Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

ria80
9. bře 2008

Ahoj brambůrko,díky za podporu,jsme rády,když se k nám někdo přidá.Doufám teda,že jen tak a u vás doma je vše v pořádku.Bylo by fajn,kdyby tato diskuse nemusela existovat.
Lenycko ozvi se!!!Nestalo se něco?? ☹ 😲

bramburka
10. bře 2008

Rio, ano, u nás doma vše v pořádku, já jsem tu jen soustrastně podpořila. My se teda taky hádáme, to jo, ale my js,e naštěstí typy, pohádat a usmát se. Prostě se vzájemne spis sprdáváme, ten druhý pak řekne, no jo, promin a je konec. Dal to neřešíme, nastestí. Tím tu ale nechci poučovat, vím, že vetsinou to tak lehké není. Pro zlehčení tematu: Kamarad se s kamaradkou tak hadal, že ji po ceste odvedl do řeznictví a rekl jim at si ji tam nechaji, že je to kráva 😀

lenycka
autor
10. bře 2008

Bramburka, to mě faaakt od srdce rozesmálo 😀 😀 😀 😀 Už vidím, jak tam přítele vedu s tím, že je to vůl 😀 😀 😀
HOlky u nás furt stejný - jednou tak, pak zas tak, ale už jsem rezignovala, věnuji se jen malý a na něj prdí. Otec je supráckej, partner na hovno, stále spolu nespíme, už jsem na něj v Ne vyjela, že je impotentní obtloustlý smradlavý prase, tak ať se nediví, že na něj nemám chuť, načež mi řekl, že lehnout si na záda a čekat, že jí někdo oš... umí každá kráva a tím to skončilo!
Já jsem začla chodit pěkně cvičit, tím ze sebe to negativní vyskáču, on začal teda taky, ale to jen proto, že vidí, že já to u dítěte zvládám, tak je mu asi hanba. Pak si pěkně chodím na solárko, to prvně vykládal, jak to jsou vyhozený prachy, ale už vidí, jak jsem hezky hnědá, tak prý začne chodit taky, ale nepočítám s tím, že by to nějak pomohlo!
Ale kdybych to teĎ měla shrnout, tak je tady spíš víc klid než nějaké hádky, i cítím, že jsem fakt klidnější a když mě už fakt vytáčí, tak si jdu chvilku něco šudlat do kuchyně nebo na PC a už se neurážím, nemá to cenu.
Taky vím, že pak kouká do historie, co jsem kde komu psala nebo kde jsem brouzdala, takže drahý, až si toto budeš číst, tak tě velmi zdravím 😉
Malá je moc šikovná, během 3 týdnů se začla plazit dopředu, 4 dny na to batolit a za dalších 10 dní se poprvé v posteli postavila! Takže dneska radši skočím koupit takové ty kožené botičky, pro jistotu. No je to drak, jen na jídlo je to slabší, ale na to prdím. Nejvíc jí chutnají kašičky a že mi nechce moc zeleninu, každý dítě je hold jiný a já se z dr. nepodělám - mi totiž řekla, že bych měla mít už oběd plnohodnotně nahrazený a neměla bych dokojovat. Tak zatím nemám odvahu jí nechat vyřvat hlady, i když vím, že budu muset.

Veru já koukám jako blázen! A dost mi to připomíná chování u nás doma - hulvát, puberťák a děláš moc dobře, myslím, že než se dohadovat je lepší odejít a ukázat mu, že dokážeš žít i bez něj! Si to uvědomí a přijde, to se u vás nebojím. Ony u tebe taky hodně pracují ty hormony, fakt to vidím jako u nás - všechno špatně, zpátky na stromy! Každopádně moc držím pěsti!!!

