• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zaľubila som sa do zadaného. Ako ďalej?

29. listopadu 2011 
Bibi vies co ti povie?Ze ty mas verit jeho laske a nie nejakym kravam z netu.Poznam to.A preco nejde za tebou?Preco ta ignoruje?Ach Bibi otvor ocka.
16. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi - a proč mu to proboha píšeš :confused: , vykašli se na něj - bych mu na ferovku řekla, že od vztahu očekávám, abych byla u chlapa na prvnim místě, což u něj nejseš a timhle stylem nikdy nebudeš ! a bud´s tim něco udělá - tedy se rozvede a pak at´klidně příde nebo at´se vrátí k rodině a tobě dá konečně pokoj.

jako co čekáš, on ti bude pořád věšet bulíky na nos, že to přece neni pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daj mu na vyber.A uvidis na com si.To je asi jedine riesenie.
16. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2:
16. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bibi..... súhlasím s feith...
ona sama je žiarivým príkladom toho, že Ťa niekde čaká strašne milý priateľ... :wink: :wink: :wink: :grinning:
16. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že tu už bolo všetko napísané.... :pensive:
16. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mate pravdu dievcata:slight_smile:)) vsetko podstatne uz bolo napisane a povedane...len to treba este zrealizovat..
16. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi taka otazočka možno od veci ale pracuješ?alebo študuješ?či ti on niečo prispieva?
16. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brigadujem ako vzdy ked mal mi dal peniaze aj pomohol...momentalne si hladam stalu pracu...preco,?
16. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....to čo tu píšete, bibi velmi bolí, ona ho lubi, nevie sa ho vzdať....ťažko tu je radiť, v takýchto prípadoch poznáme len jednu verziu, a to verziu toho muža, možno to pravda je a možno nie, ktovie akú verziu by rozprávala jeho manželka...viem že je veľmi veľa chlapov presne takých ako ste tu opísali, hajzlíkov čo majú milenky len ako bokovky.... ale viem aj to že je veľa mužov v manželstve nešťastných, majú deti a v manželstve ostávajú len kvôli nim... a ked sa to stáva už neúnosným, vzdajú to.... netreba hádzať všetkých do jedného vreca, ale tiež netreba veriť bibinmu priateľovi že vraví pravdu... musí byť ostražitá, lebo časom ju to bude bolieť ešte viac, ale poznám aj jeden prípad, kde sa dvaja našli, ľúbili sa ale pritom každý z nich bol v manželstve s iným partnerom... ich vlastné manželstvá neboli šťastné, a tak sa časom obaja rozviedli, a nakoniec - teraz sú z nich dá sa povedať veľmi šťastní manželia, a majú spolu synčeka.
Takže nie všetke milenky sú len "hračky" ale väčšina áno. A v akej pozícii je bibi - na to musí prísť sama. Či sa oplatí takto sa trápiť a "čakať" kým sa jej priateľ rozhýbe... a ak sa nerozhýbe, časom zistí že jej život preteká pomedzi prsty a bude to riešiť. Takže bibi je to na tebe, pozoruj ho, rozprávajte sa o spoločnej budúcnosti, o jeho rozvode.... myslím že podľa jeho reakcií a jeho rečí sama usúdiš či to stojí za to..... držím moc palčeky. :pensive:
16. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len tak že možno aj to je menšie puto kvoli ktoremu to je tažšie.Ale nemyslim to v zlom neboj :wink:

Stači si pomysliet nato ako by si sa ty citila na mieste jeho manželky,alebo prečitat tuna temy kde manželky opisuju ako trpia pri nevere svojho muža :frowning2:
16. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to tazke ja to viem...ja sa velmi trapym a taktiez dost podcenujem a strapnujem pred nim...on sam povedal ze by nedokazal opustit zenu aj ked ma lubi lebo uz co si vybral musi mat
16. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
emyly - myslim, že tu nikdo nikoho neházel do jednoho vreca - ale pokud by to byl takový případ jak píšeš, tak se prostě ropzvede a nevěší bibi bulíky na nos :angry:

