni taky,tak pohoda.ale prave placeme po ctyrech a pul hodinach hlady!!ahojky!!

lenycka
autor
19. led 2008

Rio, s tím psem, on za to fakt nemůže a i když byste střelili jen tak na blind a do tmy, můžete mu třeba vystřelit oko, jemu jen zbytečně ublížíte a ničeho nedocílíte ☹
Já si myslím, jestli by spíš nepomohlo občas zavolat policajty! Trochu jim to do toho telefonu vylíčíš hororově a když jim přijedou domluvit oni, třeba to pomůže, za to nic nedáš 😅
My taky máme psa a taky jsme mívali se sousedkou dost problémy. Ona totiž Nikiša byla u mojí maminy a ona aby se jí nestýskalo, když šla mamina do práce, tak jí vždycky dala brutální kost nebo kus masa a jak za sebou zabouchla dveře, tak Nikiša začala naříkat a štěkat a takhle jí to vydrželo třeba celé dopoledne a sousedka měla taky malýho chlapečka a jednou jsem se s ní kvůli tomu chytla, odnesla jsem to já i přes to, že jsem tady nebydlela a jezdila jen na víkendy! Jenže s tím nic nenaděláš, naší psici prostě bylo smutno a měla strach, že jsme na ní zapomněli a občas to dělá i teď, páč je zvyklá, že dopo chodíme pro oběd a teď jsem s malou začala v Pá dopo před obědem chodit cvičit a Nikiša to má hned narušené a neví, co se děje, ale taky si zvykne. A taky mě sousedka v Pá zastavila a že prý tam N. hodně pláče a že kdyby měli klíče od bytu, že by si pro ní zašli - tak jim ho tam asi budu muset dát 😀
U nás nic, sex byl jen jednou, pak jsem měla ten zánět a začla jsem zase žrát antinu, ale už jsem dojedla zase celý plato a nic, už mi to leze na mozek, ale už se prostě asi začínám smiřovat s tím, že budeme žít jen jako spolubydlící než mi dojde trpělivost a prostě si někoho najdu! Na todle já nemám!
Byli jsme v poradně, tam teda docela koukal, nečekal, co tam na nás všechno prásknu, ale i ten psycholog říkal, že je to na dlouho a že se máme zamyslet, jestli spolu chceme vůbec být. Je to fakt těžký, hrozně moc!

lenycka
autor
19. led 2008

Měl teď kvůli mně, nebo spíš kvůli tomu, že se mnou nekomunikuje, dost velký průser v práci, takže teď toho má asi dost plný brejle a nervy v kýblu, což ho neomlouvá, já jsem taky protivná, ale u mě je to prostě tím, že teď žiju jen já a malá a on je tu jaksi tak nějak navíc nebo jak bych to měla nazvat ☹
Ale chodíme na to plavání, je to suprový, v Pá s malou dopo na to cvičení, ještě se chci po něčem podívat, abysme se nenudily, já jdu zítra asi podruhé od porodu cvičit, posunuli jsme malý čas usínání, takže bych si mohla zarelaxovat trochu tak, v Pá jsem byla u kadeřnice (malá tam byla suprácká, na každýho se hrozně tlemila 😀) a objednám se na kosmetiku a začnu chodit na solárko a budu krásná a neodolatelná a třeba si mě někdo všimne, kdo by se mnou chtěl sexíkovat 😀 😀

ria80
19. led 2008

Ahoj,Leny,to máš dobrý,když si říkám,že když jsme teda od sebe,tak bych si třeba taky mohla někoho najít.Ale když si představím,že se mě někdo dotýká,tak se mi udělá úplně nevolno.Asi je to těma starostma,snad se to zlepší.Prostě mám v sobě nějaký blok,asi potřebuju nějakou dobu být sama.
Leny.a on sex nechce s tebou?Proč?Jswem myslela,že už je to u vás v pořádku.Tem psycholog to řekl dobře,ale stejně si myslím,že spolu nezůstanete.Clověk musí mít předtím pocit,že pro záchranu udělal všecho,už kvůli svědomí.
A to malou Cenda hlídá,když jsi pryč?Ty se máš,to já mám nevýhodu.Ale si něco upřu.
A jak to vypadá s jídlem,už máte nějaký jídlo úplně nahrazený?Kolikrát ještě kojíš?
Verušky,to je fajn,že Anička vydrží.To Michalka hodně vyžaduje pozornost.Ale to už asi první děti bývaj.Však jestli budu mít někdy další,tak až bude Michalka větší,aby to chápala, a třeba mi i trochu pomohla,ale necítila se odstrčená.
Tak asi po tom psovi střílet nebudem,taky už mě to oko napadlo.Ale už jsem byla opravdu zoufalá.A polcie asi nepomůže,když ještě není deset večer,tak nemůžou nic dělat.
Michalka pořád kouká s takovým strachem do tý kuchyně.Nechápu,co tam vidí.Mamka už má strach taky.Je to divný.

