Ze dne na den řekl: Končím. Zažily jste něco podobného?

safrana
21. dub 2013

Ahoj holky, zajímají mě vaše zkušenosti a názory, protože já sama už tomu nerozumím. S manželem jsme spolu 9 let, máme 2,5 letou holčičku a náš vztah byl vždy skvělý. První velké trhliny nastaly po narození malé, kdy jsme hlavně ze začátku byli oba hodně nervózní, nevyspalí a často nevěděli, kudy kam. V poslední době jsme se občas pohádali - většinou to začalo kvůli hlouposti. Z pár vět se ale najednou stalo spoustu hodin křiku, slovního útočení, odcházení a zase vracení se. Vždy jsme to ale dokázali ustát, odpočinuli jsme si z hádek a pak zase fungovali v pohodě dál. Po poslední hádce řekl manžel, že končí. Od té doby mi tvrdí, že vztah se mnou už nechce. Zatímco já brečím, on je ledově klidný. Jako rodina fungujeme - chodíme na procházky, povídáme si, žertujeme s malou; jakmile ale dojde na nás dva, je to divné. Manžel se opět spojil s kamarády, které dlouho neviděl a zdá se, že se ze dne na den rozhodl vyrazit jinou cestou. Je to vůbec možné - v jedné chvíli říkat "miluji tě" a v druhé "už tě nechci"? Zažily jste něco podobného? Jak to dopadlo? Jak a díky čemu jste to zvládly?

wisttit
13. srp 2013

@jezuras mám na mysli, ze vystridas nejistotu, kterou mas teď ve vztahu k manželovi za nejistou budoucnost bez nej. Doufám, ze mi rozumíš. Pisu z telefonu a evidentne mi to moc nejde. 😊

codal
13. srp 2013

Já jsem si holky uvědomila, že život je příliš krátkej na to, abychom ho strávili po boku chlapů, co o nás nestojej a ubližují nám. Může nám nabídnout tolik možností, je potřeba je jen využít... až s tím vším, co se mi stalo, jsem si uvědomila, jak je pravdivé rčení, že vše zlé, je pro něco dobré..kdyby mě manžel neopustil, nejela bych do Řecka, nepoznala bych spoustu skvělých lidí, nezažila tolik báječných věcí, neprožila bych si letní románek (který byl mimochodem vážně krásný)... především bych se o sobě nenaučila tolik věcí a nezměnila bych se tak, jak jsem se změnila..a myslím, že mi to neuvěřitelně prospělo... možná tomu "svýmu" chlapovi ještě poděkuji😀....

jezuras
13. srp 2013

holky moje zlatý, díky za pomoc všem, co mi píšete, jste zlatíčka, Jen je to všechno opravdu strašně složité, holky by tátu chtěly tak jako dřív, aby mě miloval, ale já vím, že to nejde. Jsem strašně unavená a zklamaná, chtěla bych mu říct, ať jde a již mi neubližuje. mám různé myšlenky, on nevidí, že mi ubližuje, dokonce mi řekl, že mu již moc nevadí, že se trápím, jde do vztahu o pět let mladší ženskou než jsem já, je jí 32 let a má tři malé děti, manžela, který ji miluje a takhle dokáže ona rozbít dvě manželství. Můj chlap prostě zblbnul. Prohlásil, že si jí našel, co to se mnou ukončil. Není to pravda, nevěřím, je to rychlá náhrada on je tak ledově kllidný a na koni, holky kdyby jste viděli ty esemesky, chce se mi brečet, když si na ně vzpomenu, nejvíce mě ale mrzí, že mi lhal. Také strašně žárlím na něj, že nikomu jinému říká miláčku, zlatíčko, jak jí miluje, přitom je to potvora, dokonce jsem si nechala vyložit i karty, už jsem opravdu byla zoufalá a tam vyšlo, že je to potvora ale je s ním šťastná a on s ní a to mě ubíjí. Musím si udělat jasno, jak to všechno budu řešit. Kolik bude platit na holky a tak. MOC,MOC mi pomáháte. Děkuji všem.