Rio, setkání se neboj a jak píše Bramburka, asi by fakt možná bylo lepší, kdyby u toho byla třeba tvoje maminka nebo aspoň třeba vedle v místnosti a nechala bych na férovku otevřené dveře... hele za zkoušku nic nedáš a říct jí, aby odešla můžeš vždycky, což si myslím, že stejně neuděláš, páč budeš ráda, že ti "kryje" záda 😎

lenycka
autor
12. bře 2008

Holky tak kde jsté?

ria80
12. bře 2008

Ahoj,já jsem tu! 🙂
Jsem ráda,Leny,že ses ozvala,už jsem si říkala,co je.Myslím,že to taky nějak časem vyřešíte,tohle nemůže trvat pořád.A kdo ti hlídá malou,když chodíš cvičit a na solárko?Já se nehnu.Je to k zešílení.Už jsem viděla,že to tak dál nejde,tak jsem si řekla,že budu chodit i sMichalkou,kam se dá.Aby to zvládla.Potřebuje mamku v pohodě.
Zkusila jsem to a měla jsem zbytečný strach.Je naprosto v pohodě,pořád se směje.Hlavně když se smějou lidi kolem ní,to ona vycítí.
Návštěva manžela proběhla celkem v klidu,ted se mu zase neozývám,aby věděl,že opravdu už nebudu navazovat na to předtím.Jsou stanoený nějaký pravidlaa u těch zůstane.Byla jsem teda tady s ním sama,mamka odmítla.
Jinak co se u nás ted děje,ani nemá smysl rozepisovat,to jste si jistě přečetly na diskusích,který jsem tady založila.Jestli se něco nestane,zblázním se.Jen čekám,kdy přijdu o mlíko,opravdu se to nedá vydržet.Hledám nějaké řešení,ale bohužel nenacházím a jen doufám,že mě ta situace nedožene k nějakýmu zoufalýmu kroku.Jako třeba stěhování někam,kde bych toho později třeba litoala.

Leny,vy taky ještě nemáte nahrazený ani jedno jídlo?My taky ne,ale my jsme začly teprve před třemi týdny.Jenom zatím zeleninku a brambor a rýži.Ale nic moc,Michalce se z toho navaluje,a trpí u toho.Douám,že se to zlomí.
Co jsme se vrátily,tak Michalka zase hůř spí.Teda asi stejně jak předtím,ale ted ty tři týdny jinde to bylo jak jiný dítě.Minulá noc byla vůbec hrozná,nespaly jsme skoro vůbec.Bylo na ní poznat,že se tím taky trápí.Není se co divit,v takový atmosféře,co tady ted je,by nespal nikdo,co teprv malý dítě.
Sofvinka je teda opradu šikovná,u nás něco takovýho zatím nehrozí a myslím,že ještě dlouho nebude.

ria80
13. bře 2008

Ahoj,tak zas mám starost s Michalkou.Byly jsme u paní doktorky a zhubla 200g!!Vůbec mi to nepřišlo,je spokojená,hezky spí,ůbec nevypadá,že by měla hlad.Jíst nechce.JInak dobrý,má 70cm.No tak prý máme hodně dávat jídlo a příští tzýden na převážení.
Tak hned dneska dostala jídlo s masem.Ale zas nic moc,snědla 3 lžičkya už za žádnou cenu nechtěla.Tak jsem jí zbytek dala za hodinu.Ale zas aby to snědla,musela jsem vynechat kojení,aby měla hlad,tak nevvím,myslím,že to vyšlo nastejno.Pořád se jí navaluje,a někdy to i vyblinká.Teda ne všechno.Takhle moc přibírat nebude.Ale zkusíme to.
Představte si,doktorka mi řekla,že jí můžu dáat tvaroh!!Nevím,co si mám o tom myslet.Ono je fakt nejlepší,když se maminka řídí svfou intuicí,a neřídí se přesně podle toho,co jí kdo řekne,i doktorka.Tvaroh jí teda rozhodně dáat nebudu.Zkusím jogurt.Co si o tom myslíte?

sarrinn
14. bře 2008

Ahojky, ted se vas snazim docist 🙂
Dlouho jsem nebyla na netu a kdyz jo, obvolavala jsem a hledala a tak, kvuli nasi svatbe v srpnu, no je to hrsi na dalku.
Tady se toho udalo, to koukam teda, Verusky se odstehovala, to je obrovskej krok. Tak snad vse bude ok a prejem hodne stesti, ja vim, ze psala, ze tu moc nebude.
Rio, ty taky, to mas jak v neuveritelnem pribehu, nechapu ovsem tvy rodice, meli by stat pri tobe a ne te jeste vic stresovat- to bych sla asi radsi pod most- to je fakt sila. Snad se to brzo srovna- a nedej se jsi mlada krasna zenska a tak snad mas pravo na zivot ne a to znamena vse- jiny muz v zivote a tak.
Leni mala je super sikulka, to ten nas drobek sotva pase koniky, ale to diky tem popruhum kvuli kyclim, nemuze nic ani se nepretoci, no vsak oni mu to 11.4 sundaj a si myslim, ze to fofrem dozene.
My uz mame 2 zoubky, papa vse co mu dam(zeleninku, ovocne pyre, kasicky) ale porad ma nejradsi mliko.
Rio, ja si taky myslim, ze maminka vi nejlip co a jak ma davat a hlavne jestli je mala ziva a tak, oni ty deti moc nepribiraji, kdyz zacinaji lezt a tak. No me ho tady ani nevazi takze ja vubec nevim kolik ma, je dlouhej to uz ma pres 70cm, ale nevim kolik muze vazit kolem 8kg, fakt nevim.
Jo pridala jsem nejake fotky.