bibi - já vim, že je to těžký, a věřim, že ho lubíš ale pokud nechceš bejt celej život na druhý koleji a za x let si říkat kam sem dala mládí, tak se ně něj vykašleš :wink:
16. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže vieš.... teba si nevyberie nikdy.... a nie je pravda, že musí mať čo si vybral... to je len jeho výhovorka... proste sa nerozvedie a ty len strácaš čas.... a prečo sa pred ním strápňuješ? alebo podceňuješ?
16. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
brumdinka - to mi tak vzišlo z niektorých príspevkov....ale máš pravdu, myslím že za ten čas, čo sú spolu,by sa už mohol rozhýbať a rozviesť sa.... čo on ale zrejme nechce.
16. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monkulka,ano mas pravdu hehe :grinning: :grinning: :grinning: Bibi,musi mat to co si vybral?Ok,tak sa uz vlastne aj vyjadril.Takze?Vies si samu seba predstavit ze budes takto zit cely zivot?Cakat na nieco co nemozes mat?
16. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi - mozno sa to jeho zena dozvie, ze ma bokovku a rozvedie sa s nim sama... a mozno ani ty o neho zrazu nebudes stat... mozno nie je taky uzasny ako sa zda...urcite nie. v manzelstve sa riesia ine veci ako vo vztahu bez zavazkov a keby prislo na problemy, tak by si bola mozno nemilo prekvapena...
16. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laila presne.Rozvedie sa s nim a on pride za tebou.Ale preco az ked ho ona vykopla hm?To sa stalo mne a az potom zacnu vycitky preco inak neodisiel?Ak by ho neodkopla tak by s nou zostal.Ono sa to mozno nezda ale byt zamilovanou milenkou je choroba a dost tazka Bibi.o to viac ze to ani nemozes nikomu povedat lebo nikto ta nepochopi.Ach Bibi,ruky prec od toho.
17. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi prosím, zamysli se... tím že ti "přispívá" penězi tě vlastně snižuje do role placené sexuální společnice... to přece nemáš zapotřebí.... z fotky v pase je jasný že jsi holčina k světu, a nemáš takovýhle ponižování zapotřebí... mně osobně by to uráželo...
17. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
doslova souhlasim s emyly.
bibi, zeptej se ho, jak si predstavuje vasi spolecnou budoucnost.
17. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved on jej to uz povedal... :unamused:
17. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bibi,on Ti fakt PLATÍ???!!!??? :astonished: :astonished: :astonished: No,to je vrchol!To je úplně jasný,že Tě má jen jako soukromou prostitutku a NIKDY od rodiny neodejde!Ani to nemá v plánu!Huba snese všechno a on si říká:Je blbá,mladá,zdravá,hezká-tak proč si nevrznout i jinde než doma?Změna je přece život,ne?
Koťátko naše malý,naivní,prosím Tě,UTEČ!!!,než zjistíš,že s ním čekáš miminko a bude to ještě tisíckrát horší!!! :confused: :confused: :confused:
17. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vydrziava si ju.Ono je vela bab ktore to robia len pre tie peniaze.Ze ked uz nie vztah tak ti aspon vycucam penazenku.Boze,co je toto za chlapov?
17. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamino, bereš mi myšlenku z hlavy, taky jsem jí chtěla napsat, hlavně se pořádně chraň než s tím chrapounem otěhotníš....
17. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bibi ja som s nim skoro ostala tehotna teda som mala podozrenie a vies co mi na to povedal?Uz ma nikdy v zivote neuvidis.Peniaze ti posielat budem.A kde sa zrazu stratila ta laska?Pozri,skus to na takomto priklade.Ako sa zachova.Povedz mu ze mas podozrenie.A uvidis tu reakciu.A ja ti zarucujem ze dobra nebdue.
17. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Feith dobrý tip.... Stačí se mezi řečí zmínit že jí týden mešká menzes.... a dál to nekomentovat....
17. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved on to nema ako zistit.Ak si vypyta test povedz mu ze hoe ste nemas.Ze cakas.Ale ze priznaky ze by ti to malo dojst necitis.A hned uvidis reakciu.
17. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,ne CHRAŇ SE,ale UŽ S NÍM NIKDY NESPI !!!To je JEDINÁ 100% antikoncepce a jediná 100% jistota!Každá antikoncepce může selhat (kamarádka má holku přez tabletky,já sestřenku a kamoška třetí dítě přez Danu,já Staníka taky přez Danu)...Prostě udělat radikální,ostrej řez!Jako doktor při operaci! :wink:
17. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne.Znicis si zivot ked budes mat s niekym dieta kto nestoji o teba a o babo uz duplom nie.
17. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi, udělej jak ti radí holky, ono to bude mít ještě vedlejší efekt. Když s ním přestaneš spát, ztratí o tebe zájem. Je to smutné a vím, že to není lehké, ale je to pro tvé dobro.
17. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek