Z přítele se stává závislák na PC hře

monulilinka
4. led 2013

Přítel má kamaráda,bez kterýho se ani jeden den neobejde,bud si každý den volají at už přes telefon,nebo přes skype,a už skoro každý den spolu hrajou nějakou hru přes internet,Hodně často se kvůli tomu hádáme,protože mu to už je přednější než já,mám strach,že až se příští měsíc narodí malá,že se to nezmění ☹ .Jeho kamarád mi přijde že ho do té hry tahá.Kolikrát mi přítel řekne at si najdu taky nějakou zábavu,ale jakou zábavu mám hledat v devět večer třeba?

letadylkokane
28. kvě 2018

Je pro me zahada, jak muze nekdo dopustit, aby mu nejkrasnejsi leta zivota takhle proklouzala mezi prsty... Nechapu to. A nechapu holky, ktere jsou s takovymi lidmi. Jaky bude takovy muz vzorem pro deti? Ceho si na nem budou deti vazit?
Neni preci nic krasnejsiho, nez kdyz muze dite v dospelosti rici, ze je hrde na to, jake ma rodice a ze melo bohate detstvi plne vyletu, zazitku... Ze melo milujiciho tatu.

garalela
28. kvě 2018

@letadylkokane přesně, nedovedu si představit,že třeba někde dítě kouká na tatínka,jak hraje na PC. Jako samozřejmě jsou horší případy,ale i tohle je dost smutné.

verunka045
28. kvě 2018

@garalela To je hnus. I nadobu 😀 Tady jde aspon vidět, že prachy nejsou vsechno.
@monulilinka Kamarád bude asi svobodný a těžce bez závazků,ze? Jinak je dobre, ze situace se zlepsila 🙂 Pritel nekdy po veceru hraje se synem wormax, holt to Ti chlapi mají v sobě 😀