Mejte se co mozno nejlepe a ja se zase ozvu ju. Papa 🙂

lenycka
autor
14. bře 2008

Rio já jogurt dávám, kupuju Bio s živýma kulturama, bílý, neslazený. Ale moc mi ho nechce. Vždycky zkouším tak dvě lžičky a smíchám to s přesnídávkou a nechce, přitom je to tak dobrý.
Musím jít, řve, tak to pak dopíšu

ria80
14. bře 2008

Ahoj Sarrin,tady je změn. 🙂
Taky jsem si říkala,že je to jak ze špatnýho filmu,asi o tom pak napíšu seriál. 😉 Každý den jedna část,zatím ani já nevím konec. 😉
Dneska Michalka dostala poprvé jogurt a trošku kašičky.Po jovgurtu se dávgfila nahlas,ale podruhý už nic neříkala.A kašička jí chutnala.Jen vždycky všeho sní hrozně málo.Kašičku snědla tak ze 30ml vody a ne ze 130ml,jak píšou na krabici.Třeba se rozjí.Nebudu jí nutit,ona pozná,kdy má dost.Asi bude jedlík po mě.
Leny,já jsem koupila jovgurt Activia,ten je myslím taky živý.Ovoce jsem zatím nezkoušela,za pár dní zkusím,pak jí to taky zkusím smíchat.
Sarrin,koukala jsem na ty vaše dva zoubky,MIchalka se tváří,že jí žádný nenarostou.Ale četla jsem tady jednu maminku,že to její dítě má o dva měsíce víc a žádný zuby taky nemá.Však se dočkáme,ono není o co stát.

Co říkáte na ten tvaroh,jak mi řekla doktorka?

lenycka
autor
15. bře 2008

Tvaroh jsem někde četla, že určitě až po roce, takže bych se do něj nehrnula a do Activie taky ne, tu prý taky nedoporučujou, tak já nevím, je to zase názor od názoru, no. V tomhle těžko radit. Třeba Sarin to skoro neřeší a jedí už skoro všechno, viď? 😉
Kašičku jsme prvně měly myslím od Nestlé jmenovala se přímo První kaše, tak ta jí šmakovala moc, jenže jsem si pak říkala, že je to nahoněný cukrama, tak jsem skočila do zdravé výživy a koupila jí tam nějakou kukuřičnou nebo jakou, sladidlo taky jiný než cukr a dobrý, šmakuje jí to i tak, takže jsem ráda.
Včera jsem dostala druhou MS od porodu, no nic moc, sežrala bych naprosto všechno, večer jsem zbouchala celé brambůrky a zapila to pivem, ble, ale musela jsem, bylo to silnější jak já 😀 Do toho máme zrovna jak na potvoru dva dny za sebou plaváníčko, tak nic moc. Včera mě to tak odrovnalo (a to jsem byla v sauničce asi jen 5 min. na nakojení), že jsem v noci byla vyřízená, jsem se potila jak vůl, nevím, asi to škodlivý muselo ven. Jsem dneska unavená, ale dobrý 🙂
Rio a co už malá všechno umí? Už lezete a tak?

