Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

ria80
23. zář 2008

Ahoj holky,co kdybysme obnovily diskusi,když už jsme zase všechny po prázdninách doma? 😉
JAk se máte?

lenycka
autor
29. zář 2008

Ahoj, my se máme dobře, co u vás nového? Co Michalka, je v pořádku? Roste jak z vody? Nějakej novej potenciální tatínek na obzoru?

ria80
29. zář 2008

NO u nás je nových věcí.Michalka udělal pokrok,chodí kolem nábytku,před týdnem se naučila sama se postavit a stát a ted čekáme na první krůčky.Držíme bezlepkovou dietu,nejmín do dvou let.Váží ted asi 8600g.M8 třizuby,a další ji zlobí.Ale snaží se pořád mluvit.
My jsme byly zase pryč,jeho chování se nedalo zas vydržet.Bojím se každé jeho návštěvy,úpořád jsou scény,další má být tento víkend,tak mi držte palce.Příští týden je rozvodový řízení,ale výsledek je dost nejistý.Také bude další řízení o dítěti,to ještě nevím kdy,protože jeho chování se opravdu nedá zvládat.Pořád to s právničkou řešíme.
Nový tatínel zatím žádný není ani na obzoru,zájem by byl,ale já ted mám tolik starostí,že to nemá cenu.Nejdřív musím být rozvedená a pak můžu začít přemýšlet dál.
Tak to je tak zhruba.Co vy?Co už všechno Sofinka umí?A jak je to s váme dvěma?

lenycka
autor
30. zář 2008

Takže je to s ním furt masakr, jo? To jsem myslela, že se už uklidnil teda 😒 Tak hlavně, aby soud rozhodl ve tvůj prospěch, pak už bude jen líp! 😉
Sophinka je taková naše malá hyperaktíva, jak jí doma říkáme, je jí plnej byt, je děsně akční. Už se naučila i běhat, takže když to jen jde, tak prostě běží. Jinak na to, jak dřív nesnášela knížky, tak teď nám je furt nosí a chce TÍTY, takže furt čteme, ale ne texty, ale jen se učíme zvířátka, to jí baví moc. No a hodně mele - CU a NECU (chci a nechci), NENDE (nejde), A DEM (jdeme), dneska viděla na figuríně u větví vestu, tak mi říká BUDA (bunda), kytí, auto, éro, pe (pes), bobo když kaká (na nočník budeme učit až na jaře, přes zimu by to bylo asi dost bezpředmětný), bumbu, hapalo, ťáu (čau) a tak, no, teď mě hned všechno nenapadá, ale opakuje hodně, je to taková drbnička 😀
Zuby má horní 1 a 2 a pravou stoličku a levou má děsně nateklou a dole má jen jedničky a jednu dvojku. Tu stoličku má od minulýho tejdne, to jsem v noci dost ponocovaly, ale neřekla proč, jen neměla chuť k jídlu a v noci se budila hlady a včera jsem jí to zjistila, že už jí má prořízlou, takže dobrý, všechno má svůj důvod, to je důležitý 😀
Jinak novýho nic, doma dobrý, takže jsem spokojená 🙂

ria80
30. zář 2008

Taky jsem myslela,že se uklidní,ale asi to hned tak nebude,jeho touha po pomstě je opravdu velká.Už nevím,co mám dělat.
Michalka je opak Sofinky,uložila se k zimnímu spánku.Přes noc spí hodně dloho,až do dopolledne,hlavně když je zataženo,a ještě přes den.Je moc hodná.Zuby má dva dole a jeden nahoře.Mluví hodně,to už bych ani nevyjmenovala.Snaží se opakovat všechno,co řekneme.Na toto je dobrá,oslnujeme s tím na pískovišti. 😉
Jen nás trápí,že začíná dost ubližovat.NAjednou ji to chytne a škrábne a rve člověka a tak.A když ji to zakážeme nebo zrovna nikdo není nablízku,tak ubližuje sobě.To mě fakt trápí,ale co tady čtu,tak to děti dost dělají a prý to přejde.Tak doufám,že brzo.
To je fajn,že se to u vás urovnalo.A co bydlení?
To já si s každou jeho návštěvou víc a víc gratuluju k rozhodnutí od něj odejít.Ještě na jaře jsem ho trochu litovala,ale ted už mi tolik ubližuje a Michalce,že už k němu cítím jen odpor.