lenycka
autor
19. led 2008

Já nevím, jestli ho nechce nebo ho jen asi nechce se mnou. On o tom se mnou nemluví a já už na to prdím. Jdu si v osm lehnout a hotovo. Jen mi pak dá pusu a chytne mě za ruku, no jak brácha se sestrou nebo nevím jak to napsat 😠
No s jídlem to máme tak, že přijdeme s obědem, já dám malý vařit jídlo, mezitím se snažím najíst já, pak jí nakrmím a občas jí vrazím čajík na zapití, ale to většinou nechce a jen si s tou flaškou hraje, tak jí pak stejně dám prso. Teď pomaličku budeme začínat i s ovocem, tak musím proštudovat, jestli jí to mám dávat místo zeleniny nebo jako druhý příkrm a jinak furt kojíme. Teď se to dokonce i nějak uklidnilo na noc, vstáváme mezi třetí a čtvrtou a pak až kolem šesté, sedmé, to jsem ráda, snad to chvíli vydrží 🙂
Zeleninka jí moc šmakuje, furt vymýšlím nějaké kombinace, příští týden taky zkusíme žloutek, masíčka už měla hovězí a kuřecí a dobrý. Ale dneska jsme jí třeba zkoušeli dát jablíčko a nechtěla ani domácí ani skleničkové, hrozně se ksichtila a naučila se prskat, takže je to teď boj do ní něco nacpat, ale je sladká, musím se jí smát 😀
Proč kouká do kuchyně? Uteklo mi něco? Myslíš, že tam něco vidí? Třeba duchy? To tady taková diskuze byla, jestli děti vidí duchy, si to zkus najít...

ria80
19. led 2008

Takže zatím nahrazujete jen jedno jídlo?Já bych teda počkala,až bude úplně nahrazený a pak zacčala nahrazovat druhý jídlo,třeba snídani.Ale někde jsem četla,že s ovocem radši opatrně,že jak dítě ochutná sladký ovoce,tak přestane chtít zeleninu.Tak radši at si na to pořádně zvykne.
Jinak bych asi dávala to ovoce jako druhý příkrm třeba tý snídani nebo k svačině.Tak pak dej vědět,jak jste to vyřešily.
O tý kuchyni,to jsem tady psala myslím včera,je to divný.Možná duch,ale musí být škaredej,když se ho bojí. 😒
Tak to teda nechápu,co ten tvůj vlastně chce.Když jsi to ukončila,cpal se zpátky,ale přitom sex nechce,to co vlastně chce.Možná aby měl uvařeno. ☹ Nemá jinou?

ria80
20. led 2008

Ahoj,dneska to byla fakt krize.Strasny natlak,tak jsem mu rekla,nastesti az pak po telefonu,ze to nema cenu,at uz se s tim smiri.Ze se muzem stykat jako rodice Michalky a jako pratele treba,ale at nepocita s necim jinym.On to na me zacal hazet,ze ho odkopavam jak psa,beru mu Michalku,on ji neuvidi vyrustat a tak.Snazila jsem se mu vysvetlit,ze mu ji neberu,ale on to vubec nechtel slyset a dal mluvil jen to svoje.Pak zacal plakat,delat sceny,ze to nevydrzi.Nakonec rekl,ze si neco udela,ze je to moje vina,ze jsem ho zabila,abych to vedela.Pry jak to vysvetlim Michalce,az bude shanet tatinka.Pak nakonec rekl,ze ji mam od neho pozdravovat,a at se mame vsichni dobre a ze uz se nikdy neuvidime,sbohem.
Ale pak jeste psal mamce,pry jestli je ted spokojena,kdyz jsme se ho zbavili a vykopli ho.Pry to jeho srdce stejne nevydrzi.
Jsem z toho docela vydesena,ted s ni asi nebudu ani chodit ven.Nevim,co ho napadne.Asi zas nebudu spat.

anippe
21. led 2008

Ahoj, neboj se, ve většině případů jsou to jen kecy. A i kdyby si něco udělal, ale o tom silně pochybuju... ty nejseš odpovědná za jeho život, ale za svůj a Michalky.A právě proto že jseš odpovědná a uvědomuješ si následky soužití s takovým člověkem děláš to co děláš.Nemáš to vůbec poslouchat, měla bys mu to jednoduše položit s tím že bláznivý řeči nejseš povinná poslouchat a jediné co mu můžeš doporučit, je léčba.Taky bych mu řekla že s takovým chováním opravdu nebude Michalku vidět, protože lidem co mají sklon k sebevraždám, děti do rukou nepatří.Dokud bude mít posluchače, bude se snažit o nátlak a je jedno jestli přesvědčováním nebo výhružkama.