ria80
15. bře 2008

My máme Hami první kaše,bez příchutě,je tam jen trochu fruktozy,takže tak,a moc jí chutná.Ted snědla třičtvrtě kelímku jogurtu a šla spát.Však ona se rozjí.
Ted má zas zvyk.Když jsme byly pryč,tak spala krásně,celou noc a dlouho.Hned od první noci zpátky spí zase hůř,a ke všemu se začla budit hodně brzo ráno a už je vyspalá,poídá a tak.Nedaří se mi ji přesvvědčit,aby ještě spala.Douvfám,že ji to přejde.
Jinak zatím nic moc neumí,je asi pomalá po mě.Však co,každý se to všechno jednou naučí.Má spoustzu času.Zatím se točí na bříšku kolem dokola a já jsem ráda i za to.Ještě se naběhá.Ale už se nemůžu dočkat,až bude sedět abude jíst ve svojí židličce,co jí má nachystanou.
Já už jsem měla 3 MS od porodu,ted ta poslední byla jako nic,uplně v pohodě,i slabší krvácení a kratší.Začala jsem brát antiko,tak ted nevím,jak to bude dál,jestli vůbec budu krvácet nebo jak.
Včera byla Michalka poprvé za hranicema.Byli jsme v Rakousku hned za hranicema v obchodáku.Pohoda.Musím si jít nechat udělat pas a dát tam Michalku,abysme mohli jezdit víc.

ria80
16. bře 2008

Ahoj,jsem zas tadY.Dneska zas manžel psal,že by chtěl zas vidět Michalku a jestli může zas přijít.Tak jsem napsala,že to nechámetak,jak bylo domluveno a že mám stejně návštěvu.A on prý,že je to k němu nespravedlivý a krutý.Ze cizí lidi můžou vidět Michalku častěji než vlastní otec.On by zas chtěl chodit skoro denně a trávit tady celý víkendy jako předtím.Ale bylo to k nevydržení,byl by to krok zpátky,ted když si ho konečně držím od těla.Zkouší to na mě.
Nejsem zvědavá,abych zas musela utíkat.Douvfám,že už brzo bude rozhodnutá ta žádost o předběžný opatření,aspon něco.
Michalka dneska snědla celý jogurt a misku kaše.Začíná se rozjídat,to je fajn.Jsem si říkala,že po tý kaši je nějaká veselá vždycky,a napadlo mě,že je to proto,že jí to dělám z pí-vody,že by to mělo takový účinek?

ria80
16. bře 2008

Michalka už je veliká,nevejde se do vaničky.Tak jsem vytáhla za sklepa starou vanu po mě,vytáhla jsem z ní struhadlo na zelí 😀 (tatka v ní 20 let strouhal zelí) a pořádně umyla.Celá koupelna smrděla zelím.Ale Michalkce se v ní líbilo,má v ní prostor.
Zatím spí,sousedi jsou dneska klidnější.Po tý návštěvě dneska byla celá unavená.Tak ted už to jde,tak můžu aspon veřejně poděkovat Anippe,protože ona a její přítel mi moc pomohli a pomáhají pořád.Nevím,co bych bez nich dělala.Tak snad se jim ted brzo povede a budou mít taky nějaký krásný miminko.Budem jim držet palce. 🙂

anippe
17. bře 2008

No teda... se ted stydím 😔 Člověk potřebuje kolem sebe přátele a bohužel v takových situacích se teprv pozná kdo jakej je.Je to smutný, ale většinou pomůžou ti co bys to od nich nečekala a nejbližší se otočí zády né-li hůř. No to je život a my s ním musíme bojovat do posledních sil.Někdy je pravda horší než lež, to je známé a platí to i u tebe.Ty si ještě pořád snažíš nalhat, že se všechno vyřeší v klidu.Jen si tím ale prodlužuješ trápení, věř mě.Ale každý strůjcem svého štěstí.Mě jen děsí zprávy typu Neffová 😖 Máme Vás rádi a proto jsou naše slova upřímná a někdy pro tebe krutá.Ale dobré přátelství musí být postaveno na upřímnosti a pokud to neunese nestojí za nic.No mě nezbývá než poděkovat MK za to že je, jen díky těmto stánkám máme nové přátele a já v čase s Michalkou zapomenu na svoje trápení 😉
Jinak jsi mě nasadila brouka do hlavy s tou čárou dětí na ruce, to bude blbost, co třeba ženský s devíti dětma, těm se to na ruku ani nevleze.Nicméně já ted budu nějakou dobu dělat na všech známích průzkum a dám vědět 😀 Jo a ještě po těch našich včerejších řečích jsem se ráno vzbudila a boleli mě prsa.

ria80
17. bře 2008

Anippe,samá pravda,co píšeš.
S tím,jak píšeš,že se snažím věřit,že se dá všechno vgyřešit v klidu,máš pravdu.To samé mi říká i on.Ale já nemám na to,s nima bydlet a hádat se.Jedině se odstěhovat,v což douvfám.Vím,že si tím prodlužuju trápení,ale akt bych to nevgfydržela,být s nima vge zlým a přitom s nima bydlet.
O těch prsách,to bych ti nerada dělala nějaké falešné naděje,to nechci.Však čekej.Ale ten test bych si asi na tvým místě udělala,ale ještě později,až nebudeš mít vg sobě ty hormony.A ta čára,to zkus,co jsem se koukala u lidí,tak to vychází.

lenycka
autor
19. bře 2008

Rio a jaké jogurty malé dáváš? Založila jsem na to teda i diskuzi, ale když píšeš, že jogurtujete...

ria80
19. bře 2008

Taková diskuse už tady je.Koukala jsem tam a maminky většinou říkaj,že davaj od ukončeného osmého měsíce.Tak snad to nevadí.Já dávám Activii bílou,Michalce mioc chutná,sní každý den jednu.Prý jsou dobré Holandia,ale ty jsem zatím viděla jen ovocné.Nic s tím nedělám,jen vyndám na chíli z ledničky,aby to neměla tak studený.

lenycka
autor
20. bře 2008

ty jo, tak většina dětí baští jogurty, jenom naše nimra zase protestuje 😒

ria80
20. bře 2008

Michalka zas nechce banán.Zatím teda,dál uvidíme.Dneska jsem jí chtěla dát napít vody a klepala se zas odporem.A já jsem takový zastánce čisté vody!Mě naštvala.Navíc nevím,jak ji naučit pít.Když jí daám do pusy hubičku od hrnečku,tak neví,co s tím a vystrkuje to.Zítra zkusím čajíček.Neslazený samozřejmě.
Jinak jí čím dál víc.Byly jsme u doktorky a má o 260g víc než před týdnem.

lenycka
autor
20. bře 2008

Tak to je výborná zpráva, že pěkně přibírá, to seš ráda, viď?
Hele my s sebou všude taháme čajíček ve flašce, ale z té savičky se taky nenapijeme, takže jí to vždycky odšroubuju a pije jako z hrnečku, doma máme i plastové dětské hrnečky, tak pije jen z nich a pohoda, vypije toho daleko víc, jak kdybych to do ní rvala se savičkou. Tak to taky vyzkoušej, třeba to Michalce taky půjde a bude jí to bavit.
Tak my dneska ráno dojedly půlku malé skleničky hrušky s banánem, na O měla zeleninku se žloutkem, ale mamině se rozbil šlehač a takový to žďuchadlo na brambory taky nemá, tak to měla hodně hrubé, ale snědla víc, jak doma a na večeři zase kotel kaše, ale na té nemůže být prostě tak závislá, to nejde. Ale jsem ráda, že aspoň něco do ní narvu, no.
A pijeme čajíčky, bylinkové, neslazené, granulovaný slazený nebo jakýkoliv slazený bych do ní zatím necpala. Předevčírem jsme s malou byly na kávě s bývalým kolegou z práce a tak jsem jí tam dala napít Bonaqui a dobrý, šmakovala jí, ale to jen proto, že to bylo v kavárně a že pila ze skleničky, to pak trpí děsně pocitem důležitosti.
Co ten tvůj nový objev, jak to vypadá? Nenechala ses, doufám, od vašich odradit...