lenycka
autor
1. říj 2008

Ne, my měly krizovku jen minulej tejden, teď už zase pěkně spí celou noc. Usne třeba v šest a v sedm ráno vstává, to je dobrý. a jak už nekojíme, tak je to už úplná paráda. To bylo jen výjimečný, od narození poprvé, že jsme takhle vstávaly v noci a chtěla bych, aby to bylo i naposledy, ale to asi nehrozí 😀

ria80
1. říj 2008

My teda kojíme a doufám,že to aspon ještě přes zimu vydrží.To jsi mě uklidnila,že ještě nechodí na nočník.Já to začínám zkoušet,ale zatím bez uspěchu.
TAk co děláte ted,když se zkazilo počasí?Kam chodíte?Pořád někde po návštěvách?

lenycka
autor
1. říj 2008

Zatím není tak hnusně, že bysme musely po návštěvách, takže když to jde, tak jdeme ven, když prší, vymýšlíme program doma nebo někam jedeme, je to jak kdy, podle okolností a nálady. Co vymýšlíte vy?

ria80
10. říj 2008

Ahoj,tak jsem rozvedená,můžete gratulovat!Aspon že to proběhlo v klidu,nemuseli jsme tam po sobě plivat.Ale tím bohužel soudy nekončí.
Ted je hezky,tak býváme na písku,pořádně ji navlíknu,at ji to nestudí.Taky Michalka začíná sama chodit,dočkali jsme se!
Co u vás novýho?

zanett
11. říj 2008

Tak gratuluju, rio 😉 Aspon ten stres a nervy za to staly... 🙂

ria80
12. říj 2008

Díky zanett 🙂 Sice to všechny problémy nevyřeší,ale ale užívám si ten pocit

lenycka
autor
17. říj 2008

Taky gratuluje. Takže probíhalo všechno v klidu? To je dobře 🙂

ria80
24. říj 2008

Ahoj,tak jak se pořád máte?Leny,všechno probíhalo v klidu,ale jak říkám,stále ještě to není určitý.Dnes došel rozsudek,tak budu čekat.Ještě to nemá právní moc.Ted je u nás vůbec nějaký klid.
Ale zas mám další starosti,ato s pěnězma.Který nemám.Už je to dost kritická situace.Ale nikdo nechce hlídat,tak do práce nemůžu.Domácí práce jsou podvod.Tak se koukám na náký úklid nebo něco,ale zatím jsme nic nenašla.Kdybyste o něčem věděly,dejte mi vědět.Je to taková beznadějná situace.

