Udělala jsem dobře?

houskan
11. kvě 2020

Dobrý den, je mi 17 let a mému příteli za mesic 20, no teda už tehdejšímu, byli jsme spolu 2 roky a půl. Dnes jak nechodime do skoly,tak si posilame všichni mezi sebou na messengru ukoly, no a já si je většinou posilam s mym spolužákem a mám u nej přezdívku “bro” proste z kamarádství nic vic vubec, no a muj přítel to videl a řek mi ze mám jít hned doprdele a ze ať vypadnu hned z jeho domu, ještě ke vsemu mě hrozne bolelo v tu dobu bricho ze jsem skoro nemohla ani chodit(něco jako při ms) řek mi,ze moje bricho ho nezajimá,a ze mám vypadnout proste, jen tak tak jsem odesla domu.Neni to už poprvé co mi sproste nadává napr mi nadaval dřív i do kravy a td. No a proste teď jsem se s nim už rozesla, myslíte ze jsem udelala něco spatne nebo chapete ho v této situaci?nebo naopak jsem udelala dobre a svedomi by měl zpytovat rozhodne on?vim ze je to asi hloupá otazka ale jsem ještě mlada a teprve se setkávám s reálným životem a moc tomu ještě nerozumim.

lv
11. kvě 2020

Přijde mi normální, že si 17letí studenti posílají zprávy, označení Bro - no mohl ti říct, že se ho to dotkloúže se mu to nelíbí atp., ne tě vyhodit. Aby tě posílal někdo doprdele, vyhazoval tě - co by dělal, až by přišel do vztahu fakt problém? Jedině - neutvrzuj se v tom, že on má/nemá zpytovat - to je nepodstatný, jeho problém, starej se o svou osobu, nereš jeho, ale sebe, ok?

ariadna12
11. kvě 2020

Mohl zarlit, myslet si, jak si vypisujes s jinym klukem, co s nim vlastne mas, nevime vsechny okolnosti. Je otazka, jak ses k nemu v realu chovala, to vis jen Ty. Takze nastvat si ho teoreticky mohla. K vyhazovu z domu - nemel byt tak hruby, jestli videl, ze je Ti zle. Pokud Ti i predtim (bezduvodne) nadaval, asi bych ho vymenila.

izz76
11. kvě 2020

Není důvod pokračovat ve vztahu s někým kdo se chová neurvale, nadává ti, nepřiměřeně žárlí, vyhazuje tě. Je ti 17 nemusíš ztrácet čas s nějakým primitivem,nejsi na něm závislá, k ničemu ho nepotřebuješ.

squezy
11. kvě 2020

Udelala si dobře. V 17 nejsi mala holka a snad víš, jak by se kluci k holkám měli chovat. Nech ho plavat, je to buran!!

amazonkajanik
11. kvě 2020

Asi jsem stará,nebo mimo, ale zeptám se,co je špatně na prezdivce "bro "?
Jinak zachoval se opravdu jak neandrtalec,mohl to říct v klidu,mohli jste si o tom promluvit,co mu vadí. Ale jestli nadával už dřív,tak žádná škoda z rozchodu. Takový začnou slovně a nemají daleko k ráně. Taky mám žárlivce,ale v klidu mi vysvětlil,že si nepřeje,abych si psala s tím a tím a měl pravdu. Oni to byli zpravidla kurevnici a časem mi došlo,že bez nich je ten svět lepší 😊

houskan
autor
11. kvě 2020

@amazonkajanik no přezdívka bro znamena brother jako bracha, takže nic spatnyho na ty přezdívek nevidim..

houskan
autor
11. kvě 2020

@lv no presne to jsem si rekla co by delal kdyby nastal velkej problem..

houskan
autor
11. kvě 2020

@ariadna12 no já mu ty zprávy ukazovala, a je to fakt jenom o úkolech a srceenshoty různých papíru, a to je vsechno

amazonkajanik
11. kvě 2020

@houskan to mě napadlo jako první,ale když reagoval tak blbě,tak jsem přemýšlela o jiném významu. Já si s kamarádem taky říkala brácha a ségra,dokonce nám to i lidi věřili,i když si nejsme vůbec podobní 😂 paradoxně má stejné příjmení jako můj mužský

zmrzlinka
12. kvě 2020

Udělala si dobře,že si se s ním rozešla.Nema Ti co nadávat...

zelenaesmolda
12. kvě 2020

@houskan od takoveho co nejdal

alilali
13. kvě 2020

Udělala si moc dobře. Chvíli to bude bolet, chvíli budeš možna litovat, ale uvidíš, že za měsíc či dva budeš ráda, že jsi se takového člověka, který si tě neváží zbavila.