ria80
20. bře 2008

No my jsme šly dneska od doktorky a potkaly jsme manžela.Prostě náhoda.Musím si dávat hroznej pozor,kdybych nešla sama,to si radši ani nepředstavuju.
Ona Sofinka pije teda normálně?To jí musí všude tect,ne?No zkusím to,ale vodu jsem jí zkusila dávat po lžičkách a šklebila se.Třeba jí čajíček bude chutnat víc.
Vejce jsme ještě nedávaly,jenom maso.To jí chutná,víc než samotná zelenina.A vy ted nejste doma,kde jste?
No já jsem hodně opatrná,co jí dávám.Dáváš už lepek?
Ted jsem četla na kojencích diskusi,jak tam maminy dávaj dětem všechno,segedín,špagety,zákusky z cukrárny...No je to jejich věc,ale já bych to dítěti v životě nedala,ani babička se neodváží,i když by chtěla,protože ví,že bych už Michalku nepůjčila.Nechápu,jak v dnešní době ještě někdo může děti takhle krmit.
Michalka je ted úplně v pohodě,pořád se směje,můžu jít i na chvíli z místnosti a ona tam vydrží.
Zatím jsem se nenechala odradit,ale musím říct,bije se to ve mě.Mamka na mě ted jde přes city,že jim tím ubližuju,a manželovi taky.Co myslíš ty,Já si teda nemyslím,že dělám něco špatnýho,vždyt už spolu nežijeme a už předtím jsme vedle sebe jen přežívali.Ale když ho vidím,tak je mi ho taky líto,i když vím,že si to dělá sám.On si pořád dělá naděje,že se to spraví,a vnucuje se mi do přízně.Ale nechce mi,mu říkat,že někoho mám.Nevfím,jak by reagoval.Stejně mi trochu připadá,že ho podvádím,i když rozum říká něco jiného.
S objevem je mi vajn,zatím to jinak neberu,prostě tak,že nesedíme pořád s Michalkou doma,ale jedeme třeba na výlet,oběma nám to prospěje,konečně se zas někdo ke mě chová hezky,a to je šechno.Trochu mám strach,abych se zas nenechala oblbnout,ted jsem taková vyprahlá po nějakým citu a můžu naletět kdekomu.Nevím,jestli ted jsem schpná rozumně přemýšlet a vnímat.Ale to bych si mohla říkat pořád,vždyt ted zatím o nic nejde.
A co asi Verusky,jak se mají..

ria80
20. bře 2008

Když mám Michalku,tak přemýšlím úplně jinak než kdybych ji neměla.Mám docela strach do něčeho jít,nechci,aby Michalka poznávala samý strejdy.Jasně,zatím je jí to jedno,je malá,a bere to tak,že se na ní jedem člověk směje.Ale co dál.Ale zas to bych musela mít strach pořád a zůstat sama.Bije se to ve mě,a hodně.

lenycka
autor
21. bře 2008

Já malý dávám dětské sušenky, tak ty lepek určitě obsahujou, jsem četla, že by si na tohle spíš měly dávat maminy, u kterých někde v rodině alergie je, ale snažím se jí to dávat v hodně omezeném množství. Když mám zákusek, tak jí z toho odloupnu maličkatej kousek korpusu, bez čokolád nebo krémů a to jí dám, většinou to moc nechce a plive to.
Já myslím, že nic špatného neděláš. Ve vztahu jsi byla nešťastná, manžel odešel, vyhrožoval zbraní, to je dost závažný myslím a tak se ti podle mě nikdo, krom vašich, asi nediví! Vyprdni se na ně, oni to časem rozdýchají, do smrti sama zůstat nemůžeš a maminka asi rychle zapomíná, co si k tobě manžel dovoloval a jak jsi trpěla, ne?! Takže se věnuj jen sama sobě a novému partnerovi a užívej si to. Michalka je ještě maličkatá na to, aby si pamatovala, že někoho teď máš a kdyby to nemělo vyjít, tak to ber aspoň jako odreagování a útěk od všedních problémů 😉
My jsme s malou u maminy na severu. Braly jsme to přes Prahu, jak jsem tam pracovala, tak tam mám dost známých, spaly jsme u kamarádky, ta má chlapečka stejně starého a ve St jsme přejely sem, dnes nám má přijet i taťka, zůstaneme do Po nebo Út, pak to bereme přes Ikei v Pze a domů a budeme vyvýletovaní ažaž 😀

ria80
21. bře 2008

Tak to se máte. 🙂 MY jsme byli v restauraci se známou s chlapečkem,stejně starým jako Michalka ,a ona se ho bála.Není zvyklá na děti,viděla asi dítě poprvé.On byl teda fakt divokej.Tak si říkám,měla bych s ní občas zajít do matřskýho centra nebo na nějaký cičení,aby se otrkala.
Jinak taky myslím,že nedělám nic špatnýho.S tím vztahem,to beru přesně tak,jak říkáš ty,Když to vyjde,tak fajn,když to nevyjde,tak jsem aspon přišla na jiný myšlenky.Mamka rychle zapomně la.
To jen já si pořád připadám blbě,jako kdybych byla manželovi nevěrná nebo co,ale to je jen můj pocit.Zivot jde dál.