verusky
24. říj 2008

ahoj holky,ja vas po dlouhe dobe (a na dlouhou dobu) zdravim.bydlime v kyjove,vsichni i s petrem.prvni tri mesice byly hrozne,deti nemocne,ja nemocna,petr frajer,nema cas,vsechno si dovede predstavit.vyboral nas v aute (mem),auto na odpis,ja s nemocnyma detma bez auta a lekarka 20km (jeste jsem je nemela prepsane sem),pak mi ukradl klice od hodoninskeho bytu a zjistila jsem to,az mi meli stehovat kozenou sedacku.no mela jsem dva nervove skorokolapsy,ze jsem pak vyhledala psycholozku a jednou do mesi ce mame sezeni,ted uz resime jen deti (obcas nezvladam,jsem nervni,nejsem spokojena,ze nemam cas na sebe a tak),je to uzasna baba a ma osmileteho syna,tak primerena vekem,moc si sedneme a bezvadne pokecame.tehdy poprve mi moc pomohl a v ysla jsem od ni jako novy clovek (coz se pak projevilo v tom,ze o me petr zacal stat.ale zas s bytem mi tu pomahal muj byvaly,takze pak drsne zabojoval,protoze s kymsi mluvil a ten mu rekl,aby nebylo pozde a at trochu zpokorni).no,byli jsme i v manzelske poradne a ted je hlavni rozdil v tom,jak jsme zili v hodonine a jak tady-ze petr VERI,ze my dva mame byt spolu.takze kdyz se pohadame (a umime trucovat oba) a vychladne to,uz se to neresi a jedem dal,jako by nic hrozneho neprobehlo.no ono s tema dvema cacorkama se toho moc nestiha,nervy tecou a cele dny se nezastavime.anicka ma uz pres dva tydny napuchly sesty zub a ne a ne ven,posledni tri dny uz rve porad,jinak je zlata,obchazi si nabytek,dela panecek,umi kocicku,pejska,ovecku,kravicku a tatu,jinak si porad brebenti.kolecka dava na hribecek (uzasna je),kostky na sebe,je porad pohodar (az na ty zuby a kdyz ji veruska vezme hracku).verusku jsem resila s psycholozkou,takze jsem se ucila ji mit rada i s jejimi litostivymi stavy a je to mnohem lepsi.po obede porad nespi,anicka uz dlouho spi jen jednou denne,takze je to mazec.veruska je dost samostatna,ale taky jsme resili nejake drobne zdravotni potize a to je pak uplny zaprah.jo a jak jsem po porodu resila ta kila,tak jsem pribrala pres dvacet a pak to slo co tyden to jedno kilo a kdyz jsem byla sama a petr me jeste psychicky nicil,tak jsem skoncila na neskutecnych 53kg (ted mam 56),to jsem nemela snad ani ve trinacti.
tak tak u nas...net jsem si sem nedavno poridila,ale vubec nemam cas,vecer jsem rada,ze uklidim a jdu spat,anicku jeste jednou za noc kojim,ale dost se budi a nechci ji prso davat,tak dudlikujem a nekdy jsou noci,co se moc nevyspim (ale uz se blyska na lespi casy).
takze holky u nas s petrem celkem bezva,sex uplne v poho (petr furt chce,ale ja porad resim nejake zenske potize a jak jsem unavena,tak zas moc nechcu,ale tak domluvime se.me to tesi,ze ho pritahuju a to je hlavni).
rio,gratuluju k rozvodu a vyres to s nim jednou provzdy,musis byt drsna.ja taky petrovi dala (a psycholozka mi to potvrdila) jasna pravidla na deti,chlap musi pochopit,ze se nemuze chovat volne jak se mu zachce.uz jsou tu deti!!
devcata,az prestanu kojit,jakou mi doporucejete antikoncepci? zkusenosti nemam a na pet let bych se rada pojistila,pak si este nejake mimco ci dve poridim...
mejte se hezky,vsechny (leny,uz te cenda nezlobi?)

ria80
24. říj 2008

Ahoj Veru,to jsem ráda,že jsi se ozvala!! 😉
A mohla byses ted ozvat i častěji.Ted to tady nejede.Taky si říkám,že jsem měla být asi od začátku tvrdší,třeba by ty všechny problémy nebyly.
Veru,asi by bylo nejlepší tělísko s hormonem.To nedělá žádný problémy a vyjde i nejlepvněji,kdyby sis musela kupovat každý tři měsíce prášky.A je to myslím zrovna na pět let.
Veru divím se ti,že spolu jste,když píšeš,jak se choval.Já už bych s takovým asi být nemohla,bych mu nevěřila.Ale když myslíš,že to bude dobré,proč ne.Myslela jsem,že už máš třeba i jinýho.
Anička je teda moc šikovná.Michalka taky byla,až na ten pohyb.Ted už chodí,začla asi před 3 týdny.Tak pomalu zaíná.Doma už jen chodí.A zub jí ted vylezl čtvrtej.Ale taky ji to trápí.Ona ted hlavně hodně mluví,už se s ní skoro normálně bavíme.Dostává nějaký ukoly,který zvládá a má radost.A pořád kojíme.Doufám,že to ještě přes zimu vydržíme.
TAk se měj hezky a budem moc rády,když se brzo zas ozveš.I když to musí být mazec,se dvěma dětma.