wisttit
13. srp 2013

@jezuras chápu, ze prozivas velmi těžké období. Taky jsem zažila rozchod po x letech. Jen jsem měla výhodu, ze jsem nemela děti.
K te "partnerce" Tvého manžela bych napsala jen to, ze ona proti tobě ma jednu výhodu a tou je neokoukanost. Je to ale výhoda velmi rychle pomijiva. Jeji nevýhodou jsou ty tři malé děti. Sama mám malé děti a je to vázne někdy únavné a vyčerpávající. 😀 Však to sama dobře znáš. Neumím si představit, jak dlouho by se Tvůj manžel bych ochoten o ne starat. Dvě holky skoro vychoval a teď se bude zase znovu starat o mrnata, které nejsou jeho.?! Tomu se mi nechce věřit.
O tom co si pisou nebo se mezi nima děje vůbec nepremyslej. Nic si nepredstavuj. V nicem Ti to nepomůže a realita, kterou oni prožívají muže byt ve skutecnosti jina než v smskach.
Ty už mysli jen na sebe a na holky.

julietta111
13. srp 2013

@jezuras Prožíváš teď doma peklo a s Tebou i Tvoje dcery. Musí to strašně bolet, ael lepší je to ukončit. Tohle ponižování preď ním nemá cenu. Bude si Tě vážit míň a míň. A hlavně teď nevidí, neslyší je zamilovanej, ona taky.... Nemyslím, že jen oba rozbíjí dvě manželství, ale oba spolu i s Tvým manželem. Je na vinně stejně jako ona. Ale jak píše wisttit, brzo se mu okouká a péče o tři malé děti je náročná.... už to nebude pořád ta usměvavá milenka co na něj má pořád čas a nemusí nic řešit. Mysli na Tvoje dcery, ničí to Tebe i je. Držim moc palce ať tohle období brzo přebolí a třeba až manžel sundá růžové brýle tak se přijde omluvit. Hodně síly

lenicka07
13. srp 2013

@jezuras Po pravdě nechápu jak tvýho manžela tak ani tu jeho milenku - slovo odpovědnost jim asi nic neříká a nic pro ně neznamená. Ona má tři malé děti a klidně zničí rodinu sobě i tobě - kvůli dvěma pitomcům bude pět dětí nešťastných. (a další dva dospělí). To je hrozná bilance. A až je pak ta zamilovanost přejde a nastane reálný život se všemi problémy (a že jich bude!! ) tak si to jednou možná budou vyčítat. Podle mě takovýhle lidi nemají žádnou morálku a jdou za svým hlava nehlava. Asi bych si na tvém místě říkala, že takový chlap nestojí za to, abych ho milovala. Hele ona ještě existuje šance, že ho ta zamilovanost po nějaké době přejde, uvidí věci tak jak jsou a možná ještě přileze zpět. Ale upřímně, chtěla bys ho i pak? Fakt tu seznamku zkus, vždyť nemusíš někoho cíleně hledat pro vztah, jenom třeba najdeš někoho s kým můžeš svoje problémy probrat a uleví se ti. Ja opravdu na tom Badoo našla dost spřízněných duší a pak jsem se s několika setkala v reálu a když jsem to nejmíň čekala, tak jsem tam toho pravého potkala 😀 Však by mě taky zajímala reakce tvého manžela, kdybys šla takhle s novým kámošem na kafíčko, pěkně se nastrojila a tak.... 😉 Když budeš sedět doma a brečet, tak ničemu nepomůžeš, nezachráníš manželství ani nenajdeš nový vztah.

jezuras
14. srp 2013

holky moc ¨všem děkuji, já už si pomalu říkám, že bude lepší, když manžel odejde, bolí to a moc, to, že spolu budou, to že jí miluje a ona jeho, ale musím, ho nechat, aby si uvědomil, co chce, Jen včera starší dcera večer asi tři hodiny plakala, že chce, aby to bylo jako dřív, manžel řekl, že zůstane, možná ho to trápí, že se kvuli němu dcera stresuje, je hodnej, a bojím se, že když se takhle zamiloval, tak navždy. Ona okolo něho bude poletovat skákat a on bude spokojený, protože jí miluje, Já když jsem to dělala, tak to neviděl a teď mi to vyčítá, že jsem nic nedělala a ona je defakto úžasná. Prostě je zamilovanej, ale nechci, aby se mnou zůstával, když nic necítí, to nejde a nemůžu to dceři vymluvit, ona ho chce doma, stále mít tátu, včera řekla, že by mu neodpustila, kdyby odešel, a proto řekl, že u nás zůstane. Doma rozhodně sedět nechci, ale zatím na nic nejsem připravená, je to dlouhá cesta, co ještě musím ujít. A co mě trápí, že je nás hodně, co takto trpí. Moc všem děkuji za podporu, kterou mi dodáváte, je mi hned lépe.

