"Výlev"

17. led 2021

Zdravim vas
Potrebujem sa vypisat, vykecat, pretoze sa nemam komu zdoverit. Zalubila som sa do muza, s ktorym som sa videla parkrat v zivote. Ano viem, ze to nie je uplne bezne a normalne. Nie som ziadna naivka, len pre informaciu. Zo zaciatku som o neho nemala ani zaujem, ale nakoniec sme sa stretli a zalubila som sa ako pubertiacka. On mi vravel,ze citi to iste...Priznam sa, mala som ocakavania, ze "to" budeme rozvijat a budeme sa posuvat,ale nestalo sa tak. Toto cele trvalo cca rok. Pocas toho roku sme neboli vzdy v kontakte, boli to take mensie prestavky napr.mesiac a potom sme boli opat v kontakte. Na zaciatku sa mi venoval, pisal so mnou pekne, planovali sme buducnost no postupne to z jeho strany ochladlo. Neozyval sa mi tak casto ako predtym, niekedy sa neozval aj tyzden, dva...ak som mu napisala, tak odpisal stroho, smajlikom alebo nieco uplne mimo temu, konverzaciu nerozvijal.Vedela som , ze to nie je normalne a ze v tom nieco je no nevedela som co. Viackrat som mu strucne napisala, aby mi dal vediet na com som, aby sa vyjadril k nasmu "vztahu", ze ak o mna nema zaujem nech pokojne napise, som chapavy clovek a akceptujem ak by ma nechcel..Mohol napisat hocico, aby sa ma "zbavil". No on vzdy napisal ako ma miluje, ako mu chybat a podobne sladke recicky. A ja hlupana som vzdy na to naletela. Ano ...vedela som, ze to nie je spravne ale v tej chvili som bola stastna ak som tam videla to "lubim ta" . Jednoducho som bola tak zamilovana, ze mi to bolo jedno. Zial, on mi daval len falosnu nadej.Neskor som sa dozvedela, ze je to suknickar, ktory aj pocas normalnych vztahov svoje partnerky podvadzal, obycajny kurevnik a dokonca ma aj dieta, ktore ledva videl. Bola som sokovana z tychto zisteni a normalne stale ak si na neho spomeniem tak mi pride neskutocne zle od zaludka. Uprimne nie som nad vecou. Ked som ho tymto konfrontovala, ze preco mi nepovedal o dietati (o detoch sme sa bavili, hovoril, ze nema), ze preco ma vodil cely cas za nos, ze ma miluje ked to tak nebolo, ze preco ma nechal takto trapit sa, ci mu to robilo dobre, ked som sa ponizovala ako nejaka chudera, ze zo mna urobil totalku zufalku, ze PRECO jednoducho nenapisal pravdu, ze ma nechce bla bla...tak sa opat nevyjadril k tymto veciam, ale opat som bola ja hystericka, opat som si domyslala a opat som bola zla ta ja. Viem,ze som bola hlupa a toto je ponaucenie do buducna, ale este som sa s tym nezmierila. Ublizil mi, vyuzil ma, ponizil. Kazdy den na to myslim. Na to zle ale aj na to dobre. Nedokazem to spracovat. Chcem na neho zabudnut lebo viem, ze on si nezasluzi uz ani jednu moju slzu. Ale ako? Je to narocne. Neznasam ho, ale este stale mi nie je celkom ukradnuty, este stale si pozriem jeho profil, vyhladavam ci sa nedozviem nieco nove. On ma mal cely cas uplne na haku, nikdy som ho ako clovek nezaujimala. Teraz to uz viem aj ked to trvalo dlho si to priznat. Prepacte. Ale musela som sa vypisat a budem rada ak sa k tomu vyjadrite a date mi nejake rady ako sa cez to dostat a ako zabudnut . Dakujem 🙂

michaela666
17. led 2021

Koukám, tenhle víkend máme přehlídku blbečků... Zkus se zaměřit sama na sebe. Dělej věci, které máš ráda, vyjdi si někam do přírody vyvětrat hlavu. Obklop se lidma, kteří tě mají rádi... Hlavně nehledej žádného dalšího chlapa, aby ses dostala přes tohohle lháře. Ve tvém psychickém rozpoložení by sis s velkou pravděpodobností našla někoho podobného, jenom abys nebyla sama.

