Zaľubila som sa do zadaného. Ako ďalej?

bibi2704
14. bře 2010

Na zaciatok zacnem asi takto moja naj kamaratka robila casnicku pred rokom v jednej pizzerii kde som sa chodievala raz za cas najest...mala som velmi dobreho kamarata ale bol gay a bohuzial som mala dost co zo sebou robit aby som to vydrzala byt iba kamaratkou lebo sa mi pacil to ale neni podstata temy ide o to,ze som v tej pizzerke spoznala muza,ktori robil kuchara a ktori ma vobec nicim neocaril a vobec som si ho ani nevsimala...zacala som tam chodievat castejsie pretoze som s mojou kamoskou vzdy sla niekam von ide o to,ze ten muz sa zacal na mna vypitovat a vypital si aj moje tel.cislo a zacal mi volavat ako sa mam a co robim...dost mi to lichotilo kedze som ozajstnu lasku nezazila a zila som bez otca a mami v deckom domove...potom ked sme sa neskor stretli prehodili sme par slov a vzdy sa to opakovalo asi mesiac ze mi volal co mam nove...lenze problem bol jediny bol zadany cize zenaty muz a mal 3rocneho syna,ktoreho ako povedal nadovsetko miloval aj miluje...o zene nezvikol rozpravat a poviem pravdu ani ma to nezaujimalo...zlom nastal vtedy ked siel na prazdniny k rodicom aj s rodinou mimo mesta zacali sme si pisat smsky...totozto mal oddelenu izbu lebo zena spala s malym sama...pisal mi veci,ktore som vobec nechapala,ze si ma stale predstavuje a ze vsade som stale pri nom v myslienkach a ze aku verziu chcem pocut ci rozumovu alebo srdcovu ze cele noci nespi a cele dni neje a je mu smutno,ze by chcel byt somnou...no bolo to divne a ja som si z toho robila srandu...a to sme sa poznali 2mesiace brala som ho ako kamosa ale som sa dopocula ze je zmeneny a ze zrazu bol myslienkami uplne inde...takto tieto telefonaty a smsky sa tahali dalej ze som to najkrajsie a najlespie co ho kedy stretlo a to ani nebol moj typ proste 33rocny muz a to ja mam 21 ale o to nejde velmi sme si zacali rozumiet a postupom casu som si neuvedomovala ze je zadany a velmi mi imponovalo ze ma o mna zaujem a ze mi pomaha po vsetkych strankach vsade ma vyhladaval tak preco nie...🙂 lenze po 3mesiacoch sme sa spolu vyspali na jeho narodky a vtedy to prislo zalubila som sa uzto nebol len kamarat a spriaznena dusa uz to bol muz ktoreho som si vedela predstavit aj do buducnosti...on vzdy povedal iba nechajme to teraz vsetko tak...nesilme to a netlacme na nic...o to nejde nechcela by som rozbit rodinu ale slo o to ze som sa mu priznala ze ho lubim a ze som sa zalubila a teraz buduem spolu uz rok a stretavame sa zalubil sa domna a zevraj ma lubi ako to stale vravi ale proste nemoze opustit zenu ona je zevraj psychisky labilna a ma maleho syna len mi je luto,ze nasla som toho praveho a nevide to preto mu stale nieco vycitam ale ja s nim chcem byt a on nikdy nema cas...velakrat sme sa rozisli a zasa dali do kopy vzdy po sexe...neviem co on vlastne chce doma je pod papucou je to zakriknuty muz ale zasa velmi dobri a dobrosrdecny...a velmi dobre vie ako ho lubim aj on mna ale unho vyhral predsa len rozum ale u mna prevlada srdce co mam vlastne robit...ako dalej??? chcem byt s nim ale na druhej strane nechcem ublizi rodine a aj tak si myslim ze jeho zena uz tusi ze ma bokovku ked spolu nespia od narodenia jeho maleho ake to buide potom ked sa k nej vrati aj po sexualnej stranke??? neviem si predstavit nic co bude dalej...☹((som smutna pretoze to nedokazem ukoncit a on to neukonci lebo je mu zevraj semnu dobre a ze neni to len o sexe ale o tom ze sa pri mne dobre citi a ze keby ma skor spoznal bol by stastny...ze som zvlastna zena na ktoru nikdy nezabudne...sak sa ani necudujem ja som zasa neni dajaky odpad a urcite som krajsia nez jeho zena ale o to tu nejde...ide tu o to ci len ja to tak prezivam alebo aj on...dakujem!!!

brumdinka
26. bře 2010

holky k psychologovi - ano může vám nastínit, že situaci lépe porozumíte, ale nakonec si stejně musíte pomoct sami 😉

jinak to píšu si s někym o je na tom - tak na to se lze taky podívat různě, ono na tom není vůbec nic, ale záleží co si píše, že 😀

sambucca
26. bře 2010

brum: no to je jasny ze psycholog za me my problemy nevyresi 😅 ale rozhodne mi muze pomoct videt problem z jinyho uhlu nez ja nebo my nejblizsi co se mi s nim snazi pomoct. Ja ho psychology, popripade manzelsky poradny nezatracuju, znam par lidi kterejm pomohli.