zmrz_lina
14. srp 2013

@jezuras - řeknu to možná tvrdě, ale ... tou svojí nerozhodností s řešením a čekáním, co manžel, ubližuješ nejenom sobě, ale zejména svým dcerám. Jsi jejich máma, měla bys je chránit a ne je vystavovat tomuto všemu. Jsi dospělá, bouchni do stolu, sbal manželovi kufry a ať jde tam, kde mu je líp. Jaký dáváš dcerám základ do budoucna, když vidí uplakanou mámu, která si nechá od chlapa s**t na hlavu. To fakt chceš, aby tenhle doma naučený vzorec chování jednou uplatňovaly i ve své domácnosti, kde je třeba manžel bude třeba týrat i fyzicky?
Manžel ti řekl, že tě nemiluje, má milenku - co ještě víc k tomu potřebuješ? Aby Vás třeba začal napadat slovně i fyzicky? Nebo i to bys s nějakým odůvodněním omluvila?

julietta111
14. srp 2013

@jezuras Naprosto souhlasim s zmrz_lina nejde jen o Tebe ale taky hlavně o Tvoje dcery. Pokud tím dcera takhle staršně trpí, řekla bych mu ať odejde. Pokud není schopnej vztah s milenkou ukončit a pracovat na záchaně vašeho manželství tak ať jde za ní. Je mi moc líto co prožíváš, drž se bude líp!!!!!

jezuras
14. srp 2013

Ano, holky máte pravdu, musím to ukončit, již jsem to včera večer naznačila, že to takto dál nejde, ale musím ještě dceru přesvědčit, že je to nyní to nejlepší. Já vím, že je manžel úžasný, ale je to jen chlap, pokud mu hezká ženská zblbne hlavu, tak je to na dlouho, neli nafurt. Vztah s milenkou ukončit nechce mikluje ji a to hrozně moc. Nevím, co bude. Práznota, zklamání.

zmrz_lina
14. srp 2013

Dceru nemusíš o ničem přesvědčovat, předlož jí důvody, proč jsi se rozhodla tak, jak jsi se rozhodla, rozumně, ale nekompromisně, to s ní prober. Ona to jednou pochopí, že to tak bylo nejlepší.

jezuras
14. srp 2013

asi pochopí, dnes jsem se s manželem bavila, co vlastně chce a chce bejt s ní, ani holky ho asi neudrží to si myslím. Tak je to, zřejmě je teď u mě, protože nemá kam jít, až bude milenka rozvedená, tak u ní zakotví a to napořád, má u ní prý to co u mě neměl. co nadělám, jen to hrozně bolí a já se nemůžu zatím vzpamatovat z toho, co se děje.

wisttit
14. srp 2013

Já Ti teď jen muzu poprat hodně hodně sil. Kdyz to čtu, tak se mi úplne svírá u srdce. Musí to byt pro Tebe hrozne těžké. Každopádně ale nepropadej pocitu, ze jsi horší než ona. Určitě nejsi. Tvůj muz je okouzleny, ale to nebude trvat věcně. Drž se!!!

julietta111
14. srp 2013

@jezuras Hodně síly, určitě nejsi horší než ona, ona je jen nova a neokoukaná...až přijdou bežné starosti sundá růžové brýle a nastane ta reality. Mám kamaráda co takhle rozbil kvůli milence rosinu a zpětně toho po 5letech lituje, že to vlatně všechno byla chyba. Držim moc palce, ale určitě mu netrp že u Tebe bude bydlet a za ní chodit. Je to ponižující. Nechápu, jak Ti tohle může dělat.....