Hlavně bych si zakázala sledovat jeho sociální sítě nebo mu psát. Časem se přes to určitě přeneseš. 🙂

jade85
17. led 2021

Zapracuj na svém sebevědomí, sebeúctě, sebelásce.

Nevím, kolik ti je, ale doprošovat se chlapa, aby ti řekl, na čem u něj jsi, to bylo trapný už v pubertě, přeci.

Nastav si v hlavě, že tohle je pod tvojí úroveň, že být s někým, kdo o tebe očividně nestojí (hodnotí se chování, ne slova), pro tebe přeci není dost dobré. Nastav si nějaký level, co od vztahu/chlapa chceš a pokud to nebude splňovat, tak sbohem.

Jakmile tohle nastavení bude mít pevný základ v tvé sebelásce, tak a) po podobném blbečkovi nikdy už ani nevzdechneš b) objeví se ten, který tvé požadavky bude splňovat. Vesmír nám vždycky dá jen to, co se odvážíme sami pro sebe chtít 🙂

dura175
17. led 2021

Taky jsem zažila podobného týpka. Nejdřív mě pořád uháněl, psal sladký řečičky. Párkrát jsme se sešli, taky jsem měla pocit, že se rodí nový vztah. A pak najednou, že jsem to špatně pochopila, on se potřebuje soustředit na svoji hudební kariéru. A za měsíc se zase chtěl sejít. Já jsem se v tom plácala, skákala jsem na jeho pískání asi půl roku, trápila jsem se. Nakonec jsem ho úplně odstřihla, číslo smazala, jeho žádosti o přátelství ignorovala. Pomohl čas a uvědomění si, že kvůli takovýmu blbečkovi se prostě nehodlám trápit.

gracinka7
17. led 2021

Vymaž jeho telefon, zablokuj si ho na sociálních sítích a půjde to. Sejde z očí, sejde z mysli. A kdyby se ti přece zastesklo, vzpomeň si, jaký to byl hajzl a lhář.

kitycat
17. led 2021

Laska je slepa... Je to velky chuj ale ty po veceroch ronis slzicku.... Uz by si sa mala zena naucit, ze chlapa nezmenis... A ak ta dokaze opit rozkom tak ako klobuk dole pred chlapom, ze ta rok dokazal klamat a ze mal vobec silu sa ozvat... Kazda ina so stipkou hrdosti by to do pol roka zabalila... Ty si potoku zistila take veci, ze by sa jednej z toho panenky prevratili, ale ty cakas na vysvetlenie? A coho? Vies aky je... Jedine vysvetlenie je, ze si naozaj zufala, ze nemas partnera... Za ten rok si ich mohla najst ale ty zijes minulostlu nrjakej idey Vasho fiktivneho dietata...

snehulka19
17. led 2021

Ahoj ,mozem sa opytat na meno toho chlapa? Podla opisu sedí na mojho priatela😆tiez to iste a dieta... dakujem 😊

michaela666
17. led 2021

@snehulka19 No to neeee 😀 To už by byla haluz jako prase, kdyby se tu našly dvě slečny co naletěly stejnému chlapovi.

kacenka1111
17. led 2021

@michaela666 vzdyt je to dalsi fake..

michaela666
17. led 2021

@kacenka1111 Kéž by...Tyhle diskuze mě začínají trochu děsit. Vypadá to, že procento blbečků v naší populaci se šíří stejně rychle jako covid. 😀 Tento víkend je fakt plodný.

kacenka1111
17. led 2021

@michaela666 prave to taky sleduju a tipuju na fake... At uz to dela kdokoliv