lenycka
autor
27. říj 2008

Veru, tak my už asi dva měsíce nekojíme. Jeli jsme začátkem září kamarádce do Prahy na svatbu a malou jsme nechávali (poprvé na víkend) u maminy, tak jsme jí týden předtím odstavili a dobrý. Ještě teda měsíc po, tak když jsem se koupala s malou, tak se chtěla přicucnout, ale teď už ví, že je to P-TO a nic víc jí to neříká, ale zkoušela jsem si zrovna včera mačkat a mlíko ještě mám, to je docela doba, než se ztratí úplně, to jsem překvapená 🙂
Jinak zubů máme 9 (6 nahoře a 3 dole) a poslední týden je tak uječená a nesnesitelná, že mám pocit, že jí roste snad zbytek naráz. Čenda má dnes a zítra volno a jak je s náma už od Pá, tak už dneska nechápal, ona je v pohodě, hraje si, mazlí se, směje se a najednou cvak a ječí jak šílená, tak je z toho dost vyplašenej, ale zas nechápe, že když už tohle mám týden, tak jsem z toho na nervy, no je to někdy fakt boj 🙂
Jinak jsem moc ráda, že ses nám ozvala. Sice stručně, takže si to budu muset ještě jednou přelousknout, ale super, díky 😉

ria80
13. lis 2008

Ahoj,tak jak žijete?My dobře,Michalka má zimní spánek.Rozvod už má právní doložku,tak aspon to.Zítra jdu zas na úřad,to tam doložit.Sociálka mi dala soc.příspěvek 65 kč,tak to si s Michalkou užijem.
Jak u vás,Leny?

lenycka
autor
14. lis 2008

65,- Kč na den? Ty vole, no snad není možný! 😒

ria80
14. lis 2008

Ne ,65 kč na měsíc!! 😝 No chápeš to?to je vysměch.
Ale dneska jsem tam zase byla,doložila jsem tam rozvod,tak mě začli brát jako osamělýho rodiče a trochu mi to zvedli.Takže už to tak směšný není.I když výhra taky ne,tak na jedny plíny.
JAk se máte?

lenycka
autor
15. lis 2008

To si děláš srandu! No to snad není ani možný! Podle čeho to počítají???
Já jsem to teda původně pochopila, že ti schválili 65,- Kč/den jako alimenty. No že je to od státu, tak o to je to smutnější teda!

ria80
15. lis 2008

To by byly hodně dobrý alimenty,65 kč na den!To by lo fajn.
No asi jsem pro ně moc bohatá.Ještě chci zkoušet příplatek na bydlení,ale asi taky na to budu moc bohatá.Jsme národ bohatých lidí,no

lenycka
autor
15. lis 2008

To ti přijde hodně na alimentech? To bych teda neřekla.
Aby ti na ten příplatek na bydlení neřekli, že nemáš nárok, ptž bydlíš v baráku spolu s rodičema, tak že to maj zacálovat oni - bych se tomu vůbec nedivila

ria80
15. lis 2008

No oni něco takovýho říkali,ale já jim nedám pokoj. 😀 Už trochu otáčí,už mi řekli,že možná nárok mít budu,tak uvidím.
Michalka dneska má první kočárek,golfáče.Je z toho nadšená.Koupila jsem to na burze tady u nás,starší,ale bezvadný.No a když jsme to šly předvést mamce,tak řekla,že už jeden má schovaný.Ach jo.