kristyn.g
14. srp 2013

@jezuras prosím tě, určitě si četla co jsem tu prožívala za peklo taky a rozseklo ta až to nejhorší co jsem si řekla že už fakt ne, a pocítila jsem že to překročilo určitou hranici a že od té hranice už o toho člověka nestojím a že je dobře ať táhne... poslala jsem ho do háje, začala makat a starat se na sebe, flirtovat s chlapama, chodit na masáže, dělat si doma kosmetiku, ke kadeřnici a mažel se může zbláznit jak sem najednou v jeho očích atraktivní. Není to jen o tom že vypadám trochu lépe ale o tom že nebrečím, že jsem nad věcí a že vidí že jsem silná a hlavně ŽE HO NEPOTŘEBUJU... Chci ti tím říct, že prošením, doufáním že dá na dcery, nebo brečením a ptaním se ho jak to chce a dávát mu možnost volby vubec se stavíš do role té podřízené puťky naprosto nepřitažlivé a neatraktivní. Zkus si dát čas pro sebe, přemýšlet nad tím, nad sebou, podívej se do zrcadla a zjistíš že jsi krásná a silná, máš dvě skvělé dcery a že to zvládneš. Jedinou šanci jak ho "dostat zpátky" si myslím je se tomu postavit čelem, tohle si přeci nenecháš líbit?! Jaképak že budeš čekat až se rozvede jeho coura, sbalit, vykopnout a nazdar a začni se starat sama o sebe. U mě to zabralo, řekla jsem mu že jsem na něm moc vysela a že teď už mám své plány. Buď taková jakou tě miloval když tě poznal. Určitě si byla suprová ženská, buď zase sama sebou, dřív nebo později bude litovat. Takhle ho ještě víc otrávíš... Podívej ten můj, dřív mi vyčítal že jsem si cokoliv koupila... že chodím do práce namalovaná, že jsem si decentně nalakovala nehty, že jsem pila alkohol když jsem byla na dámském dýchánku a teď, koupila jsem si ve slevě 2 kabelky, lakuju si nehty zářivě ružovou, rudou, korálovou barvou, líčím se, utrácím za masáže a chodím "pařit" s kámoškama a on to světe div se obdivuje, že jdu do sebe, že vypadám skvěle, že má radost že se o sebe starám a bla bla bla... a mě to vubec netankuje... pokud by začal škemrat o návrat a vydržel by to tak pul roku tak mu možná šanci dám... tedy pokud už nebudu mít jiného... I když to po večerech stále bolí, stále mi chybí, a mám ho hrozně ráda, strašně žárlím při představě že by si našel taky jinou... snažím se myslet jen na sebe a jsem šťastnější než dřív. Držím palce!

titanie
14. srp 2013

@kristyn.g Jsi neskutečně silný člověk,fakt Tě obdivuju🙂

lenicka07
14. srp 2013

@kristyn.g Super!!! Perfektní přístup 😀 To je moc dobře že ses s tou situací dokázala takhle s přehledem vyrovnat. Je to přesně o tom, že tím brečením a doprošováním se ničeho nedosáhne. Nejlíp nechat zapracovat mužskou žárlivost, být ve víru dění, najít si kamarády, flirtovat, změnit něco na sobě atd. Jedině tak je snad možné chlapa přitáhnout zpět k sobě. Je moc fajn, že ses snad dostala do fáze, že to budeš ty, kdo se bude rozhodovat jestli chce ve vztahu pokračovat.

jezuras
15. srp 2013

Ahoj všem, děkuji za podporu, včera večer jsem byla s kamarádkou na vínku, bylo to docela dobré, ale zatím jsem si to neuměla užít. Snad bude lépe. Manžel zatím o ničem moc mluvit nechce, pořád říká, že neví, jestli chce být s holkama, miluje je nebo u milenky, kterou také miluje, tak jsem včera řekla, že než aby byl s námi jen kvůli holkám, ať jde kam ho srdce táhne, zatím ale s ní být nemůže, jakmile ona vše vyřeší, myslím, že vystřelí jako kulový blesk. Začínám si uvědomovat, že ho miluji, ale nemohu se stále takto trápit, dojdu si koupit něco hezkého, pujdu na kosmetiku, ke kadeřnici, na nehty, musím začít zase pomalinku žít, čeká mě toho ještě hodně a snad to dopadne dobře. Myslím, že to co teď prožívám, mě hodně změnilo a další věci, které se stali před rozpadem manželství, jako smrt mamky a následně smrt syna mé sestry, který zemřel náhle ve 27. Víte to jsou věci, které s vami dost zahýbají a musíte se s tím smířit a možná, že v tomto období jsem se uzavřela hodně do sebe, a když se z tohoto stavu snažím dostat, tak přijde taková rána. Určitě je vina na obou stranách, že to manžel ukončil, ale měl to aspoň zkusit dát dohromady. Nevím, co si o tom myslet, ale vím, že už ho držet nebudu, ať jde, láska je krásný cit. Už nebudu prosit a ani brečet. MOC VŠEM DĚKUJI.