lenycka
autor
21. bře 2008

My jsme s malou skoro každý den mezi dětma, takže je zvyklá a myslím, že to je jen dobře. Takže jestli můžu poradit, tak s Michalkou začni někam taky chodit, může jí to rozhodně jen pomoct, v žádným případě uškodit! Je fakt, že některý děti jsou dost divoký, tak je potřeba to svoje chránit, ale tak to jsou děti 😀

ria80
21. bře 2008

Ahoj,celý den jsme nebyly doma.Poohlídnu se po něčem,potřebujeme obě do kolektivu.Zkoušela jsem jí dát pít,jak jsi říkala,ale úspěch žádný.No budu pořád zkoušet.
Kam vy chodíte mezi děti?

ria80
22. bře 2008

Přejeme všem KRASNE VELIKONOCE!!

lenycka
autor
23. bře 2008

Taky přejem hezký Velikonoce. My to teda zatím ještě tak moc neprožíváme, ale příští rok už to bude parádička, na to se už těším 😀
No my si chodíme s holkama každý den pro obědy, tak pak s tou jednou kámoškou většinou obědváme dohromady, takže se tam děcka válej na dece, hrajou si a jsou na sebe zvyklá. Pak se často vídáme se švagrovou, ta má stejně starou holčičku a tak různě jezdíme po kamarádkách a známých, které mají děti a Sophinku baví je pozorovat, když se pak rozkouká, tak si k nim doleze a začne se otrkávat a baví jí to. Jo a jednou týdně chodíme na takové jakoby "tanečky", to říkáme s maminama různé říkanky a zpíváme písničky a tak různě tam s dětma chodíme a děláme s nima blbiny, takže jsme furt někde...

ria80
24. bře 2008

Ahoj,tak jak jste to prožili?Já jsem dělala 12 vajec malovaných voskem,paráda,něco se udalo a zbytkem se budem ještě kochat.
No a zase přišel manžel,jakože na pomlázku,a zůstal 2 hodiny.Pak šla Michalka spát a já jsem ho nemohla dostat z domu.Pořád měl sklony mě objímat a tak a přemlouvat,bylo to fakt nepříjemný.Jemu je zbytečný něco říkat.No a pak zas psal,že se sejdeme ještě odpoledne,že nemá co dělat.Jsem mu neodpověděla,ale on asi obcházel kolem baráku,naši byli pryč a hned co se vrátili,tak psal mamce,útočil na ní,že za všechno můžou oni,že nám rozrátili rodinu.Mamka to neydržela a zavolala mu,at jí dá pokoj,že oni s tím nemají nic společného.On se do ní pořád navgážel a provgokoval,tak na něho pak už křičela.No hrúza.Nakonec to položila.
Já jsem mu taky dneska řekla,at si někoho najde,at není sám,bude mu líp a zařídíme si každej svůj život.On to prostě neslyší.
Zas říkal mamce,že když nebude s náma on,tak už mě nikdo nebude chtít kvůli Michalce,a zůstanu už napořád sama.Až oni umřou.Tam mamka řekla,že to bych teda vyhrála,kdyby mi zbyl jen on.On je naprosto přesvgědčenej o tom,že je jedinej na světě,kdo má o mě zájem a i do budoucna.
No aspon vím,že to tady nečte. 😀
Ale byly to nervy,mamka tak křičela,že jsem odešla s Michalkou pryč,aby z toho nebyla špatná.Ale byla fajn,večer snědla misku kaše,nacpala se.Ale co mě trápí,že nechce pít.Jen vidí hrnek,tak se začne vztekat.Zkoušela jsem vodu a čaj,normálně z hrnku,pak z hrnku s hubičkou a lžičkou.A nic,zteká se a plie to.Jsem taky naštvaná,už bych nemusela přes den vůbec kojit,kdyby pila,Taky jí budou chybět tekutiny.

ria80
24. bře 2008

Michalka ted hulákala,tak jsem tam šla a tam byla tak strašná zima!Tak ždycky větrám,než jde spát a jak mě dneska vytočil,tak jsem zapomněla zavřít.Chudák,snad nenastydla,to by bylo blbý,Ale studená nebyla,tak snad ne.