verusky
25. lis 2008

holky,ahoj!
tzak jsem tak mrkla,kjak uz mate ty holciny velke a dovedete si to predstavit?ja uz mela druhe mimino doma!!tak co,braly byste to?
rio,nedej se,ten prispevek si zarid,vzdyt spravne mas rodicum davat najem ci prispevky na elektrinu apod..ale ty se nedas,jak tak ctu,to je dobre.
u nas svatek,spi mi obe holky a ze kazda jinde a uz dlouho,zapla jsem net,tak jsem tady.
anicka ma v sobotu rok,to je mazec!!predevcirem se rozesla,tak nam dala krasny darecek.byla dva dny uplne uzasna a dnes uz zase porad vresti (ona si i treba jen povida,ale desne hlasite,ma po mne pastviny).veruska je super,ta si uz tak krasne pohraje a vymysli si vsude nejakou cinnost,ze se o ni ani nemusim starat.s petrem je to dobry,obcas super a obcas,ze bych se s nim tyden nebavila.ale tak jsme trochu rozumnejsi,takze se tu nekonaji tragedie a snazime se byt tolerantnejsi.menili jsme vsechna okna,topeni,do toho petr provrtal vodu,tak jeste to a v nedeli to kachlickoval,jeste chybi spary a krom loznice (ta neni kolem oken a noveho topeni vymalovana) uz je to vsechno v poradku.jenze mam na zahradce jeste petrzel v zemi,dnes tam mam jit,ze mi petr doveze bednu s piskem,ale venku je skarede,ze bych vubec nesla.a taky verusce koupit zimni boty.v sobotu bude oslava anicky s petrovou rodinou,tak se netesim,za prve na chystani jidel a za druhe na ne a mrzi me,ze je to presne v den narozeni.ale tak nekdy to probehnout musi,ze.rio,co dalsi chlapi? chodis nekam nebo si s nekym pises na netu?nebo si davas pauzu?
leni,snad je to u vas dobry a kdyby ne,neco delej.proste at jsi spokojena.nekdo umi zit v nekvalitnim svazku a najde si to svoje v necem jinem,nekoho nekvalitni svazek nici a musi z nej ven.nejdulezitejsi je poznat,ktery jsem typ.ja osobne od petra odesla,ze to byla krize a ted kdyz je krize,tak si rikam,ze uz bych nas nerozdelovala,ale bzacala bych na nej kaslat a delala bych si sve 🙂 (coz znamena,ze clovek se porad meni).
holky,mejte se krasne a napiste mi,prosim,jak by vam bylo,kdyby jste si ted privezly druhe miminko.
ahojte a snad zas nekdy bude tak idealni cas,kdy si v klidu pobrouzdam na netu.

ria80
25. lis 2008

Ahoj Verusky,jsem ráda,že ses zas ozvala.Tak je fajn,že jste v pohodě.Anička je moc šikovná.Už jsi z nejhoršího venku.Ale před rokem to musel být mazec,co?
Já kdybych měla normální rodinu,tak bych už pravděpodoně čekala druhý.No nic,bude to jinak,užívám si MICHALKU.Ona je ted taky šikovná,hraje si a nezlobí,takže já bych si to uměla představit,že by se mi ted narodilo další.Kdybych měla normálně partnera,tak by se to zvládnout dalo.A samozřejmě v jiným bydlení než jsme,tady by se další člověk fakt nevešel.
Koukám,že jsi změnila názor na nefungující vztah.Já teda,stále trvám na tom,že bych v takovém vztahu být nemohla,zničilo by mě to,a odešla bych.Neuměla bych si žít sama pro sebe a partnera jako spolubydlícího.Určitě bych odešla zase od něj.
Další chlapi u mě nejsou.Kam bych chodila,s Michalkou ,že.A hlídání nemám.Ale už jsme zkusily do restaurace se známýma bylo to dobrý.Píšu si s jedním člověkem po netu,už jsme se i viděli,ale jsme takoví kamarádi a v dohledné době to nemá šanci přerůst někam jinam,i kdybysme chtěli.Nijak zvlášt nikoho nesháním,nechávám tomu volny průběh,a čekám,jestli mi někdo neskočí do cesty na procházce s Michalkou. 😀 Tak si uřžijte narozky a zase se brzo ozvi.Já sem pořád nakukuju,jestli se Lenycka neozve nebo se třeba přidá někdo další.