julietta111
15. srp 2013

@jezuras Jsi silná zvládneš to! Po tomhle těžkém období určitě Těbě i Tvoje dvery čeká něco pěknýho!!!! Hodně síly!

codal
18. srp 2013

@jezuras vždycky je vina na obou stranách, ale najít si milenku není řešení! Možná jsi udělal nějaké chyby, ale to, že se to snaží svalit na tebe, že jsi mu ublížila či co, je slabošský a zbabělý. Měl by se k tomu postavit jako chlap a to rozhodně nedělá. Zůstává pohodlně sedět na dvou židlích a vyčkává co bude. Kdyby náhodou milenka couvla, tak je doma a bude hrát pokorného manžela, co se chce vrátit, a když to klapne, tak se k ní pomalu odstěhuje...a ty máš dělat co, čekat? To snad ne..sbal mu tašku a řekni sbohem. Je jedno, že nemá kam jít, ať se o sebe postará nebo ať se o něj postará ta jeho kopretina. Utni to a ukaž mu tak svou sílu a hrdost. Už kvůli holkám, ta nejistota je pro ně mnohem horší než jistota, která tak jako tak příjde...jsi strašně statečná a já věřím, že to zvládneš!!!! nejsi sama a nikdy sama nebudeš!!!

kristyn.g
18. srp 2013

@jezuras ahoj, doufám že se to u tebe vyvíjí dobrým směrem! Jsi skvělá a je to super jak ses rozhodla! 🙂 Určitě to bude dobrý, to zvládneme!

@titanie děkuji moc, sama se divím co ve mě je 🙂
@lenicka07 jojo už jsem se do té fáze dostala, a je to taky dost těžké ☹

Tento víkend bylo docela dost nového. Manžel jak začal se vtírat tak jsme měli jít na nějakou akci jako kamarádi. Z toho nakonec sešlo a byli jsme na večeři a na procházce. Stále opakoval jak si uvědomil jak se choval blbě, že začal na ten svět koukat jinak atd.. Dokonce přišel s tím že si najde nějakého psychologa, že si uvědomil že chyba byla v něm atd. Druhý den jsme byli na vejletě a nakonec jsem se rozhodla že zustanu do neděle. Večer jsme si dali víno a koukali se na videa sígři ve výslužbě. Pak jsme se bavili o té jeho známosti atd... na konci večera když jsme společně byli u pc tak jsem si přečtla email s tou jeho náhodnou známostí (jako by chtěl abych na to přišla mi přišlo...) hned mi došlo že známost není tak náhodná a že pěkně lže... tak jsem se ročílila a že už fakt na to kašlu a že jdu spát. Ráno mi všechno přiznal.. To jak tvrdil že ho pozvala jen na kafe v metru to pěkně kecal... seznámil se s ní už začátkem května!!(před naší dovolenou) na seznamce!!. Říkal mi už předtím že by chtěl nějakou kamarádku, která by mu mohla třeba poradit a popovídat si s nim ale to jsme řekla že teda by se mi nelíbilo... no tak si ji hledal za mými zády. Viděli se dvakrát, to že si poslali jeden email to byl taky kec, pak přiznal všechno, že spolu se viděli dvakrát a že jí přiznal že je ženatej až na druhé schůzce, chudák holka... Co jsem viděla že jí psal? doslova "tak konečně manželka v 11:00 odjela i s kufrem(hurá)" atd... no když mi došlo, jak jsem byla jako pipina a on za mými zády si psal s jinou dostala jsem amok, byla jsem vzteky bez sebe, snažila jsem se ovládnout, připadala jsem si že jsem snad úplně blbá, křičela jsem na něj, byla jsem sprostá. No pak jsem se uklidnila, seděla na gauči, říkala mu že už nechci být ani kamarádka, že si odstěhuju všechno co nejdřív a už ho nikdy nechci vidět, on sliboval, prosil, sliboval, zapřísahal... Sliboval že mi to akorát neřekl jak to bylo opravdu, že se bál že by ztratil šanci u mě úplně... Pak klečel předemnou, hrozně brečel, prosil, litoval no nevydržela jsem to a buleli jsme oba... Řekla jsem že platí stále stejný plán, že musíme pracovat sami na sobě, že s ním k tomu psychologovi na první schůzku pujdu, že ho jako alespoň kamarád neopustím... no pak mi uvařil oběd a četli jsme si tu knihu 4 dohody.
Nevím teď jestli jsem udělala dobře... Teď když jsem zase v mém přechodném bydlišti je mi nějak lépe... mám chuť mu napsat, že už ho nikdy nechci vidět... ale pak se ptám sebe jestli to není jen pomsta, jestli nechci jen aby trpěl... Každopádně nás stále čekají ty tatry teď od čtvrteka... Už se mi tam skoro vůbec s ním nechce, ale uvidíme, pak se odstěhuju a už ho nemusím nikdy vidět, tak uvidíme...

