Vztah nechce, ale stále mi píše

1lindsay1
10. bře 2016

Ahoj holky, jaký máte názor?
žiji s přítelem 15 let, ale žijeme spolu posledních pár let jen jako kamarádi kvůli našim dětem. Před dvěma lety jsem přišla na oslavu narozenin své šéfky , kde jsem potkala jistého muže - z obou stran přeskočila jiskra při prvním pohledu. Začal mě nahánět a já jsem podlehla 🙂 zažili jsme krásný vášnivý románek, ale pak musel služebně odjet do zahraničí a nějak to za tu dobu vyšumělo. Cca po půl roce se vrátil, a naznačil mi, že vztahu se mnou nevěří i kdybych odešla od přítele, ale přitom mě neustále kontaktuje, píše mi sms, když přijede do Prahy zve mě na obědy, káfe a nosí mi kytky. Na schůzkách je ke mě velmi milý. Vůbec nevím jak to mám brát, já jsem do něj poblázněná a tak tiše trpím a čekám, co se vyvrbí :( nemáte podobnou zkušenost? Kdyby mě opravdu nechtěl, tak se asi neozývá?, nerozumím tomu.

kolibricek36
11. bře 2016

@1lindsay1 ale sagra nemusí vše vědět

shine2015
11. bře 2016

@kolibricek36 nehlede na to ze muze doufat ze se s nekym jinym rozejde....nebo proste bracha je porad bracha....

kolibricek36
11. bře 2016

@shine2015 tady to nevyřešíme, protože jsou oba dospělí lidi, tak se musí zařídit podle sebe - vždy je riziko, že to nevyjde ....

1lindsay1
autor
11. bře 2016

Holky, ja si myslim, ze fakt ne. Ale to je jedno, už si me nezaslouží, chova se jak blbec. Jeho segra mi prave řekla, ze si akorát děla zadní vrátka aby mohl s někým byt až se vrátí. Nemá cenu byt zblbla a čekat na někoho, který me při prvním poblazneni vymění.. Díky všem za otevření oci