verusky
4. pro 2008

ahoj rio,
no vybraly jsme si ty tatinky my samy,takze si nemame na co stezovat.abych rekla svuj nazor,prijde mi,ze soucasni muzi nejsou moc dobri do zivota.chybi jim nadhled a resi kraviny,nevidi dulezite veci.ale samozrejme se najdou i vystupujici z techto rad,ale vetsina nic moc.
mam holky nemocne,uz to nezvladam,tak jsem nebyla pekna na verusku (mackala skarede anulku) a petra se to desne dotklo,tak jsem rekla,at si ji klidne zaveze k mame,ze ja je obe opravdu nezvladam.anicce predevcirem pichali obe ouska,oboustranny zanet,noc predtim porad plakala,horecka a jsem moc vdecna nasi dr.,ze nechtela nic zanedbat a poslala nas (uz bylo pozdni odpoledne) na nemocnici na usni.
takze mi anulka spi a za hodinu prijede moje mamka a ja si zahraju na klavir,presne za dva mesice mam koncert a jeste jsem nezacala poradne cvicit.
ten petr je proste blb.dneska zas kecsl takove kraviny,ze me ted moc mrzi,ze jsem se ho nezeptala,proc me teda vubec miluje,kdyz toto,toto,toto.asi ho zacnu bojkotovat.zacala jsem se ucit nemecky,potrebuju hrat a kaslu mu na poradky a vymyslelea jsem si uzasnou vetu-kdo ze je chytrejsi,jetsli on,ktery si nasel spindiru (tak me jednou nazval) nebo ja,ktera si nasla cistotneho.jen to pouzit v praxi...(coz mi cini potiz,protoze ja kdybych byla sama bez nej,tak mam taky rada uklizeno,ale nekdy nemam sil,tak uklizim trochu kvuli nemu a na to asi zacnu kaslat).
narozky celkem v klidu,anicka ma pekne darecky a tesim se zas na vanoce.zitra necham balicky za oknem a b udeme se divat,jak pujdou certi okolo.
leny,prosim te,jak si stridate malou?ja toho zacinam mit nad hlavu a potrebovala bych,aby co je petr doma,mel na starosti deti a kdyz je v praci,abych je mela na starosti ja.funguje to tak u vas?nebo si cenda dela sve?mne petr rokne,ze se mi divi,proc ten koncert nezrusim,ale vzdyt je to moje prace a jednou zacit pracovat musim.holky jsou s nim navic v pohode.
dnes me teda nastval,fakt.jsem aj jecela,ale to me zastavil,tak jsem si to uvedomila,zmkla a prdim na nej.
pani psycholozka mi vzdycky rika,ze to neni nikde idealni a ze musime cas,kdy jsou nad nama mraky,pokud mozno v klidu prezit a vedet,ze to zase prejde a bude lip.tak teda jo.ja se snazim a ona me posledne pochvalila,ze jde videt,ze na sobe pracuju.
tak devcata,zase napiste,budu se tesit,pa,pa.