ve24
18. srp 2013

@kristyn.g obdivuji Vás. Já bych ho poslala do p...! Jak Vám to udělal teď, bude se to opakovat. Pokud ještě ani nemáte děti, tak bych brala nohy na ramena a našla bych si jiného.

codal
18. srp 2013

@kristyn.g Hrozně bych ti přála, abys to ustála, a všechno dopadlo dobře..ale dle mých zkušeností jsou tohle věci, které je hrozně těžké překonat, zapomenout a jít dál...podle mě to v člověku zůstane a ta důvěra se prostě jen těžko znova obnovuje..je neuvěřitelný, jací jsou chlapi úspěšní lháři:(...drž se kočko!!! Buď silná, a mysli jen na sebe a na to co chceš TY!!!!!!!!!

kristyn.g
18. srp 2013

@codal děkuju moc za podporu! Připadám si jak v nějaké trapné argentinské telenovele ☹

@ve24 děkuju! Jenže já mam takový pocit že jsou všichni chlapi v tomhle stejní, že prostě neexistuje nikdo kdo by byl dosmrti věrný, s kým by nebyly problémy, nebyly by krize... Na jiného chlapa zkrátka nemám momentálně moc náladu. Musim si nejdřív spravit sama sebevědomí a sebebepřijetí... Myslím že to k tomu spěje, myslím že až si najdeme s kamarádkou byt a odstěhuju všechny věci udělám za ním tlustou čáru... Ale je to strašně těžké, asi ho stále miluji, o to je to těžší, ale tohle se asi nedá nijak napravit. Přesně, co bylo jednou, bude za pár měsíců, let prostě někdy to samé a spíš i horší ☹

codal
18. srp 2013

@kristyn.g jojo, cítila jsem se stejně, blbej film..ale to je život, holt se takové věci stávají a ani my jsme nebyli výjimkou, bohužel... já jsem si taky dlouho myslela, že svého muže miluju, že nemůžu být s nikým jiným, ale byl to jen strach ze samoty, byla jsem na něco zvykla a bála jsem se změny..a pak jsem tu změnu ochutnala (bohužel zatím jen ochutnala🙂) a zjitila jsem, že jsou daleko lepší věci než ty, co mi nabízel manžel. Čekají nás ještě nádherné věci...s někým jiným!!!!...takže se toho neboj... je jasné, že nezačneš randit hned, chce to čas, musíš být na to připravená..ale mě třeba první rande, ačkoliv neúspěšné, hrozně pomohlo se odrazit a začít zase žít! A teď se naopak těším na to, až někoho potkám, až budu zase randit, až budu někoho nového poznávat..ty začátky bývají tak krásné... a budou krásné...takže hlavu vzhůru, světlá budoucnout je před námi🙂!

kristyn.g
18. srp 2013

@codal jé to je hezké že už máš rande za sebou 🙂 jojo přesně, asi se člověk nejvíc bojí té samoty, je tam silný zvyk.. no uvidíme jak to dopadne 🙂 děkuji za povzbuzení a taky přeji abys byla šťastná 🙂

jezuras
19. srp 2013

všem, kteří píšou děkuji za podporu. Bohužel, ale u mě je to složitější, manžela stále miluji a nechtěla bych o něj přijít. Stále ovšem více si myslím, že dá přednost té druhé. Řekl mi, že si jí našel, až poté, co ukončil vztah se mnou. Vím, že je moc zamilovaný a chce s ní být navždy. Já nemám sílu už bojovat a řekla jsem, že teda ať jde. Ona je zajištěná a tak až vyřeší co potřebuje (rozvod s manželem) tak on odejde. Věřím, že to bude brzy. Řekla jsem mu, že mě trápí a ať jde. Musím řešit co a jak dál, co holky, které jsou na něm závislé. Stále doufám, ale už nebrečím, jen jsem moc unavená. Miluji ho. On o mě nestojí a to mi řekl, že by mu bylo jedno, kdybych si někoho našla. Uvidíme, jak to vše dopadne. Děkuji všem.