sisi.v
27. bře 2010

já tedy manžela ani3012 naopak docela obdivuju, protože vytáhnout na světlo vlastní problémy před "cizím" člověkem, psychologem, to chce odvahu a vypovídá to o snaze se z toho průšvihu dostat - postavit se mu čelem, podívat se na něj s odstupem s pomocí někoho jiného, a ne ho zahrabat pod koberec, jakože se nic nestalo. osobně jsem u psychologa nebyla, ale mám kamarádku psychiatričku a techniky, které se používají jsou většinou přínosné, takže bych nesoudila co jsem nezkusila...

ani3012
28. bře 2010

sisi
a za čo ho obdivuješ ? Čo si myslíš,čo by bolo pre neho horšie?
rozvod alebo psychológ? Vybral si to sám,ja som tam ani nechcela.A čo si navaril,tak nech si aj zje. 😝
A akože ja a moje súkromie sa tam nepreberalo? Nebola som ja na tom horšie ?
Každý má za svoje správanie zodpovednosť a nesie si následky ...

dulkagabulka
28. bře 2010

ani3012 chapem ta , suhlasim s tebou 🙂 a držim ti palce.

bibi2704
autor
28. bře 2010

dievcence ani neviem co sa tu uz pise ale ako vidim na moj problem odpovede miznuuu☹(( ale vdaka tym ktore prejavili zaujem a napisali🙂

ani3012
28. bře 2010

bibi
ja teda neviem čo chceš počuť. Každá jedna baba ti povedala,že máš dať ruky preč od neho. Aspoň ja som nečítala ani jeden ,čo by napísal opačne.Tak teda neviem...
A to že sme odbočili od pôvodnej témy..... Mám tiež zmiešané pocity 😀

cernovlaska
28. bře 2010

Bibi: docela dlouho jsi se tady neukázala a proto se řeší i problémy jiných,to je prostě normální 😉. Naposledy jsi sem přispěla 16.března a pokud chceš,aby se na tebe pořád reagovalo a řešil se tvůj problém,tak je dobrý se tady sem tam ukázat a dát vědět,že si naše "rady" a názory čteš 😉. Něco nového?

sisi.v
28. bře 2010

ani - ty jsi na tom byla určitě hůř, protože jsi se do situace nedostala tak úplně vlastní vůlí. já jsem nereagovala na tvůj příspěvek, ale na některý z předtím, který zněl nějak že psycholog je v takové situaci k ničemu, což si nemyslím. slovo "obdivuju" je možná trochu silné, ale znám málo chlapů, kteří by se k jeho návštěvě rozhodli sami od sebe - tak proto. jinak co si kdo navařil, ať si sní - to v každém případě, ale forem je mnoho...

jestli byl lepší psycholog nebo rozvod, to fakt netuším 😉, to musíte vědět vy 🙂 - i když pokud by mi byla položena otázka - půjdeš se mnou řešit situaci k psychologovi a/nebo se s tebou rozvedu - pak by asi požadovaná odpověď už byla částečně podprahově obsažena v otázce...a nic moc by to neřešilo.

sisi.v
28. bře 2010

bibi - k tvému problému totéž co většina - osobně bych dala ruce pryč. Není na tom moc k rozebírání: buď na něj budeš tlačit, a pokud se nechá, pak vnitřně akceptuješ, že odešel kvůli tobě od rodiny a dokážeš se s tím vyrovnat - ty sama se sebou. Pokud na sebe tlačit nenechá nebo nechceš být za potvoru, pak se smíříš s rolí třetího a budeš se krmit nadějí, že třeba jednou se rozhodne sám, a ty nebudeš mít pocit viny. jde asi o to, co skutečně chceš a jak s tím dokážeš žít.

ani3012
28. bře 2010

sisi
tak takto určite položená otázka za psychológa nebola ako si ju ty formulovala,ale to je na dlhšie a o inom a sa mi nechce k tomu vracať.Viem čo si tým príspevkom myslela a toto je tá nevýhoda neverbálneho prejavu 😉

sisi.v
28. bře 2010

ani - 🙂

feith
29. bře 2010

Ahoj dievcata,no,dlho som tu nebola,Bibi ako vidim sa neozvala.... 😒

bibi2704
autor
1. dub 2010

ja si vsetko citam co sem pisete🙂)) len stale pracujem takze moc casu my neostava na odpisovanie...☹ ale dakujem a pekne sviatky inak vam prajem...🙂

zuzanaaaa32
29. lis 2011

Ahojte.moj muz ma podvadza uz dlho,mame male deti 3,9 rocne stale mina a domov nedava ani eura nic neplati ,nestara sa o deti len ich akoze lubi.ja by som toho vedela narozpravat tak podvedene piste mam dokonale skusenosti s mojim muzom je kamionista v kazdom meste 1!najradsej travi cas na nete a to do rana 6 hod.ak ste tu neaka co randite s mojim muzom tak zavolajte ma ma v mobile.ona mu rada zasiva veci akoze sa stara a on nas vyuziva jej dava eura a k nam chodi na vikend ,alebo ked nieco potrebuje.z

zuzanaaaa32
29. lis 2011

ahojte podvedene prajem Vam Vesele Vianoce!Jej to vyhovuje takto zit a ja viem,ze on sa nezmeni nikdy!poznam ho moc dobre bude to robit aj jej lenze ona ma s nim dceru asi tak, jej nic neostava !neprezila by bez jeho eur