ria80
4. pro 2008

Ahoj,Veru,
já to zas beru tak,že každý někdy udělá chybu a špatnou volbu,ale vždycky je příležitost chybu napravit,podle toho se řídím,a myslím,že dobře.Máš asi pravdu v tom,že dnes muži už nejsou tak schopní normálně žít v rodině a plnit funkci,kterou by měli.Nevím,proč to tak je,ale nám nezbýá než s tím počítata a podle toho se zařídit.
Jsi ale fakt dobrá,jak to zvládáš.To musí být nějaká vnitřní síla,kterou já až takovou nemám.Chudinky holky,Veruska je taky nemocná?Nevyčítej si to,ona ví,že ji máš ráda,i když někdy vyletíš.Ale pETR BY TI TEDA MĚL POMOCT.
Stejně nechápu,jak to můžeš trpět.Jak může říkat o něco o špindírách? 😝 Jsi mu měla říct,že dneska už běžně lidi osobního sluhu nemaj,že se o sebe staraj sami.
Snad tam žije taky,ne?Jste ronoprávní lidi,vzal si tě za ženu,ne za služku.Je to jeho domácnost stejnějako tvoje.NA tým místě bych na to taky kašlala,uklízela bych podle sebe,jak se ti to líbí,a když má problém,tak at se zapojí.
My taky dáme za okno balíček,myslím,že Michalka je na čerta ještě malá.Ale půjdeme se na ně podíat en,jestli nějakého potkáme..
Bývalý zase pořád otravuje,začíná být zas nesnesitelnej.Ale já už jsem jinde,kašlu na něho.
Michalka ted má trápení se zubama,rostou asi všechny najednou,tak je mrzutá.Ted jí najednou vyrostla stolička okolo je prázdno.Rostou si jak chtěj.
Dárky mám všechny kromě Michalky,tu si nechávám nakonec.A taky proto,že nemám peníze.Nevím jak to zvládnu.
Stejně je to hrozný,že ty s ním žiješ za tu cenu,že chodíš k psycholožce.Jasně,někdy může být líp.ale já jsem opradu ráda,že jsem u těchto představ neskončila.Ted mám teda starosti s penězma,ale to je všechno.Co všechno jsem musela řešit předtím!To mi za to nestojí.
Tak at se holky brzo uzdraví.Ted před Vánocema je blbý být nemocný.Tak se mějte a zase se brzo ozvi!

lenycka
autor
5. pro 2008

Nestačím si to dočítat, tak jen v krátkosti - já funguju přes noc (když nejdu pařit 😀 a malá se třeba kvůli zubákům vzbudí) a celý den. Udeří půl pátá a Čenda přijde a přestanu většinou existovat. Malá chytne druhý dech a už to tu lítá a furt mu něco vykládá a furt jen táta táta, ale myslím, že je to tím, že jsem je k tomu od narození vedla! Takže teď třeba koupali, teď večeří, já už nevylezu dokud nezalezou do ložnice. Ptž bych fakt jinak vůbec nic jinýho neudělala. A jsem ráda, že jsme to takhle zavedli. A argument byl jednoduchý - chci, abyste si k sobě našli cestu a byli jedna ruka, abych mohla s klidem umřít 😀 😀 😀

ria80
23. pro 2008

Ahoj holky,ozvěte se taky!Já vám přeju krásné Vánoce a Michalka taky.At je prožijete co nejlíp podle vašich představa hlavně bez hádek!

verusky
30. pro 2008

ahoj holky,
tak krasny novy rok!
u nas na stedry den dvouhodinovy rozhovor,takze petr od deti nikdy neodejde a jestli si nekoho najdu,tak ho zabije.tak mam krasne vyhlidky! (nejak me prepadla pred mesicem krize a ne a ne se ji zbavit,asi ho nemiluju a nechce se mi vedle nej byt,radsi bych byla sama.)
ja taky holky vedu k lasce k tatovi,on si pak myslim,ze ho tak milujou jenom kvuli nemu no a pak spolu maji vazbu az prilis velkou a az se rozejdeme,tak bude vsechna spina jen na mne.s blbcem se nedomluvim!tak je mi z toho uzko.on se opravdu snazi,ale ja jsem jakasi v krizi.
jinak jsem byla tri dny u nasich,anicce se dnes zveda teplota,tak asi zitra pujdeme zase na usni,do tretice pichat (obe ouska,ma to porad spatne a nemuzem se z toho uz pres mesic dostat).jakasi jsem nesvobodna...navic za mesic koncert a nektere veci neumim.
ale rozhodla jsem,ze pujdu v zari do prace,dva dny bude hlidat moje mamka a dva dny jsou jen na tri hodiny,rekla bych byvale zakyni,je na gymplu a bydli kousek a asi tchyni,nebo to zvladne ta holka.petr je pro (on ted se opravdu moc snazi,ale zase si to predtim totiz pekne zavaril,kdyz on je takove dite!).
holky,pekne prozijte silvestra a zase napiste.
verka