lenicka07
19. srp 2013

@kristyn.g Teda šokuje mě, že tvůj manžel nadále udržuje kontakt s tou slečnou a zároveň se tě snaží získat zpět. Od takového chlapa radši rychle ruce pryč. Každému se může stát že jednou udělá nějakou chybu, snad se to dá odpustit, ale nejhorší je ztráta důvěry. Pokud on neustále se takhle chová, nikdy se ta důvěra v něho nemůže obnovit. To nemá smysl, znám to z vlastní zkušenosti (sice nešlo o nevěru, ale o zadlužování se, aniž bych já něco tušila). Tisíckrát sliby, že žádná další půjčka už nebude a stejně to udělal zas. Nevede to nikam, jsou to jen další ztracené roky. Já vím, že je to někdy taková telenovela 🙂 přesně jak píšeš... mám to taky tak 🙂 můj manžel v pátek rozbil auto (no bylo staré) tak že už to nemá cenu spravovat. Nemohli jsme sehnat nikoho kdo by nám zhodnotil auto, které jsme vybrali (ojeté). Takže můj manžel s mým expřítelem jeli se na nějaké podívat 😀 (expřítel je automechanik). Sice trochu blbá situace, ale na druhou stranu ve zlém jsme se nerozešli, i když teda jsme spolu moc nekomunikovali, ale byl vcelku ochotný nám pomoct. ...

kristyn.g
19. srp 2013

@jezuras neboj, určitě to bude dobré, s ním i bez něj 🙂

@lenicka07 to je tedy hezký 😀 ale dokážu si to představit, moje rodiče se setkávají i s novými partnery... No on prý teď kontakt neudržuje... naposled jí napsal jak mi nechal vyměnit zámek (ale kdo ví jestli se tomu dá věřit) ale věřím že to s tím že mě chce zpátky myslí vážně... to je tak jediné co mu věřím... No půjdu podle puvodního plánu, taky jsem se dost změnila a dost mi to pomohlo... taky jsem předtím dělala spoustu chyb, nikdy není chyba jen na jedné straně. Najdu si byt s kamarádkou od října, do té doby bydlím provizorně v původním domě, než jsem se k manželovi nastěhovala. Klidně mu pomůžu nají toho terapeuta, sama si taky někam zajdu a uvidím co bude... tvrdí že chce konečně chce být šťastný a chce být se mnou, že ví že chce být se mnou. Kdyby se nestalo to co udělal asi bych se vrátila hned, takhle to dospělo tak daleko že si uvědomil spoustu věcí a zajde za tím odborníkem... Možná zjistí, že mě vlastně nepotřebuje... No uvidíme, kamarádka, která mi dělá takovou terapeutku 🙂 mi říká že nemusím dělat žádné definitivní rozhodnutí hned, že se do toho nemám nutit když mám tolik pochyb a dělám závěry jen ze vzteku a pak zase cítím nejistotu. Tak se snažím na to myslet, rozhodnu se časem.

lenicka07
19. srp 2013

@kristyn.g No jasně že se můžeš rozhodovat i docela dlouho, nic tě nenutí spěchat... možná mezitím potkáš někoho jiného a bude to vyřešené.... jinak já se rozhodovala tři roky, než jsem se rozhodla definitivně... ale u nás v tom byly i jiné věci (postavili jsme společně dům), takže spíš z toho důvodu... vnitřně jsem věděla dlouho, že to prostě nepůjde. A pak když jsem se rozhodla definitivně, tak za 14 dní potom jsem poznala nového přítele (to jsme si jen psali), po dalších 14 dnech jsme se poprvé setkali, týden nato jsme si řekli že se vezmeme, za dva měsíce jsem otěhotněla (s předchozím přítelem se nám to nepodařilo za celou dobu), za dva měsíce byla svatba 😀 .... teď máme dva roky po svatbě a už máme děti dvě.... prostě jsem se do 33 let nedokázala rozhodnout, takže jsem to musela pak vzít ve zrychleném tempu 😀 Ale ty máš určitě času dost, určitě jsi o hodně mladší než já....